Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

pracuś

I TAKA JEST PRAWDA!!!!!!!!! nikt na darmo kasy nie da!!!!

luki

Jak komus nie chce sie robic to zawsze bedzie narzekał.robota jak kazda tylko ciężka.ale 8h i po dniówce.jak ktos woli to niech idzie na budowe i robi w te deszcze

mick

chyba jesteś nie poważny

MC_NEO

Witam... Mam możliwość pracy w Brembo na Utrzymaniu Ruchu jako elektryk lub mechanik w Dąbrowie Górniczej lub w Częstochowie. Może mi ktoś powiedzieć czy na początek zarobię tam 4000 PLN na rękę ? Sprawa pilna.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Młody 27

ja - 2013-06-03 13:34:11 to co widziałam na filmikach nagranych w zakładzie z udziałem przełożonych to aż się prosi żeby ich zakopać żywcem kobieto ty chyba nie wiesz co piszesz, albo jesteś psychiczna. Nawet największemu wrogowi nie życzy się śmierci a tym bardziej tak okrutnej! Ja pracowałem w Brembo i kadra była różna, ale wymagała pracy i solidności. Jak to spełniałaś to można było się dogadać z nimi. Ostatnio jednak nikt w serwisach samochodowym nie chce słyszeć o tarczach Brembo z Dąbrowy Górniczej, więc szefostwo pewno jest nakręcane przez centralę z Włoch o poprawę jakości i wyniki.

* J a *

kolego chyba nie wiesz co piszesz.straszne słowa!!!!! a dziś trzeba cieszyć się ,że ma się prace.ktoś ma dużo satysfakcji pisząc tak ciężkie komentarze .czasem trzeba popatrzeć w lustro!!!!!!! chwila refleksji

edeek

witam czy ktos orientuje sie na czym polega dokladnie stanowisko narzedziowca w brembo ? niestety pani w agencji sama dobrze nie wie na czym to stanowisko polega... tam sie wydaje narzedzia i montuje ? czy naprawia te narzedzia na frezarkach i tokarkach np ?

Ciekawski22

Dzieki za odpowiedz to zloze CV do agencji pracy i moze sie uda. Takie oszukiwanie w tych agencjach a chyba kazdy zasługuje na 2 szanse tym bardziej osoba ktora zdaje sobie sprawe co ja czeka w Brembo.Wiem jak wyglada przejscie pod Brembo tutaj mi chodzi glownie o to zeby miec prace i zarabiac pieniadze (nawet 1200zl) ale zeby zarabiac.

xman

g.... prawda...... był tu gościu, który miał 3 podchody- tylko w odstępach czasowych. 1 raz zrezygnował dla "lepszej roboty". Potem do tyłka się nalało więc wrócił po roku ale znowu było coś nie tak a trzeci raz wywalili go za alkohol- teraz ma już chyba drogę zamkniętą. A odnośnie agencji najgorsze jest to, że na początku obiecują ci że po 3 miesiącach przejście pod zakład a w rzeczywistości trwa to nawet 2 lata i musisz sie niezle nachodzic i naprosic kierownikow zeby wkoncu cie przyjeli na normalnych warunkach

Ciekawski22

Pani w Agencji Pracy powiedziala mi ze do firmy Brembo idzie sie tylko raz i pozniej juz nie ma mozliwosci poniewaz niby firma Brembo sobie tak ustalila.Co mi sie wydaje dosyc dziwna rzecza i paradoksalna bo zakladajac ze zaklad Brembo cały czas rekrutuje pracownikow w swe szeregi no to chyba lepiej dac na stanowisko chodzby do obslugi mlotka taka osobe ktora napewno sobie poradzi niz nowa swieza osobe ktora sobie moze nie dac rady ewentualnie potrzebuje czasu zeby sie nauczyc(tzn jesli chodzi o mlotek to raczej wyrobi).Problem w tym ze w ciagu tego okresu co przestalem pracowac zgubilem telefon i nie mam numeru ani zadnej osoby z ktora pracowalem i moglaby mi go dac. Dziekuje za odpowiedz

e

Ciekawski22 - 2013-05-07 09:11:23 Pracowalem w Brembo przez Agencje ale sie zwolnilem bo otrzymalem inna oferte pracy niestety teraz jestem bezrobotny i chcialbym tam wrocic pani w agencji pracy powiedziala mi ze brembo nie zatrudnia ponownie pracownikow ktorzy juz tam kiedys pracowali.Czy faktycznie tak jest ? Chyba ze jest jakas mozliwosc nie wiem moze przez inna agencje czy cos ? prosze o odpowiedzmasz możliwość nagrania jej wypowiedzi i pójścia z tym do sądu. oni faktycznie tak robią, ale drogi zamkniętej jeszcze nie masz. Możesz przedzwonić do jakiegoś kierownika z brembo i powiedzieć, że jesteś chętny do pracy. Robotę będziesz miał pewną, ale tylko jeśli chdzi o naparzanie młotkiem. Reszta to łut szczęścia i twoje kwalifikacje.

xxx

stary, tarcze na pierwszy montaż i AM dostępny w sklepach to praktycznie dwie różne tarcze (większa kontrola na pierwszy montaż). O mercedesie to już nie wspomnę - tam mają osobną firmę, która kontroluje tarcze i bubla nie puszczą (nego)

fred

Dlatego jest w Polsce bo żaden makaron za taką jałmużnę jaką oferują Polaczkom nie będzie sobie brudził rąk a polski murzyn to prawi jak chińczyk tani w utrzymaniu stąd coraz wiecej zagranicznych Żydów w Polsce zakłada firmy

księżycowy dżin

witam,Jak tak czytam te niektore opinie to zbiera mi sie na wymioty,polak wszak ma we krwi wieczne narzekanie na warunki i kase,wiec jak wam tak zle to zamiast w polsce jedzcie pracowac do wloch to dopiero zobaczycie za jaki damski ..[usunięte przez moderatora] robia wlosi wedle swoich cen zywnosci i paliwa.Wiec zanim znow zaczniecie pieprzyc jak to jest zle i niedobrze to zastanowcie sie dlaczego ten zaklad jest akurat w polsce...pozdr...M

stary

ciekawe bo polski zakład robi praktycznie tarcze na pierwszy montaż- dla producentów samochodów-(min. mercedesa , forda i to są miliony sztuk )Od mercedesa dostał nawet wyróżnienie za najlepszego dostawcy i wygrali przetarg na tarcze nowego typu stalowo- żeliwne do przyszłych modeli mesia. Cóż, Brembo CHINY też istnieje. Praca na produkcji w 4 brygadówce( dla małpy jak mówi kierownictwo) ciężka, duży stres hałas i temperatura. Za coraz mniejsze zarobki. Jak się" nowy" sam nie nauczy to o szkoleniach może zapomnieć .Normy strasznie wyśrubowane więc premia marna. ciągle łażą i normy podnoszą

Krzycho

Ja pracowałem bez pośredniaka i zarabiałem trzy lata temu 2300 netto z premią na odlewni. Ale jak ostatnio wymieniałem tarcze hamulcowe to mechanik odradzam Brembo, zwłaszcza te z napisem made in Poland. Dużo ma skarg i zdarzało się, że po kilku tys. km musiał je wymieniać. Polecał do mojego BMW Ate, Boscha, TRW, ale o Brembo nie chciał słyszeć. Co wy na to?

mick

1250 zł ? to nie wiem przez jakiego pośrednika robiłeś ja jak robiłem prez tranwaldera to 1650-1800 wychodziłem

były operator CNC

Pracowałem w Brembo dwa lata temu jako operator CNC. Zarobiłem ''na rękę'' 2500 złotych. Po skończeniu studiów zatrudniłem się jako programista C++ w Krakowie i powiem wam, że ta firma pomogła mi opłacić studia i teraz jestem jej wdzięczny. Może kiedyś były wyższe zarobki, ale jak słyszę coraz gorsze opinie o polskich tarczach z Brembo, to chyba wiem dlaczego jest teraz tak źle z płacami. Przecież buble i utrata marki kosztuje Brembo Poland.Liczę, że wyjdziecie na prostą z jakością tarcz i Włosi podejmą odpowiednie działania w tym zakładzie, co zmieni waszą sytuację w stosunkach międzyludzkich i finansową. Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.