Business Navigator Sp.j.

Wrocław

Opinie o Business Navigator Sp.j.

obecna pracownica 2012-03-07 13:56:32
„Fajny wpis” he he …. Też przechodziłam szkolenie u Pani o której napisała „była pracownica”. Po raz pierwszy ktoś tak profesjonalnie się mną zajął. Konkretnie, merytorycznie i przede wszystkim skutecznie zostałam wdrożona i przeszkolona z technik sprzedażowych. Obecnie od paru miesięcy jestem samodzielnym pracownikiem i zarabiam kasę dzięki której oprócz opłat za komórkę, mieszkanie i paliwo stać mnie na dobre ciuchy, kosmetyki i bezstresowe życie. Nie znam dobrze osoby która przeprowadza szkolenia w BN ponieważ po szkoleniu nowy pracownik trafia od razu do zespołu sprzedażowego, ale stanowczo nie zgadzam się z opinią „byłej pracownicy”. Niestety prawda jest taka, że aby utrzymać się w tej firmie i dobrze zarabiać trzeba być dobrym sprzedawcą. Opinie negatywne trafiają na fora tego typu za pośrednictwem słabych handlowców, którzy nie dali by rady w żadnej innej firmie jako sprzedawca.
Zorientowany 2012-12-06 15:56:30
Ta firma nie ma oddziałów anie w Puszczykowie ani w Warszawie ani w Poznaniu Busienss Navigator sp.j [usunięte przez moderatora] jest zarejestrowana we Wrocławiu i posiada swoje oddziały tylko w Uboczu koło Gryfowa Śląskiego oraz w Trzebnicy.
pipek 2016-04-21 21:50:51
Nie wiem czy znalezli kogoś, ja rownież widzialem to ogłoszenie, podejrzewam, ze tak bo dawno niczego nie podawali,ze szukaja kogoś.
Zostaw swoją opinię o Business Navigator Sp.j. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Navigator Sp.j.