logo Salon InHarmony

Salon InHarmony

Warszawa

Opinie o Salon InHarmony

Eryk 2014-10-14 17:58:11
Salon In Harmony to podobno zespół fryzjerów-stylistów, którzy łączą pasję, wyobraźnię, artyzm, oraz zamiłowanie do ekologii. Zwą się kreatorami nowych trendów, nawet całkiem im to wychodzi, bowiem współpracują z prasą i telewizją, m.in. przy produkcji reklam, sesji zdjęciowych itp. Jak piszą do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, a ich stali Klienci przekonali się już o profesjonalizmie i miłej atmosferze, jaka panuje w ich Salonie.
piano 2014-11-16 03:20:35
szczerze muszę przyznać , że to dość specyficzne miejsce do podjęcia pracy to Salon InHarmony. Wydaje mi się , że firma przeznaczona już tak zupełnie do młodych bo nie wierzę , żeby ludzie doświadczenie wiekowo odnleźli się w takich klimatach . Choć nie zaszkodzi jeśli napiszecie czy kogoś szukają ;)
piano 2015-08-12 21:13:19
pracowałem tutaj swojego czasu i szczerze przyznam , że firma jak na swoje mozliwości , funkcjonuje naprawdę całkiem dobrze. Zgadzam się z tym , że to miejsce pracy przeznaczone jest głównie z mysłą o ludziach młodych którzy dopiero zaczynają swoją karierę pracowniczą. Może ktoś z Was ostatnio też tu pracował?
kemping 2016-04-14 11:24:15
@piano a jakie warunki wtedy inHarmony Ci oferowało? Dziwię się, że jak na warszawskie studio, kompletnie nikt o nich nie mówi, nie wspominając o braku ofert
zadowolona 2016-05-16 19:37:32
Mają już u siebie najlepszych fryzjerów z całej stolicy @kemping więc nikogo nowego nie szukają. Ja gorąco polecam! Ceny nie są wysokie, a profesjonalizm wart każdej ceny.
Zostaw swoją opinię o Salon InHarmony - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon InHarmony