Andoria-Mot

Andrychów

Opinie o Andoria-Mot

Nobb

W bielsku po 2 latach pracy mam 20 brutto I sadze dalej ze mało heh Ale robi sie wszystko zgodnie z rysunkiem Hmmm mam 23 lata Srednia pensja waha sie 3500-5000 netto Da sie da sie tylko trzeba poswiecic sie frezowaniu i miec pasje......

keraj
@Nobb 18.10.2017 20:16

20 zł za 20 lat(2037 rok). Tam nie ma i nie będzie nigdy dobrej pensji.

staryy
@Nobb 18.10.2017 20:16

jak się ma 20 zl brutto to za miesiąc na rękę wychodzi ok 2250 pln. Piszesz głupoty

giewont

Umowa o prace jest pelen etat socjal system 4 brygadowy 3 zmianowy gorace posilki raz dziennie na zmiane

wybijacz

Na odlewni sa fatalne warunki a placa marna w tym wzgledzie nic sie nie zmienilo

szyszka

witam praca w Andoria-Mot jest w porządku ? Czy opinie z przed roku zmieniły się?

podwyzki byly w tym roku kazdy dostal po 5zl do godziny

Formierz
@giewont 16.08.2017 08:26
podwyzki byly w tym roku kazdy dostal po 5zl do godziny

Weź nie pier..... bo jak pracuje na produkcji od paru lat to w sumie od 11 brutto to teraz 15brutto po podwyżce 2017...więc skończ pier.....bo to i tak śmieszne pieniądze...

Agnieszka

Czy wyjaśniła się kwestia planowanych podwyżek? Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w Andoria-Mot? Obecność związków zawodowych często świadczy o stosunku pracodawcy do pracownika i daje poczucie bezpieczeństwa zawodowego.

JJJ

Jak to związki, Marian idzie na kawke popipczyć i na tym koniec...

harnas

zwiazki zawodowe daly ciala z podwyzkami w tym roku

Agnieszka

Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć informacje na temat historii Andoria-Mot - http://andoria-mot.com.pl/firma/historia/ A Wy jakie macie doświadczenia z powyższą firmą?

ciekawy

Chciałbym zapytać ponieważ nurtuje mnie jedna kwestia. Mam znajomego który po studiach zaczął tam pracę w biurze chyba jako technolog możliwe że odlewnik. A że nie pochodzi z andrychowa w jego rodzinnych stronach narosło mnóstwo opowieści rozsiewanych przez jego rodzinę jako zarabia 3-5 tys. miesięcznie na rękę . Chciałbym wiedzieć czy jest to możliwe ?

pracownik100
@ciekawy 09.03.2017 22:15

możliwe zarobki są wyższe tylko jak ktoś nic nie umie a chce zarabiać jak w GK to narzeka

rymak

o którego kierownika chodzi?

Nie polecam. Praca ciężka, normy takie,że głowa boli. Premia? Zapomnijcie,tylko dla wybranych. Atmosfera fatalna.Kierownik produkcji chodzi naćpany,oczy jak 5 zł. Niewolnictwo,wyzysk i temperatura nieraz 0 stopni na hali. Po przyjściu z pracy szedłem od razu spać,bo nie miałem siły na nic,całe ciało obolałe. Po prawie 2 latach pracy stawka 14 zł/h brutto,a norma zwiększona prawie dwukrotnie odkąd się przyjąłem. Niby była podwyżka,ale co z tego jeśli obcięli premie i wychodzi się na to samo?

lolobrygida

@rymek - coś więcej?

rymek

która firma pozwoliła by sobie by jej silniki były podrabiane w garażu mowa o 4ct90

nowy

2 zł do godziny czy na miesiąc???????

kadry

Wszyscy pracownicy na produkcji dostana podwyzke 2 zl od 1stycznia

giewont

kiedy maja byc podwyzki dla wszystkich

Gróby 11

Bony mają być po 500zł,to sytuacja w zakładzie wygląda na dużo lepszą }

zup

Premia na produkcji--a to dobre,chyba dla wybranych.

Adam

Pomagamy odzyskać należności, tel. 14 670 41 26, mail adamkancelaria@poczta.fm

marekz

Jest nowy Prezes?

@marekz 29.10.2016 10:31
Jest nowy Prezes?

kisio
@misiek 29.10.2016 12:45
jest nowy prezes zobaczymy czy uda mu sie poprawić byt załogi ale tej na dole bo góra ma sie całkiem dobrze...

Misiek zapomniałeś chyba, że produkcja dostaje premie w przeciwieństwie do ludzi pracujących w biurach :)

pracownik niestety póki co

Kompletny syf, zarobki marne, ludzie fałszywi. Management to socjopaci, szczególnie ten najwyższy

kolacja

Hej, wiecie czy wypłata jest na czas? Dzięki za odpowiedź

andrychowianin

Lepiej iść do Lidla niż do tej padaki.

Wyżej piszę że 12-13 zł brutto

KOS

NA START 12-13ZŁOTYCH BRUTTO,A STARY PRACOWNIK 14-15 BRUTO-to są nie marne zarobki?,jak od nowego roku stawka minimalna ma być 13 zł.

zup

Nie polecam tej firmy.Jest tyle miejsc pracy w innych zakładach, to decyzja należy do was.

KOS

Zarobki marne,wymagania coraz większe-związki są bo są -fikcyjne,nic nie robią.

olo

nie chodzcie do tej firmy.wszystko co tu pisza to prawda

olo

nie chodzcie do tej firmy.wszystko co tu pisza to prawda

Student

Na co może liczyć osoba świeżo po studiach na agh po odlewnictwie ? z tytułem inżyniera wyłącznie

robol

Na początek 12zł po 3 miesiącach 13 zł premia jakieś 40-70 zł !! ( nie brakuje zera naprawdę :) ) jak nie pykniesz żadnej soboty to jakieś 1500 z premią a na zrobienie fuchy po pracy by cos dorobić nie będziesz miał siły . pozro

olek szlifierz

Syf syf syf

kokoszka do zwolnienia po tym co zrobił z 4c

@misiek 03.09.2016 21:07
kokoszka do zwolnienia po tym co zrobił z 4c

a do których samochodów te silniki produkowano, bo chyba nie honkera bankruta

antek

piec stawiaja

antek

piec stawiaja

misiek

jaka firma taka strona internetowa he he

misiek

super w takim tempie osiągniemy płace minimalna

sssss

i co zadowoleni z podwyżek

bodzio

ale dużo dostaje od andorii hehe ,jak na razie to nie ma nic sypneli pare groszy i tyle!!!

maruder

A co Andoria Mot daje?

bodzio

No co zrobić starzy emeryci robią bo muszą a młodych maja w d...e

spzoo

a ze byś wiedział ze pracuje...

prezes
@spzoo 09.05.2016 20:55
a ze byś wiedział ze pracuje...

gówniana robota i gówniana kasa i tyle coraz gorsze warunki...

spzoo

owszem o Andorii kumpel tam robi jako spawacz jak by nie weekendy to by miał grosze

@spzoo 05.05.2016 16:59

Jak nie pracujesz to po co piszesz?

prezes

a co z tymi podwyżkami???

@spzoo 09.04.2016 21:52
a lipa jest zwykły robol ma 12 brutto nowi spawacze tez tak majom wiec jak ktoś ma okazje to ucieka z stąd...

Jacy spawacze? czy aby piszesz o Andorii?

Widz

Witam mam pytanie bo czytałem posty o tej firmie z przed kilku miesięcy i pisaliście że jest niewypłacalna i że pisany jest pozew o uregulowanie pensji etc. a tutaj teraz mówicie że na start dla osoby z 2 letnim stażem jest 4tys. zł na rękę. Kto ma rację bo nie wydaje mi się żeby w kilka miesięcy nastąpił aż taki cud że z jednej skrajności w drugą wpadli .

zaiteresowany

Witam chciałbym się dowiedzieć na jaką kwotę można liczyć na stanowisku technolog konstruktor i jak wygląda sytuacja w pracy (najlepiej na podobnym stanowisku) ? Mam 1,5roku doświadczenia w przemyślę przy obrabiarkach CNC

spzoo

jak na razie to obiecanki cacanki tylko normy i normy ale kasy zero

kozak1

podobno podwyzka miala byc a teraz ze nie bedzie,nic nowego,graja na czas jak zwykle.

Zostaw opinię o Andoria-Mot - Andrychów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andoria-Mot