PIXERS LTD.

Wrocław

Opinie o PIXERS LTD.

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na forum o PIXERS LTD. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

noTak

Szanowni Państwo przed zakupem zachęcam do zapoznania się z wiarygodnością wystawianych opinii na które można natknąć się w internecie odnośnie Pixers. Niestety opinie nie są obiektywne, gdyż wystawiają je sami pracownicy, np opinie które można znaleźć na google. Tylko na takie rozwiązania marketingowe Was stać ? Nie lepiej iść w fejkowe konta albo zmienić pracowników ? Jest to zwykły brak szacunku dla konsumentów, celowe wprowadzenie w błąd oraz ogólnie slabo wygląda to PRowo :) ale co tam, pewnie głupi klient łyknie wszystko xD

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PIXERS LTD.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Magda
@Administrator 04.03.2018 08:39

Współpracuję z firmą już prawie 4 lata. Bardzo idą na rękę w każdym temacie. Elastyczne godziny pracy i dopasowanie do życia prywatnego - proszę bardzo; dużo swobody w realizowanych tematach - jest; a do tego spoko wynagrodzenie. Zależy kto co lubi, ale na pewno nie ma tutaj korpo świata.

zbulwersowany

Cześć. Wszystko wydaje się takie piękne, można pomyśleć że jest to praca marzeń. Wprowadzono nawet system premiowy... który nie działa. Bo jak to możliwe, że dział grafików prawie wgl nie dostaje premii mimo dużych zleceń i robieniu wszystkiego w terminach? Rok temu może było super, w tej chwili nie polecam tej firmy jako miejsca pracy.

Ryszard

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie coś chętnemu do pracy w firmie? Jaka atmosfera?

seowiec

Byłem na rozmowie, widziałem, opowiem dla potomnych. + 1. oczy wypadaja z orbit na biuro i siedzacyh na tarasie ludzi "pracujacyh" 2. rekrutacja - bez napinki, bez stresu, same konkrety. widac na kilometr, że zalezy im na najlepszych graczach z rynku i spoko ludziach. Rozmowa bardzo długa, bo siedzialem tam z 1,5 h ale milo pogadac z taka madra i ładna pania :> 3. warunki finansowe bardzo ok, przynajmniej dla mnie - 1. słabą rzeczą sa umowy, ktore proponuja, (usunięte przez administratora) mowia i pozycjonuja sie jako zespol ekspertow, ciekawe czy naprawde tak jest. Może ktos tam pracowal i zechce sie podzielic?

Karolina

@Mati, dziękuję za jakikolwiek odzew, bo brakuje tutaj świeższych informacji dotyczących PIXERS LTD. Może z tymi umowami też jest tak, że na początku jest zlecenie, a dopiero później umowa o pracę? Teraz naprawdę trudno o odpowiedzialnych pracowników, więc może dlatego takie rozwiązanie całej sytuacji?

Karolina

@szokk, są teraz różne strategie zatrudniania pracowników, każdego z nich też interesuje co innego. Często jest też tak, że na początku jakaś praca wydaje nam się straszna,a z perspektywy czasu wygląda inaczej. Czy ktoś kto przepracował już jakiś czas w PIXERS LTD. może się do tego odnieść?

szokk

sztuczny luz na rozmowie ale zero profesjonalizmu. Na dzień dobry walą Ci na "ty", bo to takie nowoczesne, nie potrafią sprawdzić kluczowych kompetencji, pani z HR zadaje infantylne pytania typu "czy w kontakcie z klientem ważniejsze jest budowanie relacji i miła rozmowa czy zapięcie dealu". Umowa, płace - nie dowiesz się niczego, przynajmniej nie szybko. Ale za to opowiedziano mi o piłkarzykach, xboxach i planszówkach. Dziękuję, przedszkole już za mną. (usunięte przez administratora)

Karolina

@xxx charakter umowy definiuje szereg kwestii między pracodawcą a pracownikiem, jednak nie ustala "natężenia" pracy pracownika. Na jakim poziomie plasuje się wynagrodzenie?

Radzio

Z pewnością tak, skoro oferuja pewnego rodzaju stabilność, tylko tak z ciekawości wszedłem na ich ogłoszenie ale powiem ci ze żadnych konkretów odnoście umowy nie napisali jaka i na ile na jaki czas? Może ktoś z was zna konkrety?

xyz

czyli w pixers nie ma szans na umowe o pracę?

zosiczek

Z tego co mi wiadomo to na bank Lux Med i becikowe :)

Mati

Z tego co wiem, to było tak kiedyś, teraz jest inaczej. Są bardzo elastyczni, a podczas rozmowy rekrutacyjnej widać bardzo, że zależy im na człowieku i chcą wyjść na przeciw. Może warto jeszcze zweryfikować te umowy? Ktoś, coś?

xxx_gogo

Relaks mają wypunktowany tu: (usunięte przez administratora) planszówki, ping pong, Xbox, naprawdę brzmi spoko i z tego, co słyszałam, to serio tak jest + lokalizacja nad Odrą

Zostaw opinię o PIXERS LTD. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIXERS LTD.