Opinie o Alpol - rozwiązania IT w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Alpol - rozwiązania IT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alpol - rozwiązania IT o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpol - rozwiązania IT w Kraków

Marek Nowy wpis

Czy firma szuka osób po studiach ?

Firma Nowy wpis

W imieniu firmy chcielibyśmy się odnieść do wybranych uwag aby dać prawdziwszy obraz. 1. Tak, w wybranych zespołach (tam gdzie to ma sens) ewidencjonujemy czas pracy nad zgłoszeniami/zleceniami od klientów. Jest to standard w branży i wynika z tego, że klienci płacą za ten konkretny czas pracy - analogicznie jak płaci się za konkretnie przejechaną odległość taksówką. Z tego powodu nie ma możliwości wpisania sobie czasu "mniej więcej", musi być on rzetelny tak aby klient miał pewność i zaufanie do tego co mu przedstawiamy. Nie ma zgody firmy aby ktoś zawyżał ten czas (ewidencjonował więcej niż pracował nad zgłoszeniem) czyli naciągał klienta na podwyższoną opłatę. Nie możemy zawieść zaufania klienta do naszej rzetelności. Mierzymy dużo aspektów naszej pracy a także sposoby działania naszych systemów i programów. Wszystko po to aby znajdować wąskie gardła i ulepszać je zgodnie z dobrymi praktykami. Dzięki temu potrafimy np. wprowadzić automaty, które odejmują nam powtarzalne mechanicznie operacje. 2. Urlopy: grafik urlopów układamy w ramach każdego zespołu na początku roku, tak aby każdy mógł zaplanować wakacje i zapewnić jednocześnie obsługę klientów. Co do pojedynczych dni - pojedyncze dni są zazwyczaj dostępne, nie było ani jednej osoby w firmie, która nie miała udzielonego urlopu na wiele pojedynczych dni po za grafikiem. To jest normalne że występują nieplanowe potrzeby i awarie. Jeżeli na dany dzień nagle potrzebuje urlopu kilka osób to ustalają to miedzy sobą, kto będzie dostępny a kto może mieć urlop, kierownicy ingerują w to tylko, jeżeli 2-ie osoby nie mogą dojść do porozumienia pomiędzy sobą. 3. Nie jest prawdą brak miejsc parkingowych. Od zawsze mamy własny parking dla pracowników przy budynku na którym mieściła się większość samochodów. Pod budynkiem od zawsze jest ogólnodostępny parking z marketu, a 300 metrów od wejścia kolejny duży ogólnodostępny parking. Dodatkowo od 2019 roku w ramach firmowego systemu benefitów każdy ma możliwość wyboru indywidualnego miejsca parkingowego. 4. Nasze wyposażenie i narzędzia. Zapraszamy do sprawdzenia online wybranych informacji np. przeglądając nasz wpis z przed 2-ch lat o przeprowadzce i monitoringu na blogu firmowym oraz do odwiedzenia nas osobiście i zobaczenia jakie oferujemy warunki narzędzia. Tym obszarem jesteśmy dużo przed konkurencja i odwrócenie tego jako nasz minus to zwykła złośliwość osób, które się nie sprawdziły lub konkurencji. https://blog.futuriti.pl/2017/03/wyznaczamy-standardy-partnera-comarch-rowniez-w-czasie-przeprowadzki/ Oczywiście jak każda firma mamy obszary, które wymagają ulepszenia. Jesteśmy ambitnym zespołem i firmą która od ponad 10 lat nieustannie się rozwija i osiąga co roku lepsze wyniki. Oznacza to, że wraz z postępem co jakiś czas podnosimy sobie poprzeczkę i podejmujemy nowe projekty/wyzwania - nie zawsze udaje się to zrobić za pierwszym razem. Podejmując pracę z nami gwarantujemy kilka rzeczy: 1. To na co się umówisz z firmą - takie będzie. 2. Bardzo dużo się nauczysz w każdym dziale i otrzymasz wsparcie doświadczonych osób z wieloletnim stażem. 3. Będziesz realizować ambitne zadania. 4. Nie zaznasz u nas stagnacji czy nudy. Klienci chętnie wybierają naszą ofertę a my pracujemy nad jej atrakcyjnością.

Były pracownik Nowy wpis
@Firma

"Nie było ani jednej osoby w firmie, która nie miała udzielonego urlopu na wiele pojedynczych dni po za grafikiem" - to jest kłamstwo "Nie jest prawdą brak miejsc parkingowych." - to też jest kłamstwo, parking oczywiście jest ale dla 4 samochodów, ta informacja raczej nie wymaga dalszego komentarza. "Pod budynkiem od zawsze jest ogólnodostępny parking z marketu" warto dodać, że ochrona dość mocno pilnuje aby tam nie parkować jak się nie jest klientem sklepu. "Bardzo dużo się nauczysz w każdym dziale i otrzymasz wsparcie doświadczonych osób z wieloletnim stażem." - wsparcia od nikogo nie dostaniesz bo każdy się denerwuje, że "ucieka" mu czas, który musi wpisać w system. "Będziesz realizować ambitne zadania." - pisanie CRUD'a raczej do ambitnych nie należy. Jako były (na szczęście) pracownik tej firmy muszę napisać, że ten komentarz to stek bzdur i próby robienia dobrego PRu. Każdy kto tam popracuje przynajmniej tydzień o tym się przekona.

Gall Anonim Nowy wpis

Polecam i zachęcam osoby, które chcą się rozwijać. Nie polecam jako "miejsca do przesiedzenia dnia" bo się nie sprawdzi - dużo się dzieje :) Firma szybko się rozwija (ponad 20 pracowników). Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (nie najtańsze ale porządne, firmowe sprzęty), fajne biuro (openspace), wydzielona kuchnia z lodówką, ekspresem itp. Są różne benefity do wyboru (np. Multisport). Niezła kasa. A teraz najważniejsze - pozytywna atmosfera. Dużo śmiechu (zalecane poczucie humoru), pozytywni i pomocni ludzie, dobrze zgrane zespoły, czasem wypady firmowe, świętowanie w biurze (a często jest co świętować). Polecam!

Serwis

Zgadzam się z przedmówcami. Kontrola i jeszcze raz kontrola. (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Alpol - rozwiązania IT? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Los Extraditables

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Nie bd powtarzał tego co już zostało tutaj napisane. W 100% prawda(usunięte przez administratora)Kontrola pod każdym względem, na żadnym stanowisku pracownik nie ma żadnej decyzyjności niezależnie czym się zajmuje. Pracownik traktowany jest jak zło konieczne.(usunięte przez administratora)

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Alpol - rozwiązania IT w miejscowości Kraków? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

lukas

Poszukaj innej firmy, szkoda nerwów ;)

lukas

Zdecydowanie ODRADZAM pracę w tej firmie. To co się dzieje w biurze jest całkowicie niepojęte. Przerwa (usunięte przez administratora), wyliczana co do minuty, brak wsparcia od innych osób, ciągła kontrola, zaglądanie przez ramię czy naprawdę pracujesz dosłownie istny cyrk. Chaos w zarządzaniu, brak odpowiedniego sprzętu do pracy, brak odpowiednich narzędzi (!) oszczędzanie dosłownie na wszystkim. Ciągłe raporty co do minuty (!) odnośnie czasu pracy - zaraportujesz czas 10 minut za późno idziesz na dywanik do przełożonego.(usunięte przez administratora)

Ktosiek

Nie polecam. Bardzo zła atmosfera, ciągła kontrola, (usunięte przez administratora) Zasady dotyczą praktycznie wszystkiego, są dobre, ale większość z nich jest absurdalna. (usunięte przez administratora)czekasz tylko na koniec dnia i w końcu się zwalniasz, albo zostajesz zwolniony. (usunięte przez administratora). Autobus nawali spoznisz sie 5 minut dywanik, 3 mninuty za dlugo na przerwie dywanik, odbierzesz prv tel dywanik, chcesz urlop dywanik i pytania dlaczego, po co itp. Biuro to open space, ciągle się jest obserwowany m i kontrolowanym.(usunięte przez administratora) słabe wyposażenie biura, nie wygodne krzesła, a za biurka służą blaty z Ikea z przykręconymi nogami, koślawe i nie stabilne. (usunięte przez administratora) Jeden z niewielu plusów to darmowa karta multisport. Jaśli cenisz sobie miłą i przyjazna atmosfera w pracy lepiej poszukaj czegoś innego.

Zostaw merytoryczną opinię o Alpol - rozwiązania IT - Kraków

Alpol - rozwiązania IT