Opinie o Centrum Wsparcia Teleinformatycznego Sił Zbrojnych w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Wsparcia Teleinformatycznego Sił Zbrojnych. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego Sił Zbrojnych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Wsparcia Teleinformatycznego Sił Zbrojnych w Warszawa

Renata

Czy w firmie dalej panuje dość "wesoła" atmosfera związana z piciem i imprezami tak jak ktoś wspomniał kilka lat temu? I czy dalej tak jest, że każdy twierdzi, że nic nie wie i po temacie? Jak to wszystko dalej funkcjonuje? Aktualne wyniki firmy są lepsze czy gorsze w porównaniu do tych sprzed lat?

@Renata

To jest fatalne miejsce. Wóda nadal się leje strumieniami a chamstwo jest szokujące.

Renata Nowy wpis
@Marek

Yhym, czyli wesoła atmosfera wciąż trwa. A jak z ogólnym funkcjonowaniem firmy to już się nie orientujesz? Bo widzę, że były jesteś. Kiedy odszedłeś?

Marek Nowy wpis
@Renata

Nie tyle odszedłem co UCIEKŁEM. Jak wszyscy inni. Chciałem się coś grzecznie zapytać, wszedłem do pokoju i od kmiota wojskowego w stopniu Majora usłyszałem cytuje: "KURWA, JEBANY WYPIERDALAJ". Więc spakowałem swoje rzeczy i wybiegłem z pokoju a ten wojskowy krzyczał przez okno: "GDZIE IDZIESZ KURWA". Skoro mówi żebym wypierdalał to wracam do domu, a ten się dziwi że po takim tekście mnie nie ma. Poziom chamstwa i debilizmu ludzi tam pracujących jest SZOKUJĄCY !!!!.

Jony

Praca spokojna ale jednego czego można się tam dorobić to tylko garba. Mało rozwojowa i nieciekawa. Pewnie znajdzie się ktoś komu się tam podobało ale nie będzie to nikt ambitny. Pozdrawiam CWŁ MON pa

Adam Nowy wpis
@Jony

Praca dla tych co lubią pić wódę, bo imprezki zakrapiane wódeczką to standard. Zawsze znajdzie się powód do chlania. A to imieniny majora, a to urodziny kapitana, a to pułkowniczyna kupił samochód i trzeba za to pochlać. Tępe i lubiące wódę towarzystwo.

rambo

do rozwiązania jak całe mon

Marek Nowy wpis
@rambo

Masz 100% racji, DO ZAMKNIĘCIA NATYCHMIAST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magda

Hej, czy centrum zmieniło nazwę ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego Sił Zbrojnych spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Damian

@Anna a znalazłaś się w sytuacji, kiedy Centralny Węzeł Łączności MON nie wypłacił Ci wynagrodzenia z powodu pomyłki księgowej? Takie rzeczy mogą zdarzyć się wszędzie, jednak sprawność wyjaśnienia i naprawienia sytuacji świadczy o pewnych zdolnościach organizacyjnych pracodawcy. Jak wygląda ta kwestia obecnie?

Jak ktoś lubi walić wódę i towarzystwo wzajemnej adoracji to będzie tam super pasował. Ich ulubione słowo to "nie wiem". Nikt tam niczego nie wie. Natomiast ile kupić wódy na imieniny majora to wiedzą wszyscy !. Kupują nawet więcej niż powinni. Znane są przypadki nie wypłacenia wypłaty bo się księgowa pomyliła. Oczywiście odzyskanie jej graniczny z cudem bo nikt nic "nie wie". Czepianie się o byle co i ciągle awantury ze strony wojskowego chamstwa to standard. UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ.

gość

Na pewno nic się nie zmieniło @lulilaj, bo atmosfera opiera się na rzeczywiście dobrych relacjach. Wiecie czy wypłata jest terminowa? Zależy mi na wynagrodzeniu na czas.

Gilgamesh

Nie wiem gdzie pracowałeś? Nie mogę narzekać na nudę, mam co robić, jestem wysyłany na szkolenia. Wada? Pensja. Zaczynam się rozglądać za czymś za większe pieniądze. 2100 na rękę, to trochę za mało za pracę na kablach telekomunikacyjnych

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Wsparcia Teleinformatycznego Sił Zbrojnych - Warszawa

Centrum Wsparcia Teleinformatycznego Sił Zbrojnych
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Żwirki I Wigury 9/13
    00-909 Warszawa