Opinie o auchan.pl - Auchan POLSKA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auchan Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Kraków Aleja Pokoju 67

klamerki

(usunięte przez administratora) -II- -II-

kicia

tak ale ja nie jestem managarem

Guci
@kicia

A co wg Ciebie tylko managerowie oczerniaja i plotkuja? Czy im nie wolno A innym bez problemu uchodzi to za nic?

Julia

@v/h, może nie warto oceniać sytuacji w firmie w taki sposób? Są różne powody i czynniki rotacji i wcale nie muszą być to warunki finansowe. Rotacja w firmie niekoniecznie świadczy o niekompetentnych pracownikach czy niesatysfakcjonujących warunkach pracy i warto mieć to na uwadze. Czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy?

Julia

@kryk Nie do końca to rozumiem. Jak zatem wygląda zależność wysokości wynagrodzenia i traktowania pracownika od jakości wykonywanej pracy? Możesz wyjaśnić? @kolo Zarówno pozytywne i negatywne opinie, gdy nie są odpowiednio uargumentowane nie brzmią wiarygodnie. Dlatego dopytuję o różne szczegóły. Czy sytuacja, którą opisujesz nie jest po prostu zaznaczaniem swojej pozycji przez kierowników Auchan Polska? Czy Twoim zdaniem zachowania te wskazują na inne postawy?

@Julia

a co czytać ze zrozumieniem nie umiesz

@Julia

tak sytuacja którą opisuje jest zaznaczeniem swojej pozycji w Auchan pozycji horyzontalnego wazeliniarstwa i wieloletniej manipulacji i zamieniania swojego debilizmu na inteligencje; bo za pracę to tylko myślenie idiotów bo ja mogę gnoić podwładnych bo jestem kierownikiem i jestem taki mądry i idealny ...czerwony dywan mi dajcie bal bla bla .... na portierni powinni dawać słoik z wazeliną i robić szkolenia w tym zakresie bo tylko to cenią, i nie myśl ze zgłosisz to hr oj nie ona/on sama/sam w tym siedzi bo pracownik to niewolnik i ni ma żadnych praw tylko potem jedna/jeden drugą/im łażą i do akcji zmuszają bo przecież to taki zysk akcji firmy która cię gnoi (tylko żeby pustaki z jęzorem latały i się chwaliły na zebraniu dyrektorów że sklep pierwszy ma 100% akcji-premia wpadnie do kieszonki , i atmosfera łał bo jak by nie było tak to przecież by nikt akcji nie kupił?a może by i kupił...tylko trzeba puścić plotkę że jak nie kupisz akcji to nie dostaniesz podwyżki po bilansie... och naprawdę czy te pustaki myślą że za 50 zł nas kupią? no ale jak się ma siano i wazelinę w głowie zamiast mózgu to nic dziwnego, co dwa lata barometr satysfakcji niewolników(pracowników) przed barometrem wszyscy milusi jak misie,manipulują pracownikami że oni tak niechcący cię (usunięte przez administratora) no cóż bilans też wypełniają kierownicy(zawyżając wyniki)więc czemu to się nazywa barometr satysfakcji pracowników???? a potem durne pytania czemu tak źle i co byscie by zmienili no ale do ściany(kierownik) się gada i gada a ściana dalej biała

frytki
@Julia

pozycji kierownika a co to średniowiecze no tak jak ktoś jest sadystą the_bilem to nic dziwnego

Korespondencje, rejestry dźwiękowo wizualne, dokumentacja, świadkowie. Na yt jest część ukazująca patologie wewnętrzne. Wystarczy wpisać Auchan Bonarka. Gdzieś jeszcze krążą inne materiały typowe dla organów ścigania. Osobiście słyszałem dwa nagrania zawierające szczegóły typu kto komu, za co, za ile, kiedy, gdzie? Itp. W nich mówi jak sponsorował pobyt za spore pieniądze Marcinowi Siudzie i Marioli Kaczce - kierownikom Auchan przedstawiciel handlowy Muszyny Cechini - Mariusz Unijewski.

Pg?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Bronowice_nie_polecam

Młodym ludziom odradzam pracę w Auchan BRONOWICE. Pracują tam głównie takie prymitywne baby co siedzą non-stop w oknach osiedlowych bloków z papierosem w buzi i wiedzą wszystko o wszystkich. W palarni każdego obgadują. Nie warto się poniżać za takie śmieszne pieniądze. Dodatkowo monitoring każdego szpieguje. Ochrona traktuje pracowników jak potencjalnych złodziei. Są wyrywkowe kontrole, kiedy idzie się na przerwę i trzeba pokazywać wtedy co się ma w kieszeniach i czy się czegoś nie ukradło. Seniorzy zachowują się tak jakby byli jakimiś strażnikami w obozach. Chodzą po działach i patrzą czy pracownicy pracują wystarczająco szybko i krzykiem zachęcają do wydajniejszej pracy.

Bananowe
@Bronowice_nie_polecam

Pracowałam w bronowicach i to co piszesz to kompletne bzdury. Wyrywkowe kontrole o których piszesz dotyczą każdego auchan. Monitoring, który ma 2ha do oglądania na bank ma czas i ochotę żeby patrzeć akurat na to co ty robisz, powodzenia. Co do seniorów to nigdy nie usłyszałam żeby którykolwiek krzyczał. Nie bronie tego miejsca, bo pozostawia wiele do życzenia pod względem zarobkowym oraz atmosfery pracy, ale po co od razu pisać jakieś brednie? Zdecydowanie największym problemem w tym miejscu jest żyjąca w innym świecie dyrektorka.

xyz
@Bananowe

Ja też tam pracowałem i wiem jak jest. Monitoring szpieguje na bank pracowników, bo znam jedną osobę która była na monitoringu. Po za tym podejrzewam, że oni mają tam guzik/przycisk przy bramce do wchychodzenia na przerwę i mogą go użyć, kiedy tylko chcą a jest to nie do końca chyba legalne. Wiem, że była taka afera w Warszawie. Ochroniarze w galerii handlowej mieli pilota i wciskali guzik nawet jeśli ktoś był czysty i bramki by niczego nie wykryły i bramka dzwoniła. Za takie działania ponoć można ochronę podać do sądu. Co do seniorów na mnie może nie kryzczeli, ale nie był to ton uprzejmy. Chodzenie z paluszkiem i pokazywanie tu krzywo, tam popraw a ludzi w ogóle nie ma, bo nikt nie chce tam pracować. A co do prymitywnch bab to prawda. Takie głównie tam pracują. Proste baby co żyją plotami, kochają oczerniać innych. Dowiedzą się, że ktoś ma pryszcza na tyłku to następnego dnia będzie wiedział o tym cały sklep. Z resztą jak ktoś nie wierzy radzę przejść po Bronowicach i zobaczyć kto tam pracuje. Po wyglądzie i twarzy można wiele wyczytać. Dużo kobiet typu sumo. Jeszcze sobie ktoś pomyśli, że tak dobrze płacą i dlatego tak utyły:) nie nie płacą dobrze pensja, jest głodowa i oscyluje w okoliach minimum. Pełno klik w których są pracownicy, którzy pracują tam bardzo długo. Wykorzystuje się nowych pracowników do granic możliwości. Poniżanie, naśmiewanie. Tam pracują tacy ludzie, że zamiast wam powiedzieć jak czegoś nie wiecie to oni się cieszą, bo będą mogli na was donieść, albo zaczną się drzeć i czerpać z tego satysfakcję. Wszystko zależy od toksyczności działu. Są działy znośne i takie, gdzie może się to skończyć ciężkim urazem psychicznym. Wśród managerów pełno świń. Niektórzy managerowie oczerniali pracowników i obagdywali u innych, wykorzystując swoją pozycję stawiali już pracownika na przegranej pozycji. Raz zobaczyłem zapłakaną dziewczynę jak szła do szatni, tak jej dokuczyły wspaniałe koleżanki na dziale!!!!!! W tak krótkim czasie jaki tam spędziłem, zwolniło się sporo osób z okolicznych działów. Niektórzy nie wytrzymali i nie przepracowali tam nawet miesiąca!!!!!!!!! A w całym sklepie? Nie mam pojęcia. Niech przedstawią jakieś dane dotyczące rotacji:) Ciekawe ile osób się tam zwolniło w ciągu całej historii istnienia Auchan Bronowice:) hehe

olek
@xyz

No to nawet jak tam pracowałeś to nie wiesz jak jest. Po pierwsze primo nie ma żadnej możliwości uruchamiania przycisku kontroli więc to co piszesz to kompletna bzdura.Druga rzecz mi tam jako pracownikowi absolutnie nie przeszkadza fakt że jest monitoring nie kradnę,pracuję sobie spokojnie i nawet na kamerę nie patrzę. Natomiast gwarantuje tobie że pracownik monitoringu ma tyle różnej innej roboty że za pracownikiem to on patrzy tylko wtedy kiedy musi. A że zdarzają się i tacy nieuczciwi to fakt. Trzecia sprawa nie wiem co skomplikowanego jest w pracy na hali by ktoś tam musiał wiele tłumaczyć,ale wiem że jak przychodzisz do pracy i mówisz o kobietach pracujących sumo to tylko twój poziom obrazuje. Prawda jest też taka że młodzi ludzie rzadko który dziś chce i potrafi pracować. Ogromne grono laserów za których robić mają inni. Auchan ma dużo za uszami jak chodzi o atmosferę i wynagrodzenie ale jak się czasem spojrzy na 20-paroletnie sieroty życiowe to nóż się w kieszeni otwiera. Tam na pewno wiele musi się zmienić i albo ktoś to w końcu zrozumie albo sklepy będą musieli pozamykać.

v/h
@olek

Gdyby tam było dobrze nie było by takiej rotacji:) Są firmy, które płacą mało a nikt się nie zwalnia:)

Julia

@001, w swoich opiniach wspomniałeś o mobbingu. Jest to poważny a zarazem jeden z najbardziej powszechnych oskarżeń względem pracodawcy. Przypominam zatem definicje mobbingu: "Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy aby na pewno miałeś na myśli dokładnie to sformułowanie? @pipi, czy w dalszym ciągu pracujesz w Auchan? Powiesz nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są lub były dostępne dla pracowników?

pipi

dziwne to co piszesz o tym pracowniku miesiąca bo tam typowani są głównie kasjerzy i to oni dostają nagrodę , pracuje tutaj i nie przypominam sobie żeby wygrała któraś z biura.

darek
@pipi

pewnie chodzi o to że pracownicy nie głosują na tych którzy się jakoś wyróżniają na tle reszty i w ich mniemaniu i faktach zasługują na pracownika miesiąca tylko że pracownicy sami na siebie głosują lub na swoich ulubionych kolegów nie zawsze są uczciwie nagradzani

racjonalny

W oszołomie buraki zajmują najwyższe stanowiska. Tak jak wspominanie, niektórzy seniorzy nie mają nawet wyższego wykształcenia oraz nie znają żadnych języków obcych. W ogóle w tej firmie są jakieś śmieszne stanowiska np. senior ochrony :) potem chodzi jakiś tuman nadęty i myśli, że jest kimś ważnym. Nadęty prawie jakby był co najmniej prezydentem:) K....rwa prezes ochrony hahahahh:) Gdzie ci ludzie, gdyby nie Auchan dostaliby pracę????? Pójdą do audytu do korpo, gdzie trzeba znać super angielski i przejść przez sito trudnych etapów. Nie!!! Dlatego tak bardzo trzymają się ciepłych stanowisk. Bo ich kompetencje są bardzo niskie. Przecież tak na dobrą spraw w cudzysłowie "Pani Helenka", która prowadzi osiedlowy sklep musi być w nim dyrektorem, seniorem handlowy, managerem, kadrową, kasjerem, merchem i świetnie sobie radzi. Oczywiście jest to handel na mniejszą skalę. Kumatym i szanującym siebie nie polecam tam pracy. Osobiście wolałbym nawet umrzeć z głodu niż tam pracować i być poniżanym.

Janusz

Masakra jesli chcesz poczuć się jak (usunięte przez administratora) i być obrażany zapraszam do Auchana ochrona atakuje dzieci i osoby starsze już przy wejsciu do sklepu Zawiązują siatki obklejają dosłownie wszystko naklejkami które nie schodzą Jako pracownicy ochrony są tak nie udolni że chodz w ten sposób próbują się zabespieczyć.

Wildhunt

Jak wygląda procedura przedłużenia umowy po okresie próbnym ?

pikolo
@Wildhunt

ja zobaczą że pracujesz i się nie wychylasz (jesteś od nich głupsza, naiwna można tobą manipulować i będą cię lubić), i spełniasz wszystkie obowiązki co do joty i niezbyt się cenisz to ci przedłużą, ale odradzam dłuższą pracę niż rok jeśli nie masz nic innego i ci burczy w brzuchu to tak inaczej uciekaj z dala od nich,atmosfera na kasach jest jak atmosfera w nazistowskim przedszkolu a na działach ja w (usunięte przez administratora)

pikolo
@Wildhunt

Wildhunt
@pikolo

Kasy mnie nie interesują tylko praca na dziale

miły

och wielka mi Ela filar kas- Bonarka chciałaby zarabiać z 3000 netto najlepiej nic nie robiąc i nie ucząc się tylko sobie paluszkami w klawisze ładować...

Julia

@Bibi, czy jesteś pewien, że w Auchan w Krakowie panuje mobbing? Z definicji mobbing to prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy takie sytuacje miały miejsce? Czy były podejmowane próby rozmów z pracodawcą na ten temat? @anonymous zachowajmy proszę kulturę wypowiedzi. Takie wyrażenia są niedopuszczalne. @as, widzę, że jesteś zainteresowana pracą w Auchan w Krakowie. Czy udało Ci się dostać pracę?

@Julia

jeśli pracownik który się obija cały czas nic nie robi przełożony ma to gdzieś i taki ktoś zostaje jeszcze pracownikiem miesiąca a reszta pracowników pracuje rzetelnie a zostają tylko wykorzystywani ??? to niby co to jest jak nie mobbing

@Julia

ci co maja tam najwyzsze stawki i wysokie poziomy zaawansowania to są lesery i moberki plotkarze i oczerniacze, pracownik który jest oczerniany nawet nie ma mozliwosći obrony a pracodawcza ma to gdzieś jego interesują wyniki, dlatego to raj dla ściemniaczy i plotkarzy do tego awansiki są na zasadzie tego nie chcemy na kierownika to go zgnoimy, poplotkujemy a ten jest fajny to tego po wywyższamy, do tego kasa centralna ze swoimi pupilkami likwiduje im wszelkie różnice a przypisuje osobom niechcianym

@Julia

dodam jeszcze że to zasługa Katarzyny kierownika kas

Gucio
@kolo

Tak tak na pewno byle jaki manager likwiduje różnice kasjerow. Naprawdę nie masz pojęcia o czym piszesz....

łolaboga
@koles

zależy Ci na czekoladkach i wiszeniu na tablicy przez miesiąc ??bo to ma pracownik miesiąca

@łolaboga

pracownik miesiąca ma bilety do kina + dyplom dawany przy całym sklepie a to skutkuje tylko frustracją u innych że nie warto tam pracować i starać się skoro leserki i pupilki przełożonych zostają -komuna pełna gebą +mobbing

@Gucio

byłam filarką więc wiem przełożony razem z kc piszą lewe wyjaśnienia tej różnicy

@Julia

takie zachowania są na porządku dziennym prowadzone przez liniowych za poleceniem ich przełożonych które same też mobbingują i manipulują osoby nie chciane zgłoszenia do hr zostają usuwane, kierownicy szukają wad u osób i je wykorzystują przeciw nim linia kas to (usunięte przez administratora) połączony z komunizmem jak masz inne zdanie niż oni to cię gnoją skoro same awansuje się swoich pupilków psychopatów mobberów i kretynów którzy nie znają ani praw człowieka ani poszanowania innych którzy tylko zastraszają oczerniają szacunek do człowieka zerowy uważają się za wielkich zarządców sowich tyłków a jak wchodzi skuteczność to srają w spodnie a potem się wyżywają na pracownikach

@kolo

wysokie stawki mają albo idioci albo osoby które można łatwo manipulować albo schizofreniczki albo moberki albo chorzy psychicznie ludzie z tego syfu których się kupuje i manipuluje a ci którzy się nie dają tym zagrywkom maja swoje zdanie są inteligentni(wszyscy idioci których awansowali i dostali wysokie stawki myślą ze za prace i są tacy mądrzy jak stara baba z wesela) zostają tępieni i mobbingowani przez biuro kas dla których jest to normalnym zwracaniem się do człowieka- nazim pełną gębą

Luna
@koles

Na pewno? Mnie wydaje się że zajmujesz inne stanowisko. Pzdr

qwas
@Julia

hahhaha " julia"(idiota) się bawi w administratora strony wierny lizus i prz....s pracownik oszołoma

kruk
@Julia

@anonymous zachowajmy proszę kulturę wypowiedzi. Takie wyrażenia są niedopuszczalne. -hahahaha jak by były niedopuszczalne to byłyby usunięte przez administratora strony a ty nim nie jesteś więc przestań straszyć innych regulaminem bo każdy go czytał a ty chyba nie

julka
@Julia

tak jest on non stop prowadzony na porządku dziennym Auchan Bonarka Bronowice Katowice sosnowiec komorniki i każdy inny

