Opinie o Sawi Personal Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sawi Personal Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sawi Personal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sawi Personal Sp. z o.o. w Wrocław

Pracowniki

Trzeba bardzo uważać, ponieważ agencja wysyła do nieznanych firm z granicą. W przypadku braku wynagrodzenia nijak nie pomaga w kontakcie z pracodawcą niemieckim. trzeba sobie radzić samemu. Wynagrodzenia nie dostałem.

Kierowca
@Pracowniki

Firma wysyła do pracy kierowców do firm o których nie ma pojęcia albo nie chce wiedzieć mija się z prawdą jak chcesz jechać przez tą agencję radzę przygotować się na niespodzianki które cię zastaną na miejscu osobiście pojechałem na system 3/1 jedna z ciekawych niespodzianek było to że miałem zmieniać auto co tydzień

Maciej Michalczuk

Jestem zadowolony z usług SAWI Personal. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że przed wyjazdem miałem możliwość dokładnie zapoznać się z firmą, do której jadę - nie tylko sprawdzając stronę internetową, ale również spotkaniem z pracodawcą na wideo. Rozmowa przebiegła w obecności bardzo sympatycznej Pani z SAWI, która wsparła mnie merytorycznie, bo nie jestem najlepszy w znajomości języków. Czułem przed wyjazdem, że wszystko zostało mi skrupulatnie wytłumaczone, a na miejscu zostałem pozytywnie zaskoczony wysokim standardem zakwaterowania. Praca jak na razie bardzo mi się podoba, to moje pierwsze dwa tygodnie, mam nadzieję, że moje pozytywne wrażenie się utrzyma. Na ten moment mogę ocenić współpracę z SAWI na 5 gwiazdek. Pozdrawiam Maciek

ZbibiTruck
@Maciej Michalczuk

Podpisuje się w 100% pod tym komentarze. Dokładnie mam takie same wrażenia i doświadczenia we współpracy z firmą. Polecam każdemu.

Martyna Michalewska

Wyjechałam za pośrednictwem SAWI Personal do Niemiec jako kelnerka. Pracowałam wcześniej za granicą, ale to był akurat pierwszy kontakt z tym krajem, dlatego nie do końca byłam obyta z obowiązującymi tam zasadami zatrudnienia. Trafiłam jednak na przesympatyczną panią w SAWI, która przeszła ze mną przez wszystkie etapy krok po kroku, skrupulatnie tłumacząc każde nurtujące mnie zagadnienie i zadbała o wszystkie moje interesy - od ubezpieczenia, po umowy. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy, która pomogła mi postawić na tym rynku pracy pierwsze kroki.

Zibi
@Martyna Michalewska

Mi też pomogli w wyjaśnieniu wszystkich kwestii dotyczących pracy za granicą.

Stanisław Kochmaniewicz

Polecam każdemu firmę jeśli szukacie pracy za granicą. Szukały pracy jako kierowca autobusu i nie jestem zawiedziony. Rozmawiałem z Panią Kasią i od początku do końca była ze mną w kontakcie. Wytłumaczyła mi kwestie podatkowe w Niemczech i pomogła mi z wyjazdem. Polecam

ZbibiTruck
@Stanisław Kochmaniewicz

Z całego serca polecam każdemu, bardzo przyjemny kontakt.

Martyna Michalewska

Anastazja
@Martyna Michalewska

Mam takie samo odczucie, Pani Nadia pomogła mi pod każdym względem. Pomimo tego, że finalnie nie mogłam wyjechać do pracy to wytłumaczyła mi wszystko odnośnie pracy na niemieckiej umowie i ubezpieczenia. Polecam z całego serca <3

Karolina Mazurkiewicz
@Martyna Michalewska

Hej, też mam bardzo miłe doświadczenia firmą SAWI - ja natomiast wyjechałam za ich pośrednictwem jako pokojówka. Miałam jechać tylko na sezon, ale obiekt, w którym pracuję okazał się tak piękny, a cały mój zespół wraz z szefostwem tworzą tak rodzinną atmosferę, że postanowiłam delikatnie przearanżować swoje życiowe plany i zostałam tu na dłużej - i tak mi leci już ósmy miesiąc :) polecam

Katarzyna Brzozowska
@Karolina Mazurkiewicz

Też pracuję za pośrednictwem SAWI jako kelnerka już ponad rok, przed wyjazdem wszystko załatwili i na miejscu nie miałam żadnych zastrzeżeń.

Katarzyna Topolewska
@Martyna Michalewska

Wyjechałam z mężem za pośrednictwem SAWI ok. pół roku temu i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Na pomoc z firmy mogliśmy, jak się okazało, liczyć nawet po upływie długich miesięcy. Jeśli nie znasz dobrze języka, warto mieć gdzie zgłosić się po profesjonalną pomoc.

Magda Lewandowska
@Martyna Michalewska

Ja także pracuję w gastro za pośrednictwem SAWI i przyznam, że było kilka sytuacji, w których bez ich wsparcia ciężko byłoby mi sobie poradzić (moje stanowisko nie wymaga świetnej znajomości języka, przez co potrzebowałam niejednokrotnie pomocy w tym zakresie). Nigdy się nie zawiodłam i jeśli nawet zdecyduję się zmienić firmę zatrudnienia, to nie zmienię agencji. Profesjonalni, można liczyć na nich w każdej sytuacji.

Krystyna J
@Martyna Michalewska

Witam, również wyjechalam do pracy jako kelnerka i jestem bardzo zadowolna. Pozdrawiam

Kriss
@Martyna Michalewska

Również mam bardzo dobre wspomnienia z firma

@Katarzyna Topolewska

Nie znam języka a udało mi się wyjechać z pomoca Sawi Perosnal - pomogli w tłumaczeniu .. Polecam

Zibi Nowy wpis
@Martyna Michalewska

Mi też pomogli w wyjaśnieniu wszystkich kwestii dotyczących pracy za granicą.

Stanisław Kochmaniewicz

Jaro
@Stanisław Kochmaniewicz

Też pracuję za ich pośrednictwem i nie powiem żadnego złego słowa. Pomogli mi we wszystkim i jestem zadowolony z pracy.

Karol Lewandowski
@Stanisław Kochmaniewicz

Również polecam SAWI Personal - miałem na miejscu dwie sytuacje, w których potrzebowałem wsparcia i zwłaszcza przez to, że nie jestem najlepszy w znajomości języków, przerastało mnie zorganizowanie tego samodzielnie na miejscu. Mimo, że z SAWI zakończyłem już proces kilka miesięcy wstecz, mogłem liczyć na ich wsparcie w obydwu sprawach. Mi osobiście dali się poznać jako firma, na której można polegać przez cały czas, nie tylko na początku procesu zatrudnienia. To wyjątkowo ważne dla osób nie znających zbyt dobrze języka. Jeszcze raz dziękuję i polecam, Karol

Janko Muzykant
@Stanisław Kochmaniewicz

Polecam także. Jasno, szybko i na temat! Pracuje i jest ok.

Kacper Pawłowski
@Stanisław Kochmaniewicz

Również polecam! Jako świeży kierowca właściwie nie mogłem trafić lepiej. Najpierw pod skrzydła SAWI, później niemieckiej firmy, która przeszkoliła mnie kompleksowo, zapewniła wysoki standard zakwaterowania, pierwsza wypłata jest już za mną i tu również wszystko się zgrało z oczekiwaniami, dlatego polecam z czystym sumieniem!

Katarzyna Wasilewska
@Stanisław Kochmaniewicz

Pracuję z mężem na podwójnej obsadzie już od ponad roku. Mimo upływu czasu zawsze mogę liczyć na firmę SAWI, a czasem dzwonię zwyczajnie naturalnie pogadać w celu wybadania, co dzieje się na rynku pracy :-) kontakt jest wzorowy, polecam każdemu tę agencję

@Stanisław Kochmaniewicz

Z całego serca polecam każdemu, bardzo przyjemny kontakt.

Dominik K.

Wyjechałam za pośrednictwem SAWI do Niemiec jako kierowca autobus. Pani Linda przed wyjazdem pomogła załatwić mi wszystkie ważne sprawy oraz skontaktowała mnie z pracodawcą. Na ten moment wszystko jest w jak najlepszym porządku, zostały spełnione wszystkie moje oczekiwania.

Krzysztof

Dołączam się do pozdrowień dla Pani Lindy, bardzo pomocna osoba. Polecam

Maciej Wawrzyniak
@Dominik K.

Też miałem szczęście trafić na panią Lindę i mimo, że jest to już trzecia agencja, z którą współpracowałem, to żadna wcześniejsza nie wzbudziła mojego zaufania tak, jak SAWI Personal. A zaufanie, jak wiadomo, buduje się poprzez pokrycie warunków, które oferuje agencja, z rzeczywistością. Tak właśnie było w tym przypadku. Porządna, konkretna firma. Szczerze polecam!

Darek
@Maciej Wawrzyniak

Również miałem przyjemność rozmawiać z Panią Lindą, co prawda wyjazd dopiero w maju, ale już mogę powiedzieć - że są bardzo konkretną agencją i wszystko bardzo szybko załatwili.

Jacek O.
@Darek

Również z całego serca polceam agencje. Godna zaufania

Mateusz Kowalewski
@Dominik K.

Ja pracuję jako barman, trochę czekałem na ofertę i finalnie udało się załapać na stanowisko ok. 300 km od mojego miejsca zamieszkania w Polsce. Firma SAWI bardzo rzetelna i profesjonalna. Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy, a wszystkie szczegóły i opiekę masz po prostu na tacy. Jestem mega zadowolony i w przyszłości tylko takim sposobem zamierzam szukać zatrudnienia za granicą. Warto polegać na kimś, kto się na tym zna i dopnie wszystko na ostatni guzik :-) polecam!

Przemek
@Dominik K.

Polecam, pracuje jako kierowca C+E od ponad roku

Lucek

polecam

Lucekswidnica
@Dominik K.

Bardzo pomocni, polecam każdemu kontakt

@Dominik K.

Pozdrawiam Panią Lindę :):):)

Maciej Michalczuk

Konrad
@Maciej Michalczuk

Wyjechałem przez Sawi jako kierowca autobusu, i również miałem okazję spotkać z pracodawcą na rozmowę online. Wszystko odbyło się bardzo szybko i na wysokim poziomie. Polecam

Marek Kowalczyk
@Maciej Michalczuk

Mam takie same doświadczenia z firmą SAWI. Pierwszym krokiem była rozmowa z pracodawcą, która pozwoliła uściślić wszelkie warunki współpracy, a po przyjeździe na miejsce byłem mile zaskoczony, bo warunki okazały się jeszcze lepsze, niż oczekiwałem :))

Tomasz B.
@Marek Kowalczyk

Również z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Sawi, wyjechałam za ich pośrednictwem już drugi raz i zawsze z ich strony wszystko było na jak najwyższym poziomie.

Mati
@Maciej Michalczuk

Ja też miałem taką wideo rozmowę i myślę że to przydatna sprawa. Co prawda na początku się stresowałem ale okazało się potem, że zupełnie niepotrzebnie bo rozmowa była bardzo miła. Mogłem o wszystko dopytać w trakcie tej rozmowy i od razu otrzymałem odpowiedź, więc w zasadzie nie jechałem w ciemno. Polecam

Lublin
@Maciej Michalczuk

Praca na jakim stanowisku???

Sebastian Mikulski
@Maciej Michalczuk

Zgadzam się, profesjonalnie, rzetelnie i sprawnie. Czasem miewałem wrażenie, że zadaję za dużo szczegółowych pytań, jednak panie z SAWI to oazy cierpliwości i na każde jedno otrzymywałem wyczerpujące odpowiedzi. Jestem bardzo zadowolony, nic mnie nie zaskoczyło po przyjeździe na miejsce.

Przemek
@Maciej Michalczuk

Polecam, pracuje juz od roku jako kierowca C+E

Roman78
@Maciej Michalczuk

Też jestem zadowolony i polecam każdemu,pracuje od nich jako kierowca

Grzeg88
@Maciej Michalczuk

doradziła i znaleźli ofertę blisko granicy, polecam

Jerzyk12
@Maciej Michalczuk

Również polecam a w szczegolnosci pod względem kontaktu i informacji jakie uzyskałem od nich.

@Maciej Michalczuk

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sawi Personal Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierowca Autobusu kat. D – System 6/2, 5/2, 3/1, 2/1 i inne?
Bartosz

Rekrutacja przebiegła bardzo dobrze.Pani Katarzyna przedstawiła mi ofertę pracy,następnie podane miejsce pracy,opieka telefoniczna podczas procesu rekrutacyjnego,po rozmowie z pracodawcą powtórny kontakt,do celu ale z opieką o pracownika. Niestety błędy pojawiły się na etapie dotarcia towaru do celu.Pracodawca nie sprawdzony.Panią Katarzynę polecam,jednak proszę o wcześniejsze zapoznanie się z miejscem gdzie jedziecie,poproszenie opinii kogoś kto pracuje w danym miejscu.Wiadomo,Panie które rekrutują przyszłych pracowników mogą nie mieć pojęcia o wcześniejszych.Jak traficie na Panią Katarzynę to będzie z górki.Ale pamiętać,3 razy sprawdź gdzie jedziesz.Sawi daję 5 ale z minusem!

Daniel Danielos

Ja też podjąłem współpracę z Sawi nie dawno ale jestem zadowolony. Jeżdżę jako kierowca chłodni więc praca łatwa nie jest, głównie nockami ale jestem już po wypłacie i kasa się zgadza :)

Mateusz Wróblin

Współpracę z Sawi zacząłem niedawno ale ogólnie jestem zadowolony. Warunki zgadzaj a się z tym co Pani Kasia przedstawiała przed moim wyjazdem. Pierwszego wynagrodzenia jeszcze nie było więc nie wiem jak będzie ale na razie z firmy jestem zadowolony.

Tadeusz

Polecam współpracę z Sawi - wszystko zgodne z wcześniejszymi ustaleniami

Mateusz Wróblin

Hej ja współpracę z SAWI podjalem dopiero niedawno więc zobaczymy jak będzie ale ogólnie po przyjeździe wszystko się zgadzało z tym co rekruterka mówiła przed wyjazdem. Co do wynagrodzenia jeszcze nie wiem bo jestem przed pierwszą wypłatą ale ogólnie jestem zadowolony z roboty. Firme moge polecić ja na ten moment.

Peko

Z całego serca odradzam Państwu ofertę pracy (usunięte przez administratora)kierowca autobusu w firmie (usunięte przez administratora) jako podwykonawca przewozów dla (usunięte przez administratora). Panie z agencji profesjonalnie zajęły się moją sprawą pomimo paru nieporozumień, natomiast w przypadku firmy docelowej, która rzekomo współpracuje z Sawi Personal od dłuższego czasu (co samo w sobie daje do myślenia) (usunięte przez administratora) przyszłych pracowników zbywając ich na początku współpracy różnymi pretekstami, aby nie podpisać umowy, chcę tu dodać, że wielu pracowników tej firmy nie posiadają wcale, bądź otrzymali swoje umowy długo po tym jak rozpoczęli pracę. W czasie, którym tam byłem dowiedziałem się, że lwią część pracowników firmy (usunięte przez administratora) stanowią Polacy w okolicach 90% wespół z innymi nacjami (Czechy, Egipt itp.) Nie spodziewajcie się normalnych warunków mieszkalnych. Ja zastałem zimny, pusty mały domek w przedmieściach (usunięte przez administratora)współdzielony z 8 osobami. Ściany z papieru słychać było najmniejszy hałas. Zdecydowanym problemem było to, że każdy pracownik pracował na inną zmianę, więc jednocześnie każdy sobie przeszkadzał. Po czasie jakim dałem się wydydusiać (krótki, długi nie ważne) nie otrzymałem swojej zapłaty. Nie pozostawię tego bez odpowiedzi, będę dążył, żeby ten chory proceder się skończył. Najgorsze jest to, że większość tym ludziom te warunki pracy, mieszkalne odpowiadały w zamian za parę dodatkowych groszy do wypłaty. Katastrofa. Informacja bezpośrednio do Sawi Personal. Sprytnie odsuwacie się od odpowiedzialności za uczestnictwo w tym (usunięte przez administratora) i bardzo skrupulatnie udajecie, że nie maciw pojęcia nic o warunkach mieszkalnych i problemach o umowach. Prawda jest taka, że znajomość prawa szkodzi a w tym wypadku Wasza domniemana niewiedza bardziej wam szkodzi niż pomaga, bo co to za agencja która nie wie, gdzie wysyła ludzi. Typowo polskie kombinowanie na skale europejską.

Paweł Wasilewski
@Peko

Pracowałem w tej samej firmie za pośrednictwem SAWI Personal, z powodu narodzin córki od dwóch miesięcy jestem w Polsce z zamiarem tymczasowego pobytu tutaj i planuję wrócić do firmy, bo w przeciwieństwie do Pana opinii, mam zupełnie inne odczucia. W ww. firmie pracuje także mój ojciec i teść i żaden z nich, zarówno jak i znajomi, których poznałem w trakcie pracy, nie mieli podobnych doświadczeń do Pana. Radzę osobom czytającym opinie zachować powściągliwość w wyciąganiu wniosków z pojedynczych, krytycznych opinii, które często nijak mają się do rzeczywistości. W moim odczuciu ww. pracodawca jest najlepszym możliwym wyborem w Niemczech, bo nie spotkałem się wcześniej z firmą, która oferuje tak wysokie zarobki, z terminowymi płatnościami nigdy nie było problemu, firma zapewnia dużą stabilizację. Do tego dochodzą dobre warunki zakwaterowania - ja mieszkałem przez rok z tatą w świetnie wyposażonym mieszkaniu, a wsparcie przełożonych można dostać na każdym etapie. Widocznie z własnego wyboru nie skorzystał Pan z tego przywileju. Ja firmę zdecydowanie polecam.

Aro123
@Peko

Zgadzam się .Granie w klocki zbywanie braki w wypłatach.Z daleka od tej firmy .Odradzam.

Kierowca Siwy
@Peko

Podpisuje sie pod tym dwoma rekami ostrzegam wszystkich kierowców ktorzy chca sie zatrudnić przez agencje savi personal do pracy w Hamburgu w firmie duduś umbrella mobility wszystkie stawki to bajka szef o imieniu Denis kłamie w zywe oczy co innego na umowie a co innego płaci zawsze znajdzie sposób żeby kierowce (usunięte przez administratora)...

Rafał

Wyjechałem przez tą agencję już ponad dwa lata temu i do tej pory pracuję - lepiej nie mogłem trafić. Wszystkie warunki , które mi przedstawili były zgodne z rzeczywistością - firma i praca naprawdę super.

Pracowniki

leo
@Pracowniki

Możesz opowiedzieć jakieś szczegóły? Szukam pracy w Niemczech, maja ciekawe oferty pracy, ale brak opinii o Sawi w internecie i się zastanawiam.

Mariusz
@Pracowniki

A ja mam trochę inne doświadczenia, bo gdy miałem jakiś problem to Panie z rekrutacji były pomocne. Co do wynagrodzenia to zawsze tak jest, że trzeba załatwiać sprawy z pracodawcą. Miałeś widocznie chłopie pecha. Ale może jeszcze spróbuj się skontaktować z firmą

Aron
@Pracowniki

Jestem całkiem innego zdania. Pojechałem do roboty przez firmę do i Pan Tomasz kontaktował się ze mną przez cały czasy. Spoko gość, normalna rozmowa bez spiny, odgadywaliśmy wszystko na bieżąco. Jak dojechałem na miejsce, otrzymałem kiepskie warunki zakwaterowania. Mieszkanie w jakiejś piwnicy o wysokości sufitu niecałe 2m. Mam 190 cm wzrostu i nie wytrzymałbym tam 5 min. Zadzwoniłem do Pana Tomka powiedziałem co i jak i bez żadnych problemów do godziny czasu ogarnął mi coś nowego. Jestem zadowolony i polecam każdemu współpracę.

Grzegorz
@Pracowniki

Jaka firma?. Z okolic Hannoveru może?. Mowia ze nie mogą zgłosić do Finanzamnt?.

Henryk Sikora
@Pracowniki

Kompletna bzdura, współpracuję z firmą już od kilku lat. Nigdy nie było sytuacji, w której odmówiliby mi pomocy. Poleciłem sawi też moim znajomym i nikt z nich nie spotkał się z opisaną sytuacją przez Ciebie.

Kierowca

Maciej Gałczyński

Polecam firmę SAWI Personal - za ich pośrednictwem trafiłem do świetnej firmy. Miałem okazję na wcześniejsze zapoznanie się z pracodawcą, u którego miałem zostać zatrudniony - odniosłem bardzo pozytywne wrażenie, jednak profesjonalizm firmy na miejscu tym bardziej mnie zaskoczył - umowa o pracę z od początku jasno określonymi warunkami, niczym nie różniły się od początkowych ustaleń, mieszkanie nowe, czyste, urządzone. Na razie mam za sobą dopiero dwa tygodnie stażu, ale współpraca zapowiada się naprawdę pozytywnie.

Łukasz Wawrzyniak

Oferta zgodna z rzeczywistością. To był mój pierwszy wyjazd za granicę, jestem świeżym kierowcą i lepiej trafić nie mogłem. Pierwsze 3 tygodnie szkolenia za mną. Firma, do której trafiłem jest rzetelna, a z SAWI utrzymuję stały kontakt i mogę liczyć ich pomoc w każdej niejasnej dla mnie sytuacji. Jeśli ktoś wyjeżdża za granicę z Polski i sam nie jest poliglotą, zaczyna przygodę na zagranicznym rynku, wsparcie polskiej agencji jest na wagę złota i polecam to każdemu - lepiej mieć kogoś, kto czuwa nad procesem i wszystkimi formalnościami, niż trafić byle gdzie i wtopić.

Bartosz Sel

Rekrutacja przebiegła bez większych reperkusji, Pani Katarzyna to super konkretna babeczka, wszystko tak jak było mówione przed wyjazdem, dzwoniła nawet w podróży zapytać czy dajemy radę, praca, mieszkanie OK ciepło i czysto, wszędzie blisko mam doświadczenie w wyjazdach i z czystym sercem mogę zapewnić, ze macie moja aprobatę????

Ryszard Cegielski

Pani Linda znalazła mi super robotę. Polecam

Andrzej Robak

Jestem zadowolony ze współpracy. Pomogli mi w znalezieniu oferty pracy i zaopiekowali się moim dojazdem. Klasa.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Sawi Personal Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Kierowca Autobusu?

Leo

Czy jest ktoś kto zatrudnił się przez Sawi? Oferta a rzeczywistość.

@Leo

Kolego pracuję w firmie po pierwszym miesiącu było ok , ale co do zakwaterowania okazało się totalną porażką brak wody ciepłej i czasami przez kilka dni potrafiło wcale jej nie być , centralne ledwo działa lub wcale nie działa . Nowi kierowcy owszem otrzymali 20 EUR ale z dodatkiem w umowie że mogą mieć potrącenie 20 % jak będzie mniej niż 169,5 godziny wypracowane bez komentarza . Pensja wypłacana na czas ale jak w opisie premia świąteczna 500 EUR nie wypłacona nawet procentowo do przepracowanych miesięcy i ci co pracowali ponad rok również nie dostali . W starych umowach miało być od listopada 20 EUR ale niema wyjaśnienie bez komentarza . A miało być tak pięknie . Ocenę pozostawiam dla ciebie i innych

Kazimierz Kucharczyk

Nie znam języka a dzięki sawi pojechałem do pracy jako malarz. Jestem zadowolony bo pracownicy mi pomogli w dojeździe i na miejscu. Pracuje i wszystko się zgadza.

Zostaw merytoryczną opinię o Sawi Personal Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Sawi Personal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sawi Personal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sawi Personal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 22 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sawi Personal Sp. z o.o.
  • Pl. Stanisława Staszica 9 lok. 16