Opinie o auchan.pl - Auchan POLSKA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kraków Aleja Pokoju 67

pro

Typowa praca dla ludzi bez żadnych ambicji w życiu. W ogóle jak można pracować za tak marne pieniądze i nie szukać nowej pracy. Głąby na stanowiskach kierowniczych. Mega wysoki poziom donosicielstwa. Codzienny kontakt z(usunięte przez administratora), którzy chętnie dzielą się swoimi złotymi poradami i poglądami. Wykładanie towaru a ile przy tym mędrkowania, uwag. Pracują tam sami profesorowie w tej dziedzinie. Szkoda, że na olimpiadzie nie ma dyscypliny wykładanie towaru na czas w stylu klasycznym. Pracownicy Auchana z długim stażem zdobyliby dla Polski same złote medale. Obgadywanie. Wygląda to tak, że np. na dziale zbierają się jakieś szczury i zaczynają po kimś jechać. Na stołówce jest to samo. Siadają jakieś szczurzyce naprzeciw siebie i jadą tekstem: "Ty wiesz jaka ona jest beznadziejna, jak ona źle ceny pozmieniała" i inne szczurzyce przytakują : "tak, tak jaka beznadziejna". Jedni drugim wypominają, kto na kogo robi i widzą wszędzie leni nie patrząc w ogóle na siebie samego. Jeden wielki s,y,f.

amed
@pro

Przestrzegam wszystkich przed pracą tam z najgłębszych pokładów mojego serca. Czegoś takiego jak tam nigdzie wcześniej nie widziałem. Nigdy nie wierzyłem, że tzw. Polacy gorszego sortu istnieją. Po pracy w Auchan wiem, że to nie jest to żadna fantastyka a realna rzeczywistość. W żyłach tych ludzi nie płynie krew tylko kwas.

YY
@pro

Każdy Was będzie "sprzedawał" w tym sklepie. Byle zwalić winę na kogoś innego. Nikomu tam nie ufajcie.

i.
@pro

Uwierając na współpracowników!!!! Fałszywi jak psy.

i.
@pro

Uważajcie na współpracowników!!!! Fałszywi jak psy.

praca

Czy byłby ktoś w stanie przybliżyć warunki pracy oraz nakreślić jaka jest atmosfera w pracy oraz kierownictwo w Bonarce w Krakowie? Proszę o szybką odpowiedź.

abcdefg
@praca

Atmosfera jest taka że jeśli nikogo tam nie znasz to Cie szybko pogonią,taka prawda co tu dużo mówić. Jeśli ktoś w życiu faktycznie nie może obecnie się odnaleść na rynku pracy, i obiera drogę typu hipermarket, to musi się liczyć z konsekwencjami typu zniszczona psychika, nadmiar pracy i obowiązków i codzienne poniżanie, a nawet wyśmiewanie.......NIE POLECAM TAM PRACY!

@abcdefg

Dokładnie tak jest. Straszna praca. Zakłamani ludzie, amatorzy kierownicy. Radzę omijać ten twór szerokim łukiem.

trelemorele

fikusia - ja pisałem własnie o auchan bronowice. Nie wiem kto jest menadzerem detergentów ale słyszałem bardzo złe opinie o osobie tak określanej. Wydaje mi się że "seniorzy" których poznałem są także na te działy o których mówisz więc odpowiem NIE WARTO. Trzymajcie się ludzie z daleka od tego a zwłaszcza od Auchan Bronowice. Dla waszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Jeśli dobrze traficie to lepiej rozdawać ulotki, a już o byciu kelnerem nawet nie mówie. Wyjasniło sie dlaczego dzwonili do mnie czy będe w środe (to co pisalem wyzej). A no dlatego że słownie ŻADNEGO pracownika miało nie być (i nie było). Jeśli na dziale mamy jednego pracownika (który jest na porannej zmianie do tego conajmniej 2 dni w tygodniu go nie ma) i trzech serwisantów to jak się nie dziwić że wychodzi cyrk

Tales of Honor
@trelemorele

W Auchan Bronowice to co najwyżej BURAKI opłaca się kupować. Jest ich tam aż pod dostatkiem, więc i cena będzie zawsze atrakcyjna.

izak
@trelemorele

Radzę unikać jak ognia tego sklepu.

Radek

Niestety firma Auchan to najgorszy pracodawca!!!!.Pracownik jest eksplatowany do granic mozliwosci,stosuje sie zasade agresji,mobbingu i zastraszania.Pracy na kasie nie polecam bo grafiki sa tak ukladane,ze o zyciu rodzinnym i prywatnym mozesz zapomniec.Ciagle zmiany na nie korzyc pracownika.Premia w tej firmie to smiech na sali.Rozliczaja za efektywnosc min.25art./min nie osiagniesz tracisz premie,tajemniczy klient wystarczy,ze sie nie usmiechniesz tez tracisz premie,roznice kasjerskie to samo ale to rozumiem.Liczenie kolejki najlepsze wbijanie cyferek od 0 do 5.W ten sposob wiedza czy sie nie nudzisz na kasie .Zle wbijanie kolejki konczy sie linczem slownym maja tabelki i wszystko wiedza co robisz na kasie.Dodatkowo obserwuja i sprawdzaja co robisz na kasie.Czesto opieprz dostajesz na kasie za byle co i przy klientach.Wiekszosc pracownikow wyzszej kategorii siedzi w biurach przy ciastkach i kawie.Dyrektorka to samo,a czesto piknik urzadza,a co zostanie rzuca na jadalnie.Menedzerowie i Dyrektorzy maja szkolenia dosc czesto i to na wysokim poziomie.Wyjazdy po kilka dni,a nawet tygodnie w ciagu roku.A pracownik na komputerze rozwiazuje lamiglowke w trakcie pracy.Na bilansach wiele na obiecywali i do dzisiaj nic nie zostalo zrealizowane.Auchan marnotrawi pieniadze i wydaje w wiele zbednych projektow.Dla pracownika nic nie ma tylko wrzask,poganianie oraz obgadywanie.

Korespondencje, rejestry dźwiękowo wizualne, dokumentacja, świadkowie. Na yt jest część ukazująca patologie wewnętrzne. Wystarczy wpisać Auchan Bonarka. Gdzieś jeszcze krążą inne materiały typowe dla organów ścigania. Osobiście słyszałem dwa nagrania zawierające szczegóły typu kto komu, za co, za ile, kiedy, gdzie? Itp. W nich mówi jak sponsorował pobyt za spore pieniądze Marcinowi Siudzie i Marioli Kaczce - kierownikom Auchan przedstawiciel handlowy Muszyny Cechini - Mariusz Unijewski.

Pg?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
abcdefg

Ludzie posłuchajcie mnie! Oczywistym faktem jest to że ktoś kto decyduje sie na prace w takich molochu musi zdawać sobie sprawę że trafi tam na różnych ludzi! po prostu trzeba na pewne osoby się uodpornić i tyle! Czego oczekujecie za taką $ ?! przychodzisz na 8h odbębniarz, traktujesz pozostałych tam pracujących jak obcy ludzie, bo i tak Cie kablują za plecami bankowo, i albo wpasujesz sie im albo odpadasz! taka smutna prawda! Jesli ktoś zna pracę jest obyty wśród ludzi, nie da sobie w kasze dmuchać ale i też nie wywyższa się to spokojnie da radę! Kompleksiarzy i lizusów nie brak wszędzie! i pamiętajcie zawieranie znajomości w tego typu miejscach jest ryzykowne! bo czasem ktoś "dobry "może" okazać się tym "złym" Ludzie tam mają różny bagaż doświadczeń i nikomu z nich raczej nie chce się wysłuchiwać historii czyjegoś tam życia! Przeważnie osóby któe tam przychodzą po jakims tam czasie sami odchodzą jest to selekcja naturalna. Co do managerów i tych wyżej no to wiadomo...... zależy u kogo pracujesz taką na danym dziale masz atmosferę hehe TRZEBA MIEĆ (usunięte przez administratora) i robić swoje :)

mmm

jak ci dadzą 3 tyś.to możesz spróbowć powodzonka

JAKTO
@abcdefg

Moloch molochem, ale praktycznie codziennie pracujesz tylko na swoim dziale 5-10 osób. Dlaczego muszą podkładać ci świnie?

obiektywny
@abcdefg

Zgadzam się z tym co napisałeś. Praca tam to najgorsze co może kogoś spotkać. Sczucie, podkładanie świń, oczernianie i stawianie kogoś w negatywnym świetle i wiele wiele innych patologicznych zachowań. Jak ktoś ma pecha i będzie miał obrabiany tyłek to choćby nie wiem jak dobrze i szybko pracował zawsze powiedzą, że pracuje źle. Generalne dziwi mnie skąd tyle w tych ludziach zawiści i nienawiści. Ja podam taką przykładową sytuacje z pracy tam. Powiedziałem jednemu kolesiowi, aby nie wrzucał plastików i foli do wózka, który jedzie do belownicy. Tak nie wolno denerwują się ci co obsługują belownice. A co się stało? Gość ewidentny cwaniaczek nagadał tamtym co belują, że to JA nawrzucałem plastiku i foli . Idę pod belowince a tu na mnie wrzask, że dlaczego wrzucam plastik?????!!!!!! To tylko jeden z przykładów tego jak syfiaste jest to miejsce i jak zakłamani ludzie tam pracują. Niektórzy są strasznie mściwi, managerowie jak i szeregowi pracownicy. Obgadywanie, musicie się z tym liczyć. Przyjdziecie nowi to już starzy pracownicy będą mieli tematy do plotkowania. Jak ja k****a nie lubię jak ktoś kogoś obgaduje. Nawet jak mówię coś na temat znajomego, kiedy go nie ma przy mnie to czuję się niezbyt dobrze z tym. A tam ci ludzi jak kałasznikow strzelają słowotoki na wasz temat, obgadują i obrabiają wam tyłki nawet was nie znając dobrze, nie wiedząc jakimi jesteście ludźmi, wszystko na zasadzie, ktoś tam coś powiedział, coś pod słyszeli. Moja rada jak poczujecie, że ktoś dyskredytuje waszą pracę. Krytykuje waszą pracę w momencie, kiedy nawet jeszcze nie zaczęliście pracować moja rada SPI******CIE od razu. Bo to się dobrze dla was nie skończy, dla Waszej psychiki i nie tylko. Czujecie do Was wrogość złe nastawienie - UCIEKAĆ!!!!

BH
@abcdefg

Zdrowie ma się jedno...za minimalne grosze lub niewiele więcej= i za pracę w ciągłym stresie... szkoda naprawdę organizmu

