Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa

Warszawa

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 14 ocen.

Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa
5 14 6 1

Opinie o Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa

Gab

Polecam , fajna atmosfera, dobry kontakt z wykładowcami. Przyjazny Dziekanat, Student jest zawsze miłe widziany oraz może liczyć na pomoc .

Grazka
@Gab 27.05.2018 12:43

A jak poziom nauczania? Nie jest to zbyt popularna szkoła i trochę się cykam przed pójściem na studia.

Studentka
@Grazka 17.07.2018 17:58

Powiem tak. Jeśli chcesz się nauczyć to się nauczysz. Tematy na wszystkich zajęciach są w pełni wyczerpywane. To już zależy od osoby czy faktycznie posłucha i zanotuje czy będzie siedzieć na telefonie. Głównie są prowadzone tak, że można się wypowiedzieć, zadać pytanie, zawiera się dyskusja między grupą no generalnie czynny udział. I mikroekonomia naprawdę bardzo chwalę.

Administrator

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej atmosfery w firmie Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa?

Administrator

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Ania

Jestem w trakcie sesji egzaminacyjnej- no cóż łatwo nie jest. ... ale nie jest też tak żeby nie można było tego przejść ????

Ania

Jestem w trakcie sesji egzaminacyjnej- no cóż łatwo nie jest. ... ale nie jest też tak żeby nie można było tego przejść ????

Natalia

Czy dlatego, że jest tak dobrze to nikomu nie chce się pisać?

Administrator

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

justys242

Jestem przekonana, że każdy kto wybierze tą uczelnie nie będzie tego żałował. Świetna atmosfera i wspaniały rektor, który ma bardzo dobry kontakt ze studentami. Polecam!

Miloš

Właśnie skończyłam studia magisterskie;) studiowałem tu również licencjat. Szkoła jest bardzo fajna, kameralna. Wykładowcy sympatyczni i pomocni. Wolne niedziele, dużym atutem. Podejście do studentów zagranicznych bez zarzutu (pochodzę ze Słowacji). Szybko zleci, będzie fajnie;) Gorąco polecam!!!

student

Polecam uczelnię, obawiałem się, że trudno mi będzie pogodzić pracę ze studiami i jeszcze mieć czas na "życie", ale okazało się że tutaj da się to zrobić. Pracownicy uczelni pomagają i doradzają.

GP

Jestem studentem trzeciego roku i wszystkim czytającym śmiało polecam Warszawską Szkołę Zarządzania. Profesjonalna kadra, która naprawdę potrafi wytłumaczyć studentowi niełatwe tematy z ekonomii i zarządzania przedsiębiorstwem. Idealnie dopasowany jak dla mnie, grafik zajęć. Szkoła wysoko notowana w rankingach. Zachęcam niezdecydowanych ! Pozdrawiam.

Wiki

Przyjazna uczelnia dobry wybór polecam

Justyna

Jestem studentką na I roku studiów I stopnia. Bardzo wahałam się z wyborem Uczelni, ponieważ przebywam za granicą, a dojazd co 2 tygodnie dezorganizowałby mi pracę i życie rodzinne. Otrzymałam propozycję indywidualnego toku studiów, z którego jestem bardzo zadowolona. Istnieje konieczność bycia na Uczelni, ale nie tak często jak przy normalnym toku studiów. Teraz wiem, że wybór był trafny. Ponadto fajna atmosfera, nie pomijając nikogo. Dzięki za pomoc i mam nadzieję, że mimo trudu z tytułu odległości uda mi się ukończyć tutaj studia. POLECAM!

Kris

Koniec I semestru to dobry moment na pierwsze opinie o uczelni. Jestem zadowolony z wyboru tej uczelni, choć pewne rzeczy bym poprawił. Podoba mi się podmiotowe podejście do studenta, zajęcia w jednym budynku, wolne niedziele, ale organizacja mogłaby być lepsza.

studentka

Jestem już po inauguracji roku akademickiego i pierwszych zajęciach na studiach licencjackich. Miłe zaskoczenie co do warunków, przyjaznej i ciepłej atmosfery, fajnej kadry. Myślę, że dokonałam wyboru właściwego i polecam!

Kamil

Studiuje w tej Uczelni i gorąco ja polecam. Niskie czesne profesjonalna kadra dogodne warunki studiowania

Kamil

Studiuje w tej Uczelni i gorąco ja polecam. Niskie czesne profesjonalna kadra dogodne warunki studiowania

mark99

Przeniosłem się do WSZ-SW rok temu z innej uczelni. Jestem mile zaskoczony atmosferą i podejściem do studenta.

Dorotka

Też studiowała w tej Uczelni licencjat i studia magisterskie. Bardzo polecam. Profesjonalna kadra dogodne warunki studiowania. Wszystkie wykłady na miejscu. Możliwość zdobycia dodatkowych ceryfikatów z zarządzania jakością. Poleca

Waki

Studiowałem w tejże Uczelni 5 lat. Zdobyta wiedza z zakresu zarządzania otworzyła mi drogę awansu zawodowego. Dzisiaj wiem, że to był dobry wybòr.

Betty

Polecam warszawska sălile zarzadzania tu studiind sie bezstresowo. Wszystko na miejscu stomacul parking i comode obiady w bufecie

Bea

Jestem studentką kolejnego roku na studia I stopnia w Uczelni. Zamierzam kontynuować edukację na studiach II stopnia. Polecam Uczelnię ze względu na extra wykładowców, pracowników oraz to, że w każdej sytuacji można liczyć na pomoc ogółu w trudnych sytuacjach. Warto!

Bea

Jestem już na kolejnym roku studiów I stopnia w Uczelni. Zamierzam kontynuować dalej edukację na studiach II stopnia. Polecam Wszystkim Uczelnię jeżeli chcą otrzymać fachową wiedzę i pomoc w każdej sytuacji, warto!

Misia

Uczelnie polecil mi kolezanka. Profesjonalna kadra mila rodzinna atmosfera niskie czesne i wolne niedziele to atuty tej uczelni polecam

Sławek

Dobra kameralna uczelnia. Nie nastawiona na zdzieranie kasy od studentów. Dużym atutem są wykładowcy . We wrześniu rozpocznę 3 rok licencjatu. Polecam uczelnię zwłaszcza, że planuję kontynuację nauki na magisterce.

aga

Polecam uczelnię :) wykładowcy są wyjątkowi, a kadra bardzo miła i pomocna. Córka nigdy nie miała problemów z załatwieniem czegoś w dziekanacie czy w księgowości. Ta uczelnia to naprawdę bardzo dobry wybór

wer8

Atmosfera na uczelni? Rewelacja. Inni studenci? Nie spotkałam się z sytuacją, żeby ktoś komuś odmówił pomocy. Poza tym cudowni wykładowcy i bardzo miła i pomocna kadra. Wyjątkowa uczelnia :) polecam gorąco.

anonim

Słowa kojarzące się z Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... sympatyczni życzliwi. Od jakiej stawki można negocjować pensję? różnie Najbardziej podobało mi się w Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa: fachowość Najbardziej nie podobało mi się w Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa:

Zostaw opinię o Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa