Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Jarek

Do mnie dzwonili z początkiem sierpnia i zaprosili na 2 etap rozmów, który odbył się w zeszłym tygodniu. Tez mi powiedzieli że będa dzwonić, a Ja ten nr wykasowałem z telefonu:(((( Podajcie mi go, bedę wdzięczny.

Jarek

Ok ale jaki tam jest nr do tych kadr? Dzwonili do mnie ale niestety wykasowałem z telefonu:(( Ma ktos ten nr do nich?

wujek

Panowie jakby do któregoś z was zadzwonili po tej 2 rozmowie to napiszcie tu na forum :) wie ktos ile mniej wiecej osob bylo na 2 etapie ?

XYZ

Na mojej 2 rozmowie dyrektor personalny mówił o terminie do połowy miesiąca że chcą mieć komplet kadry więc spokojnie panowie do czwartku powinni oddzwonić jak nie to w piątek możecie do kadr do dg zadzwonić bo to przez nich idzie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
wujek

odbył sie juz w czwartek 08,08,2013 2 etap rozmow. i jak narazie po tym drugim etapie cisza ...

xxx

bigfater - 2013-08-12 12:25:52 Konrad - 2013-08-12 10:54:03 Bigfater podaj maila jakiegoś, to sie odezwę do Ciebie:) Dzięki kolego!! Zalezy mi na tym bardzo!!Ogłoszenie nadal jest na stronie i w necie wiec aplikuj !!! Na siłę sie nie pchaj jesli masz dostac dobra prace to cierpliwie czekaj i szukaj !! Nic na siłe :) a numer jaki posiadam to ten sam co wszesniej kolega podawał :( Niech ktos powie czy został juz przyjety ??a powiedz mi kolego jaka stawke proponuja? byc moze moja okazala sie za wysoka.

węglik spiekany

czego spodziewać się po firmie w której pracują takie osoby jak mój brat który wyrzucił mnie z rodzinnego domu z 3-letnim dzieckiem- ale pprawda zawsze zwycięża. Z zazdrości o ukończone studia ładniejszą żonę sam ledwo zdał zawodówkę ale widocznie takie osoby są doceniane w tej firmie dlatego dano go do Dąbrowy także polecam zakład w Częstochowie przynajmniej 1 osoba mniej do gnębienia pozdrawiam wszystkich operatorów cnc

xxx

bigfater - 2013-08-10 09:11:47 tak, pierwsza była z kobitka z działu personalnego a druga z facetem z działu technicznego i ta druga rozmowa była bardziej rzeczowa i konkretna , czy ktos juz został oficjalnie powiadomiony o przyjeciu do Brembo ?uuu. to mnie pewnie odrzucili , jak nie dzwonia. a kiedy i gdzie byles na tej rozmowie??

Konrad

BIGFATER - Kolego masz do nich jakiś namiar? Np..nr tel?? Potrzebował bym zadzwonić, dowiedzieć się, czy nadal jest nabór do pracy? Bo cv wysłałem w środę i nie wiem czy się nastawiać na jakąś rozmowę, czy nie...Jak byś miał, to bardzo bym Cię prosił, napisz. Pozdrawiam.

Konrad

Uuu...To widzę, że drugą rozmowę nie którzy już mieli. Ja dopiero cv w środę wysłałem..Czekam na tel jeśli w ogóle zadzwonią

xxx

bigfater - 2013-08-09 21:38:49 czy ktos juz został oficjalnie przyjety po drugiej rozmowie kwalifikacyjnej ? lub kiedy bedzie mozna cos wiedzieć ?to byles na drugiej rozmowie????

Ok, dzieki kolego!

xxx

Konrad - 2013-08-09 10:56:10 xxx- 5-6 miesięcy szkolenie!!?? Chłopie to w NASA na obsługę rakiety takiego szkolenia nie mają długiego hahahahah:) A dowóz codziennie!!?? Czy powiedzmy nocleg tam, a na weekendy powroty do domu? Dziwne to trochę..No nic..Zobaczymy co i jak będzie. Jak będziesz coś wiedział, to daj od razu znać!!:) dojazd codziennie. jak bede cos wiedzial to napisze.

XXX

Konrad - 2013-08-09 10:16:35 xxx- rozmowa była w Niepołomicach?? Czy musiałeś jechać do Dąbrowy górniczej? Bo wiem, że tam też jest firma. No Ja pracowałem na tokarkach, frezarkach sterowanych numerycznie, mam uprawnienia na suwnice, na wózki widłowe, na magazynie też pracowałem, także mi to jest obojętne czy na magazynie, czy na produkcji będę pracował, tylko żeby zadzwonili kurde..a tu nic..W środę wysłałem do nich CV. A Ty długo kolego czekałeś na tel po wysłaniu cv??rozmowa byla w niepołomicach. szkolenie ma byc w dabrowie ma trwac 5-6 miesiecy ( nie wiem co to za szkolenie bo przez ten czas podejrzewam nauczyl bym sie pilotarzu samolotu) w dabrowie gorniczej , przewoz oni gwarantuja. do mnie zadzwonili jakos po tygodniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.