Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Wiecie coś o tym wypadku na nowej hali? Podobno facet ma w 80% poparzone ciało i pięć lat do emerytury, a urządzenia bez homologacji i teraz prokuratura, pip itd. kręcą się po zakładzie.

zik

Kto był na rozmowie w niepołomicach, niech pisze jakie warunki!

LAKI

POWIEDZCIE MI JAKI U WAS JEST SYSTEM PRACY???? CZTERO-BRYGADÓWKA????CZYLI SOBOTY I NIEDZIELE TEZ JEST PRACA?? DRUGIE PYTANIE- ILE NETTO NA POCZĄTEK DOSTANE JAK SIE PRZYJME? NA OBRÓBKE METALI CZY COŚ TAKIEGO.....???

dyrektor

kreizi, droga wolna :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
kreizi

[usunięte przez moderatora] e brak kompetenci ze strony dyroktora odlewni nie licza sie ludzie tylko ilosc zrobiona za te pieniadze lepiej wyjechac za granice niz tam pracowac

D.G.

po rozmowie kwalifikacyjnej będziesz szczęśliwy a dopiero w pracy zrozumiesz na czym polega łapanka

Gal anonim

No własnie ? Jakie warunki i jaka kasa dostalem zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna i nie wiem czego moge sie spodziewać ? Moze ktos coś powie lub juz był na rozmowie?

praca

witam . słyszałem że maja otwierać zakład w niepołomicach obok krakowa, może ktoś ma wiecej szczegółów?

adam małysz

Firma jak firma nie jest żle zależy jakie sie ma nastawienie do pracy z kim i gdzie sie pracuje .

Odpowiadam byłemu

Kolego, nie sprawdziłeś się, nie nadawałeś się do tej pracy więc nie wypowiadaj się o tej firmie. Zdaje się, że chciałeś być albo kierownikiem a może dyrektorem. No niestety nie załapałeś się więc sobie odpuść pracujesz pewnie w lepszej firmie i już masz pierwszy awans za sobą gratuluję. Nie strasz innych boś sam strachem podszyty ale strachem do uczciwej pracy.

Były "Brembowiec"

prac. Brembo - 2013-07-16 13:41:52 Jestem pracownikiem Brembo od 10 lat i widzę postępy. Nie znam nikogo kto by się sam zwolnił. Ba odchodzili bo myśleli, że jako pracownicy fizyczni z dyplomami jakimiś tam będą od razu kierownikami albo nie wytrzymywali tempa lub brakło umiejętności czasami system pracy brygadowy nie odpowiadał. Z kierownictwem różnie bywało ale od tego są związki ( i co raz lepiej działają - po zmianie ). Fakt, że swoje trzeba odcierpieć ( kasę ) korzystając z biura pośrednictwa. Ale to twa rok może półtora w zależności od sytuacji. Klany znajomków, plecaków i innych są ale gdzie ich nie ma. Jak ktoś chce awansować to jego sprawa. Oczywiście najciężej jest na odlewni no ale i kasa lepsza.Matko, czy Ty człowieku masz jakieś aspiracje, czy Twój świat kończy się na Brembo? Jaki masz rozwój w tej firmie, jakie szanse awansu, lepszego wynagrodzenia? No ale pewnie to Cie nie interesuje i szczyt Twoich marzeń to praca fizyczna w tej firmie. Pracowałem w tej firmie kilka dobrych lat, totalny marazm. Każdy jednak ma swoje eldorado, widocznie swoje odnalazłeś w tej firmie.

prac. Brembo

D.G.

jakie 2800 jakie 5.xxx? brednie piszesz pewnie jesteś z jakiegoś pośredniaka frajera szukasz? też byłem frajerem i zap.....łem za marny grosz i nie [usunięte przez moderatora] że takie sumy są osiągalne już o pracy niewolniczej nie wspomnę mnie też obiecywali 2.500 cuda na kiju ogłaszają się nadal codziennie widać też zmienili taktykę i słodzą tutaj w komentarzach nikomu nie życzę być oszukanym i wykorzystanym przez pośredniaków i brembo

Były "Brembowiec"

Dwa pozytywne komentarze w odstępie kilku minut, znaczy, że tymi wpisami HR stara zniwelować się złe wrażenie o tej firmie i szuka sposobu pozyskania nowych pracowników...? Skoro takie dobre tam warunki pracy, to czemu powstały związki zawodowe w tej firmie, skąd taka fluktuacja pracowników? Pracowałem w tej korporacji ładnych kilka lat. Nigdy więcej. Sama firma zapracowała sobie na negatywną opinię.

hh

łaźnie na odlewni (te brudne kotary ), na bardzo dobrym poziomie nie rozśmieszajcie mnie ,

Zarazek

Pracowałem w tej firmie 4 lata, to najgorszy okres mojej pracy zawodowej. Co za bzdury piszes. Brembo cieszy się złą opinią i trzeba nie mieć ambicji żeby tam pracować i wiązać się z tą firmą.Ile Ci zapłacili za takie komentarze? Nie ma już chętnych do rozpoczęcia "kariery" w tym włoskim grajdołku?

Janda

Firma dobra, stabilne wynagrodzenie, nowoczesna hala, jest socjalna opieka, dofinansowany przewóz autobusami ( płaci się tylko podatek ). Funkcjonuą związki, Społeczna Inspekcja Pracy, Dla fachowców dobra firma.

Jark

Czytam i oczom nie wierzę. Firma jak każda inna zarobki w zależności od stanowiska i stażu. Od 2800 do 5900 brutto. Wiadomo, że na odlewni najgorzej. W tym roku średnio dostaliśmy 200 złotych podwyżki i zapowiedziana jest też podobna od styczni 2014 roku. Nowy przewodniczący związku [usunięte przez moderatora] poprawił już wiele. Poprawia się także stan BHP ma być klimatyzacja. Firma ma socjal, dowozi pracowników autobusami. Szatnie, łaźnie an bardzo dobrym poziomie, stołówka w miarę. Dla tych co pracy się nie boją to dobra firma produkująca najwyższej marki produkty możliwość podnoszenia kwalifikacji wyjazdy do Italii . Polecam

uramu

Cześć mam pytanie do tych co pracują w Brembo jestem Przedstawicielem z firmy która chciała by pozyskać jakis konkretny kontakt do osoby która sie tam zajmuje typowo zamówieniami , wiem że jest to Kobieta czy ktoś mi może pomóc , ci co tam pracują to wiedzą jak tam jest z dostaniem się do jakiejś konkretnej osoby , proszę o odzew może ktoś ma dojście , dzięki pozdrawiam .

oliwer

Przerobiłem w brembo ponad rok i jedyny komentarz jaki mi się nasuwa jest jeden- totalny syf i ubóstwo! Jak ktoś szanuje swoje zdrowie i mozg to polecam tylko iść na obróbkę na CNC reszta to szkoda gadać, Jak ktoś lubi zapierdalać jak małpa to polecam lakiernie albo odlewnie. Pozdrawiam wszystkich ktorzy rzucili ten syf a Ci co robią tam na w/w działach mowa o DPA i odlewnimam dla Was jedno przesłanie nabrembo świat się nie kończy i nie dajcie się poniżac Amen

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.