PIXERS LTD.

Wrocław

Opinie o PIXERS LTD.

seowiec

Byłem na rozmowie, widziałem, opowiem dla potomnych. + 1. oczy wypadaja z orbit na biuro i siedzacyh na tarasie ludzi "pracujacyh" 2. rekrutacja - bez napinki, bez stresu, same konkrety. widac na kilometr, że zalezy im na najlepszych graczach z rynku i spoko ludziach. Rozmowa bardzo długa, bo siedzialem tam z 1,5 h ale milo pogadac z taka madra i ładna pania :> 3. warunki finansowe bardzo ok, przynajmniej dla mnie - 1. słabą rzeczą sa umowy, ktore proponuja, (usunięte przez administratora) mowia i pozycjonuja sie jako zespol ekspertow, ciekawe czy naprawde tak jest. Może ktos tam pracowal i zechce sie podzielic?

Karolina

@Mati, dziękuję za jakikolwiek odzew, bo brakuje tutaj świeższych informacji dotyczących PIXERS LTD. Może z tymi umowami też jest tak, że na początku jest zlecenie, a dopiero później umowa o pracę? Teraz naprawdę trudno o odpowiedzialnych pracowników, więc może dlatego takie rozwiązanie całej sytuacji?

Karolina

@szokk, są teraz różne strategie zatrudniania pracowników, każdego z nich też interesuje co innego. Często jest też tak, że na początku jakaś praca wydaje nam się straszna,a z perspektywy czasu wygląda inaczej. Czy ktoś kto przepracował już jakiś czas w PIXERS LTD. może się do tego odnieść?

szokk

sztuczny luz na rozmowie ale zero profesjonalizmu. Na dzień dobry walą Ci na "ty", bo to takie nowoczesne, nie potrafią sprawdzić kluczowych kompetencji, pani z HR zadaje infantylne pytania typu "czy w kontakcie z klientem ważniejsze jest budowanie relacji i miła rozmowa czy zapięcie dealu". Umowa, płace - nie dowiesz się niczego, przynajmniej nie szybko. Ale za to opowiedziano mi o piłkarzykach, xboxach i planszówkach. Dziękuję, przedszkole już za mną. (usunięte przez administratora)

Karolina

@xxx charakter umowy definiuje szereg kwestii między pracodawcą a pracownikiem, jednak nie ustala "natężenia" pracy pracownika. Na jakim poziomie plasuje się wynagrodzenie?

Radzio

Z pewnością tak, skoro oferuja pewnego rodzaju stabilność, tylko tak z ciekawości wszedłem na ich ogłoszenie ale powiem ci ze żadnych konkretów odnoście umowy nie napisali jaka i na ile na jaki czas? Może ktoś z was zna konkrety?

xyz

czyli w pixers nie ma szans na umowe o pracę?

zosiczek

Z tego co mi wiadomo to na bank Lux Med i becikowe :)

Mati

Z tego co wiem, to było tak kiedyś, teraz jest inaczej. Są bardzo elastyczni, a podczas rozmowy rekrutacyjnej widać bardzo, że zależy im na człowieku i chcą wyjść na przeciw. Może warto jeszcze zweryfikować te umowy? Ktoś, coś?

xxx_gogo

Relaks mają wypunktowany tu: (usunięte przez administratora) planszówki, ping pong, Xbox, naprawdę brzmi spoko i z tego, co słyszałam, to serio tak jest + lokalizacja nad Odrą

Zostaw opinię o PIXERS LTD. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIXERS LTD.