Opinie o Rafał Radziszewski Red Peppers w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rafał Radziszewski Red Peppers, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rafał Radziszewski Red Peppers o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Radziszewski Red Peppers w Kraków

Blacknight Nowy wpis

Szefostwo na pierwszy rzut oka miłe, natomiast jak się okazuje po kilku tygodniach to jeden wielki koszmar. Ciągłe krzyki, wrzaski, próby skłócenia ze sobą pracowników, mobbing, niewypłacane urlopy, oskarżanie pracowników o rzeczy które w ogóle nie miały miejsca. Za każdą rozbitą szklankę (nawet przez gościa), bądź cokolwiek innego co się zepsuło była pogadanka i musieliśmy płacić. Znoszenie codziennych awantur i ubliżania sobie między Szefem a Szefową(jego partnerką). Kompletny brak szacunku dla zdrowia, wolnego czasu, życia prywatnego.. kary finansowe, Szef który raz nabija sie z pracowników, a innym razem na nich krzyczy i Szefowa, która swoje niepowodzenia i stres wyładowuje na innych co tworzy bardzo nie przyjemną i toksyczną atmosferę. Jest tego tyle że mógłbym książkę napisać. Generalnie jeden wielki absurd.

3
Administrator

Widzę, że nie ma tu sprawozdań odnośnie firmy Rafał Radziszewski Red Peppers w miejscowości Kraków. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Radziszewski Red Peppers - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Rafał Radziszewski Red Peppers
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Feliksa Konecznego 4 lok. 11U
    31-216 Kraków
  • NIP: 6442923360 REGON: 123132203
Rafał Radziszewski Red Peppers