Opinie o auchan.pl - Auchan POLSKA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kraków Aleja Pokoju 67

Tfdgxfg

Ela filarka i zwykla udostepniaja kasi i przsstepca dane osobowe ciekawe czy ten dyro co awansowal baldy na dyre to sam pewnie za wazelinke dosral awans farsa zlodzieje sie panosza po jakichs zebrankach maja kasy wbrud a ciezko premie dla pravownikuw a sami to zero kompetencji zero smiechu warte zeby bronki zarabialy dobrze to po pieresze baldy cievia grzesia i tego dyra co ich awansowal zwolnic po drygie dyra kompetentnego zatrudnic

Yfdhh

Ciec haker ze swymi cieciami i kasia i grzesiem wlasnie zatruwaja mi siec ciec po za dawaniem w lape ciec nic nie umie wiecie ze haker kretyn jestvowocem milosci swej niedorobionej matki takiego samego cievia co grzes i kasia haket ma skirumpowane kontakty policyjne z grubasem bo lubi takich cueci jak on cisc haker i kasia banda cieci a wiecie co dla kasi kradziez korupcja dla nich to znaczy pokora farsa haker cueci jego chopak grzes no i cureczka kasia i grubas policjant jedma paczka przestepcuw

Gdfvxd

A i jak będziecie składać jakueś przestępstwo typu hak to jak pujdziecie na zamiyskuego osoby x pudgurza tk jak spotkacie tam takiego grubasa z małym łbem prawdopodobnie oficera to polecam po za tym iść na prokurature i na mogilską osobuście bo zamiast wniosku będziecie mueli jego radiowozy na sobie zniszczone mienie ukradzione rzeczy, kamery wam pizakładają na mieszkaniu będziecie ich zabawką i wasza rodzina też beda was gnebić i mieć gdzieś prawo klucze jam wymuenuacue to nue z carefoura bo prawdopodobnie niekture wkładki sa kopiowane i pakowane innym dane wam udostepnią złodziejlm oszustą jsk macie konto w pko to zmieńcie są tam pracownicy kturzy udostepniają twe dane innym stan konta wyłudzają pueniądze od ciebie karte ci podmieniają i udają że jest ok macue siec upc nk to baba udostepnua port osobom postronnym a jak chxesz technika to cj go odwola zzczekaczke ci pdzestawia na inbe godziny po opini i wiedza kto ja piszd dzien po i na koniec bez techbika jaze cj zaplacic za dobry modem mieszkan torfowej z ukrainka maly pkaszuw z kuerownikiem slomianej z wasatym nie polecam tam mieszkaja sami smuecue spoleczne

Tgffhcff

Kasia z kas robiłs pozerkę ze jest dk pracownika nastawiona i że jedt bardzą mołą osobą a tak napraedę miała gdzieś odoby kture jej szkodziły gnębiła znęcała się nad osobami wrażliwymi sępiła u nich śmiechu warte auchan udistepnił przestępcy i moberowi dane osobowe jak tylko się napisało o niej orawdę farsa kontrola w pipu to oewnie by praciwnika zwolnili chacha beak kideksu pracy brak rodo wiecie że niekturzy kierownicy z kas obrone pdzed mobingiem uważają za konflikt i jakąś wojnę serio osoby kture mają własne zdanie są traktowane jak gorsze serio mamy taką sylwię śmiechu warte baba po za koronką ma głowie i wazeliną nic nie umie wiele lat distała awans za to że jest (usunięte przez administratora) śmiechu bwarte baba kręcoła na stacjo psliw zostawiała nieściągnięte dystrybutory swoją niekomptetencję zwalała na innych (usunięte przez administratora)nad nim (usunięte przez administratora) śmiechu warte miała więcej od osub ktute dobrze pracowały a tylko dlatego że miały swoje zdanie i samodzielbue myślały a i nue stujcie przy nuej zvrekami zawinietymi w pasie i na brzuchu bo pomyśli że macie ją gdzieś śmievh na sali była seniorka kas to mober w ogule idioci ci wszyscy cuecue lubią zwalać na innych swoją niekomptetencję a jak się bronisz to lądujesz na dywaniku z naganną seniorka kas ala to mober baba przyłaziła do domu po pracy i znęcała się nad swym dzieckiem koronka i ego jak cholera a nie piwinna być nawet kasjerem cieć grześ to cieć ufostepinua swym cieciom me dane osobowe propagując (usunięte przez administratora) a gdzie buedronka miłkowskuego ludl kobierzyńska i cegielnuana tesco ruczaj baba cueviowa moris ochroniarz cieć typu grześ z lewą przeszłością powinien zarabiać mało a nie 3000 tys navreke typu grześ farsa kasia pi za znęcanuem się na demną i mą rodziną za naposanie o niej prawdy auchan udostepnia osobom postronnym ip a te hakerom cieć grześ idzie przdz wieś swoją cieciowatą kasie niesie są odpiwiedzialni za kradzież niszczenie mienis gnębienie (usunięte przez administratora)to wychiwankowie niedorobionego auchana bk auchan ruwna sie (usunięte przez administratora) śmiechu warte praciwnice z dzuału personalnegk nuekture udostępniają dane osobiwe swym znajomym tak pytam paniusie czy pi za rechotanuem kyi dał bartkowi z was mij numer konta czemu na rocznym jest inba jwota a na pidsumowabiu od prezesa akcji jest inna gdzie ta 100 zł czemu jak madz więkdzą premię to mnuejszą wypłatę jej koledzyi się panoszą po domu nuszvzą mienie idzieś cieć grześ przez wieś

Korespondencje, rejestry dźwiękowo wizualne, dokumentacja, świadkowie. Na yt jest część ukazująca patologie wewnętrzne. Wystarczy wpisać Auchan Bonarka. Gdzieś jeszcze krążą inne materiały typowe dla organów ścigania. Osobiście słyszałem dwa nagrania zawierające szczegóły typu kto komu, za co, za ile, kiedy, gdzie? Itp. W nich mówi jak sponsorował pobyt za spore pieniądze Marcinowi Siudzie i Marioli Kaczce - kierownikom Auchan przedstawiciel handlowy Muszyny Cechini - Mariusz Unijewski.

Pg?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Fghftvdd

Wiecie co teraz robi kasia gnebi mnie i moją rodzine udostepniła me dane osobowe przestepcom moje dane i mej rodziny bo jej prawde napisalem jak bym poszedł do pipu na nią to by to samo było a wiecie skąd miała me dane ze cv a kto jej dał jak dane adresowe podpadają pod rodo ten kto odpowiedzialny za strone auchana jak skladasz cv to wedruje sobie po kierownikach i twe dane też a piwinny być usuniete polecam ela pok kc jest dumna ze swej kasi bo nue mozna udistepniać danych a sama je chętnie udostepnia ja i ma rodzina są gnębieni zastraszani, łamie się prawo na prawo i lewo a czemu bo cueć grześ i kasiavdwujka przestępcuw dała im dane i nakaz polecam auchan udostępnił dane ip przestępcom kturzy je wykorzystują niezgodnie Prawem a czemu spytajcie się cieci z zamoyskuego i jego przełożonego polucjanta ktury odmuwił złożenia wniodli o hak i od nuego się to wszystko zaczeło. Dyro baldy i ten kto ją awansował piwinuen zistać zwolniony avzatrudnuć osobę kumatą a nue karmuć lydzi fychą k kturej nie mają pojęcia osobiścue do nuvh nuc nue mam ale się nue awansuje na dyra osobę z adminustracji

damian

ela ulubienica Kasi bardzo lubiła oczerniać pracownika bez możliwości obrony tzn nie gadajcie z nią jak jesteście sam na sam baba nie odzywa się wtedy specjalnie a potem w centralnej udaje przy swych koleżankach robiąc minę miłej biednej księżniczki takie kiepskie aktorstwo jak kasi, małej dziewczynki że coś jest się tam powiedziało przy swoich współpracownikach udając teatrzyk normalna osoba by od razu odpowiedziała proszę mnie nie obrażać jeśli by było obrażanie ,,, mobber i manipulator w przeszłości baba nie akceptowała od własnego widzimisię wyjaśnień różnic z stacji paliw kasjer miał wyjaśnienie dane gościa a drugi miał minus ale nie miał tego spisane tylko zgłoszone efekt bulisz za klienta, ucieczki bulisz za klienta, kontrola paliwa bulisz za firmę, zamiana dystrybutorów, bulisz za kasjera, palenie na stacji bulisz za palaczy (usunięte przez administratora), polecam śmiechu warte (usunięte przez administratora) na dzień dobry,,,,, jak są akcje to ela wciska ludziom akcje osoba wrażliwa nie może tam siedzieć tylko o twardym charakterze

Była
@damian

Która ela?

damian

ponieważ Kasia z kas i Grzesiu są odpowiedzialni za kradzież mych danych co się przełożyło na krętactwa bankowe udostępnianie mych danych swoim znajomym (usunięte przez administratora) współprace z korupcyjnymi cieciami z policji niszczenie mienia kradzież, współprace z mobberami i złodziejami z innymi firm więc skargi są na nich zbędne wiadomo czemu a że Kasia po za łamaniem prawa nic nie umie kolejny cieć z Grzesiem który udostępnił me dane swoim cieciom z ochrony bo Kasia myślała że będzie sobie łamać prawo a ja że będę to zgłaszał policji a że cieć grubasek odmówił zgłoszonego przestępstwa zhakowanego kompa to wiadomo i pewnie podłożonej swoim koleżkom którzy będą to olewali i z frustracji napisze obrazę na ich i na innych śmiechu warte baba razem z cieciem do więzienia jedynie się nadaje bo jest tępą nierobioną emocjonalnie rozpieszczoną księżniczką bo normalny człek idzie do sądu a nie łamie prawo byle tylko nie wiadomo czemu trza się Grzesia spytać czemu, baba dorwała się do mojego cv przekazanego przez osobę do tego nieuprawnioną hmm rodo??? i poczerniała mnie udostępniając moje dane osobowe przy okazji jej śmiecie pozakładali kamery w każdym mieszkaniu śmiechu warte więc sama jest sobie winna i ci którzy wiernie znosili jej działania, wiec wybaczcie ale mam gdzieś i w ogóle co z tymi akcjami liczę i liczę i się nie zgadza,,, gdyby dane zostały nieudostępnione i zniszczone gdyby Kasia nie łamała prawa wobec mnie i mej rodziny miałbym gdzieś

aertvet

dlaczego auchan wypromował jakieś kolorki przecież to psychole to wymyślili z Kasią i Grzesiem na czele teraz notorycznie mi się (usunięte przez administratora) panosza po domu po domu rodziny uwalają kolorkami ściany niszczą mienie serio ciecie kto to wymyślił ten jest odpowiedzialny za niszczeniem mi mienia przez tych idiotów o mózgu ziarnka piasku

?

