Opinie o MEGAMAN w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MEGAMAN. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGAMAN o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGAMAN w Warszawa

fuck off you dick or I'll fuck you up

Słowa kojarzące się z Megaman Sp.j. (np: nieprofesjonalna, nierozwojowa, stresująca bo nigdy nie wiez czy dostaniesz pieniądze le i towar dla klienta ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako : ...BRAK... Atmosfera i ludzie tam pracujący są: ...atmosfera dno ludzie... bez komentarza ... Od jakiej stawki można negocjować pensję? ...ZADNEJ... pewna część na papier reszta pod stołem !!! Najbardziej podobało mi się w Megaman Sp.j. brak towaru na magazynie Najbardziej nie podobało mi się : zachowanie właściciela który uwaza ze jest najmadrzejszy a pracownikow ktorych zatrudnia ma za matolow.... Pie.... bzdury i jesli wierzy w cos, to wmawia Ci ze tak jest... Are you nutts?!

xyz

Komuś zależy żeby skłócić łomianki z laskami i pisze nie prawdę. Przykre. To jest strona o wyrażaniu opinii o firmie a nie o jej pracownikach. Bardzo proszę nikogo nie obrażać. My nie obrażamy nikogo kto u nas pracował.

Bruno

Od Pana I. (magazyniera) prosze sie odpi...... jest to bardzo wporzadku czlowiek ktory nie ma nic wspolnego z firma (to wina tylko i wylacznie wlascicielow a nie pracownika), Ja miałem przyjemnosc go poznac i pracowac kilka miesiecy i bylo bardzo milo...... ten kto go nie zna to niech (usunięte przez administratora) nie pisze takich glupot !!!!!!

Pani X

Opowiem wam swoją historię..... Tak się składa że znam kogoś z Łomianek nie powiem czy to facet czy kobieta:) ale wiele mi opowiada o firmie Megaman. A więc tak szef [usunięte przez administratora] to całkiem normalny facet chociaż ma ten swój świat jest jakby zalatany. Z pracowników najbardziej znienawidzona jest jedna osoba [usunięte przez administratora] tak wszyscy mówią. Podobno ciągle się wydziera na pracowników i wydzwania do Łomianek żeby jej dali pieniądze albo towar bo sama nie ma u siebie na stanie. W Łomiankach pracownicy sami przynoszą swoje pieniądze żeby zamówić towar i wie to każdy w firmie co jest skandalem. Pensje są wtedy kiedy [usunięte przez administratora] ma trochę kasy więc zawsze są opóznienia. Co do towaru na magazynie to lipa nigdy nic nie ma. Wszystko trzeba ciągle zamawiać. Nie pamietam jak się nazywa ten stary magazynier w Laskach ale podobno to kawał skur... A tak wogóle to [usunięte przez administratora] kiepsko stoi bo już sprzedaje swoje nieruchomości:)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MEGAMAN odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Olaboga

[usunięte przez administratora] nie bulwersuj sie tak. Jakbysmy wiedzieli jak to będzie to bysmy tu nie pracowali. A skoro po niecalych 8 miesiacach odeszło od Was wszystkich 4 handlowcow - to chyba nie o nas to zle swiadczy :D Sprzedawajcie, sprzedawajcie dalej ostrza, noże i nożyczki, halabardy i pilniczki. DOSTAWA Z DNIA NA DZIEŃ !!

mega

Skoro jest tak źle to dlaczego tak długo tu pracowaliscie? Dlaczego pisząc opinie i pożal się Boże "wierszyki" nie podpiszecie się pod tym tylko pozostajecie anonimowi??? Może boicie się ujawnienia z imienia żeby nie powiedzieć jakimi byliście pracownikami i kolegami??? Pisząc takie "bzudury" nie robicie krzywdy Mirkowi tylko nam kolegom i koleżankom nadal tu pracującym. Wstyd. Serdecznie pozdrawiam byłych "pracowitych" tchórzy-wierszokletów Pozdrawiam byłych "pracowitych"

Jan Brzechwa

MEGAMANIE, MEGAMANIE, skonczze wreszcie srac nam w banie Zacznij wkoncu robic biznes zamiast isc wciaz na latwizne Telefony dzwonia ciagle, a na scianach grzybow bomble Prezes wielki k**** znawca, bez dwoch zebow pan dostawca Jedna pani non stop chora, handlowego dyrektora Slychac dobrze w drugiej wiosce, bo on ciagle w swej beztrosce Morde drze i gardlo zdziera, a do ludzi nie dociera Towar kiepski, hale puste, lepiej trzymac tam kapuste Lub tez marchew - badz salate. TYLE TO JEST WSZYSTKO WARTE Jan Brzechwa :)

Nie polecam pracy w Megamanie... wlasciciel uwaza ze jest BISNESMENEM (usunięte przez administratora)

4kwpwz

Fajnie sa wyplacane pensje: jak firma wyrobi z prowizji jakas kwote na + to mozesz liczyc na w miare terminowa wyplate. a jak nie wyrobi to czekasz po poltora miesiaca... ZENADA

Bajlabongo

(usunięte przez administratora) nie ''hurtownia''. Wszystkie materiały kupowane u innych (i to nie zawesze u producenta!), doliczana marża i opychanie dalej. Lepiej samemu wybrać się do Biedronki i zrobić te zakupy TANIEJ!

Co z naszym towarem? Od grudnia dostaliśmy połowę, A RESZTA ?!?!

Dobra czekolada, bo jest mleczna! Jak nie jest mleczna, to nie jest dobra... a szkoda :(

zakupy w listopadzie

Prawda jest taka że to nie żadna "hurtownia BHP" tylko normalny pośrednik który bierze z jednego miejsca ( może np. z hurtowni ) towar narzuca swoją marżę i sprzedaje dalej... tak było w naszym przypadku najpierw handlowiec mówił że "wszystko mamy" nawet w lepszych cenach niż konkurencja ale niestety, po sprawdzeniu okazało się że nie ma towaru na miejscu i musimy poczekać dzień bo towar będzie musiał ściągnąć z innej swojej hurtowni a dalej było tak jak napisał przed mówca :) swoją drogą u konkurencji ( nie będziemy reklamować z oczywistych powodów ) za ten sam asortyment z tego katalogu zapłaciliśmy kilka złotych więcej i mieliśmy go z dnia na dzień i o dziwo nie było tam napisu hurtownia !!! co do handlowca dobry chłopak ale niestety zawiodła druga połowa organizmu firmy

Rozmówca telefoniczny

Telefon do MEGAMAN: - Dzień dobry, w jakich terminach realizujecie dostawy? - "Z dnia na dzień" - Aha, to chciałbym zamówić gumowce - "Akurat nie ma ich na magazynie, w ciągu dwóch tygodni dostawa, ale wszystko pozostałe jest z dnia na dzień" - Dobrze, a ubrania ocieplane? - "Aktualnie nie posiadamy na magazynie, w ciągu tygodnia ściągniemy, ale wszystko pozostałe z dnia na dzień" - Yhm... Dobrze, to poproszę narazie same maski z zaworkiem - "Też akurat nie ma, spodziewamy się dostawy w połowie miesiąca, ALE RESZTĘ TOWARU MAMY Z DNIA NA DZIEŃ" (usunięte przez administratora)

Bla, bla, bla...

"nie polecam pracy w firmie MEGAMAN centrum zaopatrzenbia bhp. szef nie dba o handlowców, a to przecież dzięki nim są obroty w firmie" ... szkoda, że osoba wystawiająca opinie nie dodała, że obroty w firmie są i owszem dzięki hanlowcom, ale DOBRYM handlowcom. Najłatwiej jest tylko narzekać i psuć opinię. Do roboty obiboki:P:P

FIRMA!

Bierzemy często od nich rzeczy i fakt są delikatnie mówiąc do (usunięte przez administratora) ;/ Ciągle czegoś brak lub przychodzi niekompletne, na towar czekamy 2tyg już, a przecież "zlecenia realizujemy z dnia na dzień" ŚMIECH! Czas pomyśleć o zmianie partnera

Andrij

J.E.D.N.A W.I.E.L.K.A Ś.C.I.E.M.A [usuniete przez admina] z tego ''centrum'' i to była najlepsza decyzja życia, teraz godnie zarabiam i prowadzę własny biznes

co takiego ???

"...(usunięte przez administratora) człowieku, trzeba dać od siebie cokolwiek a nie tylko czerpać korzyści ze służbowego auta i telefonu..." pytanie wskazujące trzeba zadać inne niż pisać takie zdanie, od bardzo długiego czasu na samochodach jest informacja o treści "...zatrudnimy sprzedawców..." to jest informacja że coś z tą firmą jest nie tak jak ty uważasz że osoba przychodzi żeby dostać samochód i telefon. Śmieszne !!!!

handlowiec

hinek

nie polecam pracy w firmie MEGAMAN centrum zaopatrzenbia bhp. szef nie dba o handlowców, a to przecież dzięki nim są obroty w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o MEGAMAN - Warszawa

MEGAMAN