Opinie o Polska Agencja Nadzoru Audytowego w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polska Agencja Nadzoru Audytowego. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polska Agencja Nadzoru Audytowego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Agencja Nadzoru Audytowego w Warszawa

Jaka jest kultura pracy w Polska Agencja Nadzoru Audytowego?

Master1999 Nowy wpis

Radziłbym uważać z zatrudnianiem u tego @Pracodawca kultura na pokaz i przerzucanie się, czyli spychologia to priorytet, a instytucja ta nie jest wolna od "polowań na czarownice", czyli szukania wokoł winnych czy to domniemanych czy też realnych zaniedbań, usilne szukanie wszędzie tylko nie u siebie. Układy, układziki, popychadła, niekompetencja. Atmosfera ciężka. Szczerze odradzam!!!

Pracownik Nowy wpis
@Master1999

Master1999 komentarz sponsorowany i napisany przez trolla, nie wydaje mi się abyśmy pracowali w tym samym miejscu.. Co do atmosfery to wiadomo okres zmian jest ciężki ale obecnie można powiedzieć, że już jest stabilnie. Co do kultury pracy jest w porządku, w porównaniu z innymi miejscami pracy można spokojnie zjeść, można swoje pomysły omówić z przełożonym. Jak już było wspominanie w innych opiniach ważna jest skuteczność czyli to jak dobrze i sprawnie realizujemy zadania jako pracownicy.

T-1000 Nowy wpis

Pamiętam, że zdarzyło mi się tam aplikować i jeśli się nie mylę, to pracodawca z gatunku takich, co życzą sobie wpisania na wstępie oczekiwań finansowych. Dla mnie już to przekreśla sens aplikowania.

Administrator Nowy wpis

Polska Agencja Nadzoru Audytowego chce zatrudnić na stanowisko Archiwista kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 3800 będą osiągalne?

Wiecie, czy Polska Agencja Nadzoru Audytowego udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

MD

Tak, wszystkie narzędzia do pracy są udostępniane.

Agnieszka
@MD

czy na otrzymanym sprzęcie do pracy zdalnej montowany jest jakis program do nadzoru tej pracy ?

@Agnieszka

Pewnie masz na myśli jakieś rejestratory (nagrywanie) pulpitu? Nie są instalowane tego typu programy. W pracy skupiamy się na zadaniach i to z ich realizacji i jakości pracy jesteśmy w największym stopniu rozliczani.

Julia
@MD

Czyli z godzin spędzonych w pracy już nie? Bo przypuszczając, że w dzień powinno wyjść 8 h a ktoś wszystkie zadania wykona np., w 6 h to może mieć "szybsze" wolne w tym trybie zdalnym?

@Julia

Nie pracujemy w oparciu o zadaniowy czas pracy. Ilość godzin zależy od wymiaru etatu. Jednak chodzi o pewne podejście szczególnie w ocenianiu jakości realizowanych zadań czy zaangażowania w obowiązki służbowe.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Polska Agencja Nadzoru Audytowego? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 29 stycznia kilka ogłoszeń.

MD

Informacje na temat procesu rekrutacyjnego znajdziesz tutaj => https://pana.gov.pl/kariera/

@MD

Na stronie znajdziesz również adres mailowy kariera@ więc śmiało możesz dopytać o interesującą Cię rekrutacje i jak się do niej przygotować :)

Alicja
@MD

A czy pod ten adres można wysyłać CV mimo, że nie ma otwartego stanowiska? Czy nie ma to sensu?

Olga
@MD

Jednak wolałabym to usłyszeć czy przeczytać od doświadczonej w tym osoby... Niż wierzyć w media

@Olga

Rozumiem, że pytasz o rekrutacje jest adres mailowy więc możesz dowiedzieć się u źródła.

@Alicja

Alicjo, możesz również aplikować bezpośrednio na ogłoszenie https://kariera.pana.gov.pl/pl/rekrutacja-spontaniczna-zainteresowanie-praca-w-polskiej-agencji-nadzoru-audytowego,j,63

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polska Agencja Nadzoru Audytowego na stanowisko Audytor- Biegły rewident bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Wojciech

Byłoby bardzo miło gdyby ktoś z pracowników podzielił się opinią o pracy w takiej firmie.

kmm
@Wojciech

Pracuje się super. Dobra atmosfera, super zespól

Kazimierz
@kmm

Czym zajmujesz się w tej firmie i co możesz powiedzieć o podejściu szefostwa do pracowników? Czy Polska Agencja Nadzoru Audytowego zatrudnia też osoby bez doświadczenia? Mam nadzieję że niedługo powiesz mi coś więcej na ten temat.

Leon
@Kazimierz

w PANA są świetni fachowcy, bardzo przyjaźni a Szefostwo jest naprawdę mega w porządku, można tylko być wdzięcznym losowi i swoim umiejętnościom, jeśli się tam pracuje : -)

Aleksander
@Leon

Pozytywnie wypowiadasz się o pracy w tej Agencji Nadzoru Audytowego, dlatego skorzystam z okazji, że jesteś w tym wątku i postaram się na temat tego właśnie pracodawcy czegoś dowiedzieć. Na dobry początek dobrze by było, gdybyś napisał, czy ciężko jest tam się dostać skoro jest to rzekomo tak dobre miejsce pracy? Z chęcią to ustalę.

mkk
@Aleksander

Agencja prowadzi szeroko zakrojoną akcję rekrutacji Biegłych Rewidentów. Szczegóły na www.pana.gov.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Agencja Nadzoru Audytowego - Warszawa

Polska Agencja Nadzoru Audytowego