Alfa Wassermann

Opinie o Alfa Wassermann

anonim 2010-10-06 21:05:21
Alfa Wassermann
lalunia29 30.10.08, 19:50 Odpowiedz czy spotkał się ktoś z tą firmą ? konkretnie z przedstawicielem
medycznym tej firmy.
Re: Alfa Wassermann
esigente 04.12.08, 09:19 Odpowiedz Ja również poszukuję informacji o tej firmie? Jakie warunki? Jaka atmosfera?
Re: Alfa WassermannIP: *.gorzow.mm.pl
Gość: PM 27.12.08, 14:32 Odpowiedz Warunki - takie jakie sobie wynegocjujecie (jasne, że to kwestia indywidualna)
Atmosfera - rodzinny charakter firmy i taki ma pozostać
Leki - przede wszystkim oryginalne
kandydaci- mile widziani z doświadczeniem na w/w stanowisku

Re: Alfa WassermannIP: *.adsl.inetia.pl
Gość: janek 29 23.03.09, 16:54 Odpowiedz Widze, ze pisala to osoba z kierwonictwa a nie przedstawiciel.
Znam kolege z tej firmy ktory od dawna szuka iinej pracy, w alfie pracuje bo musi.
Pensje na rozmowie obiecuja jedna, a przy podpisaniu umowy mowia, ze tyle to nie moga dac. Leki orginalne ale bardzo drogie. Jeden lek dlugo na rynku i ciezko z nimm pracowac, z drugim troche lepiej bo od 2 lat na rynku.Ciagle podkreslaja atmosfere rodzinna ale to gucio prawda, milo to maja w biurze, obiadki, sniadanka a przedstawiciele traktowani jak tani sila robocza. Nie ty to bedzue inny, kontroluja na prawo i lewo, i strasza to kontrola jakby ludzie tam pracujacy byli malymi dzicemi.Kolega pracuje nie oszukuje ale ma dosc tego glupiego straszenia, oszednosci, ciaglych testow, wymagania wiedzy medycznej jak u lekarza i jeszcze do tego ten co szkoli merytorycznie traktuje ludzi jak zero.
Po opowiesciach mojego kolegi dobrze zapamietalem nazwe firmy i odradzam
Re: Alfa WassermannIP: *.chello.pl
Gość: rep pretendent 26.03.09, 08:53 Odpowiedz Zgadzam się z przedmówcą. Na rozmowie jedna stawka, przy podpisaniu
inna... No i cały ten servierowsko-zentivowski managment... Osoba,
która wypowiadała się przed jankiem 29, podarowałaby sobie tę
autoreklamę Alfy... Ponadto chyba rzeczywiście mają deficyt repów,
bo już 4 miesiąc są ogłoszenia....

Re: Alfa WassermannIP: *.centertel.pl
Gość: były rep 02.04.09, 00:36 Odpowiedz Zgadzam się z przedmówcą. Managment- wszystko zaczęło sie od
Medagro....a później dołączyli pozostali.. servierowcy, zentivowcy i
inni.
Terror psychiczny wszechobecny....
Re: Alfa WassermannIP: *.internetdsl.tpnet.pl
Gość: misio Googoo 15.04.09, 15:48 Odpowiedz Oj chyba ktoś chce się wyżyć na jakimś Szefie "made by" Servier albo
Zentiva. :-) ha,ha,ha
Trochę szacunku i honoru dla ludzi pracujących w Zentiva i Servier.
A propos to nic złego nie słyszałem na rynku o tej "Alfie" a i
pracuje tam wiara z różnych firm...
Lekarze szczególnie chirurdzy mówią, że firma i ludzie OK.

Re: Alfa WassermannIP: *.chello.pl
Gość: repik 01.04.09, 15:27 Odpowiedz firma KRZAK!!!
Re: Alfa WassermannIP: *.chello.pl
Gość: ff 27.07.09, 10:13 Odpowiedz Alfa to firma krzak, nieprofesjonalna pod każdym względem. Ludzi
traktuje jak gó..., stosowanie mobbingu to styl zarządzania
kierowników! Brak jasnych celów do realizacji i narzędzi to norma.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM !
Re: Alfa WassermannIP: *.novartis.com
Gość: zawsze prawda 27.01.10, 20:10 Odpowiedz I znowu Alfa szuka repa. Czemu nie wezma się za kierownika z
Częstochowy który robi wrzuty na Warszawe i zwala wine na swojego
pracownika albo dziewczyne która jest na macierzyńskim.
Strzeszcie się. Nie warto marnować sobie życia i tracić czasu, ja
uciekłem jak tylko nadarzyła sie okazja
Re: Alfa Wassermann - odradzam
kathathea 31.03.09, 13:28 Odpowiedz Potwierdzam,ze na rozmowie umawiaja sie na inne pieniadze a inne dostaje sie przy umowie. Ciagle mowia o rodzinnej atmosferze a to tylko slowa. W biurze sa dwie fajne dziewcczyny olga i marzenka, reszta zadziera nosa i zastanawia sie kogo obgadac,co zjecs na obiad albo jak skontrolowac przedstawiccieli. Normallne dla mnie ,ze dostaje pieniadze za prace a nie obijanie sie ale ta atmosfera wszechoobecnej kontroli tragiczna. Dystrykci szczegolnie warszawcsy nie maja pojecia co to prawdziwwy coach, kierownik, obarzaja sie za glupoty, ciesza sie jak kogos psychicznie mecza i lubia [usunięte przez moderatora]. praca od 8 do 16 bo trzeba wpisac raporty a bazy nie kupili wiec duzo do wpisywania, system do raportowania bardzo kiepski, a i uwazaja,ze codziennie po pracy pracownicy powiini sie doksztalcac, czytac materaialy, pewnie wkrotce wprowadza testy przez net. A i oszczednosci na pokojach hotelowych, niezly ubaw- zeby bylo taniej dla 3ciej osoby w pokoju polówka na ktorej trzeba bylo spac caly tydzien, pupa wpadala prawie do ziemi a nogi wystawaly poza, zminejszono limit kilometrow. Nie polecam osobom, ktorzy uczciwie pracuja i spodziewaja sie za to uczciwe
abc 2011-02-12 10:24:46
Jaest żle
erfg 2016-04-29 17:39:20
wiadomo ze na takim stanowisku to trzeba miec raczej duza wiedze na temat brazny w ktorej sie pracuje..ale tez wiem ze zarobki calkiem spore moja byc..
Zostaw swoją opinię o Alfa Wassermann - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Wassermann