Opinie o ARBITRAGE DIVIDEND FUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ARBITRAGE DIVIDEND FUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ARBITRAGE DIVIDEND FUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARBITRAGE DIVIDEND FUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

W.P

Rozmowy z firmą prowadziłem od września zeszłego roku, ale zdecydowałem się na współpracę dopiero w styczniu br. Potrzebowałem czasu, żeby się przekonać… Sam piszę tą opinie, wiec może komuś się przyda... Pierwsze odsetki dostałem przed czasem, bo przed świetami. Co miesiąc dostaje telefon od doradcy a jak mam pytanie to sam dzwonię i dostaje konkretną odpowiedź. Nie mogę powiedzieć ze jestem zadowolony w pełni, ponieważ inwestycja trwa jeszcze ale dotychczas wszystko jest zgodne z tym na co się umawiałem

@Andrzej

Bank mnie proszę Pana przekonał - w momencie, kiedy skończyła mi się lokata i oprocentowanie spadło. Uznałem więc, że może to czas na coś innego (bawię się w inwestowanie ponad 30 lat), a taki papierek do wglądu nie jest mi potrzebny i nie neguje, że dla kogoś innego jest to bardzo ważne. Proszę moich przekonań nie brać w zupełności do siebie… A o sprawozdanie może należy ponaglić księgową :-)

Marta Nowy wpis

No ja właśnie też znalazłam to stanowisko dla specjalistki ds. relacji inwestorskich, o którym piszą inni. Fakt, że cały czas pozostaje ono nieaktualne, ale z chęcią powalczę o etat, tym bardziej, że szukano wielu kandydatów. Co konkretnie znaczy elastyczny czas pracy, poda ktoś jakiś przykład? To oferowano rok temu, ale nie wiem czy znaczy to dowolną godzinę rozpoczęcia pracy czy zupełnie dowolny czas.

Ar.b Nowy wpis

Zaangażowałem się w projekt po kilku miesiącach od pierwszej propozycji jaką dostałem od owej spółki. Regularnie sprawdzam tu opinie (zanim jeszcze „zostałem” klientem) - odsetki dostałem już 2 razy, w tym raz prawie z 3 tygodniowym wyprzedzeniem, niż powinienem - muszę przyznać i wyprowadzić Pana z błędu, ponieważ nie było do tej pory żadnych takich informacji. Z tego co mi wiadomo nic poważnego się nie dzieje, spółka wypłaca odsetki (zazwyczaj przed czasem), a obecnie czekam na kolejną transzę odsetek we wrześniu.

Adela Nowy wpis

Specjalistka ds. relacji inwestorskich, firma prowadziła rekrutację na to stanowisko 7 MSC temu. Zaintrygowały mnie widełki 3500-9000 tyś. W ogłoszeniu mowa jest o podstawie i prowizjach. W pierwszych miesiącach pracy jakiego wynagrodzenia można się spodziewać ? Na początek okres próbny jest na umowę zlecenie? Jaka atmosfera towarzyszy pracy?

Robert

Czym się trzeba wykazywać w pracy podczas okresu próbnego, by przedłużono umowę o pracę? Tak wiem, założyłem, że jest tu okres próbny. Jeśli to błąd, chętnie dowiem się, jak jest w rzeczywistości. Tymczasem pewno jest, że Specjalista ds. relacji inwestorskich ma do wyboru między UoP, a zleceniem i stawkę wyjściową w zakresie 3500 - 9000 zł brutto. No, przynajmniej tak było jeszcze pół roku temu. W gwoli jasności, jeśli to sama podstawa, to kto i na jakiej podstawie decyduje, czy nowy pracownik zarobki 3500, czy 9000 zł?

Czy po rozmowie w ARBITRAGE DIVIDEND FUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Inwestorka

Zdecydowałam się zainwestować w ten projekt we wrześniu 2022r. na początku miałam obawy, ale jestem już po wypłacie dwóch odsetek i wszystko jest na czas ( zdarzyło się, że odsetki dostałam nawet na początku miesiąca). Co miesiąc Pani z która współpracuje informuje mnie o tym jak wygląda rynek i co się dzieje w firmie, a co 3 miesiące mam wgląd do raportów kwartalnych. W tym miesiącu zainwestowałam drugi raz i dostałam podwyższony kupon. Polecam gorąco.

1hal.k
@Inwestorka

potwierdzam - również dostałem odsetki wcześniej dokładnie 03.07, a powinienem do końca lipca br. Bardzo mnie to cieszy, gdyż inne firmy jak wypłacają odsetki wcześniej, to również ucinają ich proporcje do dnia wypłaty, co chyba nie powinno mieć miejsca? Pozdrawiam

Wiesław

Współpracuje z firmą pół roku, nie mam zastrzeżeń, polecam.

Aleksander
@Wiesław

Dużo tu podobnych wpisów. Ten Twój dotyczy warunków pracy?

Zbigniew

Zdecydowałem się zainwestować w zeszłym miesiącu, weksel otrzymałem na początku maja. Póki co współpraca dobrze się zapowiada. Czekam na odsetki :)

gg

Dzień dobry, w ramach dywersyfikacji podjąłem tą decyzję nad którą się długo zastanawiałem. Mam nadzieję że trafną. Rynek na pewno ciekawy, spółek takich u nas prawie nie ma, większość tego typu projektów w ostatnich latach była w nieruchomościach, sam mam inne papiery tego typu oraz udziały. Powoli się wycofuję z rynku nieruchomości, bo rośniemy i rośniemy a ryzyko korekty coraz większe. Mam nadzieję że Zarząd wie co robi i dobrze prowadzi spółkę. Grzegorz g

@W.P

Dodam, ze z telefonem od doradcy dostaje informacje co się dzieje na bieżąco. Z miesiąca na miesiąc informacje są co raz ciekawsze - projekt ma duży potencjał i rozwija się dobrze. Kibicuje

@W.P

Czy zawsze kontaktuje się jeden i ten sam doradca? Poza kontaktem telefonicznym jest też może jakiś mailowy? Rozważam ubieganie się tutaj o pracę i dlatego próbuje wyciągnąć jakieś informacje na temat obowiązków na tym stanowisku. Będę wdzięczna za rozmowę.

@W.P

A co Pana przekonało ? Też się zastanawiam nad inwestycja, ale odstrasza mnie trochę brak sprawozdania finansowego za 2021r dla spółki Arbitrage Dividend Fund Sp. z o.o. oraz za lata 2020 i 2021 dla spółki Arbitrage Equity Group Sp. z o.o. - spółki powiązanej. Pytanie czym jest spowodowane takie niewywiązywanie się spółki z obowiązków sprawozdawczych ?

danuta62

Współpracuje z firmą od pół roku, nawet byłam na spotkaniu w biurze. Jestem już po dwóch wypłatach odsetkowych- zawsze przed czasem, nie musze dzwonić ani pytać, bo mój doradca sam do mnie dzwoni i informuje, po poprzednich (nie udanych) inwestycjach czuje, że w końcu trafiłam na dobrą firmę.

Jakie są mocne strony pracodawcy ARBITRAGE DIVIDEND FUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Tobiasz R

Czas pracy 7,5h, wysokie wynagrodzenia i spoko atmosfera. Fajne biuro i lokalizacja

Aleksandra
@Tobiasz R

Pod jakim kątem to biuro jest fajne? W sensie wyposażenie i ładne wnętrza, czy tez chodzi o biuro jako fajnych pracowników biurowych? Można wiedzieć, o co chodzi?

Inwestor

Czy spółka zabezpiecza jakoś inwestycje, dostałem propozycje zysku gwarantowanego i dodatkowej premii może ktoś ma więcej informacji ?

Felix66
@Inwestor

Mam zabezpieczenie na aktywach członku zarządu - opcja powyżej 100 000 zł inwestycji

@Felix66

A czy wie Pan jakie są te aktywa ? Dostał Pan do wglądu jakieś dokumenty potwierdzające ?

Ilona

Mało tutaj można się dowiedzieć o pracy i rekrutacji, oprócz jednej osoby nikt nie pisał w ostatnim czasie. Przeczytałam tylko, że wymagania jasno określone. A co oferują w zamian? Wiadomo coś o stawkach i benefitach?

@Ilona

Podstawowe wynagrodzenie, plus premie na bardzo dobrym poziomie. Z benefitów multisport i elastyczne godziny pracy. Pozdrawiam

Janusz

Jestem inwestorem który współpracuję już z członkiem zarządu Panem Piotrem od kilku lat, angażowałem się z nim w różne projekty inwestycyjne, również na rynku nieruchomości. Zawsze były to dobre trafione inwestycje. Zawsze fachowo i profesjonalnie, a przede wszystkim w pełni merytorycznie w temacie inwestycji.

Dorota

Zakupiłam już drugi weksel, na początku nie byłam przekonana, ale odsetki dostałam, współpraca przebiega pomyślnie i nie mam nic do zarzucenia

Michał Z

Dzień dobry, byłem na rozmowie rekrutacyjnej w Arbitrage Dividend Fund, rozmowa poprowadzona bardzo profesjonalnie, z góry określone wymagania. Dodatkowo odbyłem bardzo ciekawą pogawędkę z Panem Prezesem.

Sławomir
@Michał Z

Ale to co dostałeś się, czy nie? Trochę już czasu minęło, więc pewnie masz info. Stoję przed wyborem, czy tam aplikować, więc może napiszesz mi, co rekruter pytał podczas rozmowy i najważniejsze, czy wymagają doświadczenia zawodowego udokumentowanego? Bo do tej pory niestety tylko dorywczo pracowałem.

Aleksandra

Zainwestowałam już trzeci raz. Odsetki dostaje na czas i dzięki temu już co miesiąc korzystam z tych pieniędzy. Super rozwiązanie !!!

zainteresowany
@Aleksandra

jakie spółka ma aktywa? miała pani negocjacje do oprocentowania ?

a.s.
@zainteresowany

negocjacje są, to też zależy od kwoty. w tym miesiącu dostałem drugi raz odsetki - przed końcem miesiąca więc bardzo fajnie. i dostałem korzystną propozycje przy dopłacie. narazie jest ok

Dostałem ofertę inwestycji w weksle na 11 % i premią do 10 % dodatkowo czy ta oferta jest komuś znana ? Andrzej Berebecki

Filip
@Andrzej

Też dostałem taką ofertę i skorzystałem na próbę. Dziś dostałem pierwszą transzę odsetek. Do tej pory wszystko jest w porządku

Kordian deczkowski

Bardzo ciekawy projekt, mocno kibicuje tym bardziej, że branża dobrze mi znana. Pozdrawiam

W firmie inwestuje już od kilku miesięcy. Zakupiłam już dwa weksle i jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o ARBITRAGE DIVIDEND FUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w ARBITRAGE DIVIDEND FUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ARBITRAGE DIVIDEND FUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARBITRAGE DIVIDEND FUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

ARBITRAGE DIVIDEND FUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ARBITRAGE DIVIDEND FUND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