Jak szefostwo w PIXERS LTD.? Spoko traktują ludzi?

Jak szefostwo w PIXERS LTD.? Spoko traktują ludzi?

NIE
@Pytanie

Nie. Chcesz być dobrze traktowany - omijaj.

Magdalena Nowy wpis
@NIE

A co konkretnie masz na myśli? Co przyczyniło się do tego, że właśnie w taki sposób wypowiadasz się na ten temat? Taki krótki wpis praktycznie nic nie wnosi do wątku. Napiszesz coś więcej?

George Nowy wpis
@Pytanie

Nie pan B nie trakuje nikogo spoko wyzywa grozi pomawia publicznie w mailach. Ludzie nie dostają pieniędzy i już została tam garstka osób do ewakuacji. Nie ma najważniejszych osob ktore trzymaly ten biznes w ryzach, nie pozwolily sobie na takie traktowanie i pan B nie jest teraz sam w stanie znalezc nikogo do prowadzenia pixers. Praca tam to krotkotrwala przygoda (czytaj koszmar) i nie warta zdrowia.

true Nowy wpis
@George

To się szybko zorientowałeś jaki jest Pan B. Jak płacił guby hajs, to pewnie piedziałeś cicho ( zresztą jak wielu) i nie przeszkadzały Ci chamskie odzywki, wypisywanie maili po nocach ;) przestał płacić gruby hajs, to nagle same wady i jak on zły i podły ;p

Pytanie Nowy wpis

Czy zdarzają się nadgodziny w PIXERS LTD.?

Daniel

Dobry pracodawca i fajna atmosfera w pracy pod warunkiem, ze pracownik również się stara.

Loko

I może podaj jeszcze coś więcej o eobrazach, bo widzę to januszowy marketing ;) pixers było pierwsze, więc to chyba kto inny odgapil pomysł na biznes

Mandaryna
@Loko

W czym piksers było pierwsze? Taka ciekawa jestem bo widziałam gdzie łaził Em żeby zrzynac i do kogo pisał na GG żeby mu drukowali bo pojęcia nie miał co to fototapeta

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jowita

Dla mnie to zawsze jest strata miejsc pracy dla wielu osób, szkoda

blondyna z Google

i czekanie na wypłatę i niepewność czy w ogóle się ją dostanie, sprzeczne komunikaty od Białego.... Tak, to było coś super

takietam

Chyba te wszystkie wspominki powinny zostać napisane w czasie przeszłym dokonanym. Kanapki ? Gosia i Ania ? To było dawno... Owszem firma MIAŁA trochę plusów, ale jednak więcej minusów, jak brak UoP, która to mogła uchronić pracownika przed wywaleniem z roboty właściwie z dnia na dzień. Albo trzymanie nierobów, w dużej części najbliższych współpracowników szefa, którzy to swoimi mackami, chciwością prowadzili równym krokiem firmę ku przepaści... Szkoda, że tak późno Pan B. otworzył oczy. Mam nadzieję, że rozliczył się z niesłusznie wywalonymi i odzyskaliście kasę za zaległe wypłaty, a reszta nierobów niech się cieszy że znalazła pracę na warunkach w połowie takich jakie mieli w Pix, bo na lepsze nie zasłużyli.

Pawel

Taka niby kreatywna firma ze świeżymi pomysłami a kazda nowa kompozycja np pióra czy Clivieva rodem ze strony e-obrazy.com chcecie byc kreatywni to szukajcie sami a nie zgapiajcie!

Wiecie czy PIXERS LTD. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Laptopy tak, telefon nie AFAIK

takietam

Kiedyś mieścili się na Staromłyńskiej 4 we Wrocławiu. Nie wiem czy tam jeszcze coś jest i czy w ogóle ktoś drzwi otworzy, bo ponoć nie otwierają. Ponoć mają wracać do starej lokalizacji, więc można szukać na Lwowskiej 31/1 we Wrocławiu.

..................
@takietam

Bardzo dziękuje za informacje. Będę tam przejeżdżać to sprawdzę

Rekomendacja

Magda

2 tyg. czekam na zamówienie, od 3 dni przesyłka jest teoretycznie w nadaniu... Dopiero teraz, zaniepokojona, znalazłam te opinie. Proszę o pomoc, po jeśli zamówienie nie dotrze - dołączę się do pozwu zbiorowego. Gdzie mogę Was odnaleźć?

Magdalena

Widzę, że wielu z Was ma duży problem z otrzymaniem przesyłki od PIXERS, co jest już alarmujące. Ich strona internetowa faktycznie działa, więc dziwne, że nikt nie odpowiada. A próbowaliście kontaktu telefonicznego?

Iwona
@Magdalena

(usunięte przez administratora) Dostaliśmy uszkodzone zamówienie, które nie zostało już wymienione, czekamy na zwrot,(usunięte przez administratora). Ale ciągle ciągną kasę i zamówienia nowe...

Wypixersowany
@Iwona

Oddział polski firmy jest w upadłości, ale serwisem już od jakiegoś czasu zarządza oddział w Londynie. Cytując regulamin "Administrator – Pixers LTD z siedzibą w Wielkiej Brytanii, 590 Kingston Road, London, England, SW20 8DN, zarejestrowany w rejestrze handlowym Companies House pod numerem (usunięte przez administratora), lub jej następca prawny, zarządzający Serwisem.". Ciekaw jestem która spółka wystawia paragony i faktury, i do której zwracać się o zwroty czy reklamacje.

Tajskiboks

Skoro nie robił nic wbrew (usunięte przez administratora)to położył on czy (usunięte przez administratora) bo brak tu logiki? Problemy zaczęły od czasu pewnej inwestycji pod boleslawcem.

Realista

Piekny przyklad wypowiedzi ludzi, ktorzy nie maja pojecia o prowadzeniu biznesu. Janusze millennium, ktorzy zaliczyli twarde zderzenie z rzeczywistoscia i nie moga pojac, o co w tym wszystkim chodzi. Znaja sie najlepiej na wszystkim i sami zrobiliby to lepiej, ale najlepiej bez ponoszenia odpowiedzialnosci. Firme tworza ludzie. Wszyscy. I jezeli cos poszlo nie tak - to takze Ci ktorych pozegnano sa temu winni.

Elo
@Realista

Nawet najlepsi pracownicy nie przeskoczą tego, jak przychód który generują właściciel rozwala na kolejne pomysły które nie maja racji bytu. Co tam było: tor, shu, aura, coś tam z wakacjami, hulajnogi i inne bzdety wszystko z kasy Pixers bo skąd? A i myjnie jeszcze samochodowe. Pewnie coś pominąłem znając życie.

Realista

Widac, ze znacie sie lepiej wiec raczej nie powinniscie miec problemu zeby teraz rozkrecic wlasne, duzo lepsze biznesy.(usunięte przez administratora)

ppp
@Elo

Jeszcze meble były :))

Kamil

Słuchajcie. Byłem lokomotywą, która to napędziła z 4 do 20 osób. Moje rozwiązania dały skok z 1000 odsłon do 5000odsłon na każdą wersję językową - sam znalazłem i wyczaiłem pewien trick, do tego pracowałem od 9-22 całe lato jak PIXERS zatrudniał 5 osób. i pixers było PIXERS - nie wiem kto zrebrandowił na szajsowe qixers. Robiłem tam po 2-10 zadań na dzień i ogarniałem 3 stanowiska - SERWERY, PROGRAMOWANIE, OPTYMALIZACJA SEO - jako jeden człowiek robiąc to za 3. Była Taka sytuacja ze wtedy zarabiałem 3000zl, a dostałem polecenie zrekrutować następnych z widełkami do 4000zl. Dodam ze nie miałem wypłaconych nadgodzin, sam się musiałem o nie uponieć i dostać podwyżkę. Właściwie nigdy nie dostałem podwyżki z CEO inicjatywy już nie wspomne jak CEO zatrudnił Ziemczonka za 60zl / h - gdzie ja w tym czasie mialem skromne 20zl/h i ogarniałem wszystko i taski najważniejsze, zbudowałem zautomatyzowałem procesy i księgowość i pomocne narzędzia wszystkie taski wybierałem i sam ustalałem żeby zmaksymalizować prace zespołu i przyspieszyć rozwój. Do tego rekrutowałem do 4 programistów z czego jeden ostatni został teraz. Ogrom pracy tam włążyłem. Generalnie nie żałuję odejścia. Jeszcze taki case: Wpadł CEO i mówi ze idziemy w długi zamówień było 4 dziennie, nie wiele na 5 osobowy zespół więc cisnąłem, ale teraz wiem ze to była manipulacja! To samo zastosował dająć mojemu następnemu szefowi jak mnie zmotywować i to samo usłyszałem ;) a wiedziałem, że są w dobrych relacjach! (usunięte przez administratora) W tym czasie otworzyłem własną wersję bo uwaga miałem umowe na dotacje do innego projektu! a Umowa o dzieło reszta projektów czyli głównie PIXERS. - długo z tym walczyłem czy powinienem, ale stwierdziłem że skoro ktoś pracuje w banku specjalizuje się i zmienia prace to nie pójdzie obierać marchewke tylko raczej dalej ten sam temat pociągnie, tak samo ze mną, bo jeszcze czułem filozofie zmieniania przestrzeni na lepsze! ale firma już powoli robiła się KORPO ą Ę . i powoli zaczynali przyłączać się dojarki - które poczuły piniądz z Wrocławia - wymiksowalem sie bo raz że się wypaliłem, miałem dość, i nigddy nie dostałem podwyżki bez walki z mojej inicjatywy. Tak że rozpędziłem, a firma wróciła do poziomu sprzed odejścia. Uważam - ze zwolnienie darmozjadów było zasłużone, ale wine ponosi CEO głowny. W moim tekscie CEO znaczy (usunięte przez administratora), bo raczej obecny CEO to nie CEO, tylko podstawiona osoba do reprezentowania spółki. Dalem na start dobry chajs ( w formie pracy) żeby PIXERS mogło szybciej wybić się. PS pozdrawiam tego co przed moim odejściem jeszcze zrobił mi psikusa zmienił kod tak że ceny produktów były w formie groszy wiec wpadło ponad 20 zamówień po groszach, a CEO zdecydował to wydrukować i wysłać w takiej cenie jak klientci opłacili, kto jest winny pierwsze pytania CEO. Generalnie na polecenie CEO dałem dostęp do produkcji IT, i komuś znajomemu CEO, wiec ktoś manipulował kod żeby wbic mnie na mine. ale ze juz mialem odchodzić to miałem (usunięte przez administratora) zeby udowadniac i sie bronic.. TAK ŻE (usunięte przez administratora) 1mln złotych mi się należy za wkład chyba nawet móglbym prawnie wygrać to ale z czego skoro firma na kajmanach, w UK, i wiztowka na pl sp.zoo.

Headhunter
@Kamil

Panie Kamilu chcialbym sie z Pan skontaktowac i zaproponowac wspolprace. jak sie z panem skontaktowac...

Lubczyk

A teraz co robi ?

Kik
@Lubczyk

A co teraz się dzieje w Pixers? Ktoś jeszcze pracuje ? Realizują zamówienia ?

Janus
@Kamil

Kamil, jak mogę z Tobą się skontaktować? Mam dla Ciebie propozycję dobrej pracy. (usunięte przez administratora)

Maxwel

Szkoda, że pixers ma problemy bo to jeden z prekursorów w branży i zawsze trzymali styl i rozmach. Każdy w branży chyba się na nich po części wzorował. Teraz zalewają polski rynek badziewne fototapety z klonów niemieckich artge.., bima.. i tym podobne. (usunięte przez administratora)

luqasz

Jedyne co (usunięte przez administratora)może zrobić to oddać 51% firmy drukarni która z dnia na dzień przejmie i wyprodukuje te zamówienia. Jedyny warunek, zmiana konta na które wpływają pien^ądze za nowe zamowienia p.s. chętnie pomogę, sami realizujemy ponad 400 zamówień dziennie.

Judyta
@luqasz

Namiar na Pana stronę można prosic ? ???? zamówiłam u nich 12.04 i widzę ze nie mam na co liczyć ze fototapeta przyjdzie , trochę chce mi się płakać ????

@Judyta

niestety nie obsługujemy klientów detalicznych

biznes tu biznes
@luqasz

jakis namiar na Pana ? Jestem zainteresowany wspolpraca b2b

Iwa

A klienci nadal zamawiają i płacą z góry!

marco
@Iwa

Nie realizują zamówień (usunięte przez administratora) a cały czas zbierają zamówienia??? :o

@marco

co ciekawe reklamy google z pixers nie pojawiają się w wynikach wyszukiwania

Roxita2

Ostrzegam!(usunięte przez administratora).Zamówienie opłacone 27.03 Miało być u mnie w maksymalnie 8 dni.Zamówienie nadal ma status „w realizacji” Zdecydowanie nie polecam!(usunięte przez administratora)

Sed

Wkładasz serce w biznes, wkładasz gruby hajs, poswiecasz się swojemu "dziecku" które stworzyłeś całkowicie a na koncu oddajesz wszystko obcej osobie, nie kontrolujesz finansów, masz wszystko gdzieś i po dłuższym czasie jesteś zdziwiony, ze biznes padł. nie wiem czy on się chwali czy żali. Pracowałam w tej firmie i nigdy nie mogłam wyjść z podziwu w jaki sposób on dobiera sobie wspólników, współpracowników i co gorsza przyjaciół. Tylu nielojalnych osób mial a być może nadal ma w swoim otoczeniu. (usunięte przez administratora)smutne to i jest mi szkoda, bo zawiódł się na wielu osobach,ale niestety jest sam sobie winien.

Marcus

To co wyrabia(usunięte przez administratora) obsmarowując w necie różne kolejne osoby to taka żenada, że widać jego kompleksy wychodzą i że nie szanuje ludzi. A fama poszła już na pół polski, no ale chciał to jest znany.

Jonasz

Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników? Jakie zarobki można otrzymać na starcie?

Paweł

Dzięki Paweł, napisałem do Ciebie maila w tej sprawie

Tołdi

A cóż się wydarzyło że jest 404 na "nasz zespół"? Czyżby już tam nikt nie pracował ? ;)

Pracuś
@Tołdi

Ktoś jeszcze tam pracuje ?

True
@Pracuś

Tylko lojalni albo bez perspektyw.

Latający Holender

Z tego co widzę, to nastąpiła zmiana nazwy i struktury właścicielskiej spółki. Większościowym udziałowcem, a jednocześnie prezesem jest teraz (usunięte przez administratora)Ciekawe czy wie o odpowiedzialności w przypadku upadku spółki...

Zostaw merytoryczną opinię o PIXERS LTD. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PIXERS LTD.