Opinie o Wonder World Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wonder World Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Wonder World Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wonder World Sp. z o.o. w Warszawa

Jmb

Otrzymałam zamówione rzeczy dość szybko, ale 1 z nich w innym kolorze którego nie chcę więc odesłałam. Szukałam w zawiłościach regulaminu jak odesłać, ponieważ sklep nie reagował na moje prośby. Rzecz odesłałam i ..tyle. Nieuczciwość się na was zemści mam nadzieję. Na fb nie można dodać opinii tego butiku od 7 boleści. Nie kupujcie tu.

A

Czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie się udać aby odzyskać pieniądze? Jakie działania należy podjąć.. Jak napisać oświadczenie do sądu?

Patrycja
@A

UOKiK - napisz np. na porady@dlakonsumentow.pl. Od tego jest ten urząd, aby pomagać w takich sytuacjach.

W tym sklepie również nie mogę uzyskać zwrotu pieniędzy. Kupiłam cztery produkty i dwa z nich zwróciłam w terminie za pośrednictwem Poczty Polskiej. Sklep twierdzi, że przesyłka do niego nie dotarła, choć na stronie poczty widnieje status „Dostarczona”. Zostałam również zablokowana przez sklep na Facebooku po pozostawieniu negatywnego komentarza. Widzę wiele ofiar z tymi samymi scenariuszami zachowań. Idę na policję

LilaAu
@Ania

Spotkało mnie dokładnie to samo. Dużo kupuję przez internet, ale z tak skandaliczną obsługą się jeszcze nie spotkałam!

@Ania

Dzisiaj w końcu otrzymałem zwrot pieniędzy za zwrócony przedmiot. Ale trwało to długo i wiązało się z nieprzyjemną komunikacją lub ignorowaniem. Swoją drogą, podobały mi się ubrania, które trzymałam dla siebie. Ale nic więcej tam nie kupię i nikomu tego nie polecę

klient

niestety potwierdzam. Brak kontaktu, brak zamówień i zwrotu. bardzo nie polecam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Butik „Coś się kroi”? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Psycholog
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Knieja18

Ja wogule nie otrzymałam towaru już od 4 tygodninie ma tez zwrotu pieniędzy, zero kontaktu mailowego, telefonicznego przez FB

Patrycja

Miałam nadzieję, że wejdę tu i będą same zachwyty i że moja sytuacja jest wyjątkowa. Niestety zawiodłam się. Dostałam nieprawidłowe sukienki, napisałam maila z reklamacją. Czy zaskoczę Was jeśli napiszę, że zostałam zignorowana? Hehe. No więc po napisaniu komentarza na IG (oczywiście po wcześniejszych próbach kontaktu innymi drogami) została mi wysłana etykieta zwrotu, która okazała się być etykietą innej paczki. Tak - z danymi klienta! I od tej pory to tak sobie trwa: ja piszę, obsługa mnie ignoruje. Od wczoraj zaczęłam dodawać do wiadomości UOKiK i nie spocznę dopóki nie dostanę swoich pieniędzy z powrotem. Tak czy inaczej przestrzegam. Żeby w obecnych czasach taki paździerz, to naprawdę godne pożałowania (albo podziwu).

Klientka

(usunięte przez administratora) Otrzymałam bluzę z uszkodzonym zamkiem Pani stwierdziła, ze tak bywa. Wymiana okazała się porażka bo otrzymałam za mały towar z wyprutą metką( co było pod ręką) i o beznadziejnej jakości. Zarządałam zwrotu na jej koszt. Cała sprawa ciągnęła się od początku lipca. Towar odesłałam, 2 tygodnie czekania na pieniądze i mydlenie mi oczu, ze niby poszły środki ale niestety, nie ze mną takie numery. Kazałam wysłać Pani Oli potwierdzenie przelewu, oczywiście nie miała. Coz, pozostał mi jedynie kontakt przez prywatny profil i informacja, ze sprawa zostanie zgłoszona na policję. Na szczęście po 2 Msc walki nagle w ciągu 15 min zostały zwrócone pieniędze ale pamiętające aby nic nigdy u niej nie kupować

Barbara

Nieuczciwa firma; Dostawy realizują szybko, ale w przypadku reklamacji i zwrotów kontakt się urywa. Czekam miesiąc od dostarczenia zwróconego towaru; nie mam potwierdzenia przyjęcia zwrotu, nie mam zwrotu pieniędzy. W tym przypadku brak kontaktu - nie są odbierane telefony nie odpisują na maile. Kieruję sprawę do UOKiK, ale widzę, że poszkodowanych przez butik jest wielu. (usunięte przez administratora)

Biala
@Barbara

Mam pytanie do wszystkich którzy piszą na temat danej firmy Czy możecie mi powiedzieć w jakiej miejscowości znajduje się ta firma ten sklep ta odzież i numer telefonu Chciałabym potwierdzić pewną rzecz czy mam do czynienia z tą samą osobą

AK

Nie polecam! Obsługa klienta nie istnieje! 20 dni czekam na przelew za zwrócone produkty mimo iż w regulaminie podają 14 dni. Usuwają negatywne komentarze. Zgłaszam do RPK

Klient

Ja też otrzymałam inny towar. Pani raz odebrała telefon i zapewniła że wyśle kod do zwrotu. Później już brak kontaktu. Na messenger to samo napisała że podeśle i nic. Ja pewnie już zostanę z tym towarem ale piszę żeby inni mieli szansę przeczytać i omijać z daleka.

Czy w Coś Tu Się Kroi Kinga Łazarek wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

RomperStromler

Jestem nas dużo. Ja otrzymałam towar, ale inny niż zamówiłam, tańszy. Kontakt mega trudny, jeśli w ogóle się uda. Wszystkie moje komentarze z Facebooka na ich stronie, na bieżąco były usuwane. Jeden z komentarzy zauważyła jedna pani, której po przeprawie udało się odzyskać pieniądze. Przekazałam mi, że takich osób oszukanych jest dużo. Uważajcie u kogo róbcie zakupy! STANOWCZO NIE POLECAM!

Agnieszka

Nie polecam. Zamowienie nie przyszło, kontakt z Panią żaden, na messengerze zistakam zablokowana. Czekam na zwrot pieniędzy.

P

Również odradzam, (usunięte przez administratora).Kilkukrotnie zapewnia,że przelew za zwrot juz wyszedl ale nic z tego. Odziez może nie najgorsza ale takie traktowanie po zwrocie w dzisiejszych czasach nie przejdzie.Rownież zglosze to w odpowiednie miejsce bo tacy ludzie nie powinnni kompletnie prowadzić swoich biznesów.35 dni po zwrócie i tylko kłamstwa.

Tekla

Widzę że jest nas tutaj sporo . Ja też odradzam. Ubrania słabej jakości. Paczka przychodzi po kilkukrotnych przypomnieniach i ściemnianiu że zaginęła. Pani wlascicielka usuwa komentarze negatywne jak tylko chce się ostrzec inne klientki. Pieniądze ze zwrotu otrzymałam po terminie i postraszeniu odpowiednimi urzędami. Nigdy więcej zakupów u tej osoby

Juanita_p

Sklep nie zwraca pieniędzy w terminie, nie odpowiada na maile, wiadomości na fb, nikt nie odbiera telefonu a skrzynka głosowa jest przepełniona. Kontakt możliwy dopiero po napisaniu negatywnego komentarza na stronie sklepu na FB, wtedy właścicielka dzwoni I straszy policja, prawnikami itp. Krzyczy na klientów i wyzywa od nieogarniętych, bo niby nie umieją sprawdzić sobie statusu płatności i zwrotu. Potem ciągnie wymianę "uprzejmości " na messengerze, mimo, że wcześniej nie miała chwili by odpowiedzieć na zapytanie. Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem klienta. Zdecydowanie odradzam.

Rozczarowana

Brak zwrotu pieniędzy od kilku miesięcy. (usunięte przez administratora) Rozpatruję zgłoszenie na policję.

Małgorzata

Pierwszy towar ok, drugi zamówiony i ...nic ! Nie ma towaru ,nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na maila,nie odpisują na SMS i nie oddają pieniędzy !!!! Przestrzegam wszystkich przed tym butikiem !!!!

Magda Wysokińska

Absolutna porażka! Wysłano mi nie to co zamawiałam, a teraz brak kontaktu i zwrotu środków.

Ten sklep to porażka. Brak zamówienia, brak kontaktu a jak już uda się nawiązać kontakt to opowiadają jakieś oderwane od rzeczywistości farmazony. Brak zwrotu pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wonder World Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wonder World Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wonder World Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wonder World Sp. z o.o.?

Wonder World Sp. z o.o.
  • Księcia Witolda 49 / 15