Opinie o Mars Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mars Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mars Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Polska w Warszawa

bobo 7171

pracowatem z dwuch no flotpaku ole ze chadztem na wzutki to mi nie przedtuzono umowy na rekrutacj z bytom p kierawnik nie byto mowy o wzutkach pozdrawiam zmiane niebieskom

Czy w Mars Polska zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Pat

W Marsie współpracownicy są zatrudniani jedynie umowy o pracę a nie zlecenie czy inne formy. Nie ma okresu próbnego.

Joasia

Hej, czy ktoś zechce się podzielić, jakie są mniej więcej widełki zarobków (z zaznaczeniem brutto czy netto) na stanowisku KAM?

Renata

Szkoda, że niektórzy nie potrafią docenić pracy w dobrej firmie a taka jest Mars Polska!!

@Renata

Z chęcią dowiem się od Ciebie, jakie zalety pracy w Mars Polska dostrzegasz. Czekam na informacje i dziękuję.

Ziomek
@Renata

A co donosisz ze mówisz ze taka dobra firma?

F

Biuro przemówiło ????????????

Aplikowałeś do firmy Mars Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
szczesliwy byly pracownik

Mars od samego poczatku budzi watpliwosci. Poczawszy od agencji rekrutacyjnej - baaardzo nieprofesjonalne zachowanie, konsultant dzwoni po godzinie 18-19 i opowiada o co beda pytac rekruterzy na rozmowie wewnetrznej i - uwaga - co nalezy odpowiedziec (lol!)! potem rozmowa, tez zabawnie, bo nie ma jasnych oczekiwan, szukane kompetencje nie pasuja do stanowisk, a nie szuka sie tych, ktore powinny pasowac. Slowem - nie wiedza za bardzo kogo szukaja, wiec przygotowac sie nie przygotujesz. Ale ok, zaczynasz prace - pierwsze co widzisz po kilku dniach, tygodniach, to zamieszanie, brak jakiejkolwiek organizacji i 'u nas wszystko opiera sie na relacjach miedzyludzkich' - myslisz to akurat okej, moze to nieglupie, nareszcie jakas odmiana od super sformalizowanych korpo w ktorych przyszlo ci pracowac. Nic bardziej mylnego, jest to najzwyklejsze w swiecie korpo, a 'relacje miedzyludzkie' w praktyce oznaczaja, ze ktos kto G wie na dany temat zostanie managerem w tymze obszarze tylko dlatego, ze siedzi w firmie 25 lat i zna tam kazda Grazynke. Praca tam to koszmar dla zdrowia psychicznego. Najwazniejsze, zeby czekolada i psia karma byly produkowane, a reszta firmy dziala na zasadzie 'jakos to bedzie' - przynajmniej takie masz wrazenie siedzac na open spejsie.

Domkaa

Bylabym wdzieczna za wskazówki ktore pomogą mi sie przygotować do eventu rekrutacyjnego. Czy moglby ktoś cos doradzić? Na co zwrócić uwagę? Czy rozmowy sa po polslu, ang czy miemiecku? Czy ktos ma doswiadczenie i moglby sie podzielić??

Mati

Moim zdaniem to trochę brak równouprawnienia,osoby które są zatrudnione przez wewnętrzną firmę Mars mają możliwość kupowania w sklepiku słodycze i karmę po tańszych cenach natomiast osoby zatrudnione przez agencje uważane są za niska klasę i takiej możliwości nie mają .Uważam to za dyskryminację tym bardziej że to firma Mars zatrudnia agencje żeby szukały pracowników.Jednym słowem niezły biznes dla pracowników zatrudnionych poprzez Marsa kupują taniej w sklepach tylko po to żeby sprzedawać po dużo droższej cenie ludziom z agencji .Czy to nie jest mniej opłacalny biznes dla Marsa ,czy nie lepiej.byłoby aby każdy był traktowany na równym poziomie I do tego firma miałaby lepsze profity bo każdy kupował by w sklepiku i nie dorabial innych ludzi

Natalia

Mars Polska oferuje półroczny program stażowy w obszarze Biznesu. Osoba na stażu odpowiedzialna będzie za realizację samodzielnego i niezależnego projektu wynikającego z realnych potrzeb firmy. Czy ktoś z Was brał w nich udział? Jakie są Wasze wrażenia? Zachęcam Was do podzielenia się cennymi wskazówkami z innymi osobami znajdującymi się na początku ścieżki zawodowej.

Jak długo w Sochaczewie może pracować pracownik tymczasowy przez agencje pracy.?