Kiedy skorumpowana kadra zgłosi swą działalność przestępczą‽1

Hvfhbv

Kasia- za naruszenie prywatności, współpracę z hakerem za stworzenue aplikacji do kradzieży danych osobowych ,kradzież danych osobowych współpracę z przestępcami niszczenie mienia gnębienie korupcję nieprzestrzeganie rodo ulubienica swej seniorki Ali ktura manipulowała a pod jej oczami stosowała (usunięte przez administratora) i Grzesiu- odpowiedzialny za kradzież naruszenie prywatności zhakowany komp oczernianie udostępnianie danych osobowych nieprzestrzeganie rodo, znęcanie , gnębienie cięć był prawa ręka baldy ,,,,pomylili sobie frustrację z czynnikiem losowych z łamaniem prawa śmiechu warte. Który tępak ich awansował i tak pytanko dlaczego osoby które sobie nie radzą , kierownikuw, dyrektoruw się nie zwalnia jak generują straty nie radzą sobie seriio ?? Tylko się ich awansuje serio??? A w jakim celu właściwie nie czy wazelina jak się patrzy a potem takiemu cieciowi szajba odwala że za pracę dostał seriio i mamy kolejnych idiiotuw ze skuteczności i moberuw no widać oszołom w nazwie i w ekipie śmiechu warte a jakie było ale bo trza tyle kasy dać na podwyżki pracowników seriio a co lepiej za darmo niech robią dyrektorki od siedmiu boleści i powiem to otwarcie senior była kas zatrudnia tylko te osoby które są głupie nie potrafią myśleć lub niewyruzniaja się z innego śmiecia byle przypadkiem ich ciemne interesy nie wyszły na jaw z osub z defektu drwi i nimi pomiata a zajmuje się pracownikami i ich konfliktami a jeśli ty ich obrazisz to się obrazi mała księżniczka zawsze jak chodziła do biura do Kasi a Kasia jej pochwały i wazelinę pakowała zawsze cha cha i komunikować się z kim i e jakim celu by zostać zwolniony??? Serio???

Gyvhvx

Witojta tak zapytam panią baldy dyrektorkę. Dlaczego były pracownik nieprzestrzagający BHP kodeksu pracy ukrywający to i owo dla oszczędności został spowrotem zatrudniony, przywrócony do łask awansowany mowa o Grzesiu a ktury raczej nie pracował uczciwie , a pracownik uczciwy zaangażowany po pierwsze takiej szansy nie ma po drugie rozmowa z była kierowniczką to potraktowanie cię jak śmiecia od osoby która ma lekkie delikatnie mówiąc braki w przestrzeganiu kodeksu pracy rodo a ktura raczej jest osobą małokompetętną i po za koronką na głowie nic sobą nie reprezentuje pomijam już jej krętactwa na stacji paliw czemu?????

BYŁA/POL123456

Ooo co ja widzę?.Menagerowie pracują fizycznie na sklepie.Czyżby obawa przed utratą pracy?.NOWOŚĆ!!!

kandydat1234

Witam rozmyślam nad podjęciem pracy na stanowisko picker w Bronowicach? Jakieś opinie na temat stanowiska lub sklepu?

TARNÓW AUCHAN UL. BŁONIE 2

Auchan w Tarnowie - koszmar. Ceny na półkach sa o wiele nizsze niz sie to okazuje na paragonie po zaplaceniu. Jezeli od razu nie zauwazysz albo nie masz czasu stac w dlugiej kolejce do Obslugi Klienta, to nie uznają. Nie zwroca Ci różnicy w cenach. Jezeli pojdziesz od razu i odstoisz swoje, to z łaski Ci zwróca różnicę po długim sprawdzaniu przez pracownika w sklepie, po Twoich prośbach , zeby zwrócili Ci Twoje pieniadze. Dorobili się nawet pieczatki RÓŻNICA W CENIE. Na okolicznośc tych wielu podobno niezamierzonych pomyłek. Na paragonie przybijają te pieczatki przy cenach i nazwach towarów, które na paragonie okazały się dużo droższe. Robiac zakupy nie można sie nikogo doprosić o pomoc, o informację. Traci sie czas i pieniądze, bo albo Cie oszukaja na cenach, albo naliczą przy kasie wiecej sztuk produktów niz kupujesz.

Luki
@TARNÓW AUCHAN UL. BŁONIE 2

Na twej twarzy też powinni przybić różnica w cenie aby ją,kazdy już z daleka widział co to za ksieciunio i znuw tłumaczenie że w każdym,dym sklepie tak jest i taki świat handlu.....aby od razu ostrzec swiezaka przed roztrpjem nerwowym że spotkania z takim klientem są czytniki w marketach ale rączki i muzdzek bolą nie najlepiej by było by klienci siedzieli a reszta dyrekcja przy nich latała bo 21:wiek nikt nie ma sieci nie umie sam zdobyć wiedzy tylko potrzebuje nianke....takim klientom powinien na wejście na łeb dawać czerwony spiczasty i migający kapelusz aby każdy im dziękował że to zaszczyt mieć takiego klienta u nas i dywan fanfary bo to byłby sklep a nie. ..

