Opinie o Mars Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mars Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mars Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Polska w Warszawa

mariiii

Witam. Jestem zainteresowana pracą w Mars w segmencie czekolady. Możecie napisać coś o rekrutacji? Pracy w Marsie, zarobkach? Z góry dziękuje

janek

MAm pytanie odnośnie płac w czekoladzie? jaka kasa i bonusy na warszawę? podstawa 4000 netto to bajka ?

Gonia

Kris pewnie sie nie przepracowywales jesli byles w Tchibo i Cie pozegnal :) slyszalam same dobre rzeczy o M.

jaokis

Hej Jaka płaca na stanowisku PH w segmencie czekolady, jaki socjal, czy targety do wyrobienia?

Aplikowałeś do firmy Mars Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Kris

Ponoć do Marsa przechodzi obecny Manager Nsm z Tchibo Pan Maciej zwany Królem Maciusiem -serdecznie współczuje!Kamien z serca dla Ludzi z Tchibo :-)

marteczka1204

Halo halo :) Chciałabym troszke odswieżyc rozmowe na temat stażu w Mars Polska w Warszawie. Ktos byl na stażu? Jak wyglada rekrutacja? bo to, ze ciezko sie dostac da sie juz wywnioskowac po wynarodzeniu za staz...

Andrew

Dzięki za info. Na ich stronę zaglądam dosyć często, ale strasznie tam pusto. Kombinuje jak dostać się do Mars Polska jednak nie jest łatwo umówić się nawet na rozmowę kwalifikacyjną. Całkiem możliwe, że do Mars rekrutuje jakaś firma zewnętrzna ale tego nie wiem niestety. Dodam, że startuje na stanowiska inżynierskie (absolwent Mechaniki i Budowy Maszyn)

Andrew

Orientuje się ktoś czy obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska inżynierskie? Ewentualnie jakiś kontakt do działu rekrutacji?

marsjanin

Jakiś czas temu wysłałem aplikację do firmy Mars Polska i chciałbym dostać jakieś aktualne info. Jako, że to spora marka spodziewam się, że opinie będą pozytywne. Napiszcie po prostu jak jest :)

BAT

Czesc, rekrutuje wlasnie na ph w mars polska, mam pytanie odnośnie podstawy plus premii ile da sie wyciągnąc na samym poczatku kariery w w/w firmie??? jaki samochod oferuja??? Porsze o szczere wypowiedzi, pozdrawiam

Kamil

@szafir, a w której przeciętnej firmie pracownicy zarabiają jak szef? Zastanów się i nie wypisuj bzdur, zawsze jest gradacja...

dddd

super firma bynajmniej w uk. ale nawet tu polak jest szefem i zarabia jakies 300 tys funtow miesiecznie....hehe. ja jako operator produkcji tez nie narzekam, ciezkosie dostac ale jak juz pracujesz to masz naprawde super no i mozliwosc rozwoju jest a raczej musisz sie rozwijac i awansowac bo taka polityka firmy.

nowy

Witam wszystkich! Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko Doradca ds. Kluczowych Klientów w Segmencie Produktów dla Zwierząt. Pisaliście, że mars zatrudnia poprzez outsourcing. Ogłoszenie na (usunięte przez administratora) zamieściła nie firma zewnętrzna a sam Mars Polska. Ale dzisiaj zadzwonił gość i powiedział, że jest z firmy HRK, która rekrutuje dla Marsa. Wiecie może czy w takiej sytuacji zatrudniają poprzez HRK czy może w samym Marsie? I jeśli ktoś wie to prosiłbym o info jak wygląda praca na tym stanowisku... Mowa tutaj o zwykłych psd czy może o marketach i sieciach? Jakie auto? Ile wizyt itp... Będę zobowiązany. Pozdrawiam.

asw

(usunięte przez administratora) z tego co widać zarobki i warunki nie najgorsze jak na początek.

Kiki

Powedzcie coś o tych rozmowach? trudne? Bardzo sztywne? I jak kształtują się zarobki w tej firmi?

W porowananiu z reszta firm FMCG ich rekrutacja jest swietna, naprawde. Odpisuja, a assesment tez b. fajny, niestresujący. Doszłam do 2 etapu i mimo, ze nie zostałam przyjęta, polecam jako cenne doświadczenie życiowe.

bo cie nie przyjeli??? Jest osobny wielki, rozwiniety i rozbudowany dzial personalny zajmujacy sie glownie rekrutacja!

Joanna

Rekrutacja na bardzo niskim poziomie NIE POLECAM

my

My pracujemy dla MARS POLSKA ale pośrednik TARGET BPO chce z nas wydusić wszystko...uf Jesteśmy robaczkami i tanią siłą roboczą. Własnymi samochodami wozimy ciężkie regały na sklepy i robimy na nich ekspozycje z produktów MARS POLSKA. Robimy promocje na własny koszt nie wspominamy o wymianach przeterminowanych. Świecimy oczami, robimy dobrą minę do złej gry. Nie mamy próbek ani gratisów.......uf ciężko:(

mars

kolego toro, ze wszystkim się zgadzam z wyjątkiem "bez stresu"

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Mars Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mars Polska