Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

xxx

Konrad - 2013-08-08 21:20:12 xxx- o co pytali na rozmowie? Możesz napisać? Ile pytań było i jak długo trwało no i o co pytali?? Powiedzieli coś kiedy będą Ci dawać znać??? Czy nic nnie mówili???NP. CZYM SIE ZAJMUJE FIRMA BREMBO , JAKIE BYLY TWOJE OBOWIAZKI NA DOTYCHCZASOWYCH STANOWISKACH , CZY MIALES DO CZYNIENI Z RYSUNKIEM TECHNICZNYM I NARZEDZIAMI POMIAROWYMI ITD. MOWILI ZE TAK CZY TAK DO MNIE ZADZWONIA , WIEC CZEKAM.

xxx

Konrad - 2013-08-08 11:59:40 xxx - Fajnie, dzięki za info!!:) Składałeś papiery do firmy?? Miałeś już jakąś rozmowę? Czy też tak jak Ja czekasz na tel???bylem na rozmowie, i od tej pory cisza. dlatego probuje sie dowiedziec czy sie odezwali do kogos.

Konrad

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
xxx

Konrad - 2013-08-08 11:32:10 Ok, dzięki, wysłałem CV, właśnie cisza z tego co mi wiadomo, to do nikogo się jeszcze nie odezwali, Ja sam czekam, żeby się ktoś ze mną w tej sprawie skontaktował, chodzi mi o pracę na tokarkach, frezarkach, albo na produkcji, albo na magazynie, jeden pieron gdzie, wszędzie mam doświadczenie i póki co cisza, do nikogo się jeszcze nie odezwali, ponoć jakieś rozmowy pierwsze już były ale cisza nadal....Od kiedy mna w ogóle produkcja w Niepołomicach ruszyć????podobno od stycznia

xxx

odezwali sie do kogos po rozmowie w niepolomicach???

TAM NIKT NIE ODBIERA!!!

Konrad

Okej, dzieki kolego, zadzwonię jutro, jak tylko będę coś wiedział, na pewno napiszę.!

Konrad

Ma ktoś jakieś namiary do tej fabryki? Interesuje mnie zatrudnienie w Niepołomicach?? Gdzie mogę wysłać CV, albo na jaki nr tel mógłbym zadzwonić, aby się skontaktować z kimś z fabryki brembo??? Proszę o namiary..Pozdrawiam

Były "Brembowiec"

adam małysz - 2013-07-24 10:59:38 Firma jak firma nie jest żle zależy jakie sie ma nastawienie do pracy z kim i gdzie sie pracuje . Pierwszy awans? Miałem go jużzanim przyjąłem się do tej firmy Nie nadawałem się do pracy? To mnie nie chcieli z Brembo puścić. Przepracowałem w tej firmie ponad 4 lata na stanowisku wyższym niż Twoje. Pracuję jako kierownik w innej firmie produkcyjnej. Nie wypowiadaj się więc proszę w moim imieniu. Trzeba mieć trochę godności, ambicji i szacunku do samego siebie, a nie wzdychać do ideogramu brembo. Widzisz - na brembo świat się nie kończy, ale do tego musisz dojrzeć i dorosnąć, bo widzę, że szczyt Twoich możliwośći to praca na produkcji w tej firmie. Więc gratuluję i życzę "Dalszych sukcesów zawodowych"

Konrad

Witam!! Chciałbym się zatrudnić w firmie w Niepołomicach, gdzie Ja mogę zadzwonić, aby zasięgnąć jakiś informacji??? Gdzie wysłać cv???? Bardzo proszę, o podanie namiarów. Pozdrawiam, z góry dziękuję!

max

no wlaśnie , dzwonili już do kogoś po rozmowie w niepołomicach?

AAAAA

podobno mieli tak czy tak dzwonić w tym tygodniu , jak u mnie narazie cisza.

colo

nie ma byc drugi etap rekrutacji ,tak przynajmniej mi mowiono no chyba ze sie myle :( i czegos jeszcze klub nigdy sie juz nie dowiem

AAAAA

CZY KTOŚ JUŻ ZOSTAŁ PRZYJĘTY DO FABRYKI W NIEPOŁOMICACH?

waldi

Jestem z Bytomia i chcialbym sie zatrudnic w Brembo?Moze ktos mi powie czy jest jakis dojazd z Bytomia?

dami

witam jak dojechac z siemianowic busem do brembo

seweryn

LAKI - 2013-07-31 17:26:25 POWIEDZCIE MI JAKI U WAS JEST SYSTEM PRACY???? CZTERO-BRYGADÓWKA????CZYLI SOBOTY I NIEDZIELE TEZ JEST PRACA?? DRUGIE PYTANIE- ILE NETTO NA POCZĄTEK DOSTANE JAK SIE PRZYJME? NA OBRÓBKE METALI CZY COŚ TAKIEGO.....???System czterobrygadowy,ale nie ruch ciągły,czyli święta wolne lub ,,setki,, na początek, przez agencje, góra 1700.

Galanonim

zik - 2013-08-01 17:06:34 Kto był na rozmowie w niepołomicach, niech pisze jakie warunki!Bylem i nic konkretnego po pierwszej rozmowie rekrutacyjnej:( Może ktos inny pytał o warunki finansowe ?

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.