Julia

@kolo Byli i obecni pracownicy wiedzą, ale osoby które nie są czy nie byli pracownikami i czytają wpisy na tym forum, aby dowiedzieć się czegoś więcej na tema warunków pracy w Auchan Polska nie wiedzą o co dokładnie chodzi i czego mogą się spodziewać. @kui Nie pracuję w Auchan, chcę tylko uzyskać jak najwięcej rzeczowych informacji dotyczących pracy w tej firmie. @kruk Jestem moderatorem forum, nie straszę regulaminem tylko przypominam o konieczności jego przestrzegania. Na każdym forum publicznym wszystkich użytkowników obowiązuje netykieta. @G.k Czyli rozumiem, że kiedyś było lepiej w Auchan? Jakie zmiany zaszły w porównaniu do tego jak było kiedyś i jak jest teraz? @gucio Czy próbowaliście jakoś rozwiązać problem o którym piszesz? Być może przełożeni nie są świadomi istnienia tego problemu.

@Julia

.....ty jesteś moderatorem...naprawdę???? a zielone ludziki te z widzisz

Julia

@Aha, jak rozumiem jesteś byłym pracownikiem firmy? Możesz doprecyzować swój komentarz? Jeśli, jak wnioskuję po Twoim komentarzu, nie byłaś usatysfakcjonowana pracą w firmie, czy zgłaszałaś swoje uwagi do kierownictwa? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty? @mm, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy?

Aha

Dzień dobrym proszę o stworzenie strony z Opiniami dla Auchan Opole Karolinka.. chętnie opisze swoje traumatyczne przezycie w tej firmie.

kryk

Auchan Bonarka- polityka pracy na kasach jest taka :im mniej pracujesz tym więcej zarabiasz i jesteś bardziej cenionym pracownikiem a im więcej pracujesz tym mniej zarabiasz i jesteś zbędnym i niepotrzebnym pracownikiem, atmosfera jak w państwie komunistycznym....

poli

które jest minimalne a po roku dadzą ci podwyżkę 50 zł brutto i nie ważne czy śpisz czy robisz hahahaha śmiech na sali

wezyr

na seniora wybiera się idiotę i osobę która łatwo się manipuluje

robol

a najlepsze jest to że the_bill myśli że jest inteligentny i kreatywny to już dopiero śmiech na sali, powinni ich dać do "śmiechu warte" to może by się do czegoś przydali

juki

managerowie w tej firmie to tylko rozprzestrzeniają plotki i oczerniają pracowników za ich plecami,każda nowinka jest powielana milion razy i liczy się efekt końcowy jako prawdziwa informacja, dział personalny gubi dokumenty, nie dba o porządek ich przechowywania udostępnia osobom trzecim, wieloletnie obijanie się i lizusostwo skutkuje awansikami pracownikami miesiąca, wysokimi stawkami, wysokimi premiami, rozwijaniem się, szkoleniami, forami u managerów(szczególnie managerów kas)

gyrty

niskie kompetencje osób zarządzających-brak znajomości języków, każdy każdemu się podlizuje byleby się samemu wybić plotki o pracowniku traktują jak prawdę objawioną, wzorowy pracownik to taki który się obija donosi i się podlizuje, generuje straty

Julia

@naj, rozumiem, że możesz mieć niemiłe doświadczenia związane z pracą w Auchan w Krakowie, ale wypowiadając się na forum przestrzegaj proszę naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Wypowiedzi pisane w obraźliwym tonie nie będą tolerowane na forum. @Janusz, może takie są po prostu procedury bezpieczeństwa niezależne od pracowników? Długo już pracujesz w tym miejscu? @koko, na forum zabronione jest używanie nazwisk osób trzecich - takie dane objęte są ochroną.

wnty
@Julia

odezwał się wzorowy lizus i p....s pracownik oszołoma

Tomasz

Może firma nie jest idealna ale dobrych pracowników również trudno znaleźć.

polki
@Tomasz

Bo za dobrych trzeba dobrze zapłacić. Za ochłap dobry nie przyjdzie.

tomcio
@Tomasz

nie idealna? jest kiepska jak flaki z olejem a dobrzy pracownicy którzy nie dadzą się żeby nimi pomiatano sami się zwalniają

kiol
@Tomasz

dobrych pracowników sami tępią i zwalniają....

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 10 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska