Jeremy

Opinie o Jeremy

ja 2014-09-04 11:54:15
myślę, że jednak opcja 3 :( .... a na jakie stanowisko chcesz złożyć CV?
54himem 2014-09-09 19:37:10
Jeśli będziesz w święta śpiewał kolędy z właścicielem, to długo popracujesz. Wypłaty w terminie, tylko pamiętaj śpiewaj z Mroczkowskim
Zainteresowany 2015-01-12 23:35:45
A co to znaczy, że "o ile nikt nikomu nie zaszedł za skórę" ..? Brzmi to dość niepokojąco ... Czyżby stosunki między pracownikami w firmie były napięte? Z jednej strony słyszałem, że to dobra firma, a z drugiej, że są spore problemy z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia ...
Misty 2016-03-07 20:40:44
A co tam się stało że szukają teraz ludzi we wszystkich regionach kraju?
Misty 2016-03-18 20:19:50
Ha dobre to stwierdzenie o umowie o pracę i dobrych warunkach ☺. Podoba mi się szczególnie praca w terenie za 1900 i zatrudnienie u samego siebie.... iście Warszawskie warunki zatrudnienia.
Misty 2016-03-29 09:28:37
ok. Premie może i spore pod warunkiem że wytargasz sprzęt na sprzedaż. a w tej branży nie sprzedaje się 10 piecyków dziennie. Aby wyrobić obrót trzeba sporo czasu i wielu zaprzyjaźnionych piekarzy...
bardzo ciekawy 2016-04-04 16:16:07
Czy ktoś z obecnych pracowników magazynu w Warszawie może mi powiedzieć jakie są warunki? Czy oferują tam umowę o pracę? Jaki jest system zmianowy i czy pracujecie tam w weekendy? Widzę, że wisi ogłoszenie na magazyniera i zastanawiam się czy nie aplikować.
były 2016-05-27 23:00:54
Odpowiadam: pięć z ewentualnymi prowizjami możliwe, ale ciężko znaleźć co miesiąc klienta na maszyny. Po drugie- jeśli się nic nie zmieniło nie ma umowy o pracę. Praca na własnej działalności. Generalnie rozliczają się uczciwie- jeśli sprzedaż to zarobisz i dostaniesz kasę ... nie sprzedaż masz gołą podstawę z której 1/3 dajesz na zus :(
J 2016-10-19 23:33:25
Doradca Techniczno-Handlowy czy Spawacz - jaką prace byście wyprali w JEremy? Wiem, że to zupełnie inne rzeczy, ale wydaje mi się, że wyjątkowo w porządku
Ja 2016-11-08 20:01:06
Odradzam pracę w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Jeremy - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeremy