Opinie o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Brembo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brembo Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

majk

nie rozumiem skąd się wzięło 1700brutto jak do mnie dzwonili wczoraj i usłyszałem że oferują 1570zl brutto każdemu mówią co innego? coś tu jest nie tak

piter

Niektórzy to chyba czytać nie umieją nikt się na pracę przez telefon nie zgodził i nie podpisał żadnej umowy więc co piszesz głupio że kto się zgadza na pracę nie wiedząc jakie pieniądze mają mu płacić. Spotkanie jest 28 odnośnie wynagrodzenia i jeśli powiedzą 1200 na rękę to sądzę że będzie odsiew bo nikogo nie stać za pracę za 1200 zł i jeszcze wydawać tyle kasy za dojazdy jak mieszka np. w Krakowie. A drugą sprawą jest to że 2 chłopakom nie powiedzieli ile dają po dwóch rozmowach a jednemu szczęśliwcowi od razu powiedzieli że będzie to 1700 brutto.

JWP

spoko misiek !:) 28 zdam ci relacje jesli bedzie trzeba przyznam racje :) puki co milej pracy i do uslyszenia !:)

misiek

i pamietaj jeszcze: ze nie tylko bedziesz pracowal na jednym miejscu powiedzmy na tokarce lub frezarce CNC, musisz byc kolego w dzisiejszych czasach uniwersalny u nas w firmie, to znaczy, ze jak jest potrzeba idziesz na produkcje, na montaz, na pakowanie, na magazyn, rozladunek tira itd..Niema ze ty stoisz lapy w kieszeni a maszyna toczy, zapomnij! Przez ten okres co material jest w trakcie obrobki, idziesz na linie normalnie pozapierdzielac! Zreszta sami zobaczycie i wspomnicie moje slowa..Niema co sie tu rozpisywac, za okolo miesiac czasu po wyplacie, po przepracowanym miesiacu, zobaczysz co i jak i napewno beda tutaj negatywne wpisy, moge sie z toba kolego zalozyc ze tak bedzie! Bo takich choiraków jak ty było mnóstwo!! Sami poszli i sie zwolnili...Mimo tego powodzenia zycze..Tyle z mojej strony, ide robic..koniec przerwy!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brembo Poland Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
misiek

kolego bo do pracy dzisiaj szedlem a mam szkolic bo jak napisalem obowiazuje mnie 3 miesieczny okres wypowiedzenia i nie czaruj sie bo niema sensu ok? Myslisz ze firma ci nawali nie wiadomo ile? Dostaniesz 1200 na reke czyli jakies 1700 brutto bo WSZYSCY TAK MAJA! W Dabrowie i w Czestochowie czemu by nagle w niepolomicach mieli zmienic stawke i wam dac na reke po 2 tysie? zapomnij kolego..W dzisiejszych ciezkich czasach ludzie sie o prace bija a pracodawcy to wykorzystuja, chcesz pracujesz za 1700 brutto, nie chcesz to wypad na twoje miejsce maja juz kilku innych. co ty myslisz ze ktos ci nawali? pracowales lub pracujesz w brembo? A ja juz tu 6 rok siedze kolego i tez mam rodzine i tez musze niestety wyzywic ich wiec nie czaruj tu ze ktos ci nawali nie wiadomo ile..Jak mozesz sie godzic na prace nie znajac wynagrodzenia????? zwariowales??? po roku czasu pracy dostaniesz iles tam % do wyplaty wiecej, tak jak mowilem zeby zaczac w miare zarabiac musisz popracowac co najmniej 5 lat!! Wiec zapomnij o nie wiadomo jakich pieniadzach na samym poczatku. teraz jestem w pracy p[lus tego ze mam dostep do neta! i to wszystko z plusow a i ze macie prace panowie cieszyc sie od ucha do ucha!!!!:)))) Praca jest zarobkow niema!! Aha jak cos spierdzielisz na produkcji pamietaj, z wyplaty ci kolego odbija! tu nikt sie z toba cackał nie bedzie..Powodzenia..Widzisz jaka firma? Swieto, a trzeba niestety pracowac taka to firma! Ludzi zmieniaja jak rekawiczki, zawsze maja argument jeden: Na Twoje miejsce mamy mnóstwo CV!!!! I to jest ich argument!

qwerty

JWP - 2013-08-15 12:25:39 Panowie nie siejcie paniki. 28 jest spotkanie i sie wszystkiego dowiemy. mysle ze nie bylo by takiego szumu o najnizsza krajowa bo albo napewno firma chcaca zatrudnic jakich kolwiek specjalistow w danej dziedzini musi sie z tym liczyc ze nie da im 1200 i robcie bo za takie pieniadze to sie dzis nawet rowów kopac nie da... 28 sierpnia jest spotkanie mozna przyjsc zobaczyc zapoznac sie z oferta jak nie przypasuje to przeciez nikt nie bedzie zmuszal.... ja wychodze z zalozenia ze lepiej zrobic i zalowac niz zalowac ze sie nie sprobowalo... wiec skonczcie internetowa napinke i propagande.... A pana wypisujacym sie wczesniej to jak masz mlodych skolic skoro sie zwalniasz ?? a tak na marginesie patrzac na godzine wpisu nasówa mi sie pytanie czy na nocce w robocie nie macie co robic ??]:- Pozdrawiam normalnych niebojacych sie wyzwaN !!jwp - wyzwania za 1200 zl?? gratuluje ambicji. mysle ze wiekszym wyzwaniem byla by praca za 300 zl .

JWP

Przemek

Za taka stawke co proponuja to OLIMAR u nas w Niepołomicach przyjmuje i nie muszę jezdzic do dabrowy na szkolenia:P

VIPER

panowie ja niedawno tam sie zatrudniłem na CNC i jest oki ide na 8 h i [usunięte przez moderatora] robota mi sie podoba

cba
@VIPER

hej kolego to przyjdz na odlewnie to zobaczysz jak wygląda prawdziwa praca! dlaczego na was gadają nieroby????????????????????????????

misiek

po co jest tak dlugie szkolenie? bo oni doskonale wiedza ze 70% ludzi z was sama zrezygnuje! i beda musieli znowu robic nabór do pracy..Tu nikt wam niczego nie da, zadnych kokosow niebedzie, bedzie trzeba ostro [usunięte przez moderatora] i za marne grosze! Ja tu juz pracuje 6 lat i mam 2100 na reke a wy byscie chcieli zaraz po przyjsciu do pracy 2500??? Pomarzyc kazdy moze!:) Grubo sie zastanowcie czy warto w ogole?? Dobry tokarz cnc w normalnej firmie jest w stanie zarobic w okolicach 3 tyś zl! wiem, bo sam bede prace zmienial..Na razie mam 3 miesieczny okres wypowiedzenia..powodzenia zycze! I troche realnego myslenia..!

Misiek

nikt wam kokosow nie da co wy myslicie ze na poczatek kazdy dostanie 2500 na reke????? tyle to maja po kilku latach pracy na odlewni gdzie robota jest cholernie ciezka!!! w duzym zapyleniu, halasie i goracu!! na poczatek 1700 brutto a moze po prau latach na 2100 na reke wyjdziecie! co wy myslicie ze brembo placi nie wiadomo ile?? pracuje w dabrowie gorniczej wiec wiem jak jest i na pewno wiekszych stawek niz u nas wam nikt nie da! Dobrze sie zastanowcie nad tym wszystkim czytam te wszystkie opinie i widze ze kazdy sie napalil..Po pierwszym przepracowanym miesiacu wasz zapal ostygnie..Wiem bo mam dostac do szkolenia od was pare osob...Ci co nie maja pracy to lepsze 1700 brutto niz nic..ale ci co maja i znaja sie na robocie to lepiej sie GRUBO zastanowcie czy warto zmieniac? Bo kokosow to wam tutaj nikt nie da! Musicie sporo przepracowac zeby dostac jakas podwyzke i przedewszystkim wykazac sie!! Zeby wiedzieli ze was moga postawic i na maszynie i na produkcji jak bedzie trzeba kogos zastapic..takze nie napalajcie sie...was zapal ostygnie po pierwszym miesiacu wyplaty i 70% ludzi sie po tym okresie zwolni! Wiem bo juz to przerabialem i szkolilismy wiele ludzi ktorzy po pierwszym miesiacu sami rezygnowali powod byl jeden: Za mala kasa za ta prace!! takze przemyslcie to wszystko dobrze i cudow nie oczekujcie! Tu trzeba [usunięte przez moderatora] .i za male pieniadze! Niema wakacji..

ZAJD

TERAZ TO PODEJRZEWAM , ZE NA JEDNYM ZWOLNIONYM MIEJSCU SIE NIE SKONCZY:) JAK MOZNA PODEJMOWAC PRACE NIE ZNAJAC STAWKI????

Robert

Poza tym pracownik na cnc ze stażem 5 lat w brembo w Dąbrowie zarabia na reke 2100!! Ale trzeba najpierw przepracować swoje!! Za najmniejszą kasę..Dlatego olałem to..Szkoda mi czasu. Więc zwolniło się jedno miejsce Panowie.

Robert

Bo tyle proponują! Ja nie wiem, jak wy się godzicie na pracę, jak nawet nie wiecie ile macie zarabiać? Dzwonili do mnie wczoraj, porozmawiałem trochę i zrezygnowałem z poczatkiem września start w Dąbrowie górniczej, transport zapewniają, ale jak mi powiedzieli jaka stawka, to szkoda gadać...1700 brutto to wyjdzie wam Panowie jakieś 1200 albo 1100 z groszami..Olałem sprawę. Szkoda czasu, jeszcze tyle miesięcy tego szkolenia...Wielkie halo narobili a w sumie o nic..

kuk

własnie skąd wiadomo że akurat 1700brutto?

dzik

Skad wiadomosc o 1700 brutto?

zajd

kru - 2013-08-13 16:13:59 witam ciekawe jaką podstawę zaproponują?1700 brutto, tyle we temacie. i jeszcze to niby szkolenie trwające tyle czasu, cos mi sie to niepodoba

kru

witam ciekawe jaką podstawę zaproponują?

wujek

Potwierdzam , ja tez dzis dostalem telefon po drugim etapie :)

qwerty

Jarek - 2013-08-13 08:33:32 Do mnie dzwonili z początkiem sierpnia i zaprosili na 2 etap rozmów, który odbył się w zeszłym tygodniu. Tez mi powiedzieli że będa dzwonić, a Ja ten nr wykasowałem z telefonu:(((( Podajcie mi go, bedę wdzięczny.Dzwonili po drugim etapie pod koniec sierpnia omówienie gdzie robimy badania, sprawy kadrowe , dokumenty i z początkiem wrzesnia do Dabrowy Górniczej na szkolenie

Zostaw merytoryczną opinię o Brembo Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brembo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brembo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brembo Poland Sp. z o.o.