@Luki

Co ty za głupoty wypisujesz. Aż oczy bolą czytać. ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM W POLSCE PRAWEM sklep jest ODPOWIEDZIALNY za to, żeby przy każdym produkcie byla aktualna cena! Jak ktoś robi większe zakupy to nie lata s każdym produktem do czytnika!!! Pracowałem w Auchan przez rok i wiem jaki sajgon jest z cenami. Rano przed otwarciem sklepu dostajesz plik z 300 cenówkami ( tzw balizarzami) do rozłożenia na dziale w 30 minut! Taka polityka cenowa auchan - ceny jednego produktu zmienają siępo 2 razy w tygodniu - raz w górę, żeby za chwilę ją przekreślić, wrócić do poprzedniej i napisać "ProMO!" przerabiałem tą robot głupiego z cenami

mati
@Adam

Dokładnie jak nie zgadza się cena, to klient ma prawo zwrotu różnicy, jeśli jest na jego niekorzyść. Trzeba udać się do punktu obsługi klenta, zrobić zdjęcie telefonem i oddają kasę. Przynajmniej tak kiedyś było. Za ceny odpowiada manager, a nie pracownik. Oczywiście to pracownik je zmienia, ale to manager ma dopilnować, aby wszystko było w porządku. Więc jak jest dużo takich sytuacji na dziale, że ceny się nie zgadzają to manager może dostać nawet naganę. Można się zastanwiać jak sytuacja wygląda przy droższych rzeczach, jakaś konsola np. 200 zł różnicy, pracownik zapomniał zmienić cenę. Ciekawe czy by oddali kasę?;p

Olga
@mati

Pracownik zapomniał hmm a może zwyczajnie jeden wszystkiego nie zrobi. A skąd wziąć nowych tego niestety szefostwo aucham nie wie. Nie ma już nawet na Ukrainie durniów chcących pracować w takim burdlu za takie pieniądze.

Kaśka

Czym się zajmuje pracownik wsparcia?

@Kaśka

Pracą na różnych działach w zależności gdzie akurat potrzeba ludzi

Kaśka
@Kasia

Potrzeba ludzi to nie przyjmujecie do pracy ludzi?

BENZYNA
@Kaśka

BARDZO DOBRZE.BRAWO AUCHAN.ZROBIĆ PRACOWNIKA WSPARCIA!.JAK PRACOWAŁEM DAWNO TEMU W AUCHAN TO MŁODZIEŻ SIĘ ŚMIAŁA Z NADZIEJĄ ŻE STARY FR...JER ZROBI WSZYSTKO ZA SIEBIE I MOŻE JESZCZE ZA NICH A ONI GADU-GADU ZA REGAŁAMI ALBO SPACEREK PO SKLEPIE NA PLOTKI.JAK ICH KTOŚ CHCIAŁ DAĆ NA CHWILĘ(NAWET NA TE 4 GODZINY)NA INNY DZIAŁ TO JAKIE OBURZENIE ŻE TO NIE MOJE STANOWISKO,JAK TAK MOŻNA,NIE UMIEM,EGOIZM W STU PROCENTACH.ZAŁOŻENIE ICH PEWNIE BYŁO TAKIE:ROBIĄC TO CZY NIE,BĘDZIE I TAK TA SAMA WYPŁATA A RESZTA TO LIZUS...WANIE FILAROM I MENAGEROM.TERAZ PANDEMIA SIĘ PRZECIĄGA.ZOBACZYMY CZY TERAZ MŁODZIEŻ BĘDZIE ROZSZCZENIOWA I BĘDZIE SOBIE WYBIERAĆ CO JEJ PASUJE NA SKLEPIE.

