Opinie o Zakład Karny Warszawa-Białołęka w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Karny Warszawa-Białołęka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Karny Warszawa-Białołęka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Karny Warszawa-Białołęka w Warszawa

Katarzyna Nowy wpis

Powem tak, to jest najgorsze więzienie w Polsce pod względem organizacji oraz traktowania rodzin osób osadzonych.

Winetu Nowy wpis

Z taką patologią jaka jest w tym zakładzie to sie jeszcze nie spotkałem. Pracują tam same słoiki. Chamstwo niesamowite. Syn skarzyl się na koordynatorkę oddziału szkolnego więc te poniższe opinie o niej to prawda.

Co jaki czas w Zakład Karny Warszawa-Białołęka można ubiegać się o podwyżkę?

Osoba odwiedzająca

Obsługa interesanta na bardzo niskim poziomie. SW za "nic" ma osoby odwiedzające. Organizacja wadliwa. Pani (usunięte przez administratora) koordynator oddziału nie szanuje skazanych. Ostatnio do osadzonych powiedziała cyt.: "Będę się modlić, żebyście mieli zepsute święta "... Te słowa wiele mówią o tym, jaki personel jest zatrudniony w owej jednostce... Taka osoba nie powinna pracować w SW.

Gość Nowy wpis
@Osoba odwiedzająca

Wiadomo o kogo chodzi... Koordynatorka pewnego oddziału, która jest agresywna do osob osadzonych. Za wszelką cenę chce się wykazać. Jednak pacodawca powinien ta panią wysłać na szkolenie z savoir vivre w życiu codziennym i zawodowym.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Karny Warszawa-Białołęka? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Wkurzona

Dzisiejsze widzenie to koszmar, wyznaczają sami godzinę widzenia a na miejscu okazuje się że jest opóźnienie 3 godz bo było przedstawienie świąteczne dla osadzonych. Czy nie można było uwzględnić tego w emailu wraz ze zgodą widzenia ??? Skandaliczne traktowanie odwiedzających w dniu dzisiejszym. Wspomnę tylko że miałam zostawić leżąca chorą mamę na czas widzenia myśląc że zajmie mi to ok 2 godz a zajęło mi to ponad 4. Czy odwiedzający są w ten sposób karani ? Tak się można poczuć, tylko za co ta kara ? Skandal, skandal, skandal !!!!!!!!!!!!

Kiki

W wiekszosci sluzba wiezienna powinna byc do wymiany. Zero organizacji , ale zdarzaja sie pojedyncze przyklady porzadnie wykonujacych swoje funkcje. -10/10

pseudonim

koszmarny dojazd. koniecznych wiele przesiadek. najlepiej chyba jechać przez dworzec wileński. konieczny talon na każdy rodzaj ubrania przekazywanego z zewnątrz. w odróżnieniu od aresztu śledczego przy kłobuckiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Karny Warszawa-Białołęka - Warszawa

• Jak się pracuje w Zakład Karny Warszawa-Białołęka?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Karny Warszawa-Białołęka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Karny Warszawa-Białołęka?

Zakład Karny Warszawa-Białołęka

Zakład Karny Warszawa-Białołęka