Opinie o Jeremy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jeremy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jeremy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeremy w Warszawa

Widziałam tu komentarze że są problemy z wypłacalnością. Może ktoś dać znać czy wypłaty dla pracowników są regularnie czy występują jakieś opóźnienia? Będę wdzięczna bo widziałam otwarta rekrutacje do działu technicznego i myślę nad aplikacją

@były pracownik

Długo po terminie płacą, to raczej jest częste sytuacje czy raczej rzadkie? Ile pod stołem można się spodziewać, co miesiąc są te same kwoty? Jak to pracując na uop nie należy się urlop, chyba że dają bezpłatny?

Jakiś czas temu mieli ofertę pracy dla konstruktora - technologa. Byłbym zainteresowany podobną posadą i ciekawy jestem czy będą jeszcze rekrutować. Ktoś pisał że brakuje w firmie wszystkiego łacznie z socjalem. A dodatkowe kursy? W ogłoszeniu gwarantowali podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach. To tylko tak na zachętę czy są w rzeczywistości?

mariushi

Witam, firma pamięta lata głębokiego (usunięte przez administratora) i to nie w dobrym tego słowa znaczeniu. Brak socjalu, brak narzędzi, brak wszystkiego. Dość powiedzieć że w toaletach nie ma nawet zamków. Kierownik spożywa alkohol w pracy i specjalnie się z tym nie kryje. O podwyżkach lub jakiejkolwiek poprawie warunków pracy nawet nie ma sensu rozmawiać. Zresztą sam prezes chętny do rozmowy nie jest. I dobrze.

Teresa
@mariushi

Totalnie nic nie ma z socjalu? Jakaś opieka medyczna prywatna chociaż? Jakaś rozrywka lub coś dla dzieci pracowników? I co z tymi narzędziami? Nadal musicie sobie sami na własną rękę je załatwiać, robić? Czego najczęściej brakuje? Chociaż pieniądze płacą terminowo, skoro tak z wieloma rzeczami jest problem? Bo widziałam tam jakieś komentarze odnośnie opóźnień w wynagrodzeniu...

Metyl
@mariushi

Właśnie zobaczyłem ogłoszenie na stanowisko tokarz. Jest sens składać CV?

byłypracownik Nowy wpis
@mariushi

Odradzam pracę w tej firmie. Oprócz załogi, wszystko na nie.

nico

Wypłaty dla pracowników są na czas, nigdy nie zdarzyło się żadne opóźnienie.

Agnieszka
@nico

To czemu ludzie tak pisali? To jakiś spam? Skoro płacą, to czy konkurencyjnie jest tu pod tym względem? Premie są czy tylko podstawy wynagrodzenia dają?

były pracownik Nowy wpis

Daj spokój z tą firmą, nie płacą na czas, minimalna krajowa plus ewentualnie reszta pod stołem, urlopów nie dają, bo się nie należy itd

@były pracownik

Dzień dobry. Aplikuje na stanowisko inżyniera. Mogę się od Państwa dowiedzieć jak sytuacja wygląda w dziale technologów/inżynierów ?

Jakie wartości są cenione w Jeremy?

Dominika

A ja widziałam tylko ofertę pracy dla konstruktora i to jeszcze sprzed 2 lat, czy mimo to można składać papiery, rozpatrzą je? Widzę, że oferują szkolenia, w jakich udział można wziąć w pierwszym roku pracy, jest to jakiś sposób budowaniu ścieżki do awansu?

Czy Jeremy zapewnia kartę multisportu?

To ja

Zapewnia, jak sobie sam wykupisz!???? Nadgodziny też płacą, jak podasz dane żony, wtedy jako umowa zlecenie na żonę...Jedyny ogarnięty człowiek z dyrekcji, to był Faja, ale też miał ich dosyć, zwłaszcza "mamusi"!????

@To ja

Z tym wykupieniem chodzi Ci o jakieś współfinansowanie? A z tymi nadgodzinami to chyba sobie żartujesz, po co tak kombinować?

To ja
@Paulina

Żadnych multisportów nie dostaniesz, nie nie żartuję. Jedyne co im wychodzi, to zmniejszanie hal montażowych, by wynająć ludziom z zewnątrz i zakładanie kamer. Kamer więcej, jak pracowników.????

@To ja

Serio tak dużo ich? A wiadomo w jakim racjonalnym celu? Coś znikało z zakładu może?

annonymous

Zobaczyłem ogloszenie jeremy na olx , ze szukaja spawacza. Mowie na samym starcie dam opinie. WY ZA 24 ZL BRUTTO SZUKACIE SPAWACZY ? HAHA, ludzie wy szukacie spawaczy czy sprzątaczek na zakład? niezle kogos pogrzalo z ta stawka. Zaden szanujacy sie spawacz nie pojdzie pracowac za takie pieniadze.

Honorata
@annonymous

No to trochę niska stawka jak na kogoś z doświadczeniem. Udało znaleźć Ci się coś innego w okolicy za lepszą stawkę?