@Kaśka

Nie wiem czy są przyjęcia w tej chwili. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak że jeśli na którymś z działów w danym dniu jest więcej pracowników wtedy idą pomagać na inne działy gdzie jest mniej. Taka oszczędność. A czy będą zatrudniać i kiedy to ciężko powiedzieć.

@Kasia

Czy firma będzie płacić 500 złotych za zaszczepie się?

Tak.Musisz to jeszcze uzgodnić z filarem lub menagerem danego działu

Katarzyna
@Kasia

Ciekawe że w Kobylnicy nikt o tym nie słyszał

janek

akcje pracownicze bardzo duży plus dla firmy szkolenia super sprawa auchan górą tak trzymać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ciecie

wiecie ze wpis kunegundy o mobngu bo sam sobie na to zasłuzył jest eli z kc i poku on i ela filarka z poku wymuszały zastraszaniem numer telefonu email by udostępniać je innym ,uzywała ona aplikacji przestepczej stworzonej przez psychopatów kasi znajomych a saama jest moberem i psychopatą- wiecie że jako jedyna ona miała najwyzszą kase ze wszystkich od poczatku a nie potrafiła wykryć towaru na kasie u klienta nawet jednego nie wspomne o wybiórczym przyjmowaniu wyjasnianiu różnic ze stacji pok obecnie poza papugowaniem identyfikuje się ze złodziejami i przestepcami, rozwiązłością z płaszowa a swego czasu z chamstwem cwaniaczka z poku z kauflandu a teraz zprzestępcami z ruczaju panie poza rasismem i papugowaniem myslec nie potrafia chyba ale waidomo rasism i uzywanie rasistowskiej aplikacji to mozna nie śmiechu warte, wiecie że ela by postawic na swoim razem z kasią łamie prawo na lewo i prawo byleby by tylko był na jej smiechu warte to teopa niedorbiona emocjonalnie mała dziewczynka i ona i ela, ela z kc taka gruba i ona i kasia udaja małą biedną dziewczynkę by oczernić pracownika i zmusić go do zwolnienia a potem księzniczka jeszcze ma jakieś ale że się powiedzaiło prawdę wszelkie negatywne opinie o nich sa usuwane a osoby zmusane do zwolnienia wiecie czemu kasia nie miała żadnych negatywnych bo zwolniła wszystkim którzy mieli a ja że powiedziałem o niej prawde to łamie ze swoimi znajomymi przestepcami i ciecieami z ochrony prawo niszcząc zastraszając znecając się nademną i moją rodziną a te tępe niedorobione emocjonalne ksiezniczki z biura typu sylwia to tylko no .... przykro mi ale nie przyjme cie do pracy to po co cv ci potrzebne jest czy zostało zniszczone czy udostepnione na prawo i lewo i skrdzione przez kasie s. i grzesia s. z bronek co ciecie z mrozonek ostatnio pokazali cieciowanie pochoali lody które były promocji serio haker wam kazał svhowac bo aplikacja jest o mnie ale mozna nie i dziwaki zwane kierownikami tego uzywali smiechu warte nie kupujcie tortów bo pracownicy pakuja włosy do środka i żadnych mrożonek tpwary laduja na kasie a potem sie je chowa na magazyn po ok 3 godzinach minimum i laduma spowrotem na sklepie, pracownicy poku ciecie z drobiu podlegaja przestepcom z ruczaju niejakiemu dyrektorkowi wojciechowi g. i jego chłopakowi studenciakowi ich ulubionym zajeciem jest niszczenie mienia grzebanie po prywatnych rzeczach maja znajomych złodziei ich dobra znajoma taka mała wariatka to jedynie co umiała to dziwakować i palić garnkiem w całym mieszkaniu panowie smiecie ze współpracy ze swoja mentor kasia zaprosili osobę obca która zamontowała kamery w mieszkaniu a oni sami sobie folgowali w czyims pokoju by go wkurzyc i sprowokować pan dyrektorek od blokady muzgowia w auchanie lubił uwalać wc swoimi odchodami grezbac po portfelu uwalać buty śniegiem księzniczka sie obraziła jego chłopak rzekomy student uwalać ściany kolorkami brać udzaił w niszczeniu słuchu swego sąsiadowi za ściany chodzic po poju gdy spi i wyłączać budzik-niestety panie z poku z auchana sie z tym jegomociem identyfikuja po za papugowaniem i uzywaniem przepczej aplikacji to by się po prostu zamkneły jadaczkę żadna z nich nie potrafi samodzielnie i krytycznie mysleć,,,, była prawa reka dyra sie obaziła bo napisało się ze nie ma sie cierpliwości do manadżerów no serio patrząc wstecz to dalej nie ma mam a ta zamiast nie kontynuowac mobingu i poszukać winnych to sama sie zaczeła czepiać a z twarzy grymaas nienawiści 10 lat tyrałem a jedynie co miałem w zamin to uporzenie (usunięte przez administratora) rasism jesli pok jest solidarny ze smieciami to zawsze jak bede u was to ma ogłaszać ze karty nie działają maja mi oddac za zniszczone mienie i kradzież kluczy listów bankowych, zniszczone kompy, brak kaucji przez ich "znajomych" z płaszowa i za straty moralne poniesione przez tamte lokatorki, za zniszczone mienie na, naruszenie prywatnosci, oddanie mi filmików o mnie na każdym mieszkaniu za nieprzestrzeganie spokoju przez tamte lokatorki, sprzątania za tych brudasów z miłkowskiego co nawet smiecie nie potrafia po sobie umyć agd cha cha no i co pilnujcie swego nosa-rasisci udostepnianie mych danych prywatnych, blokowanie mi towaru przez przestepców panoszących mi sie po pokoju uzywającej przestepczej w którą ma non stop wzgląd autor tego waszej aplikacji od waszych"znajomych" z ruczaju z miłkowskiego panie z poku nie papugujcie bo solidarność to jedno a bezmyslne myslenie emocjami to drugie

Kotka

Auchan przyjmuje do pracy w bronowicach

asdasd

pamietacie o wpisie kunegundy że jak raz sie podskoczy to potem non stopsie ciebie czsepiaja czy jakos tak i odpowiedź ze to (usunięte przez administratora) kunegundo doszkól sie d kodelsu pracy no to wpis eli pracownicy kc i poku moberki i manipulatorki

asdasd

ktos mi kiedys powiedział że to żeby mnie ukarać rzebym spokorniał naprawde nabrac pokory do przestepców, kierowników łamiacych me prawa pracownicze i ludzkie serio?? no śmiechu warte brak mózgowia wołowego brak lodów, brak kaczki pieczonej w sprzedzy tylko cena to nie z pokory tylko własne widzimisię przestepcy kierowniczej z innej firmy farsa panowie ciecie kierownicze przyznali sie do niskiej jakosci i kompetencji swoich no cóż widać ksieżniczki tylko koronke mają na głowie no naprawdę zebranie całego sklepu kierownictwo dyrektor i upokorzenie pracownika przyruwnujac jego zalety do smiesznej pracy prze seniorkę kas na polecenie liniowych a wypromowanie lesera czytaj złodzieja firmy jako wzorowego pracowika jak to nie (usunięte przez administratora) to co ???i to przy dyru to niby co to jest no farsa chyba jakaś i tak połowa pracowników miesiaca w kas to szukanie na siłe dla kolegów znajomych, a czemu to pracownik nie moze ten sam być bo zawsze sie wyróznia?pracownik miesiaca w końcu tak czy nie?no chyba nie? a nie tylko od świeta wiec po co sie starac skoro prędzej czy później i tak dostaniesz darmowe bilety za pierdoły to może od razu każdemu dać a nie robić sobie pokazówek na środku sklepu i foteczek z dyrem jak to pawełek lubił

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 10 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska