Opinie o auchan.pl - Auchan POLSKA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kraków Aleja Pokoju 67

No jo

A wiecie że żeby być kierownikiem ach przepraszam nanadzerem hihi w Auchan to trzeba być specjalistą od mietolenia trawy oczywiście nie muwie o wszystkich bo by firma splajtowała ale o niektórych kturzy ostatnio wiernie działają

AGA

Dlaczego jak chcę się dodzwonić do sklepu pojawia się warszawski numer kierunkowy 22 a jestem w Krakowie?

@AGA

Bo Cię łączy na infolinię. Bezpośrednio do sklepu nie da się zadzwonić.

AGA
@p

Kiedyś się dało dodzwonić?.Czy boją się terrorystów?

nie,

Lol
@AGA

Ponieważ to jest główna infolinia

Luki

Katarzyna współpracują z przestępcami i skorumpowanymi ludźmi jest odpowiedzialna za znęcanie zastraszanie haking niszczenie mienia współpracuje z pracownikami z morisa z ludźmi z MPK z monitoringu w MPK z lekarzami kanarami współlokatorami właścicielami mieszkań skorumpowanymi z współpracy ze zwykłymi ludźmi wiernymi wlazowatymi kierownikom w cztery litery z cholota menelami i innymi śmieciami obecnie czas to raj dla śmiecia ludzkiego kierownikami Grzegorz udostępnił me dane swoim kolesiom z ochrony aby się dzielili gdzie chodzę i co robię a ma swych gości w ochronie urzeduw administracyjnych i państwowych ochronie instytucji kościelnych ochroniarze w prywatnych biznesach kturzy mają gdzieś kodeks pracy i czyjeś prawa a wszystko po to bym pękł czy jaki tego cel nie wiadomo jwiadomo że to ona i jej znajomi wpadli na porąbani mode kolorkuwv każdy kturzy ma na sobie te kolorki jest ich kolesiem i jaki tego cel to nie wiadomo a ona to socjopata kobieta powinna siedziec w oddziale zamkniętym a nie pracować na kierowniczym stanowisku oczernila mnie przed innymi kierownikami udostępniając me dane i łamiąc kodeks pracy ci połowa kierowników robi i ma jakieś ale do opinii o sobie a najlepsze że nie kturzy kierownicy z biura obronę przed mobinguem i obronę swoich praw uważają za konflikt polecam rozumowanie w ogule po co kodeks pracy jest IP dala hakerom i skorump....... Aby olali hak połowa ludzi (usunięte przez administratora) Polecam w ogule ci tam w akcjach pracowniczych slychac

Luki

A wiecie jak działa sprzedaż w Auchan Bonarka dział mięsny no bo ja

Korespondencje, rejestry dźwiękowo wizualne, dokumentacja, świadkowie. Na yt jest część ukazująca patologie wewnętrzne. Wystarczy wpisać Auchan Bonarka. Gdzieś jeszcze krążą inne materiały typowe dla organów ścigania. Osobiście słyszałem dwa nagrania zawierające szczegóły typu kto komu, za co, za ile, kiedy, gdzie? Itp. W nich mówi jak sponsorował pobyt za spore pieniądze Marcinowi Siudzie i Marioli Kaczce - kierownikom Auchan przedstawiciel handlowy Muszyny Cechini - Mariusz Unijewski.

Pg?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

polecacie prace w auchan? Jakie są tam stawki?

TAKA PRAWDA

BRONOWICE.JAK NIE BYŁO PANDEMII TO NIEKTÓRZY PRACOWNICY SIĘ UWALALI Z PRACĄ I PODPIEPRZ...LI INNYCH JAK TO ŹLE PRACUJEMY.TERAZ JAK JEST WIELKA PANDEMIA TO JACY TO TERAZ NAJLEPSI PRACOWNICY POD SŁOŃCEM.TERAZ AUCHAN ZWALNIA PEWNIE TAKICH CO NIE PODLIZUJĄ SIĘ SWOIM PRZEŁOŻONYM.PANUJE TAM PEWNIE DALEJ (usunięte przez administratora) I CHORA RYWALIZACJA KTO JEST PEWNIE NAJLEPSZYM PRACOWNIKIEM HALI:).BRONOWICE.ŻYCZĘ WAM NISKICH OBROTÓW

TAKA PRAWDA

JAK NIE BYŁO PANDEMII TO NIEKTÓRZY PRACOWNICY SIĘ UWALALI Z PRACĄ I WYKORZYSTYWALI INNYCH.TERAZ JAK JEST PANDEMIA TO JACY TO TERAZ NAJLEPSI PRACOWNICY.TERAZ AUCHAN ZWALNIA TAKICH CO NIE PODLIZUJĄ SIĘ SWOIM PRZEŁOŻONYM

Lukasz

Kaśka była kierowniczka z kas i Grzesiu z ochrony Bronek udostępnili nielegalnie dane o mnie swoim znajomym z ochrony kierownikom hołocie społecznej podczas gdy ja wychodzę do pracy gdzie też tam na porządku jest mobbing naruszanie prywatności znajomi tych osobników chodzą i niszczą mi mienie grzebią podmieniają leki kradną rzeczy z szafki pracowniczej niszczą mienie plus IP dostali haketzyvkturzy non stop mi wchodzą na kompa a gdynie nie ma to zmieniają ustawienia kompa niszczą elektronikę wizerunek i dane dostały wszelkie firmy swoich znajomych którzy nie przestrzegają ani prawa ani swego regulaminu a Kasia aby zdobyć wiedzę o mnie to łamie prawo wykrada moje dane osobowe by jak najwięcej o mnie wiedzieć bo chcę wygrać proces o muwienie prawdy i żeby tego dowieść to łamie prawo ze swymi znajomymi by tylko udowodnić że jest przerośnięta księżniczka bo dla niej kierownik to pan i władca(usunięte przez administratora) ich cięcie korupcyjne podkładają fanty jako łatwe lupy dla (usunięte przez administratora) moje dna odciski jest (usunięte przez administratora)i podkładane na wszelki wypadek gdybym dał się nabrać na te gierki cieciuw na siłę chcą udowodnić co nie istnieje to tak jakby głodnego biednego który wziął parę jabłek dla rodziny bo głodne nagle mu podkładać całe stosy żarcia żeby go chwycić bo to przestępca i bardzo niebezpieczny jest normalnie średniowiecze raj dla cieciuw ale jak się zgłasza hak na to się słyszy od p..... Za dużo danych proszę maila wysłać z hakiwanego kompa który nie ma sieci?!? A najważniejsze jest z jakiej dzielnicy jestem bo to jest priorytet nawet wniosku nie spisze no naprawdę to tak prawie jak "przyznanie" się do winy

Ona
@Lukasz

Jak się pracuje w Bronkach?

Czy pracownicy idą na postojowe w czasie epidemii koronawirusa?

Dorka

To jest handel. Tu postojowe nie obowiązuje

@Dorka

Kilku twarzy nie widzę na sklepie.Czyżby redukcja pracowników?

Dorka

Może l4

Kaśka
@Dorka

Chyba kombinują jak uniknąć zwolnień

Bździoch

Auchan w czasie pandemii zwalnia czy przyjmuje ludzi do pracy?.Jak tak to kiedy rekrutacja?

PYTANIE

CZY W BONARCE PRACUJĄ JACYŚ PRZESTĘPCY???

a no
@PYTANIE

tak... każdy który łamie prawo drugiego do prywatności czyli większość społeczeństwa to najwięksi a nie ci którzy lamią prawo i o których gazety piszą

PYTANIE

CZY W BONARCE PRACUJĄ JACYŚ PRZESTĘPCY???

Kinga

Ile jest działów w auchanie?

SPEEDY GONZALES

SŁABY MONITORING.AUCHAN BONARKA

Bonarka

Zbiór nieudaczników w jednym miejscu

OSZĄ MOBBING BONARKA

UWAGA!!!.Bardzo Słaby Monitoring

Jan

Auchan pracownika ma gdzies.Praca na kasie i dziale nie polecam.Wykorzystuja na maksa i placa smieszne pieniadze.Na kasie prowadza obserwacje i robia statystyki.Jakies glupie liczenie kolejki,ilosc skanowanych artykulow.Od tych czynnikow jest zalezna premia.Podwyzki tylko dla nowych.Nie polecam szkoda czasu.Ciagle zmiany grafiku i darcie mordy ze za wolno pracujemy.Auchan nie szanuje pracownika tylko nim pomiata.Wszelkie proby ujawnienia co sie dzieje w Auchan usuwa sie zastraszaniem.Juz jestem gdzie indziej i jestem zadowolony.Mam to samo stanowisko i wieksza pensje.Wszyscy si szanujemy.A w Auchan tylko poniewieranie i donoszenie.Pozdrawiam Bonarke to najgorszy hipermarket

klient
@Jan

To dlatego trzeba podawać kod pocztowy? Po co w ogóle im ten kod? A w jaki sposób mają liczyć kolejkę? Przecież to niemożliwe:) Kasjer musi być skupiony na pracy, jak ma niby liczyć kolejkę?

