Opinie o DONAKO S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DONAKO S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DONAKO S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DONAKO S.A. w Wrocław

Kedy

To prawda smutna prawda na spawalni jest klika ,na którą inni muszą pracować. I to jest bardzo smutne :(

Witam, czy ktoś może powiedzieć coś wiecej nt. aktualnej sytuacji w firmie? Szukają pracownika do dzialu handlowego - warto sie starać? Jak wyglądają zarobki, atmosfera, benefity? Czy to firma, która spełnia swoje obietnice? Piszą o zapewnieniu stabilnego zatrudnienia i dodatkowego pakietu motywacyjnegk (m.in. ubezpieczenie medyczne, karty multisport, bony świąteczne). Jak z możliwościami rozwoju na takim stanowisku?

Eryk

SKORO SPAWALNIA PRZYNOSI STRATY TO JA SIĘ PYTAM DLACZEGO KIEROWNIK I MISTRZOWIE NADAL ZAJMUJĄ WŁAŚCIWE STANOWISKA. CZY WŁAŚCICIEL WIE CO SIĘ TAM (usunięte przez administratora) Pozdrawiam uczciwych powtarzam uczciwych tą garstkę ludzi, którzy chcą tam nadal pracować :) Precz z firmy nierobom !!!!!

Zeus

gdybym nie widział dowodów to bym milczał ale wiem to na pewno (usunięte przez administratora) ma w tej firmie lepiej niż normalny pracownik,a szefostwo o wszystkim wie i (usunięte przez administratora) robi

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DONAKO S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lema

Niestety muszę się zgodzić z przedmówcą,nie ma ratunku dla tej firmy no chyba ,że zasadzimy nowe zdrowe drzewa.

Tadek

DONAKO widzimy ,że zżera Ciebie rak od środka. Najlepiej powycinać najważniejsze narządy i przeszczepić je nowymi. Innej alternatywy nie ma.

Maniek

JAK TAK DALEJ BĘDZIE SIE DZIAŁO JAK DZIEJE TO NIEDŁUGO POSYPIĄ SIĘ KOMENTARZE.

@Maniek

Sugerujesz, że w firmie są jakieś problemy, które dotyczą pracowników? Jeżeli tak jest, to lepiej wyjaśnić to wcześniej, niż czekać do momentu, aż sytuacja będzie krytyczna i narośnie masa negatywnych emocji. Możesz to jakiś rozwinąć?

Kleo

Bogata firma na to ich stać. A co układów to brak słów.

Maniek

Dlaczego notorycznie te same osoby spóźniają się do pracy ??? Czyżby miały układy ???

Konstrukcja

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat stanowiska konstruktora? Jakie są zarobki? Jak uwzględniają języki obce oraz inne narzędzia pracy w 5 letnim doświadczeniu? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Co z rozwojem, różne tematy do podjęcia?

Łukasz

Dajcie spokój na magazynie zapierdziel,w zimę minus 15,majster (usunięte przez administratora) Obiecanki i cacanki, tyle w temacie.

@Łukasz

Zapoznaj się koniecznie z regulaminem serwisu! Na forum nie można stosować takiego słownictwa! Tego typu komentarze mogą zostać usunięte przez administratora. Możesz przedstawić swoje zdanie, jednak należy to zrobić w sposób kulturalny. Rozumiem, że warunki pracy są trudne, czy pracownicy otrzymują stosowną odzież przy niskich temperaturach?

Paulina

@Spawacz, sądzę, że wysokość zarobków może być ustalana indywidualnie z przełożonymi, w zależności od doświadczenia i umiejętności. Czy pracowałeś już na tym stanowisku? Napisz proszę, czy przesłałeś swoje CV do firmy Donako. Będę także wdzięczna za opisanie przebiegu rekrutacji.

Spawacz

Ile zarobi spawacz chodzi mi o realne zarobki nie z 300godz pracy w miesiacu

Paulina

@Abc, staram się dowiedzieć więcej o firmie i też w ten sposób pomóc innym osobom. W wątku brakuje rzetelnych informacji, więc każdy merytoryczny wpis jest istotny. @Badura, rozumiem, że można liczyć na wsparcie kolegów z pracy? Czy w czasie wzrostów możliwe jest też branie nadgodzin? Czy stawki za nie są wyższe?

Remik

Jaką macie atmosferę w firmie? Czy warto w ogóle aplikować skoro ograniczone są przyjęcia?

Badura
@Remik

Można aplikować , w każdej firmie produkcyjnej są spadki i wzrosty zamówień .To normalne.Atmosfera w porównaniu do innych firm jest przyzwoita

Badura

obecnie zauważalny jest spadek zamówień , w związku z czym jest mniej przyjęć do pracy . w zależności na jakie stanowisko startujecie ,stawka uzgadniania jest indywidualnie . wszystko zależy od danego działu i kierownika . kultura niekorporacyjna , da się pracować .

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Tetrohydrocanabinol

Nie polecam, zwlaszcza pracy na magazynie. Dużo obiecują a później same bzdury wymyślają.

veni vidi vici
@Tetrohydrocanabinol

Tetra compañero. Tetrahydrocannabinol.

Paulina

@Tetrohydrocanabinol Co takiego konkretnie zostało Ci przez firmę DONAKO zaproponowane? No i co okazało się tak właściwie później? Mam nadzieję, że jesteś w stanie napisać o tej sytuacji więcej.

Abc
@Paulina

A co na magazyniera chcesz się przyjąć że tak dopytujesz? Czy donako chcesz obronić

guber
@Abc

jak rozmowa wyglada

Ulka

Zastanawiająca jest ta cisza. Dużo pytań i żadnej informacji, szkoda.

Abc
@Ulka

Zatrudnij się tam ,to będziesz miała odpowiedzi na wszystkie swoje pytania

Zostaw merytoryczną opinię o DONAKO S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w DONAKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DONAKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DONAKO S.A.?

DONAKO S.A.