Globe Travel Services Sp. z o. o.

Opinie o Globe Travel Services Sp. z o. o.

admin 2015-07-30 05:24:49
Pracowałeś w firmie Globe Travel Services Sp. z o. o.? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.
Marco25 2016-06-21 15:03:04
Uwaga oszuści!!!. Pracowałem w tej firmie przez miesiąc i zostałem oskarżony o to że kradnę dane. Nic nie zrobiłem ale wmawiano mi że to moja wina i od razu wręczono wypowiedzenie. Z tego co się dowiedziałem z każdym tak robią po miesiącu. Dyrektorka bardzo niesympatyczna osoba. Szkoda czasu na tą firmę. Lepiej poszukać czegoś lepszego.
nickxx 2016-10-18 17:33:22
Potwierdzam, powyższy komentarz. Pracowałam tam klika lat temu , ale widzę że nie zmieniło się nic.
Ja akurat wytrwałam 2 miesiące, po czym wręczono mi wypowiedzenie... Jednego dnia Cię chwalą za pracę, następnego dnia każą się pakować. Te krótkie dwa miesiące uważam za stracone. Nieuczciwa firma!!!! Nie polecam!!!
Zostaw swoją opinię o Globe Travel Services Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globe Travel Services Sp. z o. o.