Sushi

Pracownik tymczasowy może pracować przez agencję u danego pracodawcy-użytkownika (w tym wypadku Mars Polska) przez łączny okres 18 miesięcy (w okresie 3 lat).

Przestancie się oszukiwać, produkty Mars to nie produkty pierwszego rzedu. ajpierw myśli się o chlebie a nie o Snickersie, Marsie czy Pedigree. Zrobia was baranow, napala nadziei i wyjdziecie z placzem. Korpo bzdury. Ludzie niektórzy ok, niektórzy nie. Usmiechaja się do ciebie w biurze a poza biurem wbili by ci sztylet. Roznice miedzye ludzmi bardzo duże, na pozor niby wszystko ok.

To juz nie ta Firma co kilka lat temu. Teraz to słabe miejsce jest bez przyszłości - tylko zwalniqją.

@Adam

Czym spowodowane są zwolnienia w Mars Polska? Jeżeli posiadasz takie informacje, to napisz proszę coś więcej na ten temat. Jest to ważne, gdyż osoby zainteresowane pracą w firmie będą miały wgląd na aktualną jej sytuację. Jednocześnie pamiętaj, że wpisy na forum publicznym powinny być rzetelne i zgodne z prawdą.

Były
@Natalia

Zwolnienia spowodowane są pewnie tym że Mars segment czekolady połączył się z Wrigley .

Jerzy

Teraz prowadzą rekrutacje do nowego działu, która składa się z 4 (!!) etapów jeżeli wliczać spotkanie z rekturetem też. Ostatnia rozmowa z 4 managerami trwa 2 godziny(!!). Ale odnosze wrażenie że firmie nie zależy na kwalifikacjach pracownika, bardzo niejasne zasady rekrutacji.

Barbwire
@Jerzy

Chcę dodać od siebie, ze mam bardzo podobną opinię. Rekrutacja na dość wysokie stanowisko w biurze - kilka etapów, ostatni etap 4 osoby, po czym ZERO informajcji zwrotnych od firmy - kompletny brak klasy i szacunku dla kandydata po 4 (!) miesiącach spędzonego na tę rekrutacje czasu, do tego bardzo nieprofesjonalna agencja; feedback bardzo ogólny, brak konkretów, niejasne zasady ostatecznego wyboru kandydata. Wyglądali na fajna firmę, ale jeśli traktowanie pracownika takie same jak kandydatów to warto odpuścić.

Natalia

Aktualnie na stronie firmy można znaleźć liczne ogłoszenia rekrutacyjne - na wiele stanowisk, od staży, przez specjalistów i starszych specjalistów, aż po kadrę managerską. Firma na swojej stronie wspomina o możliwościach wewnętrznych awansów - czy jest ktoś kto może powiedzieć o możliwości awansu w Mars Polska? A jak wyglądają prowadzone przez firmę szkolenia?

Firma dobrze płaci , napewno powyżej średniej rynkowej i to tyle z plusów. Jeżeli szukasz rozwoju, zapomnij. Na stanowisku PH - ludzie nie potrafią podstaw excela , praca polega w większości na układaniu towaru i wieszaniu pasków. Taki bardzo dobrze opłacany merch

Izydora

Czy firma ma zamiar wprowadzać coś nowego na rynek? Tak słyszałam

zawiedziona

Brałam udział w procesie rekrutacji do działu HR. Miałam dostać informację zwrotną w przeciągu dwóch tygodni. Pomimo prób kontaktu (email,sms), nie dostałam od Pani HRBP żadnej informacji. Poczułam się bardzo źle, ponieważ uważam że nawet jeśli nie przeszłam do kolejnego etapu, to zostałam zapewniona o udzieleniu mi informacji zwrotnej. Bardzo nie ładnie ;)

morda

ofert pracy posiadaja wiele, firma jest raczej znana na polskim rynku, produkuja słodycze wiec podjerzewam, ze taki przedstawiciel zarobi calkiem dobrze do tego i premie, szukaja teraz glownie ludzi na produkcje.

Ph

Witam, czy ktoś z Was pracował na stanowisku przedstawiciela handlowego? Aktualnie pracuje jako PH w całkiem innej branży i zastanawiam się nad zmianą. Zarobki pewnie jak wszędzie, bardziej interesuje mnie czy monitorują GPSy, czy jakieś ankiety na sklepach trzeba wypełniać, ilośc wyznaczonych wizyt itp. Interesuje mnie większa swoboda w działaniu niż sztywne trzymanie sie zadań, stąd moje pytanie, dzięki i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Mars Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mars Polska