Witajcie! Zmieniam miejsce zamieszkania i szukam pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Przypuszczam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Jeremy? Czy mają wysokie stawki? Czy jest jadłodajnia z obiadami dofinansowanymi przez pracodawcę? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Pozdrawiam Michał

@Michał

Dzień dobry Michale. Jest dobrze, zarobki porównywalne z okoliczna konkurencją więc dramatu nie ma. W temacie organizacji posiłków pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od przyjaciela bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są dość smaczne a ich cena na każdą kieszeń. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Ewa.

Aleksandra

Mimo zapewnień zarówno przez panią prowadzącą rekrutację jak i przez osobą, z którą odbyło się spotkanie rekrutacyjne brak informacji o wyniku rekrutacji. Nie profesjonalne podejście do kandytów. Nie polecam współpracy z tą firmą.

@Aleksandra

Bardzo to przykre, ale to niestety norma dla wielu firm. Też tego właśnie nie rozumiem, bo najgorzej jak blokujesz inną pracę. A masz jakieś alternatywy, które też blokujesz, bo czekasz czy tutaj przynajmniej nie masz problemu?

Rafał

Firma poszukuje Menedżera Sprzedaży. Mogę prosić o opinię czy warto aplikować?

Wrx
@Rafał

Daj sobie spokój. Umowa B2B. Nie dostaniesz draftu do przeczytania , najpierw musisz otworzyć działalność . Zaproponują Ci 6k z tego musisz opłacić wszystko. Druga sprawa to przelewy pierwsze dwa dostaniesz na czas potem trzeba się prosić o pieniądze .Dosłownie -prosic o Twoje pieniądze. Może będą 10go może 25 go . Prowizja w umowie jest tak skonstruowana że nawet jeśli cudem uda ci się coś sprzedać to nic za to nie dostaniesz bo żeby dostać prowizje w następnym miesiącu też musisz coś sprzedać a biorąc pod uwagę jakość tych maszyn to nie sprzedasz nic. Bo piekarnie wiedzą czym grozi zakup takich awaryjnych maszyn. Serwis - praktycznie nie istnieje . Trzeba świecić oczami przed klientami .

@Wrx

Z tego co napisałeś rozumiem, że pracowałeś dokładnie w tym? Długo wytrzymałeś czy dalej u nich siedzisz? Z tymi maszynami to wstyd, nie wiem czy dałabym radę tak (usunięte przez administratora) i świecić tymi oczami...

Ryży

Zdecydowanie nie polecam !!! Wiecznie brakuje materiału, że nie wspomnę o narzędziach do pracy które często trzeba sobie samemu zrobić i nawet chłopaki mają takie powiedzonko ,,zrób se narzędzie , jakoś to będzie,, przez pół roku nie było nawet jednej wkrętarki gdzie w takim zakładzie jest praktycznie nie zbędna , ale już kupili i jest jedna na cały zakład ... BRAWO ! oświetlenie na hali jest tragiczne ,(usunięte przez administratora)... tylko dyrektorów nowych zatrudniają i na to mają kasę, była nawet sytuacja ze na hali było 2 pracowników i przyglądało im się 3 dyrektorów hahaha serio ... (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) miałem 4-5 robót zaczętych, rozgrzebanych i po układanych w różnych miejscach bo bałagan taki ze upychałem gdzie się dało... (usunięte przez administratora)Kończąc , powiem o pozytywach , więc zdecydowanie ekipa jest fajna, wszyscy maja to samo zdanie o tej firmie i może dla tego się wszyscy dogadują i na wzajem sobie pomagają, no i robota nie nudna co parę dni cos innego. No i z pozytywów to wszystko. Mógł bym jeszcze 2 dni pisać o tym cyrku ale szkoda nerwów . Ogólnie polecam omijać tą firmę bo nie ma tam ani kariery, ani pieniędzy a tylko można zdrowie stracić

on
@Ryży

Ryży - jak byś nie chlał w pracy i nie obrażał pracowników to by Cię nie wywalili.

@on

No pewnie ,bo i tak bym się zwolnił, oni tylko przyspieszyli ten proces .... A nikogo nie obrażałem i ,,chlalem,, jak to napisałeś tak jak wszyscy ... Imieniny i takie tam .... I w sumie na to co napisałem mało masz argumentów .... Żenada ????

Welon
@Ryży

Haha sam się przyznałes że chlales. I jeszcze ekipę która pochwaliles w poście wyzej pod je bałeś że też chlali hahaha i takich osób opinie są najważniejsze haha który omijał kolejkę a który dwa razy pił?

@Welon

Nikogo nie pod je bałem tylko uogólniłem ,a po co ci taka informacja ? Jaka praca takie podejście do pracy wszystkich .... ????

Iwo

Firma działająca już prawie 20 lat, duże doświadczenie i dobre opinie, polecam pracę.

