Opinie o Alfa Wassermann w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Alfa Wassermann. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alfa Wassermann o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa Wassermann w Warszawa

Wojtek Nowy wpis

Firma zasługuje na dobrą opinię jako pracodawca choć jest wymagająca

erfg Nowy wpis

wiadomo ze na takim stanowisku to trzeba miec raczej duza wiedze na temat brazny w ktorej sie pracuje..ale tez wiem ze zarobki calkiem spore moja byc..

abc Nowy wpis

Jaest żle

Alfa Wassermann lalunia29 30.10.08, 19:50 Odpowiedz czy spotkał się ktoś z tą firmą ? konkretnie z przedstawicielem medycznym tej firmy. Re: Alfa Wassermann esigente 04.12.08, 09:19 Odpowiedz Ja również poszukuję informacji o tej firmie? Jakie warunki? Jaka atmosfera? Re: Alfa WassermannIP: *.gorzow.mm.pl Gość: PM 27.12.08, 14:32 Odpowiedz Warunki - takie jakie sobie wynegocjujecie (jasne, że to kwestia indywidualna) Atmosfera - rodzinny charakter firmy i taki ma pozostać Leki - przede wszystkim oryginalne kandydaci- mile widziani z doświadczeniem na w/w stanowisku Re: Alfa WassermannIP: *.adsl.inetia.pl Gość: janek 29 23.03.09, 16:54 Odpowiedz Widze, ze pisala to osoba z kierwonictwa a nie przedstawiciel. Znam kolege z tej firmy ktory od dawna szuka iinej pracy, w alfie pracuje bo musi. Pensje na rozmowie obiecuja jedna, a przy podpisaniu umowy mowia, ze tyle to nie moga dac. Leki orginalne ale bardzo drogie. Jeden lek dlugo na rynku i ciezko z nimm pracowac, z drugim troche lepiej bo od 2 lat na rynku.Ciagle podkreslaja atmosfere rodzinna ale to gucio prawda, milo to maja w biurze, obiadki, sniadanka a przedstawiciele traktowani jak tani sila robocza. Nie ty to bedzue inny, kontroluja na prawo i lewo, i strasza to kontrola jakby ludzie tam pracujacy byli malymi dzicemi.Kolega pracuje nie oszukuje ale ma dosc tego glupiego straszenia, oszednosci, ciaglych testow, wymagania wiedzy medycznej jak u lekarza i jeszcze do tego ten co szkoli merytorycznie traktuje ludzi jak zero. Po opowiesciach mojego kolegi dobrze zapamietalem nazwe firmy i odradzam Re: Alfa WassermannIP: *.chello.pl Gość: rep pretendent 26.03.09, 08:53 Odpowiedz Zgadzam się z przedmówcą. Na rozmowie jedna stawka, przy podpisaniu inna... No i cały ten servierowsko-zentivowski managment... Osoba, która wypowiadała się przed jankiem 29, podarowałaby sobie tę autoreklamę Alfy... Ponadto chyba rzeczywiście mają deficyt repów, bo już 4 miesiąc są ogłoszenia.... Re: Alfa WassermannIP: *.centertel.pl Gość: były rep 02.04.09, 00:36 Odpowiedz Zgadzam się z przedmówcą. Managment- wszystko zaczęło sie od Medagro....a później dołączyli pozostali.. servierowcy, zentivowcy i inni. Terror psychiczny wszechobecny.... Re: Alfa WassermannIP: *.internetdsl.tpnet.pl Gość: misio Googoo 15.04.09, 15:48 Odpowiedz Oj chyba ktoś chce się wyżyć na jakimś Szefie "made by" Servier albo Zentiva. :-) ha,ha,ha Trochę szacunku i honoru dla ludzi pracujących w Zentiva i Servier. A propos to nic złego nie słyszałem na rynku o tej "Alfie" a i pracuje tam wiara z różnych firm... Lekarze szczególnie chirurdzy mówią, że firma i ludzie OK. Re: Alfa WassermannIP: *.chello.pl Gość: repik 01.04.09, 15:27 Odpowiedz firma KRZAK!!! Re: Alfa WassermannIP: *.chello.pl Gość: ff 27.07.09, 10:13 Odpowiedz Alfa to firma krzak, nieprofesjonalna pod każdym względem. Ludzi traktuje jak gó..., stosowanie mobbingu to styl zarządzania kierowników! Brak jasnych celów do realizacji i narzędzi to norma. ZDECYDOWANIE ODRADZAM ! Re: Alfa WassermannIP: *.novartis.com Gość: zawsze prawda 27.01.10, 20:10 Odpowiedz I znowu Alfa szuka repa. Czemu nie wezma się za kierownika z Częstochowy który robi wrzuty na Warszawe i zwala wine na swojego pracownika albo dziewczyne która jest na macierzyńskim. Strzeszcie się. Nie warto marnować sobie życia i tracić czasu, ja uciekłem jak tylko nadarzyła sie okazja Re: Alfa Wassermann - odradzam kathathea 31.03.09, 13:28 Odpowiedz Potwierdzam,ze na rozmowie umawiaja sie na inne pieniadze a inne dostaje sie przy umowie. Ciagle mowia o rodzinnej atmosferze a to tylko slowa. W biurze sa dwie fajne dziewcczyny olga i marzenka, reszta zadziera nosa i zastanawia sie kogo obgadac,co zjecs na obiad albo jak skontrolowac przedstawiccieli. Normallne dla mnie ,ze dostaje pieniadze za prace a nie obijanie sie ale ta atmosfera wszechoobecnej kontroli tragiczna. Dystrykci szczegolnie warszawcsy nie maja pojecia co to prawdziwwy coach, kierownik, obarzaja sie za glupoty, ciesza sie jak kogos psychicznie mecza i lubia [usunięte przez moderatora]. praca od 8 do 16 bo trzeba wpisac raporty a bazy nie kupili wiec duzo do wpisywania, system do raportowania bardzo kiepski, a i uwazaja,ze codziennie po pracy pracownicy powiini sie doksztalcac, czytac materaialy, pewnie wkrotce wprowadza testy przez net. A i oszczednosci na pokojach hotelowych, niezly ubaw- zeby bylo taniej dla 3ciej osoby w pokoju polówka na ktorej trzeba bylo spac caly tydzien, pupa wpadala prawie do ziemi a nogi wystawaly poza, zminejszono limit kilometrow. Nie polecam osobom, ktorzy uczciwie pracuja i spodziewaja sie za to uczciwe

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Wassermann - Warszawa

Alfa Wassermann