Opinie o WHITE STONE DEVELOPMENT Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie WHITE STONE DEVELOPMENT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WHITE STONE DEVELOPMENT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WHITE STONE DEVELOPMENT Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W WHITE STONE DEVELOPMENT Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Specjalista. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Joanna Nowy wpis
Inne

Polał się hejt w stosunku do zarządu we wcześniejszych opinie. Zmieniło się coś pod tym względem i idzie się dogadać z kierownictwem? Właśnie dlatego planuję zmienić pracę, ze względu na negatywne kontakty z kierownictwem

anonim
Inne

Dodatkowo w dziale sprzedaży pracuje cały czas ta antypatyczna kobieta.

Ilona Nowy wpis
Inne
@anonim

I co, przeszkadza to jakoś innym pracownikom? Zaburza to harmonię w firmie? Ciekawe jak w innych działań z atmosferą

Ernest Nowy wpis
Inne
@Ilona

Tak psuje atmosferę w pracy aż się odechciewa kupować mieszkanie.

Luna

Szeregowi pracownicy w biurze - mili i pomocni. Zarząd oderwany od rzeczywistości. Brak szacunku do podwładnych. Brak zakresu obowiązków dołączonego do umowy. Brak organizacji pracy i zrozumienia - przykładowa zaobserwowana sytuacja: prezes siedzi w swoim gabinecie. Dzwoni na sekretariat, że chce kawę. W tym czasie sekretarka zmywa po jego poprzedniej kawie i nawet nie słyszy telefonu. Skutek - szorstkie zwrócenie uwagi przez kadrową i obraza prezesa. Szkoda było dziewczyny. Albo wysyłali ją na miasto z dokumentami, a po powrocie dostawała reprymendę, że nie zrobiła papierkowej roboty, która spłynęła na biurko podczas jej nieobecności. Wspomniany dziedzic także nie wiadomo co tam tak naprawdę robi poza przeglądaniem ofert nieruchomości i zamawianiem sobie do firmy przesyłek kurierskich. Stanowiska techniczne - jak wyżej, masakra.

Panna M
Inne
 Pytanie
@Luna

A czy mogłabym prosić o informację mailową kto jest w tej firmie odpowiedzialny za inwestycję Zielone Zamienie? Będę wdzięczna: monika88829@wp.pl

 Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WHITE STONE DEVELOPMENT Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. prawnych - Prawnik.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(3 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pracowałam
Pracownik

Też pracowałam w WSD i faktycznie rdzę uważać szczególnie na Panią z działu sprzedaży - cwana i nie szczera. Chce wszystkim rządzić i donosi szefostwu często przeinaczając fakty

Robert
Inne
@Pracowałam

Pomijając aspekt o którym wspomniałaś, może napiszesz coś o pensji w White Stone? Ile dają na początek i czy są tu jakieś premie? Jeśli tak, to od czego zależy ich przyznanie? Czekam na odpowiedź. :)

Magdalena
Inne
@Pracowałam

A może chce dobrze? Nie ma co rozstrząsac na forum jak się nie zna sprawy zreszta.. A poza tym reszta pracowników chyba ok?

Pracowałam
Były pracownik
@Magdalena

Piszę Ci że znam sprawę bo pracowałam i ta kobieta z działu sprzedaży jest nie do współpracy i nie da się z nią pracować - i to nie tylko moja opinia

Adam
Inne

Macie dobre warunki pracy?

Ania
Inne

No a może ktoś by opowiedział co nieco o pracy tutaj? :D

NIE POLECAM!!!
Inne

Nikomu nie polecam zakupu nieruchomości, mieszkań od dewelopera White Stone Development. Deweloper i jego przedstawiciele są wybitnie opieszali, problemy z reklamacjami wadliwej nieruchomości. Za pierwszym razem czekanie około półtora roku na wymiane mocno porysowanego okna przy wielokrotnym upominaniu się (w międzyczasie próba "zamiecenia sprawy pod dywan"), które zostało odnotowane w protokole odbioru. Niedługo po odbiorze problem ze skrzydłem balkonowym. Bardzo długo byłam zwodzona, że to kwestia odpowiedniej ich regulacji. Na dzień dzisiejszy nie można ich ani otwierać i wyjść na balkon czy rozwiesić tam pranie, ani nawet uchylać co jest bardzo uciążliwe. Deweloper na pierwszy rzut oka lubi się popisać rozwiązaniami np. elementy drewna, przestrzeń, przestrzenna winda, duże szerokie dzwiekoszczelne okna trójkomorowe, ale co z tego jak oszczędza na rzeczach naprawdę ważnych czyli jak w tym przypadku okucia stolarki okiennej, które nie są przystosowane do takiej wagi okna (180kg!!!). W tej chwili mijają 3 lata i jak problem był, tak jest nadal. Wielokrotne nie odbieranie telefonów, nie oddzwanianie i nie odpisywanie na maile i nie wywiązywanie się z ustalonych terminów. Na dzień dzisiejszy konsultuję się z radcą prawnym i albo się dogadamy albo widzimy się w sądzie.

Adam
Kandydat
 Pytanie

Hej , na pracuj pl pojawiała się oferta pracy na asystenta zarządu, czy ktoś mógłby przybliżyć obraz zarządu i jego działania ? Czy szukają pod nazwą "asystent zarządu" sekretarki/sekretarza z podawaniem kawy włączenie, czy osoby asystenta zarządu z prawdziwego zdarzenia z kwalifikacjami ? Pozdrawiam

Stefano
Inne

@Deder Mam wrażenie, że konkurencja tak zainspirowała do napisania niemalże poematu!

Patrycja

Posrana firma; trzęsą nią dwie babki - jedna to Bonaparte, druga - pobladła gwiazda sprzedaży. Obie z wszystkimi chcą się przyjaźnić a później obrabiają (usunięte przez administratora) za plecami. Wszyscy się głupio uśmiechają i trzęsą portami, żeby nie chlapnąć niczego nieopatrznie. Dużo gadania jak to baby, mało decyzji - bo strach przed właścicielem. Nikomu w tej firmie nie można ufać, bo każdy jak piesek biegnie się połasić do Napoleona i Barbie, i chce aby Pani po łbie pogłaskała. Byłam, nie polecam.

Deder
@Patrycja

Przykro czytać takie komenatrze o firmie. Wspomniane "panie" zdają sobie sprawę jak są postrzegane i co pisze się na ich temat tutaj? Bo jeżeli tak, to bardzo żal mi takich osób, szkoda życia tracic na intrygi i takie zachowanie. Wokół jest tyle piękna, zieleni, sztuki, na tym lepiej skupiać uwagę niż na takim zachowaniu. Partnerstwo przede wszystkim, człowiek psychicznie i fizycznie czuje się lżej, no i wszyscy wokół. Szkoda, bo chciałam tu złożyć CV. Ogólnie przykro się czyta całe to forum, jest aż tak źle?

Black rock

"Co powiemy Właścicielowi? Czy będzie zadowolony?" - to kluczowe pytanie jakie codziennie zadaje sobie zarząd i nieszczęśnicy, którym przyszło pracować ze wspomnianym właścicielem. Pytania te są na tyle frapujące, że zarząd potrafi je sobie zadawać, kłócąc się o oficjalną wersję na spotkaniach z zewnętrznymi firmami, nie bacząc na obecność owych firm. Ale biznes się jakoś toczy mimo kolejnych odlotowych pomysłów wiadomo kogo. Niestety czasy Eko Parku minęły bezpowrotnie.

aaa
@Black rock

możesz powiedzieć coś więcej na temat firmy? stosunek do pracowników, zarobki itp?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Black rock
@aaa

Zarobki poniżej średniej. Praca raczej spokojna bez nadgodzin.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Blady
@aaa

Nie, praca tam zdecydowanie nie należy do spokojnych. Nadgodziny trzeba trzepać, inaczej się nie wyrobisz. Ich odbiór jest bardzo ciężki do wyegzekwowania. Zarobki znacznie poniżej średniej. Stosunek do pracowników wręcz skandaliczny, dla nich pracownik to trybik, narzędzie, nie człowiek. Moi przedmówcy wyrazili (prawdziwe) opinie na temat działu technicznego, ja dodam, że również dział administracyjny i finansowy należy omijać szerokim łukiem. W ogóle tę firmę i jej właściciela najlepiej OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Omijać radzę szerokim łukiem
@Blady

Tez uważam ze praca w tej firmie to jeden wielki skandal. Omijać omijać omijać radzę ...

Agnieszka
Inne
@Blady

Czy nadgodziny są dodatkowo płatne? Z tego co mówisz ich ilość jest bardzo duża. To faktycznie wychodzi prawdopodobnie spora liczba dodatkowych godzin tygodniowo. Od jak dawna jest tyle pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Blady
@Agnieszka

Nadgodziny + wyciskanie z pracownika 120% normy, jest tam permanentne. Nie dajcie się zwieść na teksty, że "to szczególna sytuacja", "ważny projekt", "wyjątkowo istotny temat", "awaria do naprawienia na wczoraj", "jak się przyłożycie, to będzie premia"... Nie, nadgodziny są bezpłatne, "no bo wiesz, u nas jest inny system, co prawda nie wypłacamy za to wynagrodzenia, ale odwdzięczamy się czymś innym, znacznie cenniejszym, bo jak będziesz potrzebować któregoś dnia wyjść wcześniej z pracy, żeby np pójść do lekarza czy odebrać dziecko, to zawsze idzie się dogadać...". A tu mi tramwaj jedzie...

Wiktor
Inne

Niepokojąco piszecie o firmie. Maiłem zamiar składać papiery ale...!

Byly PM
@Wiktor

A ja w sumie dobrze wspominam prezesa Sk...skiego i chetnie bym z nim jeszcze kiedys pracowal. Szkoda tylko, ze zamiast trzymac z dzialem technicznym dal sie podejsc "Paniom"...potem go wydy...aly :(

Nickuś
@Byly PM

Ja też uważam, że sporo tam fałszywych ludzi ale nie Skór....ski. Dopiero po czasie zrozumiałem, że pozory mylą i ja też myliłem się co do tego faceta. A ci, co go tak mocno podkopują do pięt mu nie dorastają.

Emilia

Nazywam się Emilia Rusinowicz i byłam zatrudniona w WSD od 08.2014r. do 10.2017r. na stanowisku sekretarki (a właściwie sekretarki / recepcjonistki / asystentki biura / osobistej asystentki właściciela spółki / archiwistki / kuriera / itd.) za 3300 zł brutto na miesiąc. W październiku 2016r. urodziłam dziecko. Zostałam zwolniona dyscyplinarnie gdy przebywałam na urlopie macierzyńskim. Bez słowa wyjaśnienia, a co najważniejsze BEZ POWODU, czego potwierdzeniem jest wyrok Sądu Pracy. Siłą rzeczy, po takim potraktowaniu mnie za sumiennie wykonywaną, rzetelną pracę (dzień przed informacją o ciąży rozmawialiśmy o awansie!), moja opinia o tym pracodawcy nie może być inna, niż wybitnie negatywna. Ps, wcześniejsze, merytoryczne komentarze odzwierciedlają faktyczny stan rzeczy, który się dzieje w tej Spółce. (usunięte przez administratora)

Gustaw
Inne

Mocno przesadzona ocena firmy i wystawiona przez osobę , która tu nie pracuje choć bardzo chciała!

Inżynier

Rozmowa kwalifikacyjna na kierownika projektu sprawiała wyrażenie ściągania know how z rynku. Na koniec prezes czy dyrektor , nie pamiętam już kto to był, spojrzał na mnie jak na kawałek gówna i na tym się skończyło. Czytając powyższe opinie nie żałuję, że się nie dostałam.

Daniel
Inne

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ulka
Inne

Albo siedzimy i zarabiamy albo mamy wolne i pusty portfel, wybór należy do nas!!!

Anonim III
@Ulka

@Ulka 07.04.2018 14:04 A g... prawda. Jakoś ci, co odeszli, długo nowej pracy nie szukali.

Vaniek
@Anonim III

A ktoś odszedł? Przez ostatnie dwa lata z firmą rozstali się ci, którzy zostali zwolnieni, a nie "odeszli". Może stąd takie negatywne opinie o firmie. To nieduża organizacja, więc szybko wychodzi brak kompetencji i lenistwo.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anonim IV
@Vaniek

Oj wcale nie tak szybko, zarząd najlepszym przykładem...

Anonim

Zarowno Black Rock jak i White Gold trafili w sedno. Zarzad oderwany od rzeczywistosci - trzy osoby z ktorych zadna sie nie nadaje ale kazda to posluszny zolnierz, wykona kazdy rozkaz. Bezproduktywnie spedzane godziny na naradach za szklem sali konferencyjnej i sekretarka biegajaca co chwile z taca coraz to inaczej przygotowanych kaw, herbat i ciast bo przeciez kazdy z zarzadu lubi inaczej. Ustalanie co powiedziec wlascicielowi zeby to kupil. Brak koncepcji i dlugofalowej strategii, zarzadzanie jedynie poprzez gaszenie pozarow i obwinianie inzynierow z dzialu technicznego o wszelkie bledy. Na przestrzenie ostatniego roku odeszlo 5-ciu inzynierow.

Anonim II
@Anonim

Powyżej bardzo trafna esencja o tej firmie. Pomimo tego ludzie w biurze są spokojni i mili. Nie należy doszukiwać się logiki w działaniach Zarządu. To jest teatr Jednego widza.

Olga
Inne

Skoro tak wam źle w firmie to przecież nic prostszego jak odejść. Chętni się znajdą.

Blady
@Olga

To miejsce służy do wyrażania opinii na temat pracodawcy, a Pani komentarz nią nie jest.

Zostaw merytoryczną opinię o WHITE STONE DEVELOPMENT Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w WHITE STONE DEVELOPMENT Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy WHITE STONE DEVELOPMENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w WHITE STONE DEVELOPMENT Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WHITE STONE DEVELOPMENT Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 58 ocen.
 • Żaryna 2B
  02-593 Warszawa
 • NIP: 1080004146 KRS: 0000292881
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
WHITE STONE DEVELOPMENT Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii