Opinie o Andoria-Mot w Andrychów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Andoria-Mot, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Andoria-Mot o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andoria-Mot w Andrychów

Mlody

Ile dają na początek młodemu.. W weekendy są pracujące.? Pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda sprawa grafiku w Andoria-Mot. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jarzyna ze Szczecina Nowy wpis

Robi tam jeszcze niejaki malibu co szyta klapeczkami po podłodze w okresie letnim ?

Mlody

Ile dają na początek młodemu.. W weekendy są pracujące.? Pozdrawiam

@Mlody

19 brutto

Jacek
@misiek

Dzięki za informacje dotyczącą stawki godzinowej. Czy przyjmują także osoby bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego? Twoja odpowiedź bardzo i pomoże.

@Jacek

ostatnio przyszedł gośćna kone i po tygodniu sie zwolnił dlaczego??

Góra pracuje enline a parobki po 12 godzin

gos Nowy wpis
@misiek

moze kasa sie nie zgadzala :D

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Andoria-Mot?

byly Nowy wpis
@Pytanie

mlotek moze dostaniesz obiad i wode XD

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Heejjj
Kandydat

Na początek ile kasę zarobię... Ile maszyn trzeba obsługiwać na obrabiarka cnc... Weekendy macie wolne jak to uwas wyglada

TOM
@Heejjj

ZAROBISZ -2 TYS -DO 2,5 TYS NETTO Z NOCKAMI....OBSŁUGUJESZ Z CZASEM, PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE MASZYNY CNC.

Mariusz

Uważacie ze zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Andoria-Mot?

Srary
@Pytanie

Tak są organizowane imprezy integracyjne i to bardzo często!????

Lol
Kandydat

Hej wam... Na początek na stanowisku Operator cnc daja 2500 na rękę widzę czy to prawda.. Idzie więcej wyciągnąć.? W weekendy robicie każą robić jak to wygląda.? Pozdrawiam

kadry

Wszyscy pracownicy na produkcji dostana podwyzke 2 zl od 1stycznia

Zalewacz
@kadry

Z kija chyba.. (usunięte przez administratora) było nie 2 zł takie stawki że pożal się Boże

ciekawy

Chciałbym zapytać ponieważ nurtuje mnie jedna kwestia. Mam znajomego który po studiach zaczął tam pracę w biurze chyba jako technolog możliwe że odlewnik. A że nie pochodzi z andrychowa w jego rodzinnych stronach narosło mnóstwo opowieści rozsiewanych przez jego rodzinę jako zarabia 3-5 tys. miesięcznie na rękę . Chciałbym wiedzieć czy jest to możliwe ?

pracownik100
@ciekawy

możliwe zarobki są wyższe tylko jak ktoś nic nie umie a chce zarabiać jak w GK to narzeka

FORMIERZ
@ciekawy

Jest to nie możliwe owszem ma 3 ale brutto więc daje do myslenia

Iwo

@keraj Jeśli ktoś nie stara się i nie ma osiągnięć w firmie to z pewnością nie wie co to awans, ja polecam pracę.

kieraj
@Iwo

Ciekawe czy ciebie to dotyczy:Zasada Dilberta

REZYDENT

Moim zdaniem bardzo dobra organizacja pracy z młodą kadrą zarządzającą. Przestrzeganie BHP na wysokim poziomie Moje sugestie dla Andoria-Mot: Więcej wyrozumiałości dla firm zewnętrznych Lubię atmosferę w Andoria-Mot za: Zarządzanie

Vvvv
@REZYDENT

Nie

Jak jest z awansem w Andoria-Mot?

@Pytanie

Awans co to takiego . Chyba nie w Andorii.

Karol
@keraj

Skoro nie ma szans na awans, to może pracodawca oferuje premię dla najlepszych pracowników za najlepsze wyniki? Chciałem też dopytać jak wyglądają relacje z przełożonymi i czy są nadgodziny. Dzięki.

piotr

Czy jak przeklinam na podwładnych i ktoś mnie nagra to pójdę siedzieć?

keraj

Był sobie krulll Maciej .

dpool

O co chodzi ?

zawiedziony

Tyle fajnych i zdolnych ludzi stąd odeszło... Lepiej dać mniej i mieć kogoś byle jakiego. Jak ktoś ambitny, chce zarobić to na pewno nie tam :(

Gjl
@zawiedziony

I dalej będą odchodzić zamówień brak

@Gjl

nawet nie stać ich na odprawy

zwolniony
@misiek

podobno ludzie majac blokowac dk 52 ciekawe tvn tvp info polsat info czy sie zjawia

keraj

Nowy prezes stare metody zastraszania pracowników. Ma coś po bracie . kompleks . Małych liter. Moje sugestie dla Andoria-Mot: Kto ma możliwość niech szuka nowej pracy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jeżeli byt lub niebyt firmy jest uzależniony od zupek . .... Tak firmy się nie uzdrawia i nie buduje .

@keraj

Podobno w Zawierciu skąd przyszedł ludzie mniej zarabiają i to jest jego pierwszy cel obniżka zarobków .

@keraj

przesiesz to jest kompromitacja własciciela jesli takiego człowieka mianował (usunięte przez administratora)

Przywiązany

Znowu nowy Prezes - Zmiana dostawcy cateringu będą zupki chińskie z rosołem z kranu To już będzie inaczej????

@Przywiązany

zawsze to coś, małymi kroczkami a bedziemy potegą

Agnieszka
@Przywiązany

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś osobą dobrze zorientowaną w sytuacji wewnętrznej firmy. Zatem do Ciebie kieruję te pytanie, czy posiadasz jakieś informacje odnośnie nowo prowadzonych rekrutacji do firmy? Nie natrafiłam na żadne ogłoszenia o pracę, a warto poruszyć ten temat na forum. Jeżeli wiesz, na jakie stanowiska Andoria-Mot poszukuje pracowników, to zachęcam Ciebie do podzielenia się tą informacją z użytkownikami wątku.

misiek

kolejny nowy prezes ....... czy uzdrowi nieuleczalnie chorą firmę?

pracownik1

spoko firma, ludzie, nikt nad nikim nie stoi jak w tych super bielskich firmach.

Zostaw merytoryczną opinię o Andoria-Mot - Andrychów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Andoria-Mot