@klient

po to żeby ocenić rejon z którego najwięcej jest ludzi i potem ile śmieci i reklamy tam wysyłać w celach marketingowych i reklamowych, w ocenie cen i ilości klientów do nas przychodzących i porównywalnych do innych sklepów w okolicy czy się ludziom opłaca jechać na drugi koniec po jeden towar czy nie i jak ustawić ceny, prezentacje towaru, reklamy, reklamy podprogowe typu muzyka manipulowanie cenami wyglądem aby klient jak najmniej polegał na swoim wyborze i go przeważnie ogłupić a skupia się tylko na tym co kierownik działu chce sprzedać, ustawia sie grafiki załogi-osób najbardziej zaangazowanych którzy mają za cel klienta jego obsługe i sprzedaż-dlatego sie dziwię czemu tam jest tylu leserów na kasach i w biurze też-zbedne koszty i marnowanie kasy tylko na nich idzie; aby przyciągnąć jak najwięcej ludzi, bierze się przeważnie pod uwagę statystykę i ludzi zastępuje się liczbami i wykresami, do przewidywania strat i zysków firmy a jak w pobliżu nie ma sklepu to się go tam buduje, ale można to olać i wbijać ten sam kod pocztowy non stop lub 5 zer a tłumaczyć się że klient nie chce go podać

@łukasz

przepraszam ale się spieszyłem do pracy i nie dokończyłem .....oczywiście na działach w w administracji i seniorzy niektórzy też nie oszukujmy się choć może teraz nie jako że jest nowy dyro i też są leserzy choć nie tak wyraźni jak na kasach na dziale jak by ktoś leserował to zaraz z miejsca wyleciał, na działach czy w biurze wyżej to przeważnie osoby i kierownicy płynący z prądem aby jak najmniej się narobić mało angażować tak sobie minimum robić by się nie narobić a zarobić bo jakoś to będzie a straty to po premii pojadę zwale na pracownika i takie tam, a pracownik: bo mam dziecko chore ząb mnie boli, stałem lewą nogą, Harry potter przyleciał na miotle itp.. , ale do czego zmierzam nie chodzi mi o to że firma tylko leserów zatrudnia i czy z takimi osobnikami trzeba pracować i że oni zarabiają a nie robią nic nie!!!!!!! chodzi mi o wynagradzanie pozostałych ciężko pracujących ludzi filarów tej firmy bez których raczej sukcesów by nie było i tych szarych pracowników tych wysokiego szczebla seniorów- a dokładniej o bilans coroczny pracownika jego cele dotychczasowe sukcesy plany i rozwój:może powtarzam może już jest zmieniony ale napiszę dla przyszłych pracowników lub tzw.leserów, którzy chcieliby się tam uchować...Obecny bilans to wypełnianie rubryki po rubryce i według tego i jakie miało się do tej pory szkolenia kursy wewnętrzne (no nie wszyscy mają nawet jak chcą) i opinii przełożonego(czasami od zwykłego lubienia)dostaje się podwyżkę zależy jaką rożnie 50,100 brutto lub nic... i tak po pierwsze jest to niesprawiedliwe dla ciężko pracujących ludzi i kierowników a dwa jest to dobre tylko dla leserów którzy nic nie robią a kaskę dostają dlatego żeby ograniczyć zbędne wydatki na leserów(w oczach dyrektora jest to (usunięte przez administratora) moich ciężko zarobionych pieniędzy)i osób mało zaangażowanych to można zmienić sposób oceniania pracownika a dokładniej to osobiście sami pracownicy powinni mówić tzw.-"sprzedawać się" mówić o sobie o swych celach trudnościach, sukcesach coś jak rozmowa kwalifikacyjna sami powinni walczyć o swą większą wypłatę przed dyrektorem w obecności swego seniora lub kierownika lub samemu pomijając seniora lub kierownika zależy komu ufa bo nie każdy tam kierownik chce jak najlepiej dla swego pracownika oczywiście nie każdy umie to robić ale starczy na początku wykuć na pamięć a z roku na roku( lub rzadziej kiedy sam chce więcej zarabiać-ale jeśli jest coraz bardziej zaangażowany to co roku będzie walczył) i samemu już bez strachu opowiadać o sobie, oczywiście mowa ciała też przy tym jest ważna ale z czasem pokonując stres by się samemu wiedziało - i tak po pierwsze oczywiście leserzy jak by mówili same bajki to łatwo sprawdzić z kamer kaski by nie dostawali po dwa osoby najbardziej zaangażowane walczące o klienta nie zbijające bąki na "państwa-miasta" pod filarem byliby doceniani i dostawali by podwyżki oczywiście opinia przełożonego tez by się liczyła w jakimś stopniu bardziej jako żeby go wspomóc aby taki "przodownik pracy" pracujący zaangażowany nie miał ochłapów od kogoś kto umie tylko gapić się na planing jak krowa na malowane wrota-----ale to tylko fikcyjny przykład - w czasie swojej zmiany po drugie można by w ten sposób łatwo wyodrębnić liderów, mentorów, trenerów,osoby na stawione na karierę we firmie i na zysk firmy-wszelkie pomysły by szły bezpośrednio od pracownika do dyrektora bo nie wszyscy kierownicy są uczciwi i tez kradną pomysły pracownikom a nie tylko na płynięcie z prądem dla tych ostatnich lub niechcących się zbytnio wybijać mało zaangażowanych lub wcale można by zostawić standardowy bilans pytań i odpowiedzi. w kwestii szczegółów można dopytać pomysłodawców ja to tak na odchodnym usłyszałem - Kraków -Bonarka pani Barbary kierowniczki kas i pani Joanny(jeśli pamiętam dobrze imię) filarki kas(przynajmniej 2 lata temu była), do pomocy też bym proponował kierowniczkę Sylwię choć w cztery oczy krótko ze sobą pracowaliśmy to myślę że z czasem byśmy się wzajemnie "dotarli" jako dobry materiał na lidera i trenera, a pisze to dlatego żeby zaraz jakiś (usunięte przez administratora) nie przyleciał do dyra i zgarnął pochwałę za dobry pomysł który kiedyś tam usłyszał i jeśli by wypalił bo też może nie wypalić na ilość osób w markecie i na czas ale można wybrać niektóre osoby które same chcą mówić ale żeby też zasług nie pomijając innych którzy maja podobny dorobek a dostali mniej tylko dlatego ze nie mówili osobiście

@klient

liczy się kolejkę na oko- do sześciu chyba każdy umie szybko liczyć???? no nie

Lucyna
@Jan

W marketach budowlanych na kasach jest jeszcze gorzej, poniewąz dochodzi masę papierkowej roboty i duża odpowiedzialność, bo klienci mogą coś wynieść ukrytego.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Auchan Polska?

tak

Luk

Prosilbym o kontakt do firmy zewnetrznej. Interesuje mnie praca w krakowie w jakiejs galerii w auchanie dorywczo na dziele spozywczym, posiadam doswiadczenie.

.......

Na dziale słodkie, prawda jest taka że tam wszystkie "damy" łącznie z ich "damą kierującą" są siebie warte hahaha, same pod siebie dołki kopią, taka sytuacja prowadzi do samozagłady działu. Po co sączyć jad i sobie na złość robić?! nie podoba się komuś robota to nara! a nie kuźwa ciągle się czyta i słyszy że ta i tamta jest bee bo nic nie robi, jak dzieci, no jak dzieci!

CAŁA PRWDA
@.......

Najgorszy dział słodkie i napoje. Ogólne chamstwo. Dla managerów jedynie liczy się ilość przerobionych palet. Balisage symulacje wydruki i latasz z cenami jak (usunięte przez administratora) na których pisze brak adresu, taka wspaniała korporacja. Nowy towar - implanowanie zrobisz źle, zjeba. Mapowanie całego działu co miesiąc, tg wieczne jakieś ale, managerowie i seniorzy są siebie warci **uja robią latają po sklepie i zwracają uwagę Nie polecam, odradzam Na magazynie wielki chaos. Korporacja która skupiła się na wielkości sklepu ale nie pomyślała o magazynie. Ledwo co się mieści, palety rozwalone, dostaw nasrane i jeśli nie masz uprawnień UDT to nie pojeździsz wózkiem.Inne uprawnienia się tu nie liczą... Jebiesz paleciakiem Także człowieku jeśli chcesz harować za 1300zł być gnojony (usunięte przez administratora) nie doceniany to proszę bardzo i tak po trzech miesiącach wymienią Cię na nowy model... Brakuje tylko inspekcji pracy i sanepidu

nowy
@CAŁA PRWDA

Witam. Wróciłem z zagranicy i chciałem znaleźć pracę na szybko, a wiem że w Bonarce, w Auchan, przyjmują często. Nie chcę siedzieć bezczynnie aż znowu wyemigruje. Mieszkam blisko,10 min pieszo.Myslalem nad działem ze sportowymi rzeczami lub tam gdzie alkohole:) pracowałeś na tych działach? z ludźmi można się dogadać?chodzi mi o atmosferę wśród pracowników. Z tego co wyczytałem wcześniej kasa okolo 2400brutto.Planuje pracować 3-6mies. Ciężka fizyczna praca mi nie straszna,a tutaj chociaż jest dach nad głową,czy słońce czy deszcz pracujesz bez problemu. Kierowników się nie boję,gorzej jak załoga jest do d.py i nie ma do kogo się odezwać.

loli
@nowy

nowy odpuść sobie tę pracę, szkoda zachodu na coś takiego

anonymus
@nowy

Lepiej już próbuj do Leroya. To ten sam właściciel chyba co Auchan. Leroy też nie ma super opinii, ale mimo wszystko lepsze niż Auchan.

piping
@.......

Niestety konflikty między pracownikami prowadzą tylko do pogorszenia i tak niezbyt dobrej atmosfery, ale tacy są ludzie tam pracujący.

michał
@piping

Konflikty między pracownikami są, ale w większości przypadków przyczyna tego jest manipulacja przełożonych wobec pracowników, aby takiego pracownika zwolnic pod byle pretekstem lub zmusić go do zwolnienia a że powiedzmy se szczerze senior hr raczej bez żadnych dowodów na przełożonego zawsze stoi murem za przełożonym a jeśli jest w "kieszeni" swojego podwładnego a waszego przełożonego to lepiej się zwolnic lub komunikować się urzędami do tego przygotowanymi, więc konflikty zawsze będą a rada dla pracowników nikomu nie ufajcie bo wiadomo "najciemniej jest pod latarnią" i czasami też uważany przez wszystkich pracowników za złego człowieka może się okazać najlepszym kumplem i pracownikiem jakiego mieliście czy macie

Były
@michał

Prawdę gadasz człowieku!!!

kolo
@Były

tak Kasiu z kas ale ty chrzanisz jak krowa na porodówce

@kolo

Pudło.Nie jestem Kasią,leszczu.Twój atak świadczy jaki musisz być podły w tym Oszołomie.Pewnie bonarka

podły leszcz
@BYŁY

tak a tobie się fora nie pomyliły Auchan to market i nie ma tam produkcji jak w fabryce( po co ten wpis hm skąd wiesz że pracowałem na produkcji hmm używasz moich danych osobowych bez mojej zgody hmmm.. wiesz ze to podpada pod rodo hhmmm.. bo jeżeli, ci się nie pomyliły to manipulujesz mną i użytkownikami tego forum próbując postawić mnie w złym świetle nie znając prawdy a może masz ją gdzieś bo liczy się tylko aby mnie zniszczyć co?? i potakujesz i prowokujesz abym pękł i się wyżalił a że Kasia była dla mnie osobiście okropną przełożoną to właściwie co ci do tego? a może znasz mnie? i moje ip? bo jeśli tak to to może sam się przedstawisz podasz mi swoje ip co ty na to( jako że go work udostępnia moje ip osobom postronnym za pośrednictwem prawnika auchan nie ważne czy napiszę neutralna opinie zgodnie z regulaminem czy nie)?? bo chyba to nie ja jestem podłym leszczem więc chłopie lepiej się nie odzywaj bo prowokacja, wykorzystywanie jego słabych stron i działania zmuszające człowieka do utraty kontroli nad sobą tez jest mobbingiem panie były -czy jak ci tam....

podły leszcz
@podły leszcz

.... i właściwie kto tu kogo atakuje???? panie były....

Nie jestem Kasią:-).Pzdr:-)

@podły leszcz

Nie podoba się MŁODY w Auchanie to ZMIEŃ PRACĘ a nie nakręcaj się negatywnie:-)

tomek

tak tak masz w 100 % racje brawo tak trzymać

@BYŁY

zaraz to ja się mogę nakręcić negatywnie jak chcesz a pracowałem tam ponad 10 lat i nie jedno (usunięte przez administratora) widziałem

@podły leszcz

Nie jestem jakąś tam Kasią którą tam znasz i dodatkowo podwarzasz moją opinię nie wiedząc nawet z kim rozmawiasz na tym forum.Gratuluję że pracowałeś tam 10 lat.Tej firmie jeszcze daleko do bycia Porządnym Pracodawcą

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 10 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska