PIXERS LTD.

Wrocław

PIXERS LTD.

Opinie o PIXERS LTD.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ryluk

Praca tam ogólnie nie należy do najcięższych, warunki finansowe są na dobrym poziomie, kultura w pracy, atmosfera myślę, że przyjemna no i co najważniejsze jest szacunek wobec drugiej osoby.

JustiN
@Ryluk 18.07.2018 18:20

Również posiadam miłe wspomnienia ze współpracy z Pixers, zarobki atrakcyjne i zawsze na czas, pracodawca nie sprawiał nigdy żadnych problemów.

dora

Mam dobre doświadczenia z Pixers. Kupiłam ostatnio naklejki na ścianę i bardzo mi się spodobały, piękne kolory i wzory. Z dostawą problemu nie było, wszystko przebiegło standardowo, paczka była u mnie w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia.

Nanto

Nie wiem skąd ten hejt niektórych ludzi, ja dwa razy zamawiałam od Pixers i nie było żadnych problemów. Może niektórzy nie potrafią składać zamówień poprawnie lub nie czytają informacji od sprzedającego? w moim przypadku zamówienia zawsze docierały terminowo, fotoobraz zamawiałem niedawno jeszcze dla narzeczonej na urodziny i dotarł zgodnie z terminem.

świeża_opinia
@Nanto 10.07.2018 10:06

czyżby ? świeżutka opinia z Facebooka pod jedną z inspiracji :) "Po tym jak w ciągu 2 m-cy zamówienie do mnie nie dotarło zażądałam zwroty pieniędzy, miały być w ciągu 14 dni- nie dotarły.rozumiem, że wolą Państwo tłumaczyć się z masowych oszustw i wyłudzeń pieniędzy policji. Pixers oszukuje na wielką skalę!!!!!!"

AgnieszkaT

Jestem klientką Pixers od dłuższego czasu, fototapety i naklejki na ścianę w domu mam od nich, kilka zamówień się przewinęło już i nie mam żadnych zarzutów w stronę tej firmy. Jakościowo produkty super, a zamówienia zawsze realizowane są zgodnie z wyznaczonymi terminami, nigdy nie miałam sytuacji, że zamówienie nie doszło.

AgnieszkaJużTutajNieMieszka
@AgnieszkaT 09.07.2018 12:53

Weź Agnieszka przestań się ośmieszać - przecież widać, że jestes z Pixers ;) Ps. Pixers nie ma stałych klientów

Klaudia

Zauważyłam, że jedyny sposób na odzyskanie pieniędzy za zamówienie, bo na zamówienie nie ma co liczyć, to napisanie opinii w komentarzu na Facebooku pod jedną z inspiracji. Wtedy nagle ktoś raczy zainteresować się sprawą i w ogóle odpowiedzieć na wiadomość. Inne próby kontaktu się nie powiodły. Pozostaje mi czekać na zwrot pieniędzy, które mają dotrzeć w 14 dni roboczych. Strasznie to smutne, że firma musi się chwytać takich tanich środków PRowych jak wyłączenie opiniowania na FB czy w google, powinni sprostać krytyce albo informować klientów o rzeczywistym czasie realizacji zamówienia, a nie brać kasę i nie drukować :( WSTYD !

Ewa
@Klaudia 22.06.2018 20:10

Do mnie zamowienia doszlo po poltoramiesiacu ale w stanie nie do zaakceptowania..niedopasowane ramy porysowana plexi uznali reklamacje. Jednak na nowe obrazki sie nie doczekalam po miesiacu od reklamacji zazadalam zwrotu pieniedzy...na szczescie dla nich przyslali szybko...2 i pol miesiaca to wszystko trwalo.

Ewa

Usuwaja niewygodne opinie.. Albo nie da sie ich wpisac...Uwaga na ta firme sa nierzetalni a jesli juz cos przysla po bardzo dlugimokresie oczekiwania i wielu monitach ..jest kpina...Nie polecam...!!!!!! Byla strona z opiniami ale zniknela a na ich stronie same. Pozytywy chyba sami je wklepuja. Zenada!!!!!!!