nick
@BH

ZDECYDOWANIE TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxx

Naprawdę tak mało się tam zarabia ! Osoba o nicku Krakus powyżej pisze super konkretnie na temat. Premie zależą od obrotu i działu i nie są równe dla wszystkich, a jak zachorujesz i nie ma cię w pracy w miesiącu 2 dni lub więcej to nie masz nic premii. Bony są na święta wielkanocne 100 zł. dla nowych pracowników a 150 zł dla osób ze stażem, a na Boże narodzenie ok 200 zł dla nowozatrudnionych a ze 300 jak masz staż pracy [mogę się z bonami mylić o jakieś +/- 50 zł, nie pamiętam już dokładnie]. Jak chorujesz ok miesiąca łącznie przed świętami, to nie dostajesz bonów stażowych :) Miło. Stołówka liczy sobie 9 zł za obiad ale raz dziennie możesz dostać zniżkę 50 % na jeden posiłek, czyli wyjdzie ci 4,50 zł za obiad + podatek odliczony od pensji, za twój ogromny zarobek na zniżce 4,50 zł. Obiady bywają różne, jeden ci będzie smakował, a po innym dostaniesz biegunki w trakcie zmiany i nie będziesz wiedziała co ze sobą zrobić, zwłaszcza jak najmiesz się na kasy. Zupy zawsze przesolone, zawsze. Praca w Auchan jest dobra dla zdesperowanych i na dłużej pociągną tylko osoby które wejdą w kliki, będą obgadywać i kablować. Jak jesteś sierotą z szeroko otwartymi oczami i połowę czasu nie wiesz co, kto i z kim, to jesteś zgubiona. Przełożeni biorą plotki jako jedyną prawdę objawioną i biorą za to na dywanik, bez możliwości obrony. Nieważne co powiesz, działa zasada "siła złego na jednego". Tak samo jest w konfrontacji pracownik-klient, cokolwiek nagada na ciebie klient, masz przerąbane. Na kasach powinni nagrywać rozmowy kasjera z klientami do dokumentacji, bo na 100% wiadomo, że kasjer mówi tylko to co musi wg ich skryptu "Dzień dobry, czy jest karta auchan, do widzenia, dziękuję, zapraszam ponownie", a klient sam sobie wymyśla, co ten kasjer mu niby nie uczynił złego na tej kasie. Pakowanie zakupów to istna gehenna, nawet starając się pakować jak najlepiej potrafisz, co powiedzmy 20-30 klientowi się nie spodoba i cię opierdoli, bez mydła. A w skali dnia możesz mieć powiedzmy 300 klientów ! Dla osób z chorym kręgosłupem kasy odradzam całkowicie, ponieważ nie można zachować prostej pozycji żeby je ochraniać, gdyż trzeba cały dzień się przekrzywiać w lewo do pakowania siatek. Praca na stojąco na kasie oznacza całodzienne schylanie się do siatek, żeby je rozchylić i delikatnie wrzucać np jogurty żeby się nie porozbijały. Więc nie można się ratować nawet stojąc przed urazami kręgosłupa i okolicznych mięśni. Mógłbym napisać książkę o pracy tam, ale nie polecam, nie polecam, nie polecam. Pozdrawiam Krakusa! I dodam, że to co napisał o tym, że wcześniej zatrudnieni pracownicy mogą mieć niższe stawki od nowozatrudnianych to CAŁKOWITA PRAWDA ! Tak było jak działał sklep Bonarka, a zatrudniali do nowo otwierającego się sklepu Bronowice, osoby do Bronowic miały wyższe stawki od pracujących na Bonarce!

&
@xxx

"Praca w Auchan jest dobra dla zdesperowanych i na dłużej pociągną tylko osoby które wejdą w kliki, będą obgadywać i kablować. Jak jesteś sierotą z szeroko otwartymi oczami i połowę czasu nie wiesz co, kto i z kim, to jesteś zgubiona. Przełożeni biorą plotki jako jedyną prawdę objawioną i biorą za to na dywanik, bez możliwości obrony. Nieważne co powiesz, działa zasada "siła złego na jednego". Tak samo jest w konfrontacji pracownik-klient, cokolwiek nagada na ciebie klient, masz przerąbane. " - Nic dodać nic ująć 100% prawda to co napisałeś.

nick
@&

wszystko to prawda

xxvg

Trzeba jeszcze dodać kadrę; "menadżerską" jak i "kierowniczą" > zapamiętajcie jedno to już nie te czasy że ludzie boją się o pracę, jeśli nadal będziecie stosować mobbing pracowniczy skończy się to dla każdego z Was sprawą w sądzie pracy. Ludzie się już nie boją i sprawy zakładać będą. Pamiętajcie kiedyś Wam to się skończy. A najlepsze jak przychodzisz "tam" złożyć papiery o pracę to jeszcze słyszysz od pracownika DZL "po co tu przyszedłeś"?! takie macie podejście? to super, zatrudniacie tylko swoich przydupasów no to (usunięte przez administratora) musi być dobre w różnych tam oddziałach. Ale wszystko kiedyś ma swój koniec, jak taki sam w sobie się zatraci. Pamiętajcie kadro kierownicza! KIEDYŚ WAM SIĘ TO SKOŃCZY! a wtedy będzie już zostanie tylko płacz i zgrzytanie zębów.

kazimiera
@xxvg

W DZL myślą ze są bogami ze co to nie oni .. tak jest w jednym przynajmniej auchan w Krk

jjj
@xxvg

Największe dziadostwo dzieje się na najniższych szczeblach. Jakaś wieśniara z pipidówy została przyjęta do pracy, wykształcenie na poziomie zawodówki, a wydaje jej się że jest ośrodkiem decyzyjnym. Całe życie mieszkała na wsi ok. 700 mieszkańców i dostaje pracę w mieście ponad 800 tysięcy mieszkańców. Zaczyna się taniec oszołoma, mogę rządzić, jestem kimś. Kobito ! to są kompleksy małej wsi.

,.,
@jjj

Zgadzam się z Tobą. Najgorsze są te wsiury ze wsi. Nie ma nic do normalnych ludzi, którzy mieszkają na wsi, ale tam do pracy idą typowe wsiury, wiesniaczki z rozdartą japą.

gucio

to prawda-myślałem że to tylko nazwa a jednak-jest tam 100 % [usunięte przez moderatora] może z kilkoma wyjątkami ale coś czuję że tam długo nie zostaną-sam odeszłem w tamtym roku Jedno wielkie zbiorowisko oszołomów i jak w lewiatanie kamery nie są na złodziejów tylko na pracowników żeby im narobić koło (usunięte przez administratora) za zwykłe pierdoły a za poważne problemy to mają gdzieś. Cóż tam się nie awansuje przez pracę no może nie którzy ale przez donosicielstwo kłamstwo wazeliniarstwo. Na ich szyldach piękne słowa o zaufaniu-atak naprawdę to [usunięte przez moderatora] prawda chodzi o zwalanie na innych odpowiedzialności za swoje idiotyczne decyzje.A jak nie wyrabiasz to jeszcze mają problemy-powinni więcej myśleć albo w ogóle. Największą pomyłką tej firmy jest dawanie kobiet na funkcje przełożonych(są wyjątki). Dla mnie to jeden wielki dom ludzi z problemami psychicznymi(są małe wyjątki).

Narin
@gucio

Co widać na przestrzeni lat praca tam to jeden wielkie zbiorowisko "oszołomów" nic się nie zmienia a lata lecą:)

Witam, proszę o opinię o Auchan-Bronowice. Odbyłam rozmowę rekrutacyjną i mam się zastanowić nad decyzją. Czy można inwestować swój czas na tą pracę?

@001

Ty chyba czytać nie potrafisz. To chyba dobre miejsce dla ciebie będzie , widać , że mało kumaty jesteś. Masz 556 opini na temat pracy w sieci Auchan. Są informacje na temat wszystkich sklepów w Krakowie, a ten dalej się pyta o opinie. Firma to ma szczęście do pracowników - tłuków.

Unikajcie Auchan Bronowice i Bonarka. W innych na własne ryzyko jak chcecie możecie próbować, chociaż wątpię, że tam jest lepiej.

AUCHAN_BRONOWICE
@001

Uważajcie na pracę w Auchan Bronowice. Pracują tam głównie: chamy,cebulaki i prostaki. Kierownikami działów są buraki najgorszego typu. Była taka sytuacja, że przestawiłem jakiś przedmiot przypadkowo i pseudo-manager do mnie z tekstem :"Ty po mnie poprawiasz (z 20 razy to powtórzył)" coś takiego świadczy o tym, że ktoś jest mega burakiem. Ten gość był przyjezdnym z poza Krakowa chyba i dostał posadę w KRK jako manager. Mówił do mnie jak do psa "zmykaj". Świadczy to tylko kogo oni tam poprzyjmowali. Jeżeli ktoś siebie szanuje i jest inteligentny to szybko zobaczy jakim okropnym miejscem jest ten sklep. Zwalanie winy na kogoś. Bezpodstawne czepianie się. Krytyka pracy bez powodu. Donoszenie. Cała kadra zarządzająca tym sklepem jest głupia jak but, ale co najgorsze im wydaje się, że oni są alfą i omegą. Jakieś kretyńskie stanowiska typu filar.... Takie stanowisko dzierży często typowy Janusz (liczy się staż pracy). Na Bronowicach właśnie miałem kontakt z takim typowym Januszem, który był filarem. Cały czas przeszkadzał mi w pracy, krzyczał, że zrobi mi falę jak w wojsku, oczerniał za plecami. Właściwie to ja nie byłem w stanie pracować, bo we wszystkim mi przeszkadzał i utrudniał życie np. źle ustawiony jeden przedmiot to zamiast tylko go poprawić to rozwalił mi wszystkie i kazał od nowa ustawiać . Często ci niby seniorzy czy managerowie nie mają pojęcia jak naprawdę wygląda sytuacja na sklepie. Wierzą pracownikom z długim stażem albo jakimś wygadanym cwaniaczkom, a prawda może być zgoła inna. Jak cie nie zaakceptuje ktoś kto tam pracuje na dziale, to będzie wam robił "czarny pijar" za plecami. Potem to już czeka was lincz, coś w rodzaju właśnie fali w wojsku. Mega złe nastawienie wszystkich do was. Najbardziej śmieszyły mnie te ironiczne uśmieszki managerki czy seniorki, jeje one myślały jakie one są mądre pewnie a ja głupi jej. To się czasem mogą k,,,,wa nieźle przeliczyć. Ja sobie natomiast w myślach myślałem o nich co za kretyni. Niektóre managerki cwaniary udają wielkie damy, lepiej ubrane niż inni managerowie uciekają od pracy fizycznej, wysługując się pracownikami (większość managerów pracuje fizycznie).

___U_W_A_G_A___ A_K_C_J_A

Witajce. Mam do wszystkich czytających/ piszących. Włączcie dzisiaj o 18:45 Polsat- Jest 15Blok Mikołajkowy (reklamy) a cały dochód z reklam pójdzie na dzieci. To nic nie kosztuje a możecie pomóc. ...i powiedzcie bliskim pozdrawiam Mikołaj

PRACOWNIK_Oszolom

Auchan Bora, Cóż powiedzieć, raczej to samo co poniżej napisali inni, stawka 2300brutto dodatki w postaci boniw na swieta, teraz od nowego roku maja wprowadzic upominki w dniu urodzin, dodatki stazowe w zaskakujacej wysokosci 150zl raz w roku jesli pracuje sie 1-3lat i 190zl jesli powyzej. Okres próbny 3miesiace, czas szkolen teoretycznych ktore pozniej maja sie moze w max 1/3 do tego co faktycznie sie dzieje to 2 dni, premia po okresie probnym jest fikcją z racji ze uzależniona jest nie tylko od obrotow, frekwencji ale i od strat na dziale a ich zawsze jest dużo bo czesto klienci rozwalaja, jest to tez duzo winy sklepu z zasady ukladania towaru, ogolnie rzecz ujmując to premia raz 3 miesiace w sredniej wysokości 100zl jest calkiem spora nawet biorąc pod uwagę iż był to dział słone wiec poza bazarkiem towar o dłuższej dacie przydatności, warzywa czy piekarnia czy nabiał dostają jesli w ogole to groszowe sprawy jak np 50zl, prace dla 7 osób wykonuje 3, skanery i pozostaly sprzęt jak np. wagi jeszcze relikwia z czasow Geanta, na magazynie (usunięte przez administratora) tj. Palety zmieszane wszystko ze wszystkim bez opisu czy jakiegokolwiek systemu magazynowego, palety ktore przyjezdzaja z centralnego magazynu to tragedia na kaczych łapach chyba ze jakies promo przyjdzie gdzie jest pol lub nawet cala paleta jednolita, pracownicy: większość zadufana w sobie bo przeciez pracuja dluzej niz ty, a zarazem wkur*** swoja egzystencja w tym grajdolku, organizacja pracy czy ergonomicznosc wykorzystania pracownika -1milion, o ile fejsowanie/frontowanie (przysuwanie towaru do przodu półki tak aby wyglądała na pełną) rano 6-8 ma jakis sens o tyle ta sama praca na drugiej zmianie miedzy 19 -22 niema żadnego z racji przebywania klientow na sklepie ktorzy nadal robia zakupy, ale niestety z racji niedoborów kadrowych (zawne z kwestii ekonomicznych a i stawkowych bo naprawde CV nie splywaja rzeką jak w innych zakladach) trzeba to podzielić na dwie części, bywa ze zostaje sie samemu na 2 zmiane (13:45 - 22) gdzie do ogarniecia jest 5 alejek oraz bazarek. Nadgodziny bywają obowiazkowe lecz nie płatne (chyba ze w naprawde skrajnych przypadkach) i każą sobie odbierac ten czas na przerwach, o dodatkowym wolnym dniu po uzbieraniu 8h zapomnij... kierownictwo cóż karierowicze ktorzy czują się bogami bo awansowali ze zwyklego robola na filara a pozniej menadzera, opierdalaja o wszystko, czepiaja sie wszystkiego, zero szacunku z żadnej strony. Umowa kończyła mi sie 31 a dopiero szanowna Menadzerka raczyla zapytac 29 czy chce przedluzyc umowe. Aaa i dosc chyba istotna sprawa, jest sklepik pracowniczy tj kanapki obiady tosty w dosc fajnej cenie, automaty z rogalikami, batonami, napojami oraz kawa/herbata/czekolada tez dosc tanio, ale np w niedziele gdy sklepik jest nieczynny a automaty puste nie mozesz w trakcie pracy robić zakupów ani wyjsc poza teren sklepu. Reasumując nie nazwalbym tej pracy zlej bo jesli chcesz pracowac i odpowiadaja Ci zarobki oraz bd wykonywać swoje obowiazki to jest to dobry punkt zaczepienia, grafik ustala menadzerka ew. Uwzględniając pewne ALE, na dłużej nikomu raczej hym nie polecał ale jako taki rownowaznik miedzy brakiem kasy czy bezrobociem to jednak jest te zawsze 1600zl. P.s. Jesli masz upr. Na wozki widlowe to masz 2 opcje: przyznac sie i jezdzic (jak sie dopchasz) zepsutymi elektrycznymi paleciakami ktorym to dzialaniem narazasz własne uprawnienia w razie kontroli UDT lub nie przyznawac sie i jezdzic od 3 - 12 miesiecy zwyklymi paleciakami ktorych stan techniczy jest tozsamy z autami sprzedawanymi za 1000-1500zl wraz z ubezpieczeniem i przegladem. Na 4 działy moze jest w 100% sprawny 1 paleciak, wózki elektryczne to w ogóle porażka, jeden np stoi na "stacji ladowania" i czekaja az sam sie rozlozy (innowacyjna technologia ze wózki sa biodegradowalne? Nie sądzę ) na slonym dostaje palpitacji i mozna latwo kogoś /cos walnac czy stracic towar z palety, lub np w pewnym momencie postawia sie zatrzymac i 5min minimun zabawy przekrecania kluczyka w jedna indruga strone zanim ruszy, ale oczywiscie wozki maja swiezy przegląd bo przecież po co kupic /najac nowe skoro te sa za darmo praktycznie... tak jak mowie praca jedynie jako alternatywa dla bezrobocia, z wlasnej nieprzymuszonej woli nie radzę sobie niszczyc nerwow i zdrowia za tak marna stawkę, 2300 netto mysle ze kompensowala by to w jakims stopniu 1600/1700 zdecydowanie tego nie robi. Sam przes to przeszedlem i wspolczuje osobom ktore tam pracują

Pracownik_Oszolom
@PRACOWNIK_Oszolom

W moim przypadku grafik byl raczej stabilny, raz sie zdarzylo ze zostalem poproszony o wymiane, oczywiście trzeba sie przygotowac na nadgodziny szczególności w okresach przed /po dniach ustawowo wolnych od pracy

SAMOLO
@PRACOWNIK_Oszolom

ZRÓWNANIE DOŚWIADCZONYCH PRACOWNIKÓW Z NOWO PRZYJĘTYMI GDZIE TU DOCENIANIE TYRASZ W TYM (usunięte przez administratora) 10 LAT A ONI CI TERAZ DAJĄ TAKĄ SAMĄ WYPŁATĘ JAK NOWO PRZYJĘTYM I JESZCZE SIĘ GŁUPIO TŁUMACZĄ ŻE KOSZTY NIECH ZWOLNIĄ PARU SENIORKÓW DARMOZJADÓW TO BEDZIE KASA

byłybonarkus
@Pracownik_Oszolom

Co do nadgodzin to mało kiedy zostawałem dłużej, pracuję 8 godzin a jak wyrażę zgodę to mogę być 30-60 min więcej. Nawet w okresach świątecznych mówiłem że wychodzę i dłużej nie zostanę,to nie jest wyjątkowa sytuacja kiedy pracownik ma zostać na nadgodziny. Kogoś z uprawnieniami nie zwolnią. Najpierw jest złość menagera a po chwili strach,bo wizja znalezienia nowego robola to gorsza opcja niż utrata starego.

koles
@SAMOLO

lub kierowników kas którzy w ośmiogodzinnym czasie pracy pracują tylko dwie a resztę spędzają na ploteczkach i gnojenia kasjerów zlikwidować im premie na które i tak nie mają żadnego wpływu dostają z góry po takie są przepisy

TADEK
@SAMOLO

JAK DAWAŁEŚ RADĘ PRZEZ 10 LAT TO PO CO WAM NOWI PRACOWNICY.JAK JESTEŚCIE DOŚWIADCZENI I SAMODZIELNI TO NIE POTRZEBUJECIE NOWYCH PRACOWNIKÓW.DOCENIANIE TO ZNACZY CO?.POGŁASKAĆ PO GŁÓWCE I POCHWALIĆ

auchan
@TADEK

Potrzebują nowych pracowników aby mieć kim pomiatać, poniżać, wyżywać się na kimś i leczyć swoje kompleksy. Po to potrzebni są im nowi pracownicy.

jarek

dziwaku przestań manipulować innymi jesteś mobberem z Auchana z Bonarki to co opisujesz to początek i koniec z ściągnięty z neta z regułki a środek przeinaczony na swoje tak żeby było że to pracownik jest mobberem a kierownik poszkodowaną osobą tylko jak by tak było to żadnego pracownika by tam nie było a forum nie miało by 1000 negatywnych wpisów pomyśl trochę człowieczku co piszesz jeżeli w ogóle myślisz a po twoich tekstach to raczej masz z tym niezły problem...cha pracownik grozi odejściem a przełożony idzie na rękę cha cha większej głupoty nie słyszałem----prędzej dostanie kopa w tyłek na do widzenia......och bo kierownicy nie szerzą plotek normalnie święci na tych krzesełkach są tylko im ukłony i pokłony oddawać.... Sugerowanie choroby psychicznej przełożonego---- ch cha po twoim wpisie to chyba rzeczywiście jakiś chory psychicznie przełożony to pisał.... Dążenie do ponoszenia kosztów przez przełożonego np. niszczenie firmowego sprzętu lub otoczenia biurowego---cha cha przełożony nie zapłaci tylko firma ze swego budżetu a pójdzie w straty nieznane.... Utrudnianie przełożonemu możliwości wypowiadania się np. podczas spotkań zespołu-och na prawdę a to kierownik nie ma języka nie umie mówić tylko od razu leci do neta się wyżalić----cha cha cha normalnie jakieś małe dzieci na tych krzesełkach są chyba dostali awans za dobre wychowanie i przychodzenie do pracy punktualnie i mówienie dzień dobry przełożonemu.... Rzucanie aluzji bez jasnego wyrażania się wprost....och a czy ten kierownik wie w ogóle co to jest aluzja---bo jak by wiedział to może by się nie odzywał głupio ale jak woli szczerą prawdę bez litości to jego problem tylko potem niech się nie dziwi i nie leci jak małe dziecko do mamusi-tatusia-przełożonego..... Nękanie mailowe (wysyłanie roszczeń) np. żądanie zakupu nowego drogiego laptopa, telefonu, samochodu i grożenie odejściem -----cha cha cha cha cha cha te pomysły to chyba z pod pachy zaciągnięte bo takich dziwactw to tylko w oszołomie chyba

Pik

Masz dowody na mobbingu przez te osoby? Nie rozumiem czemu nie idziesz z tym do sądu?

Abc

Rozumiem że można tu pisać totalnie anonimowo i wszystko co w duszy gra ale już personalne wyzywanie i obrażanie człowieka jaki by nie był w kwestiach służbowych to już dla mnie jest niezrozumiałe... nie wiem ile nienawiści trzeba w sobie mieć żeby drugiego człowieka w ten sposób nazwać... jak chcecie być szanowani skoro sami opluwacie ludzi... jak chcecie być traktowani skoro innych tak traktujecie... Jeżeli czujecie się mobingowani to czemu coś z tym problemem nie zrobicie, dlaczego to nie jest zgłaszane? Nie rozumiem.

Julia

@kiol dlaczego uważasz, że dobrych pracowników się tępi i zwalania? Znasz jakieś konkretne przykłady takich sytuacji? @anonymous Co się dzieje w firmie, że uważasz, że ciężko tam wytrzymać? Czy, to jest spowodowane? @tomcio Czemu uważasz, że praca w Auchan jest kiepska? Czym to jest spowodowane? Czy rzeczywiście pracownicy są tak traktowani? @wnty nie jestem pracownikiem Auchan Polska. Jeżeli zarzucacie coś pracodawcy to musicie to dobrze uargumentować, no na publicznym forum mogą być tylko prawdziwe informacje. Wpis bez argumentacji jest dla innych niewiarygodną insynuacją.

G.k
@Julia

A czy wiarygodne jest to że firma oszczędza na czym się da pracownicy,sprzęt,sam sklep jego wyposażenie. Każdy z pracujących wie o czym piszę. Ludzi brak A robota ma być zrobiona włącznie z każdym chorym pomysłem paru ludzików. Bhp hahaha tylko jak kontrola to latają jak kundle. Jak nikogo nie ma to każdy ma w (usunięte przez administratora) ma być nieważne jak. I nigdy nie jest wystarczająco dobrze. Pracuję 14lat i tego co jest teraz nie było nigdy dobrego słowa wcale ale jak (usunięte przez administratora) to wszyscy są. O wypłacie rzędu 1800zł nie wspomnę.

gucio
@Julia

pracodawca jest ok to raczej niektórzy managerowie i seniorzy(święte krowy od miętolenia trawy) tak traktują ludzi jak niewolników bez jakiekolwiek szacunku, pomiatanie publiczne swymi pracownikami przy klientach-(usunięte przez administratora), a jak się pracownik-niewolnik stawia to ląduje na dywaniku z naganną

kolo
@Julia

nie ma po co argumentować byli i obecni pracownicy wiedzą jak tam jest

kolo
@Julia

dla was prawdziwa opinia ale negatywna jest insynuacją a pozytywna opinia nieważne czy prawdziwa czy nie jest faktem dokonanym- poplątanie z pokręceniem jeden wielki kołowrotek budowany na manipulacji, zastraszaniu, wymuszania, podlizywaniu się(ogólnie lizusy ściemniacze i donosiciele i oczerniacie mają w tej firmie bardzo dobre życie), wytkniesz im prawdę to cię traktują jak wroga numer 1 i nie ma znaczenia ze generujesz zysk trzeba cię przykręcić do posłusznego nie mającego swego zdania ani potrafiącego samodzielnie myśleć niewolnika -potakiwacza ich "wielkich tyłków" "wielmożnych waćpanów" managerów czy seniorów którzy jedyna jaka jest różnica między zwykłymi szarakami to koronka na głowie i mania wielkości jaka/i ja to jestem super i macie mnie wszyscy wielbić i szanować bo jestem kierownikiem....

litr
@G.k

W tej firmie za niedługo więcej będzie kadry kierowniczej niż pracowników do wykonywania pracy fizycznej. Każdy chce tylko rządzić.

yeti
@litr

firma powinna zwiększyć ilość pracowników na każdym dziale.

michał
@yeti

firma powinna zwolnić seniorów darmozjadów i połowę biura wywalić na zbity pysk a nie zatrudniać darmozjadów biurokratów tępaków od rechotania i włażenia sobie w (usunięte przez administratora)

Julia

To, że moje imię jest identycznie jak imię osoby, którą znasz, nie znaczy, że pracuję na danym stanowisku. To popularne imię i proszę nie wprowadzaj użytkowników w błąd sugerując rzeczy, które nie są prawdziwe. Zamiast tego, proszę byś zachowała kulturę wypowiedzi na forum. Najbardziej istotne komentarze to te, które opisują w merytoryczny sposób warunki pracy w firmie. Wzajemne uszczypliwości nie są przedmiotem dyskusji na tym forum. https://www.gowork.pl/regulamin

pacan
@Julia

a co mnie interesuje twoje imię(pseudo na tym forum)) mobbing jest na kasach był i będzie bo trza by wszystkich powymieniać w kadrze zarządzającej a to co będzie brane pod uwagę to każdy sobie sam oceni a nie wielmożna pani Julia czy jak ci tam będzie za wszystkich decydować ...."opisują w merytoryczny sposób"... rzadko kiedy ktos pracujący w markecie skończył polonistykę i studia więc logiczne kulturalne wypowiedzi nie będą zachowane a skoro bezpośrednio do kierowników to nie dociera to czemu ma być kulturalnie skoro sami nie zachowują kultury

@pacan

Ukończone studia nie są warunkiem poprawnego i rzetelnego wypowiadania się na forum. Edukacja nie ma tu nic do rzeczy. Merytoryczne i wartościowe informacje są ważne, by użytkownicy na forum mogli dowiedzieć się jak wygląda praca w firmie. Jeżeli uważasz, że w firmie panuje mobbing i masz na to świadków, skorzystaj z nowej funkcji na forum GoWork.pl. Tylko wówczas, gdy wypowiesz się za pośrednictwem owej funkcji, Twój komentarz nie będzie traktowany jako bezpodstawny zarzut.

Www.

Praca w Auchan bonarka to porażka należy unikać tej patologii a dział słodycze jak i inne nadaje się do sądu pracy

Szturman

BRONOWICE TO PATOLOGIA!!!.Chamstwo,Mściwość i Zazdrość od tych co są głupsi od ciebie:-)

qaz
@Szturman

Dokładnie 80% ludzi tam pracujących to osoby wybitnie toksyczne. Radzę unikać tego miejsca. Pełno zawistnych mściwych ludzi.

Julia

@gutek, co dokładnie masz na myśli? Możesz doprecyzować swoją wypowiedź? @Wildhunt, jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą w firmie? A może złożyłaś/złożyłeś już swoją aplikacje? @pikolo, czy aby na pewno zachowania o których piszesz są jedynym czynnikiem wpływającym na przedłużenie umowy w firmie?

Wildhunt
@Julia

@Julia nie jestem pracownikiem i niedługo kończy mi się umowa na czas próbny i zastanawiam czy mi przedlużą i jak to będzie wyglądać

gutek
@Julia

bo to kobieta a kobiety to plotkary bo taki ich sposób myślenia a wszystkie kobiety(przerośnięte i rozpieszczone smarkule) w Bonarce to plotkary ale ona jest numerem jeden

michał
@Wildhunt

taak Julia ci powie nie jest pracownikiem Auchana ona wie a niby skąd?????????

Niedoceniony

Witam, Ta firma zrobi z ciebie beztalencie intelektualne do wlasnych celow.Zaczynalem prace w tej firmie z mysla rozwoju i przyszlosci,niestety pomylilem sie i zaluje wyboru.Praca wydawala sie rozwojowa i rokujaca jakis postep do przodu.Czar prysnal i zaczela sie czarna rzeczywistosc ludzie zaczeli sie zwalniac.Wszystkiemu jest winna Dyrektorka i jej polityka zarzadzania.Sama nic nie wie,a miesza sie i wywoluje agresje u menadzerow.To wszystko odbija sie na pracownikach.Braki mozna zobaczyc juz na dzialach i kasach.Ale Auchan juz ma na to rozwiazanie wiecej kas mobilnych i tabliczki informacyjne na dzialach.Nie warto sie zatrudniac w Auchan placa najmniej,a premie sa zalosne demotywujace.Pracowalem na Bora ludzie spoko,niektorzy menedzerowie w porzadku.Najgorsza Dyrektorka i Senior od ZZL co to za stanowisko.Najgorszy chaos i panike sieja te osoby.Same nic nie umia,a innym bledy i wpadki wytykaja.Mozna ksiazke napisac albo zrobic reportaz w telewizji na temat tej firmy.Tylko to cos pomoze,nie sadze.Widac juz tu ze opinie sa kasowane,a nawet zamieniane.Jezeli Auchan ma w tym jakis cel to gratuluje.Chetnych do pracy brak.Warto zobaczyc co dzieje sie w soboty oraz wieczorami na tygodniu.Pracuje juz w innej pracy zarabiam wiecej.Zmiany mam ranne i weekendy wolne.W Auchan mozna zapomniec jeszcze tak ulaza,ze o zyciu rodzinnym i towarzyskim mozna zapomniec.Grafik zmieniany non-stop. Moje sugestie dla Auchan Polska: Doceniac pracownika i motywowac. Szanowac jego decyzje i upodobania. Umozliwic mozliwosc rozwoju,a nie jak jest do tej pory,ze dyrektorzy i menedzerowie maja szkolenia nawet tygodniowe. Wynagradzanie adekwatnie do stanowiska i wynikow

amazonGo
@Niedoceniony

Za jakieś 10 lat pracownicy w ogóle nie będą potrzebni. Tak jak teraz pojawiają się kasy mobilne to i są już na rynku sklepy gdzie wchodzi się i wychodzi i wszystko jest pobierane elektronicznie. "Bez kolejek, bez kas, bez gotówki – wystarczy tylko smartfon i aplikacja mobilna. Tak właśnie robi się zakupy w pierwszym, nowo otwartym sklepie Amazona – Amazon Go. Jedyne, co trzeba zrobić przy wejściu, to uruchomić aplikację Amazon Go na smartfonie i zeskanować przy bramce wyświetlony na niej kod. Potem możemy już zdejmować z półek co tylko chcemy i pakować bezpośrednio do naszej torby, plecaka czy walizki. Jeśli dodamy coś do naszego fizycznego koszyka, zostanie to automatycznie dodane do listy zakupów. Jeśli jednak zdecydujemy się z danego produktu zrezygnować, wystarczy odłożyć go na półkę. A kiedy już skompletujemy nasze zakupy, po prostu wychodzimy ze sklepu. Pieniądze za wybrane produkty są pobierane z naszego konta – nie trzeba stać w kolejce do kasy, nie trzeba nawet wyciągać portfela czy smartfona."

Mariusz bronowice

Atmosfera słaba ,zarobki słabe,brak możliwości jakich kolwiek perspektyw,odradzam każdemu,straszny wyzysk .

dno
@Mariusz bronowice

Ten sklep to dno!!!!!!!! Tylko plotkowanie i obgadywanie. Taki najgorszy element, obgadują tak, że aż im odbyty czerwienią się tak jak tarcze hamulcowe w wyścigowym samochodzie podczas szybkiej jazdy. Bedą wiedzieć coś na temat waszej rodziny, życia prywatnego. Dowie się o tym każdy. Te baby grube hipopotamy wzięły by się za aerobik bo tylko dzieci straszą wyglądem. Mój kuzyn był tam ostatnio na zakupach z dzieckiem to jeden z hipopotamów z toną tłuszczu na (usunięte przez administratora) wystraszył dziecko mojego kuzyna swoim wyglądem. Ciekawe czy jakby wbić widelec w taką grubą (usunięte przez administratora) to wytryśnie fontanna tłuszczu?????????? Konfidenci!!!!!!!

q7
@Mariusz bronowice

Trzeba tam uważać też na wredne karlice i wieśniaczki. Powinien być jakiś ban dla ludzi ze wsi. Jesteś z wiochy to tam siedź dój krowy, karm kury a nie pchaj się do miasta.

Polacken
@q7

Polaczki z Bronowic jak się śmieją to wypadają im resztki cebuli z pomiędzy zębów.

Ella
@Mariusz bronowice

Jak się ludzie dają wykorzystywać to i wysyk będzie. Asertywności trochę wystarczy i Cie nikt nie będzie wyzyskiwał :)

Ella

Po prostu nie ma rąk do pracy żeby to wszystko ogarnąć.

Cześć, widzę tu różne wpisy odnośnie Auchan, ale mało co jest napisane o Auchan co jest w Krokusie. Zastanawiam się nad pracą kasjerki na 3/4 etatu. Jak tam jest? Jak wyglada sprawa kierownictwa i tych co stoją przy kasach(liniowych?)

yop

pracowałam 3 miesiące i odradzam rotacja jak na lotnisku ,pracowników którzy pracują dłużej jest mała ilość a i oni myślą o zmianie pracy, z powodu braku ludzi często jesteś sam na zmianie gdzie masz do obsługi cały dział+ czasami strefę promocyjną a potem pretensje że czegoś nie zrobiłaś, kontrole to fikcja z góry wiadomo kiedy są ,oczywiście wtedy jest wielkie sprzątanie czy zjazd z hali dostawionymi artykułami tylko po to żeby za chwile znowu to układać.gdy są nocki praktycznie nigdy nie wyjdziesz po 8h zwykle jesteś ok 10h,grafik możesz mieć zmieniony w chwile, ochrona zamiast obserwować sklep kontroluje pracowników, możesz robić przebudowę 2 dni tylko po to żeby za 5 dni przestawiać to znowu, menadżerowie są w większości ok tak naprawdę robią co każe senior, pracownicy w większości też idzie pogadać, pomogą wiadomo zawsze znajdzie się garstka żeby się podlizać będzie latać na górę i opowiadać o wszystkim czy filar który myśli że ty masz robić a on ci wydawać rozkazy. ogłoszeń przyjęć zawsze na dobrych pare stron ale nie ma co dziwić praktycznie wszędzie płacą więcej atmosfera też coraz gorsza...

qz
@yop

To miałeś szczęście, że ktoś Ci choć trochę chciał pomóc. Ja jak się o coś pytałem np. jak wydrukować cenę na skanerze itp, to słyszałem, że mi nie powie bo życie jest brutalne i muszę sobie jakoś radzić. Wszystko tak słyszałem, że życie jest brutalne i nic nie pokaże. Jak coś źle zrobiłem to wrzask. To bez sensu jak się komuś nie pokaże i źle zrobi to krzyk, jak się pyta jak coś zrobić to mówi, że życie jest brutalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 10 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska