Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

LaiQ

Witam. Przez agencję pracowało się kiedyś po 4-5 miesięcy żeby dostać umowę z Brembo. Prawo polskie przewiduje obecnie, że pracę tymczasową można wykonywać maksymalnie 18 miesięcy. Jednak i Brembo znalazło obejście i mają teraz dwie agencje więc jak w jednej kończy się te 18 miesięcy dostaje się papierki z drugiej. Czasami zdarza się, że ktoś przechodzi szybciej - jednak to rzadkość. Stawki jakie proponują są żałośnie śmieszne, bo sprzątaczka w Lidlu ma tyle samo, a odpowiedzialność i praca nieporównywalna. Jednak co jest ważne. Będąc sprzątaczką, albo sprzedawcą w Lidlu NIC się nie nauczysz. W Brembo można nauczyć się obsługi nowoczesnych maszyn CNC - do których w prywatnej firmie nikt by was bez doświadczenia nie dopuścił. Nie zawsze trzeba patrzyć tylko na to co jest obecnie, ale czasem trzeba się poświęcić, żeby w przyszłości móc się rozwijać. A zarobki aż takie tragiczne nie są - kto wam da 1600-1900 netto na samym starcie? Pozdrawiam!

seweryn

Panowie,czytam Wasze opinie i bez obrazy,ale piszecie tylko o tym co ktos Wam powiedzial lub gdzies uslyszeliscie. Co Wy Panowie z ta pensja,ja pracujac przez agencje,juz pewien czas,tylko dwa razy wyszedlem ponizej 1300 zl,na poczatku,dalej bylo w granicach 1700 na reke,nie pisze ze to jakies kokosy,ale tak jest jak nie robisz sobie jaj,jestes dyspozycyjny.Chce zaznaczyc,ze nie jestem [usunięte przez administratora],wrecz brzydze sie tym,nie jestem krewnym ani znajomym zadnego kierownika czy innego dyrektora,poprostu robie co do mnie nalezy. Faktem jest ze przemial jest spory, kiedys sie to skonczy,za jakis czas,w koncu moze zaczac brakowac chetnych.jeden z kolegow pisze o solidarnosci wsrod zalogi,ewentualnym postawieniu sie zarzadowi w jakiejkolwiek formie,nie te czasy kolego,przynajmniej w Polsce i w zakladzie z obcym kapitalem,nie ma chetnych,a ja piszac wprost,choc nie jestem z tych ''pekajacych'',ale sie boje,bo mam rodzine,to nie swietlane czasy mocnych zwiazkow zawodowych i komuny,kiedy wszystko mozna bylo wywalczyc,teraz bedziesz za duzo sie rzucal,to wylecisz,i nikt za toba nie stanie.To by bylo na tyle.

?

Adam - 2013-08-26 16:20:51 seweryn a mozesz cos wiecej napisac o dojezdzie do Brembo? Ponoc jakis przewoz jest... Jaka trasa jedzie ile kosztuje na miesiac itd. Z gory dzieki.Adamie,nie wiem ktora trasa Cie interesuje,sa przewozy z Niwki przez Zagorze,Dabrowe Gornicza,nr 1,dwojka leci przez Bedzin na Sosnowiec,jesli chodzi o inne przewozy to nie jestem w temacie. Przewozy sa oplacane przez pracodawce,nam odtracaja jedynie podatek.

marek

Jutro się wszystko wyjaśni ktoś kto pójdzie na ostatnią rozmowę jutro proszę o napisanie szczegółów propozycji jaka umowa stawka i cała reszta warunków dla nastepnych:) pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
qwerty

- 2013-08-28 07:40:07 do nikogo chyba nie dzwonili. jezeli firma na samym poczatku tak lekcewazaco podchodzi do pracownikow to co bedzie dalej? tego sie obawiam.dzwonili w czwartek spotkanie

mako

o ktorej jest to spotkanie na ktora godz macie?

byw

Bywa takie życie

domek

Ludzie byłem 21 08 na rozmowie w Niepołomicach po pierwszej rozmowie z jakimś tam szefem produkcji wiem o co biega niestety to co koledzy piszą wszystko prawda robota za grosze znowu to samo trzeba spadać za granicę znowu szkoda Pozdro dla wszystkich.

Rysio

Sprzątaczka tyle samo zarabia ile pracownik na taśmie lepjej sprzątać hale niż się stresować dbać o jakoś wypełniac mnóstwo papierków i jeszcze wyprodukuj odpowiednią ilość sztuk na godzine a i jeszcze przeszkol nowych pracowników

Niepołomice

Czy wiecie o której ma być to spotkanie jutro w Niepołomicach? Mieli dzwonić i podać godzinę ale u mnie cisza...

POPIERAM W 100%!!! Masz rację, ale ludzie sie boją...taka jest prawda to nie to co dawniej byly strajki i juz trzeba umiec walczyc o swoje! Ludzie czy dotrze to do waszych łbów!? Za niedługo bedziecie zarabiac na same opłaty a co bedziecie jedli? a co wlejecie do baku do auta? nasikacie? Zapomnij to nie u nas..u nas bedą nawet za darmo [usunięte przez administratora]jak bym im powiedzieli ze brembo placi 900 zł za miesiac to i tak by robili bo jeden z drugim cieszy się, że ma robotę! tylko chuj[usunięte przez administratora] bedziesz kit z okien!!?? Troszkę się zastanówcie! Rzucacie się jak psy na tą robotę, a pracodawca ma przewagę, bo wie że u nas w kraju niema pracy i dlatego będzie tak zawsze!! jak wam każe przyjść w sobote (płatne jak za normalne godziny w tygodniu) to też barany przyjdą, bo się boją, że się ich zwolni!! ja mam [usunięte przez administratora] taką pracę, gdzie ja mam jebać pod agencją (praca niepewna, żadnej umowy z firmą, zwolnią cię kiedy tylko zechcą) i jeszcze zarabiać na same [usunięte przez administratora] rachunki!! To jest jakaś paranoja!!! Ci co mają trochę oleju w głowie to się ie zgodzą na takie warunki, a reszta no cóż będa nawet za 900 zł[usunięte przez administratora]pozdrawiam normalnych, szanujących się polaków

buntownik

Chcecie podwyżek za wykonywanie swojej pracy jest na to sposób stancie wszyscy solidarnie 100% załogi wszystkie zmiany nie bójcie się zwolnień nikogo wtedy nie zwolnią kto bedzie im wtedy szkolił nowych pracowników a firma ma podpisane kontrakty na dostarczanie podzespołów za przestoje w innych fabrykach zapłacą ogromne kary co wiąże się z upadlością firmy wiec kierownictwo zgodzi się na wasze żądania bardzo szybko ale musicie być Solidarni 100% pracowałem zagranicą i tam była taka akcja poranna zmiana liczyła 200 osób hala była pusta maszyny stop i wszycy zgodnie stali pod biurem Dyrektora żadając rozmowy i spełnienia ich postulatów po godzinnym spotkaniu wywalczyli wszystko co chcieli ale w Polsce nie ma jedności ani solidarności wszyscy by chcieli ale na rozmowy wysyła się przedstawicieli rady pracowniczej któży po przedstawieniu żądan są zwalniani z pracy na oczach wszystkich pracowników w celu zastraszenia bo kierownictwo woli zwolnić kilka osób (bo przeciez na ich mjejsce kilka osób to można przeszkolić) ale nie zwolnią 200 osób bo kto im wyszkoli nowych pracowników a zamówienia trzeba dostarczyć więc załoga ze wszystkich zmian to zespół jak bedziecie grać zespołowo to wywalczycie wasze postulaty ale gdy gracie indywidualnie to nic nie wygracie Pozdrawiam Serdecznie

na tym to polega dac jak najmniej pracownikowi i jeszcze na nim zarobic raz w zyciu pracowalem przez agencje i niemam zamiaru tego powtarzac! pierwszy miesiac pracy byl w miare ok prawie codziennie po 8 h pracowalem ale drugi i trzecie miesiac to juz porazka totalna! siedzenie w domu i czekanie na telefon az zadzwonia zebym przyszedl do pracy wiecej takiego bledu niepopelnie! lepiej poczekac i poszukac czegos niz pchac sie w uklady z agencjami bo nawet tej najnizszej pensji nie zarobisz jak bedziesz w domu siedzial i czekal na tel czy masz przyjsc dzisiaj do pracy czy nie..totalna porazka te wszystkie agencje pracy powinni zlikwidowac!!!

?

Adam - 2013-08-26 16:20:51 seweryn a mozesz cos wiecej napisac o dojezdzie do Brembo? Ponoc jakis przewoz jest... Jaka trasa jedzie ile kosztuje na miesiac itd. Z gory dzieki.Dojazd kolego niby jest ale czy płatny przez nas to nie wiem, powiedza na tym spotkaniu to sie dowiesz bo ja rezygnuje z tego tez sie dowiedzialem ze praca przez agencje. a jaka trasa jedzie? zobacz na mape

Rafał

- 2013-08-26 10:28:36 Zdziwisz się ilu będzie chętnych do pracy za taką kase,dziś jest tak że albo pracujesz za małą kase,albo siedzisz(usunięte przez administratora) i czekasz na cud,teraz pracodawca jest górą,bo jest tylu ludzi bez pracy że ma w kim wybierać.Zgodze sie z toba tylko wez na to poprawke ze w dzisiejszych czasach wszystko drozeje prad, gaz, woda, zywnosc, paliwo wszystko niestety idzie do gory! a na rachunki same robil tez nikt nie bedzie..Bo za co tu kupic paliwo? jakiegos ciucha? ksiazki do szkoly dzieciom itd. to tez nie jest do konca tak jak piszesz.

?

Zdziwisz się ilu będzie chętnych do pracy za taką kase,dziś jest tak że albo pracujesz za małą kase,albo siedzisz na (usunięte przez administratora) i czekasz na cud,teraz pracodawca jest górą,bo jest tylu ludzi bez pracy że ma w kim wybierać.

grzes

smiech mnie ogarnia jeśli myślą że ludzie się zaangażują i będą się szkolić za 1300zl netto!! Już widzę jak bedzię wyglądał start nowej hali jeśli zaproponują takie warunki czyt(naplują ludziom w twarz)

Paweł Dąbrowa Górnicza

Aha nadgodziny, dni świąteczne jak jest praca i zapotrzebowanie, radzę przychodzić, raz , drugi nie przyjdziesz i wylecisz, powiedzą, że jesteś mało wydajnym pracownikiem. powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.