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na forum o PIXERS LTD. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

One

Czy możesz przybliżyć okoliczności tj. ile czekasz na towar, czy wysylas prośbę o zawrot środków i jak firma się do tego ustosunkowala ? Czy myslalas aby złożyć zawiadominie na policje ? Wiem, że nie jesteś jedyną osobą tak potraktowana, dużo jest opinii na opineo oraz fb (choć pewnie na fb moderują i usuwają te niewygodne)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PIXERS LTD.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Magda
@Administrator 04.03.2018 08:39

Współpracuję z firmą już prawie 4 lata. Bardzo idą na rękę w każdym temacie. Elastyczne godziny pracy i dopasowanie do życia prywatnego - proszę bardzo; dużo swobody w realizowanych tematach - jest; a do tego spoko wynagrodzenie. Zależy kto co lubi, ale na pewno nie ma tutaj korpo świata.

zbulwersowany

Cześć. Wszystko wydaje się takie piękne, można pomyśleć że jest to praca marzeń. Wprowadzono nawet system premiowy... który nie działa. Bo jak to możliwe, że dział grafików prawie wgl nie dostaje premii mimo dużych zleceń i robieniu wszystkiego w terminach? Rok temu może było super, w tej chwili nie polecam tej firmy jako miejsca pracy.

Ryszard

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie coś chętnemu do pracy w firmie? Jaka atmosfera?

seowiec

Byłem na rozmowie, widziałem, opowiem dla potomnych. + 1. oczy wypadaja z orbit na biuro i siedzacyh na tarasie ludzi "pracujacyh" 2. rekrutacja - bez napinki, bez stresu, same konkrety. widac na kilometr, że zalezy im na najlepszych graczach z rynku i spoko ludziach. Rozmowa bardzo długa, bo siedzialem tam z 1,5 h ale milo pogadac z taka madra i ładna pania :> 3. warunki finansowe bardzo ok, przynajmniej dla mnie - 1. słabą rzeczą sa umowy, ktore proponuja, (usunięte przez administratora) mowia i pozycjonuja sie jako zespol ekspertow, ciekawe czy naprawde tak jest. Może ktos tam pracowal i zechce sie podzielic?

Karolina

@Mati, dziękuję za jakikolwiek odzew, bo brakuje tutaj świeższych informacji dotyczących PIXERS LTD. Może z tymi umowami też jest tak, że na początku jest zlecenie, a dopiero później umowa o pracę? Teraz naprawdę trudno o odpowiedzialnych pracowników, więc może dlatego takie rozwiązanie całej sytuacji?

Karolina

@szokk, są teraz różne strategie zatrudniania pracowników, każdego z nich też interesuje co innego. Często jest też tak, że na początku jakaś praca wydaje nam się straszna,a z perspektywy czasu wygląda inaczej. Czy ktoś kto przepracował już jakiś czas w PIXERS LTD. może się do tego odnieść?

szokk

sztuczny luz na rozmowie ale zero profesjonalizmu. Na dzień dobry walą Ci na "ty", bo to takie nowoczesne, nie potrafią sprawdzić kluczowych kompetencji, pani z HR zadaje infantylne pytania typu "czy w kontakcie z klientem ważniejsze jest budowanie relacji i miła rozmowa czy zapięcie dealu". Umowa, płace - nie dowiesz się niczego, przynajmniej nie szybko. Ale za to opowiedziano mi o piłkarzykach, xboxach i planszówkach. Dziękuję, przedszkole już za mną. (usunięte przez administratora)

Karolina

@xxx charakter umowy definiuje szereg kwestii między pracodawcą a pracownikiem, jednak nie ustala "natężenia" pracy pracownika. Na jakim poziomie plasuje się wynagrodzenie?

Radzio

Z pewnością tak, skoro oferuja pewnego rodzaju stabilność, tylko tak z ciekawości wszedłem na ich ogłoszenie ale powiem ci ze żadnych konkretów odnoście umowy nie napisali jaka i na ile na jaki czas? Może ktoś z was zna konkrety?

xyz

czyli w pixers nie ma szans na umowe o pracę?

zosiczek

Z tego co mi wiadomo to na bank Lux Med i becikowe :)

Mati

Z tego co wiem, to było tak kiedyś, teraz jest inaczej. Są bardzo elastyczni, a podczas rozmowy rekrutacyjnej widać bardzo, że zależy im na człowieku i chcą wyjść na przeciw. Może warto jeszcze zweryfikować te umowy? Ktoś, coś?

xxx_gogo

Relaks mają wypunktowany tu: (usunięte przez administratora) planszówki, ping pong, Xbox, naprawdę brzmi spoko i z tego, co słyszałam, to serio tak jest + lokalizacja nad Odrą

Zostaw opinię o PIXERS LTD. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIXERS LTD.