Nie polecam
@Iwo

Przejedź się po terenie i popytaj. Kto był głupi i dał się złapać na te ich bajki to przeklina ich i w życiu nawet ręki nie poda, a kto jeszcze nie próbował ich cudownych maszyn to ze słyszenia wie że z takimi ludźmi się interesów nie robi. Tylko ktoś nowy glupi i naiwny kupi ten szmelc od nich. Banda (usunięte przez administratora)

Lean

Jest aktualnie oferta pracy na stanowisko Kierownika Ds Produkcji. Czy warto? Jak wygląda atmosfera w firmie? Jakie są perspektywy rozwoju?

Renata
@Lean

Masz rację - właśnie widziałam, że na pracodawcy.pracuj.pl właśnie pojawiło się ogłoszenie, dotyczące tego stanowiska. Wydaję się być ono ciekawe, ale pracodawca stawia wiele wymagań wobec potencjalnego kandydata. Musi on bowiem mieć: udokumentowane wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, technologia budowy maszyn itp.), doświadczenie w obszarze zarzadzania produkcją i zespołami ludzkim - minimum 5 lat, a także posiadać praktyczną znajomość programów projektowych Solid Edge, Autocad oraz systemów klasy ERP. Czy spełniasz wymagania firmy Jeremy?

Artur

Zarobki są jedynym czynnikiem, który wpływa na to, iż nie polecasz pracy w firmie Jeremy? Skoro uważasz, że wynagrodzenie nie jest satysfakcjonujące, to może będziesz tak uprzejmy i przedstawisz jego wysokość? Z góry dziękuję za szczegółowe informacje na ten temat.

Izabela

Chciałabym, żebyś napisał, czym różnią się zaprezentowane warunki zatrudnienia podczas rozmowy o pracę od tych, które realnie firma zapewnia swoim pracownikom. Dzięki temu, będziemy mieli pełen obraz, jakim pracodawcą jest Jeremy.

jankonstantyodanioła
@Izabela

Mój komentarz nie dotyczy rozbieżności zarobków pomiędzy ustaleniami a rzeczywistością, jest prośbą do przedmówcy o sprecyzowanie, który poziom wynagrodzeń go interesuje. Jeżeli jesteśmy przy rozbieżnościach - mogę potwierdzić problemy z terminowością (usunięte przez administratora)

Były Tadeusz

Zdecydowanie negatywna opinia. Moja. Chyba, że ktoś lubi klimat jak z PRL, Barei,(usunięte przez administratora)itp.(usunięte przez administratora) Część załogi sympatyczna, czasem wesoło, ale 90% działalności firmy to narzekactwo, kręcenie się w kółko, dezorganizacja, (usunięte przez administratora) plusy? lokalizacja, dojazd, ciekawa branża, kilku fachowców przytłoczonych (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Was mimo wszystko, właściciele i współpracownicy, dziękuję za cenną lekcję - dowiedziałem się jak nie chce pracować.

Handlowiec

(usunięte przez administratora) firma jest kupę czasu na rynku, czy aby nie przesadzasz? Clio to niezły samochód - w wielu firmach takim jeżdżą.... (usunięte przez administratora) Jak wyglądają plany sprzedaży? Jaka jest struktura działu handlowego? Widziałem ich na Polagrze - wyglądało to z zewnątrz dobrze...

Stach

Jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się? Moze to chwilowe?

Marcin_zainteresowany

Poproszę o informację, jak teraz wygląda praca w Jeremy - widzę, że szukają handlowców w całej Polsce. Czy coś się zmieniło czy poprzednie opinie pokazują jak jest teraz? Chciałbym wysłać CV, ale nie wiem czy warto Dziękuję z góry Marcin

Witold

Kontakt z firmą to pierwszy sygnał dla kandydata. Jeżeli odniesie pozytywne wrażenia, pracodawca ma większą szansę na zainteresowanie kandydata swoją ofertą. To bardzo ważny aspekt wizerunkowy. Może istniała jakaś wyjątkowa sytuacja, która nie pozwoliła tej osobie prowadzić rozmowy? Co myślicie w tym temacie?

Witold

@hoa hong, czy możesz napisać jaki wpływ na pracowników na etacie ma przyjmowanie stażystów w firmie Jeremy? Czy stażyści mają potem możliwość zostania pracownikami na pełnym etacie? Czy pracownicy pomagają stażystom w realizacji obowiązków i wdrożeniu do pracy? To mogą być ważne informacje dla niektórych osób na forum.

Witold

Czy możesz napisać jakie wynagrodzenie jest proponowane pracownikom tej firmy? Jeżeli oceniasz negatywnie poziom wynagrodzenia, to może warto byłoby napisać coś więcej na temat premii albo innych dodatków do pensji.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeremy - Warszawa

• Jak się pracuje w Jeremy?

Zobacz opinie na temat firmy Jeremy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeremy?

Kandydaci do pracy w Jeremy napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeremy