Opinie o COI - Centralny Ośrodek Informatyki w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy COI - Centralny Ośrodek Informatyki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w COI - Centralny Ośrodek Informatyki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COI - Centralny Ośrodek Informatyki w Warszawa

M....

Praca w tej "firmie" to jest ewidentnie jakiś żart. Pracuję już jakiś czas i jedyne co dobrego mogę o tym śmiesznym miejscu pracy powiedzieć to jest możliwość pracy zdalnej. Podstawą istnienia tej instytucji jest kolesiostwo i tworzenie nowych stanowisk dyrektorskich (swoją drogą zupełnie niepotrzebnych, niedługo będzie więcej dyrektorów niż samych pracowników niższego szczebla). Organizacja jest beznadziejna, rzucają konsultantów na projekty o których nic nie wiedzą bez szkolenia tylko aby rozładować kolejkę. Chcą żeby każdy znał każdy projekt, to nie jest firma stawiająca na specjalistów z danej dziedziny. Jest bałagan z grafikiem a propozycja nowego projektu całodobowego za (usunięte przez administratora) pieniądze gdzie też jest więcej koordynatorów niż samych odbierających jest powalająca bo uwaga: pozwalają odebrać dzień wolny za święta i niedzielę w tygodniu. Normalnie cud nie firma. Pensja na stanowisku specjalisty jest bardzo niska, niemal najniższa krajowa mimo tego, że czasami trzeba pracować na wielu skillach. Obiecane podwyżki miały być jawne i przedstawione pracownikom ale się okazało, że tyle po sobie rozdali, że zabrakło dla reszty i jak ktoś nie jest znajomym dyrektora to może zapomnieć o dodatkowej kasie i na pewno o awansie. Nie można tu liczyć na rozwój bo dyrektorzy blokują po swojemu dla swoich znajomych. Sprzęt o którym ktoś tu pisał to jest archaiczne urządzenie z lat chyba jeszcze 90 (oprócz telefonów, te są sprawne) a prośba wymiany czy naprawy jest pomijana. Nawet karty do biura się nie można doprosić. Nie wiem kto pisał te same superlatywy o nędznych szkoleniach i super sprzęcie ale to na pewno nie jest sprzęt rozdawany dla każdego. Serdecznie polecam jeśli ktoś jest masochistą i lubi pracować ciężko za marne pieniądze. Jeśli szanujesz swój czas, zdrowie i szukasz spokojnej pracy to nie tu.

@M....

Możesz powiedzieć jakie stanowisko?

Jestem zatrudniony w COI od niedawna. Muszę jednak jasno zaznaczyć, że wcześniej słyszałem i czytałem wiele złego na temat zarządzania i traktowania pracowników w tej firmie. Dałem się jednak namówić znajomemu na spróbowanie swoich sił w COI, bo wcześniej wprawdzie miał on ochotę odejść z firmy, ale przekonywał mnie, że coś się ruszyło i widać zmiany. Nie jest tajemnicą, że we wrześniu zmienił się dyrektor główny. Ja mogę ocenić to co zastałem od grudnia 2021. Pierwsze wrażenie MEGA pozytywne. Pierwszego dnia dostałem cały potrzebny sprzęt do pracy i dokumentację. Szkolenia przeszedłem sprawnie. Potem już ostro do pracy. Mam stały kontakt z zespołem, wprawdzie w większości online ale to w zupełności wystarcza. Wiem co robić, komu raportuję itd. Na razie nie doszło do żadnego zgrzytu. Dostaliśmy też wszyscy listę szkoleń na ten rok i w moim dziale wygląda to nieźle. Fajne było spotkanie pracowników z zarządem (online), który opowiadał o tym co firma zrobiła, jakie są plany i można było zadawać pytania. Pierwszy raz wziąłem w tym udział i myślę, że to fajny pomysł, zwłaszcza, że firma jest duża. Poza tym mogę pracować zdalnie albo w biurze (sam decyduję!), co jest dla mnie świetnym rozwiązaniem. Mogę zaczynać pracę między 7.00 a 10.00, a wcześniej pracowałem sztywno od 9.00 do 17.00. Wiem, że pracuję tu zaledwie dwa miesiące, ale jak na razie to wszystko o czym czytałem wcześniej się nie potwierdza. Tak więc chyba sporo się tu zmieniło. Pozdrawiam

@Real

Drodzy, Dziękujemy za Wasze opinie. Nie jesteśmy zdziwieni pozytywną opinią od @Nowy (i bardzo za nią dziękujemy!), ponieważ wiele tego typu pozytywnych słów słyszymy od naszych współpracowników i czytamy w anonimowych ankietach wewnątrzfirmowych. Z naszych badań wynika, że na ponad 1300 pracowników, zdecydowanie więcej jest osób zadowolonych, niż niezadowolonych. W ankiecie firmowej z początku 2023 roku 91% respondentów zgodziło się z twierdzeniem „W COI czuję się bezpiecznie i dobrze, zawsze znajdę przestrzeń do rozmowy ze swoimi współpracownikami i pomoc w rozwiązywania problemów”. Takich przykładów jest więcej. To, że wielu osobom dobrze się u nas pracuje, potwierdza też fakt, że spora część pracowników jest z nami już wiele lat. Tych, którzy chcą się przekonać, jak jest w COI, zachęcamy do sprawdzenia naszych ofert pracy: https://www.coi.gov.pl/kariera oraz do obserwowania mediów społecznościowych, dzięki którym można nas trochę bliżej poznać https://www.facebook.com/coigovpl https://www.linkedin.com/company/2674383 Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

Mirek

Rekrutacja na stanowisko Radca Prawny - ktoś ma doświadczenia? Warto? Bo czytałem tutaj wiele negatywnych opinii ogólnie co do pracy w COI.

@AK

Drogi Oskarze, Dziękujemy za Twoje zainteresowanie. W ocenie obecnych pracowników w Departamencie Prawnym panują partnerskie relacje oraz bardzo dobra atmosfera. Współpracownicy i przełożeni dzielą się posiadaną wiedzą przez co można się dużo nauczyć. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@cyfra.gov.pl/ oraz zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy https://www.coi.gov.pl/kariera. Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

Obecny pracownik

Może wypowiem się jako obecny pracownik: dobre zaplecze socjalne, coraz ciekawsze benefity, możliwości rozwoju, awansów, wsparcie zespołu i przełożonych. Możliwość pracy przy kluczowych systemach państwowych, bardzo ciekawe projekty! :) Serdecznie polecam pracę w COI :) P.S. Nie wyobrażam sobie odejść z pracy/zostać zwolnionym i stale wypisywać paszkwile na poprzedniego pracodawcę... już pomijając to, że w prawdziwość większości z nich powątpiewam. Jeśli kiedyś do tego dojdzie, to znaczy, że spadłem poniżej poziomu mułu ;)

@Obecny pracownik

Drogi Obecny Pracowniku, bardzo dziękujemy za Twoją opinię, jest nam niezmiernie miło czytać takie słowa. Jeżeli chodzi o coraz ciekawsze benefity - faktycznie, w tym roku wprowadziliśmy m.in. dodatkowy urlop czterotygodniowy po trzech latach pracy, dzień wolny z okazji urodzin czy dwa dodatkowe dni na wolontariat. Jeszcze więcej ciekawych benefitów przed nami, więc zachęcamy wszystkich do obserwowania naszych mediów społecznościowych - tam o wszystkim piszemy na bieżąco! https://www.facebook.com/coigovpl https://www.linkedin.com/company/2674383 Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

Kasia Nowy wpis

Bardzo fajna firma. Ambitne projekty. Dużo można się nauczyć. Duży zakres obowiązków.

@kandydat

Kiedy upłynął termin składania dokumentów w ramach ostatniej rekrutacji na stanowisko Radcy Prawnego w COI?

Centralny Ośrodek Informatyki Nowy wpis
@@kandydat

Termin rekrutacji na stanowisko Radcy Prawnego COI upłyną 10 kwietnia. Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

Centralny Ośrodek Informatyki Nowy wpis

Tak. Wypłaty zgodnie z regulaminem wypłacane są do 28 kwietnia Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

Przeczytałem tutaj, że niby tu liczą się układy i trzeba dobrze żyć z pewnymi osobami. Ja chciałbym pracować jako grafik i z kim wtedy musiałbym dobrze wejść w relacje? Dajcie znać czy bez znajomości też mam szansę na zatrudnienie. Jeszcze bym chciał wiedzieć od czego zależy wysokość pensji, bo w ogłoszeniu podają 10-13k, a różnica 3k to wcale niemało.

Centralny Ośrodek Informatyki

Cieszymy się, że wśród naszych ofert pracy udało Ci się znaleźć coś dla siebie! Na wysokość wynagrodzenia składa się w jakim stopniu kandydat spełnia wymogi określone w ogłoszeniu o pracę oraz jego doświadczenie. W zależności od tych czynników proponowana jest kandydatowi stawka z widełek. Pomimo kilku nieprzychylnych komentarzy chcemy zapewnić, że w COI każdy kto podejdzie do procesu rekrutacyjnego i pozytywnie przejdzie rozmowę kwalifikacyjną ma szansę na dołączenie do naszego zespołu i nie ma potrzeby posiadania specjalnych znajomości. Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

Szanse dołączenia faktycznie ma każdy i niestety na tym słowie te rowne szanse sie koncza. Z zabetonowanym kregiem znajomosci nie wygrasz

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w COI - Centralny Ośrodek Informatyki rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Senior application server specialist (Mikroservices)?
Kandydatka

Miałam przyjemność wziąć udział w rekrutacji w COI na stanowisko administracyjne. Chcę się w Państwem podzielić opinią, na temat organizacji procesu rekrutacji, który odbył się bardzo sprawnie. Kadry działają błyskawicznie i wszystko to co zostało zapowiedziane podczas rozmów, miało miejsce w rzeczywistości-wszystkie ustalenia, czy informacje o dalszym procesie rekrutacji. Cały proces rekrutacji potrwał zaledwie kilka dni, włącznie z precyzyjnym feedbackiem o wynikach poszczególnych etapów. Finalną rozmowę rekrutacyjną w formie on-line oceniam jako bardzo dobrą. Odbyła się w przyjaznej atmosferze z kierownictwem firmy. Rozmowa była bardzo rzeczowa i i profesjonalna. Mimo, iż nie udało mi się otrzymać propozycji pracy ze strony COI, mam bardzo pozytywne odczucia co do tej organizacji. Z chęcią będę próbować swoich sił w kolejnych rekrutacjach:)

@Kandydatka

Droga Kandydatko, Cieszymy się, że masz dobre wspomnienia z naszego procesu rekrutacyjnego. Mamy nadzieję, że udzielony feedback pomoże Ci w Twoim rozwoju zawodowym. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy i ponownego aplikowania! Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

@Kandydatka

Mimochodem wspomniałaś o etapach procesu rekrutacji.chcę się tu ubiegać o posadę Zastępcy Z Dyrektora Departamentu HR, gdyż mam doświadczenie, zarówno w budowaniu strategii HR, jak i obszarze realizacji procesów HR, nie wyłączając umiejętności we współpracy z kadrą zarządzającą. Z iloma więc etapami rekrutacji będą miał tu do czynienia? I ile czasu trzeba na to poświęcić?

Kandydatka
@Kandydat

Kandydacie, Nie chcę się wypowiadać za organizację, sądzę, że proces rekrutacji może wyglądać inaczej w zależności od rodzaju stanowiska. W moim przypadku to były 2 etapy. 1 etap to rozmowa telefoniczna z rekruterką i krótki acz rzeczowy wywiad na temat Twojej osoby, przebiegu kariery zawodowej. Podczas rozmowy padają standardowe pytania na rozmowach rekrutacyjnych - nic podchwytliwego. Otrzymałam informację, ze ta wiedza pomoże rekruterce stworzyć mój profil, by w pigułce przekazać wiedzę kierownictwu. 2 etap to spotkanie on-line z dyrektorem HR i dyrektorem COI. Myślę, że szczegóły tej rozmowy zachowam dla siebie z uwagi na szacunek do tej organizacji, ale tak jak pisałam w poprzednim poście - rozmowa odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze i miała bardzo profesjonalny charakter. Cały proces włącznie z finalnym feedbackiem potrwał dokładnie 7 dni roboczych. Okazuje się, że nawet jeśli nie spotykamy się z sukcesem w postaci propozycji pracy, można zachować dobre wspomnienia i z procesu rekrutacji i po ludzku podziękować za profesjonalizm. Życzę powodzenia!

@Kandydatka

Rekrutacja na Zastępcę Dyrektora Departamentu HR, tak jak wyżej opisała Kandydatka składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap to krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem, a drugi to rozmowa z Dyrektorką HR oraz Dyrektorem COI. Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

Anonimouse
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

To prawda, jest coraz gorzej. Robi się z tego straszna korporacja. Nie będzie niczym dziwnym jak dobrzy fachowcy będą odchodzić od istotnych projektów. Miało nie być kolesiostwa no ale jest widoczne już w wielu miejscach. Ostatni wybór wicedyrektora wywodzącego się z Microsoft, przypadek? A może był konkurs? Cyberdefence24 także to przypomniał świetnie, że minister Cyfryzacji Gawkowski nie planuje zmian szefów jednostek takich jak COI czy NASK. Najwidoczniej pokusa kroczy już przed planami. https://cyberdefence24.pl/biznes-i-finanse/zmiany-w-centralnym-osrodku-informatyki-nowa-twarz-z-microsoftu

Było dobrze...

Było ok, ale się popsuło. To nie jest miejsce dla tych, którym się chce. Ty daj z siebie wszystko, ale nie licz na to, że puścimy Cię na szkolenie. Nawet z delegacjami jest problem, bo firmy nie stać na pokrycie ich kosztu...a ludzie z całej Polski...

Było
@Było dobrze...

Pewnie, że było, doszło wiele nowych osób, albo bez kompetencji albo zakompleksionych. Zwykły pracownik się nie liczy chyba, że ma układy, albo jest rodziną kogoś z managementu, wtedy są premie i podwyżki. Obiecane na rekrutacji premie nie istnieją, a osoby które chcą coś zrobić i dbają o swoje zespoły znikają z firmy bez śladu. Jako kobieta mam trochę lepiej, ale to też pewnie chwilowe. Wiele osób z którymi pracuję już sobie szuka nowych pracodawców. Ech.

@Było dobrze...

Zdecydowanie jesteśmy innego zdania. W COI tworzymy największe projekty IT w Polsce, a takie realizacje wymagają unikatowego zespołu. COI to ponad 1500 świetnych ekspertek i ekspertów z przeróżnymi kompetencjami i różnorodnym doświadczeniem. Ale tym, co łączy nas wszystkich, jest zaangażowanie i pasja. Zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą kampanią na LinkedIn, w której nasi pracownicy oceniają pracę u nas - #PracownicyOceniająCOI. Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

@pracodawca, czy rekrutacja na stanowisko specjalisty ds systemu rejestrów państwowych jest jeszcze otwarta? Na kilku stronach widnieje to ogłoszenie, jednak na stronie COI ono się nie pojawia.

@Zainteresowany

Głównym miejscem, w którym zawsze są aktualne oferty pracy jest nasz strona internetowa (www.coi.gov.pl). Niektóre portale co jakiś czas zaciągają oferty z naszej strony i może nie było jeszcze aktualizacji. Niestety jeśli chodzi o stanowisko Specjalisty ds. Systemu Rejestrów Państwowych to ta rekrutacja jest już zakończona. Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

Bież@ce

Sytuację w firmie świetnie opisuje Dziennik Gazeta Prawna. Parę zwolnień naprawdę kompetentnych i zaangażowanych Dyrektorów i wybranie na zastępcę Dyr. COI osoby, która wydawała przejściówki do firmy...

@Bież@ce

Droga/i Bież@ce, Wskazane w wywiadzie osoby zakończyły współpracę z COI za porozumieniem stron, co należy uwzględnić przy analizie sytuacji. Decyzja o powołaniu Zastępcy Dyrektora COI była podyktowana jego kompetencjami oraz doświadczeniem, które dyrektor COI uznał za kluczowe dla naszej organizacji. Warto podkreślić, że w procesie rekrutacji kierowaliśmy się wyłącznie kryteriami merytorycznymi oraz potrzebami firmy, a decyzja była oparta na długofalowych interesach COI oraz naszych partnerów. Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

Były.
@Centralny Ośrodek Informatyki

Porozumienie stron bez możliwości negocjacji. Dostajesz papier i znikasz z firmy. Formalnie sama sie zwalniasz. Sprytne.

Były

Praca ogólnie bardzo fajna, jednak kompetencje i merytoryka nie jest ważna. Ważne jest kto komu się podlizuje. Aby się utrzymać ważne jest lizusostwo, układy, i mówienie tak jak mówi osoba decyzyjna. Nie ważne ile umiesz ile wiesz. Osoby bez kompetencji i zakompleksione mogą zniszczyć człowiek ratując swój (usunięte przez administratora) a do tego zatrudniając całą rodzinę. Nie polecam osobom które chcą dać z siebie wszystko dostając w zamian kopniaka. Dobra rada: z daleka/

@Pracodawca stanowisko Specjalisty ds wsparcia i zarzadzania dokumentami jest otwarte stanowisko tu na portalu, ale nie ma go ani na stronie COI ani na innych portalach gdzie zazwyczaj COI ma ogloszenia. Czy prowadzona jest jeszcze rekrutacja na to stanowisko?

@Ewa

Droga Ewo, Głównym miejscem, w którym zawsze są aktualne oferty pracy jest nasz strona internetowa (www.coi.gov.pl). Niektóre portale co jakiś czas zaciągają oferty z naszej strony i może nie było jeszcze aktualizacji. Niestety jeśli chodzi o stanowisko Specjalisty ds wsparcia i zarzadzania dokumentami ta rekrutacja jest już zakończona. Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

@Centralny Ośrodek Informatyki

Dziękuję za odpowiedź. Nie byłam pewna, co jest pierwszym źródłem, gdyż data zamknięcia oferty była podana aż majowa. Teraz wszystko jasne :)

W ogłoszeniu dla koordynatora biura dają dodatkowe dni urlopu, ale to tak od początku zatrudnienia? Jeśli tak to dajcie znać ile to jest dni w ciągu roku. Proszę o doprecyzowanie co to znaczy wychodzenie w ciągu (usunięte przez administratora) prze możliwość szybkich prywatnych wyjść, Trzeba to jakoś potem odrabiać?

Centralny Ośrodek Informatyki

Droga/i LV, Z naszych benefitów każdy pracownik może skorzystać już od pierwszego dnia pracy. Dodatkowe dni urlopu to u nas m.in. wolne w urodziny czy dwa dni wolne w roku na działalność wolontaryjną, a po trzech latach pracy w COI przysługuje nam też dodatkowy, płatny miesiąc urlopu. Jeśli chodzi o szybkie wyjścia prywatne to istnieje możliwość odznaczenia w naszym systemie potrzeby skorzystania z wyjścia prywatnego – określasz przez ile czasu Cię nie będzie oraz kiedy odrobisz nieobecne godziny np. zostaniesz dłużej danego dnia. Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

Ajajaj

@Pracodawca czy na stanowisku koordynatora biura dyrektora COI jest możliwość częściowej pracy zdalnej?

Czy można pracować za granicą? Nie chodzi mi o stałą pracę za granicą ale o kilka-kilkanaście dni w roku?

@Kandydat

Jeśli Twoje stanowiska nie wymaga obecności w biurze to możesz pracować całkowicie zdalnie lub hybrydowo, jednak wyłącznie na terenie Polski. Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

@Pracodawca czy firma oferuje możliwość pracy zza granicy? Na stronie jest oferta, która mnie interesuje, ale nie wiem czy aplikować że względu na powyższe?

@Pracodawca chciałbym wiedzieć czy warto aplikować czy nie. COI wydaje się bardzo atrakcyjnym miejscem pracy. Nie chcę stracić szansy. Prośba o odpowiedź :) Pozdrawiam

Xoxo

Na pracuj.pl znajduje się oferta na wsparcie zarządzania projektami. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć? Jak wygląda praca na tym stanowisku?

Sylwia
@Xoxo

Też widziałam to ogłoszenie i jestem zainteresowana aplikacją. Jak będzie ktoś odpowiadał, to niech jeszcze napisze, jakiego działu jest częścią taki pracownik od zarządzania projektami? I czy jest możliwość przejścia z tego działu do innego, jak zainteresuje mnie np. praca w dziale HR?

@Xoxo

Droga/i xoxo oraz Sylwio, Praca na wsparciu zarządzaniu projektami polega na wsparciu Kierownika Projektu w projektach realizowanych przez COI. Jak przy każdym stanowisku jest możliwość rozwoju – naturalną ścieżką rozwoju na tym stanowisku jest zostanie Kierownikiem Projektu. W naszej firmie Istnieje również możliwość wzięcia udziału w wewnętrznych rekrutacjach i przejście do innego działu. Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

@PracodawcaWidziałem ogłoszenie na stanowisko Młodszy specjalista ds. Testów oprogramowania. Mam dwa pytania: do jakiego działu jest to oferta i jeśli w ogłoszeniu pisze, że jest to umowa na zastępstwo, to czy później jest opcja przedłużenia współpracy?

@Anonim

Podczas rekrutacji kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie należy sugerować się statusami aplikacji na portalu Pracuj.pl. Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

@Anonim

Droga/i Kandydacie, Niestety nie prowadzimy już rekrutacji na to stanowisko. Jeśli chodzi o umowy na zastępstwo, to jak najbardziej jest szansa na późniejsze przedłużenie umowy. W głównej mierze zależy to od wolnych wakatów w danym zespole oraz ilości projektów. Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

Status

@Pracodawca mam pytanie odnośnie statusów aplikacji na portalu pracuj.pl, a mianowicie czy rozpatrywana aplikacja wiąże się z kontaktem ze strony firmy, czy nie należy się nimi sugerować?

@Status

Firma zatrudnia ponad 1500 pracowników. Dobre statystyki. Dla analityka nie widzę żadnych aktywnych ofert ale mimo to chce podpytać. Podrzuci ktoś widełki przynajmniej? Te premie zależne z tego co piszecie od doświadczenia i wyników to co miesiąc macie a ich wielkość uzależniona jest od nakładu pracy?

Centralny Ośrodek Informatyki

Drogi/a LV, Podczas wyznaczania wynagrodzenia na dane stanowisko staramy opierać się o ceny rynkowe. W trakcie rekrutacji zawsze bierzemy pod uwagę preferencje kandydatów dotyczące zarobków, ale również faktyczną wiedzę i doświadczenie, które zostają zweryfikowane przez naszych ekspertów podczas rozmowy. W COI nie mamy ustalonej częstotliwość przyznawania premii. Przydzielane są one w zależności od zaangażowania pracownika, motywacji oraz rozwoju osobistego. Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

Stanowczo nie polecam. Chaos, (usunięte przez administratora) i wszechobecny ból istnienia widoczny na każdym kroku.

Centralny Ośrodek Informatyki

Droga/i Były Pracownik, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Chcemy być jak najlepszym pracodawcą, więc bierzemy pod uwagę każdą konstruktywną opinię i zastanawiamy się, co możemy zrobić, żeby naszym pracownikom było lepiej. Przykro nam, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Zapraszamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych: https://www.facebook.com/coigovpl https://www.linkedin.com/company/2674383 Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

Kondi

Nie dostałem pozytywnej odpowiedzi, ale bardzo miło mnie zaskoczyli, że na tak wczesnym etapie otrzymałem jakąkolwiek odpowiedź. Wiele firm to olewa, a tu miłe wyjaśnienie, co i jak i zachęcenie do próbowania następnym razem

@Kondi

Drogi Kondi, Cieszymy się, że masz dobre wspomnienia z naszego procesu rekrutacyjnego. Mamy nadzieję, że udzielony feedback pomoże Ci w Twoim rozwoju zawodowym. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy i ponownego aplikowania! Z pozdrowieniami Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki

Zostaw merytoryczną opinię o COI - Centralny Ośrodek Informatyki - Warszawa

• Jak się pracuje w COI - Centralny Ośrodek Informatyki?

Zobacz opinie na temat firmy COI - Centralny Ośrodek Informatyki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COI - Centralny Ośrodek Informatyki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 8 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

COI - Centralny Ośrodek Informatyki