Ustawiacz maszyn (wtryskarek)

Gdańsk
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa20.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Dla naszego Klienta - polskiego oddziału producenta z branży budowlanej poszukujemy Kandydatów na stanowisko ustawiacza wtryskarek.

Obowiązki

  • obsługa wtryskarek oraz urządzeń peryferyjnych
  • ustawianie parametrów procesu
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, procesowych
  • raportowanie

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku pokrewnym
  • znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • gotowość do systemu pracy 3-zmianowego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy

  • benefity - opieka medyczna, sport, nauka j. angielskiego, wczasy "pod gruszą"

Benefity

Dofinansowanie wypoczynku
Dofinansowanie nauki języków obcych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1