Opinie o INNEX w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie INNEX. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w INNEX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INNEX w Wrocław

Jaki dress code obowiązuje w INNEX?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w INNEX?

Anna Nowy wpis

Wszystko zależy od stanowiska jakie pracownik będzie piastował. GRUPA INNEX wyposaża wszystkich pracowników w niezbędne narzędzia do wykonywania konkretnych stanowisk. Tak jak w przypadku pracy biurowej biurowej będą to niezbędne składowe tj komputer, telefon a w przypadku stanowisk robotniczych narzędzia renomowanych firm.

Teraz JA Nowy wpis

Ponieważ już trochę popracowałam i mam obraz pracy mogę się wypowiedzieć. Praca ok, choć chwilowo w ciężkich warunkach.Współpracownicy sympatyczni i uczynni w większości, bo jak wszędzie znajdują się też mniej kulturalne osobniki. Przełożeni, wbrew niektórym wpisom ok. Żadnego problemu z urlopem itp. Zawsze można się dogadać.

Darek

Jeśli chodzi o współpracę z firmą INNEX to szczerze polecam. Konkrety. Dobra merytoryczna bez ściemy. To właśnie w takich firmach lubię. Bardzo dobra atmosfera i dotrzymywania słowa. Dziś w wielu firmach to rzadkość. W firmie INNEX można bez obaw polecać.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie INNEX? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Artur

Jeśli o mnie chodzi uważam, że praca jest naprawdę ok. nie wiem dlaczego ktoś pisał, że nie ma szkoleń..są i to dość często, wchodzą nowe produkty, technologie, firma idzie do przodu, inwestuje w nowości, reklamy...tu na prawdę dużo się dzieje i pracownicy w tym aktywnie uczestniczą. Rotacja wg mnie tak jak wszędzie, pracowałem już w wielu firmach i nie uważam aby tutaj było inaczej. Pracownicy odchodzą i przychodzą, nikt nie wiąże się z firmą na całe życie, wynagrodzenie na początku zawsze niższe ale potem rozmawia się z Zarządem i z tego co wiem zawsze można się dogadać....ja nie narzekam.Pozytywne są na pewno relacje między pracownikami, atmosfera, sporo inicjatyw jak imprezy firmowe, spotkania. Ogólnie więc jeśli ktoś się zastanawia, szuka pracy to ja polecam..

Mirosław
@Artur

Fajnie, że masz takie pozytywne podejście do zatrudnienia. Na facebooku firmy https://www.facebook.com/InnexFunemWroclaw/ widziałem ogłoszenia ne stanowisko handlowca do sprzedaży systemów fotowoltaicznych. Mógłbyś podpowiedzieć, czy targety są łatwe do zrobienia tak, żeby uzyskać premie?

FUZZY

Warto polecać firmy które po pierwsze mają doświadczenie w tym co robią a po drugie profesjonalnie podchodzą do tematu . Na polskim rynku jest wiele firm świadczących podobne usługi lecz jeśli chodzi o firmę INNEX to warto tej firmie zaufać z wielu powodów. Przede wszystkim firma wie na czym polega profesjonalne podejście do klienta. Nie obiecuje tandety jeśli faktycznie ma gwarantować jakość a nie obietnice bez jakichkolwiek gwarancji...bo wielu właśnie tak podchodzi do klienta. Jednak nie firma INNEX. Obsługa bardzo OK. Terminowość - jak najbardziej OK. Korzystając z usług tej firmy można być pewnym, że otrzyma się dokładnie to na co się liczy. Wysoka jakość usług to marka tej firmy. Polecam

Bardzo były pracownik

Nie polecam. Spróbowałem bo szybko potrzebowałem pracy i wyglądało że będzie ok przy rozmowie kwalifikacyjnej i na tym się skończyło. W dniu podpisania umowy dowiedziałem się o innych niż normalnie zasadach wynagrodzenia mimo że wcześniej się dopytywałem i pisałem maile. Oczywiście zostało mi wypłacone po 3 tygodniach pracy (tyle wytrzymałem) znacznie mniej i mimo upominania nie dostałem nawet zbliżonej należnej kwoty. Zero szkoleń, wszyscy pracownicy którzy ze mną pracowali pochodzili z Ukrainy, a jeden z nich mnie szkolił... Nie mam nic przeciw Ukraińcom, ale podczas szkolenia ja go po prostu nie rozumiałem. Wydaje mi się też że nie ogarniał tematyki kamer na tyle żeby być szkoleniowcem. Do tego szefostwo które mówi tuż przed wyjazdem jedź tam i tam i zabierz co w pudełku... i tyle. wszystko na miejscu się dowiaduje, nie wiadomo o co chodzi, gdzie co zamontować, trzeba się domyślać, bez planów, czegokolwiek. Zaskoczeniem była też praca przy kopaniu rowów na prywatnej działce. Na taką pracę nie byliśmy umówieni, tym bardziej że rękawiczki miałem bo znalazłem jakieś stare obdrapane po kimś. Przez te tygodnie zaczynałem pracę o 8:00 i wracać do domu po 19 a i trochę przed 21 się zdarzało i to wszystko tylko po to żeby nie dostać nawet umówionej kwoty...

Darek

koralgol

Dla mnie INNEX to dobry pracodawca i dobra praca!!!

Pracowity

Ja tam na pracę nie narzekam. Jest ok zarobki tez ok.

Zostaw merytoryczną opinię o INNEX - Wrocław

INNEX