Opinie o Invpower Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Invpower Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Invpower Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invpower Sp. z o.o. w Wrocław

Tajemniczy Nowy wpis

To miejsce, gdzie naprawdę czuję się doceniany za moją pracę i zaangażowanie. Firma stawia na kulturę feedbacku, co pozwala nam stale się rozwijać i doskonalić nasze umiejętności. Jestem dumny z tego, że mogę być częścią tej organizacji.

Były pracownik Nowy wpis

Firma stawia bardzo duży nacisk na rozwój swoich pracowników. Regularnie organizowane są szkolenia oraz seminaria, które pozwalają poszerzyć naszą wiedzę i umiejętności. Dodatkowo, elastyczne podejście do pracy zdalnej sprawia, że mogę efektywnie łączyć życie zawodowe z prywatnym

Damian Nowy wpis

Zatrudniając się tutaj nie miałem jakiegokolwiek doświadczenia. Szkolenia oraz pomoc mentorów pozwoliła mi rozwinąć się w kwestii zawodowej. Nigdy nie narzekałem na wypłaty, pieniądze były na czas i zgadzało się wszystko zawsze. Polecam to miejsce pracy i dla początkujących i dla kogoś kto jakieś doświadczenie ma.

Anonim Nowy wpis

Cześć! Chciałbym podzielić się swoimi wrażeniami dotyczącymi pracy w tej firmie. Jestem tutaj już od kilku miesięcy i muszę przyznać, że doświadczenie przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania. Atmosfera w firmie jest naprawdę wyjątkowa - pełna życzliwości, zrozumienia i wsparcia. Zespół, z którym mam przyjemność pracować, to nie tylko kolejni współpracownicy, ale prawdziwi przyjaciele gotowi pomóc w każdej sytuacji. Co więcej, firma nieustannie stawia na rozwój swoich pracowników - organizuje różnorodne szkolenia, warsztaty i programy rozwojowe, które pozwalają nam stale się doskonalić i podnosić swoje umiejętności. Dodatkowo, doceniamy nasze wysiłki i zaangażowanie poprzez różnorodne programy nagród i beneficjów, co dodatkowo motywuje nas do jeszcze większych osiągnięć. Praca tutaj to nie tylko obowiązek, to prawdziwa przyjemność i satysfakcja z tego, że mogę być częścią tej wspaniałej społeczności. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka nie tylko pracy, ale także miejsca, gdzie może się rozwijać, czuć się docenionym i spełnionym zawodowo. Naprawdę warto być częścią tego zespołu!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Invpower Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Piramida finansowa. Ciągłe przekręty. Spółki zakładane, zamykane. Ciągle zmiana nazwy firmy i siedziby. Firma MPR Group - INVPOWER - Ocludo + wiele wiele innych to jedno i to samo. Do zobaczenia w sądzie.

Cześć, czy możesz podać adres firmy? I inne nazwy? Znalazłem ogłoszenie i nie wiem cyz to to

Dzień dobry, Chcę zapytać o wasze przeświadczenia w kwestii specyfiki pracy. Czy firma gwarantuje premie? Podziękowania za podpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Invpower Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Invpower Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invpower Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invpower Sp. z o.o.?

Invpower Sp. z o.o.
  • Marsz. Józefa Piłsudskiego 74 lok. 320