Opinie o Jeremy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jeremy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jeremy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeremy w Warszawa

Witold

@Bumcykcyk, czy jesteś pracownikiem firmy Jeremy? Dlaczego nie zgadzasz się z użytkownikiem @odp? Czy twoja aktualna umowa pokrywa się z informacjami tego użytkownika? Może istnieje szansa na przejście na normalną umowę. Obecnie wiele firm zatrudnia stażystów, może warto docenić możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia przez młode osoby?

Janek

Firma pod względem pracy w niej jest tragiczna. Moja ocena jest obiektywna. (usunięte przez administratora) Sprzęt który oferują jest mocno zacofany w stosunku do konkurencji. Jakość jest słaba, klienci uważają te produkty za jedne że słabszych na rynku. Dodatkowo serwis praktycznie nie istnieje dlatego klienci, którzy już kiedyś kupili maszynę w tej firmie maja same złe wspomnienia po współpracy.(usunięte przez administratora). Sprzęt, który dostaje handlowiec to stary porysowany laptop z Windows XP i Ford Focus z 2006 roku.... To samo mówi o profesjonalizmie firmy.

Witold

@odp, czy możesz coś jeszcze napisać na temat atmosfery w firmie Jeremy? Czy pracownicy są do siebie życzliwie nastawieni i lubią swoją pracę? To istotny aspekt, który czasem kreuje pozytywną atmosferę w pracy. Na forum zostało zamieszczonych wiele opinii. Czy uważasz je za zgodne z prawdą?

odp
@Witold

@Witold - to zależy, ludzie między sobą są życzliwi, jak to w Polsce, każdy narzeka na pracę i nie spodziewaj się nic innego. Każda opinia na forum jest prawdziwa - każdy ma swoje odczucia. Zawsze pytanie dlaczego ktoś ma taką opinię - firma z paroma osobami przez ostatnie lata się rozstała (przyczyny głównie "polskie") i ludzie się mszczą wypisując różne rzeczy w internecie. To nie korporacja ani firma państwowa.

Witold

@znający temat, długi staż pracy pracowników jest zawsze pozytywnym sygnałem dla potencjalnych kandydatów. Czy Ty również jesteś doświadczonym pracownikiem firmy Jeremy? Czy możesz napisać jaką umowę oferuje ten pracodawca nowym pracownikom? Czy w firmie istnieją dodatki socjalne lub premie motywacyjne?

odp
@Witold

@Witold - pracownicy produkcji zatrudnieni są na umowę o pracę. Pracownicy sprzedaży na własnej działalności, jest to sygnalizowane w ogłoszeniach, nikt nie jest zaskoczony. Z dodatkami socjalnymi się nie spotkasz, premie motywacyjne - na produkcji za np. akordowe skończenie pracy. Sprzedaż - premie opisane w kontrakcie. Ja mam średni staż pracy - miejsce specyficzne, ale ma plusy: dojazd, stałe godziny pracy, itp.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

znający temat

Nie rozumiem działania tego portalu - wszędzie walczy się ze spamem i trollingiem, tutaj pod pozorem wolności opinii co chwilę dodawane są jakieś wywody obrzucające tego pracodawcę błotem i są one klikane jako pomocne, a te opisujące bieżącą sytuację są trollowane. Nie polecam tego forum jako wiarygodnego - sytuacja jest taka: Zarobki przedstawiciela handlowego - wg ogłoszenia 5-7 tysięcy + standardowe narzędzia (auto z karą paliwową, latop z modemem LTE i smartfon) to nie warunki żałosnej firemki tylko standardowe na rynku. Sama firma istnieje nieprzerwanie od 1996 roku na rynku, w tej samej lokalizacji, wielu pracowników pracuje w niej od początku. Jest to największy w Polsce, jeżeli chodzi o szerokość portfolio produktowego, producent maszyn piekarniczych, nie jakaś żałosna firemka pokryta brudem i syfem, jak to trolle na tym forum opisują. Co więcej, firma oprócz Polski, sprzedaje z powodzeniem na praktycznie wszystkich kontynentach (może poza Australią), co świadczy o rzetelności ich produktów. Być może w przeszłości miała swoje problemy, jak każda firma na rynku, ale obecnie się rozwija - rekrutuje personel sprzedażowy w całym kraju i na produkcji jest bardzo duże zapotrzebowanie na nowe etaty. Trolle i frustraci - proszę o komentarze!!!

znający temat

Biorąc pod uwagę średni staż pracy na produkcji 15 lat to Twoja opinia jest typowym hejtem.

jan_brys

Opinie tutaj zamieszczone są przejaskrawione, to nie jest korporacja, gdzie wszyscy biegają pod krawatem i wymieniają się wizytówkami, ale fabryka, gdzie właściciel musi przejść się czasem po hali, zresztą coraz rzadziej w Polsce chodzi się pod krawatem (i dobrze). Firma według deklaracji jest od 25 lat na rynku i jak to fabryka wybudowana w tamtym czasie nie jest nowoczesnym akwarium jak biuro w mordorze, jest trochę hipstersko. Na rozmowę na 9.00 dojechałem z Bemowa bez korków (właśnie wszyscy jadą w drugą stronę do mordoru), w razie czego tramwaj (4-ka) dojeżdża 100m od firmy, o czym w mordorze można pomarzyć. Biuro sprzedaży jak biuro sprzedaży, zwykłe bez wodotrysków. Spotkanie odbyło się o umówionej godzinie (3-4 minuty po czasie) i rzeczowo zostały przedstawione wymagania. Temat wynagrodzenia - jak w ogłoszeniu, wymagana działalność, jeżeli ktoś rozumie, jak pracuje się na działalności to wynagrodzenie jest nawet wyższe niż rynkowe, (na umowę o pracę z kwoty brutto zostaje 60% w kieszeni), prowizja od obrotu nie od zysku, także spoko. Samochód - focus kombi, nie najnowszy ale nie jest to yaris czy panda z kratką, podobno wymienią niedługo flotę. Podczas spotkania przeszkodziła asystentka w sprawie wysyłki maszyny do Niemiec, więc dziadostwa raczej nie robią.

jan_brys

Zajrzałem z ciekawości, czy ktoś przeczytał mój komentarz - nie podjąłem pracy w tej firmie z powodów technicznych, wybrałem umowę o pracę (trzy ulice dalej) bo chcę wziąć kredyt na mieszkanie. Jeszcze raz - brudu podczas rozmowy nie widziałem - co więcej, o mało nie wyrżnąłem na mopowanych schodach, to w kwestii wyjaśnienia. Nie wiem, czym Tobie Nick firma zaszła za skórę czy po prostu piszesz bo Cię wywalili czy może jesteś z konkurencji, nie wiem. Ja w każdym razie każdemu radzę przekonać się samemu. W robocie, którą teraz wziąłem, też wszyscy pisali że szef to oszust i nie szanuje ludzi a po miesiącu pracy jest inaczej. Ja podpisuję się z imienia i nazwiska, szkoda, że nie wszyscy to robią. Pozdrawiam, Janek

Alinkawaaawa

Byłam na rozmowie w/s specjalisty do sprzedazy z szefem działu sprzedaży - docelowo praca dotyczy zastępstwa osoby od 25 lat na stanowisku (idzie na emeryturę). Pensja przyzwoita 3+ i godziny pracy 8-16, dojazd tramwajem prawie pod firmę. Praca nie polega na telemarketingu-praca w wiekszosci z obecnymi klientami plus obsługa zapytan. Biuro faktycznie „hipsterskie” ale nie gorsze niż poprzednie w centrum, gdzie byłyśmy upchane w 10 osób w dwupokojowym mieszkaniu. Mam nadzieje ze mnie przyjmą, podobno nie trzeba dużego doświadczenia

Waldi

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Jeszcze nie pracujemy a już oskarżamy firmę.!!!

dlaczego administrator kasuje poprzednie - rzetelnie napisane opinie???

Zostałem zaproszony na spotkanie w sprawie pracy do firmy Jeremy. Byłem jak zwykle punktualnie a nawet 5 minut wcześniej. Pani zaprowadziła mnie do pokoju konferencyjnego rodem z lat 80 straszącego powyrywanymi gniazdkami. Rozpoczęło się czekanie.(usunięte przez administratora)

mm

Jak firma,dalej funkcjonują?? (usunięte przez administratora)

@mm

duży czy mały? W sumie obaj latają

mm
@ja

duży

J

Doradca Techniczno-Handlowy czy Spawacz - jaką prace byście wyprali w JEremy? Wiem, że to zupełnie inne rzeczy, ale wydaje mi się, że wyjątkowo w porządku

Opinia kopletnie bezuzyteczna. Podaj szczegoly. Obecnie szukaja operatora cnc-frezer. Maszyna stara , widze po rodzaju sterowania. A co z poprzednikiem? Odszedl na emeryture?

były

Odpowiadam: pięć z ewentualnymi prowizjami możliwe, ale ciężko znaleźć co miesiąc klienta na maszyny. Po drugie- jeśli się nic nie zmieniło nie ma umowy o pracę. Praca na własnej działalności. Generalnie rozliczają się uczciwie- jeśli sprzedaż to zarobisz i dostaniesz kasę ...(usunięte przez administratora)

bardzo ciekawy

Czy ktoś z obecnych pracowników magazynu w Warszawie może mi powiedzieć jakie są warunki? Czy oferują tam umowę o pracę? Jaki jest system zmianowy i czy pracujecie tam w weekendy? Widzę, że wisi ogłoszenie na magazyniera i zastanawiam się czy nie aplikować.

Misty

ok. Premie może i spore pod warunkiem że wytargasz sprzęt na sprzedaż. a w tej branży nie sprzedaje się 10 piecyków dziennie. Aby wyrobić obrót trzeba sporo czasu i wielu zaprzyjaźnionych piekarzy...

Misty

Ha dobre to stwierdzenie o umowie o pracę i dobrych warunkach ☺. Podoba mi się szczególnie praca w terenie za (usunięte przez administratora)i zatrudnienie u samego siebie.... iście Warszawskie warunki zatrudnienia.

Misty

A co tam się stało że szukają teraz ludzi we wszystkich regionach kraju?

myślę, że jednak opcja 3 :( .... a na jakie stanowisko chcesz złożyć CV?

Zostaw merytoryczną opinię o Jeremy - Warszawa

• Jak się pracuje w Jeremy?

Zobacz opinie na temat firmy Jeremy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeremy?

Kandydaci do pracy w Jeremy napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeremy