Opinie o 2007-2009 praca w Centrum Kształcenia i Rehabilitacji filia nr 3 we Wrocławiu Warszawa

oskar 2009-03-31 15:37:29
Słowa kojarzące się z 2007-2009 praca w Centrum Kształcenia i Rehabilitacji filia nr 3 we Wrocławiu Warszawa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo dobra. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?od 15zł
Najbardziej podobało mi się w 2007-2009 praca w Centrum Kształcenia i Rehabilitacji filia nr 3 we Wrocławiu Warszawa:punktualność,czystość i zespołowa praca
Najbardziej nie podobało mi się w 2007-2009 praca w Centrum Kształcenia i Rehabilitacji filia nr 3 we Wrocławiu Warszawa:
Zostaw swoją opinię o 2007-2009 praca w Centrum Kształcenia i Rehabilitacji filia nr 3 we Wrocławiu Warszawa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2007-2009 praca w Centrum Kształcenia i Rehabilitacji filia nr 3 we Wrocławiu Warszawa