Opinie o Erm Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Erm Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Erm Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erm Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Edyta Nowy wpis

Z tego co widzę nikt nie jest w stanie podać jakichkolwiek widełek finansowych, szkoda, bo to ma ogromne znaczenie jeśli myśli się o zatrudnieniu. A czy macie jakieś premie do podstawy? Może jakieś ciekawe dodatki się znajdą? Były teraz święta, jak firma podeszła w tym aspekcie do pracowników?

Edyto Nowy wpis
@Edyta

Pensje są poufne - rozpiętość pensji dla konsultanta i seniora od X do X+100%, dla głównego specjalisty (Principal) od Y do Y+50%. Ciężko podać widełki, jeśli osoby na niższych stanowiskach zarabiają więcej od tych na wyższych. I tyle w temacie ;-) Powodzenia w negocjacjach ! :-)

Maciej

Ktoś wspomniał, ze zarobki w firmie są mizerne. Ale to było 2 lata temu. Czy od tego czasu pensje się podniosły i można dobrze zarobić? Zależy mi na info o konkretnych kwotach.

@Maciej

Pensje są poufne. Pensje zależą od tego jak dobrze się negocjuje na rozmowie wstępnej.

Big4
@Maciej

Pensje niższe niż w Big4

Czyli osoby zajmujące to samo stanowisko i wykonujące potencjalnie tę samą pracę mogą otrzymywać inne wynagrodzenie z podstawy?

Lukas

@Monika Niestety tak ! Nie ma widełek

Pracownica
@Monika

Na tym samym stanowisku mogą pracować osoby z różnym doświadczeniem: np. 5 lat oraz 20+ lat

@Pracownica

No to już swoją drogą jest niepokojące. Tzn., oczywiście zależy od sytuacji, ale ogólnie to czujecie, że to sprawiedliwie jest tutaj w firmie rozwiązane czy należy jakoś inaczej to zrobić?

Hejhej
@Monika

Nie rozumiem pytania - co zrobić inaczej? Moniko co jest niepokojące? Jesteś osobą z zewnątrz (domniemam) i nie znasz powodów takich sytuacji … Odnoście pracy na tym stanowisku kilkanaście lat to : 1. Jeśli ktoś wybiera ścieżkę techniczną to pracuje kilkanaście lat na tym samym stanowisku i dostaje dobre pieniądze za prace techniczną. Niektórzy nie chcieli awansu z różnych powodów. 2. Odnośnie pozostałych, to niepokojące by było jeśli awansowano by kogoś tylko ze względu na staż pracy, jeśli ta osoba kto nie podołałaby na wyższym poziomie albo brakuje jej umiejętności (w porównaniu do innych na tym wyższym poziomie). Awans musi być „fair” tez wobec innych

Iza
@Hejhej

Czyli można tutaj dostać stabilną umowę o pracę na czas nieokreślony? Skoro ludzie pracują tutaj nawet po kilkanaście lat na tym samym stanowisku:)

Tak
@Iza

Tak można - kilka osób pracuje długo - 1 ponad 20 lat, 2 ponad 15 lat, 4 koło 7-10 lat (w tym praca za granicą), jeśli nikogo nie zapomniałem. Kilka z nich awansowało w przeszłości. Pozostałe osoby pracują krócej, ponieważ firma ostatnio (1-2 lata wstecz) zatrudniła dużo nowych osób. Pracowników w Polsce jest ponad 30.

Zuzanna Nowy wpis
@Tak

Dobrze wiedzieć takie rzeczy! A jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów? Firma coś oferuje?

Informacja Nowy wpis
@Monika

Niestety tak. Niestety pensja jest często wyższa w przypadku osób, które znajdują sobie kontroferty i mówią otwarcie o odejściu (jeśli nie dostaną podwyżki), niż u osób ze świetnym wynikami w pracy (takie osoby często też dostają oferty, ale o tym nie mówią w firmie otwarcie). Reasumując: wcale nie musisz przynosić dużych zysków i przekraczać oczekiwań (itp.), aby zarabiać więcej niż osoby na wyższych stanowiskach, które przekraczają oczekiwania. Firma ryzykuje niestety w taki sposób utratę świetnych pracowników…(którzy w końcu decydują się odejść za lepsze pieniądze i wcale nie pytają ERM o kontrofertę …)

Jak działa system premiowania w Waszej firmie ?

@Paweł

Premia roczna - uznaniowa. Wysokość zależy od rocznej oceny pracowniczej

Ocena oparta jest o statystyki czy wedle uznania?

NocnyMarek
@Monika

Ocena jest oparta na: 1. informacji zwrotnej od kierowników projektów, współpracowników z zespołu, dyrektorów, liderów (itd.) - czyli osób z którymi współpracuje się na co dzień (kierownik wnioskuje o „Feedback” na temat swojego pracownika w systemie kadrowym lub pracownik poprosi o to samodzielnie w systemie); 2. Procent zrealizowanych celów rocznych (w tym „wskaźniki”, o których wspominasz - co roku trochę inne - za dużo by pisać); 3.finalnej dyskusji podczas corocznego spotkania (Kadry + kierownictwo+dyrekcja), podczas którego roczna ocena pracownika dokonana przez danego kierownika jest weryfikowana przez dyrekcję/kadry/innych kierowników w odniesieniu do pozostałych pracownikow na tym samym stanowisku (np. na stanowisku Starszego konsultanta), w celu zapewnienia, że jest ona uczciwa wobec innych osób

Kierownik

Firma oferuje pracę w środowisku międzynarodowym, na ciekawych projektach, ma ciekawą bazę szkoleń wewnętrznych, w zespołach panuje super atmosfera (zespół jest bardzo pomocny). Można się naprawdę dużo nauczyć. W chwili obecnej firma inwestuje również większy budżet w szkolenia zewnętrzne. Zaletą pracy w ERM są elastyczne godziny pracy oraz dodatkowe nagrody finansowe dla najlepszych pracowników oprócz premii rocznej. Nowi pracownicy z pewnością mogą wynegocjować dobre warunki finansowe. Moim zdaniem firma powinna zainwestować w poprawę zarobków osób pracujących już kilka lat oraz „work-life balance” osób na wyższych stanowiskach.

@Kierownik

Super, że atmosfera jest w porządku. To bardzo ważne . A jeśli chodzi o szkolenia, to rozumiem, że te zewnętrzne firma w całości finansuje tak?

@Ewa

Tak

Iza
@Kierownik

A co do tej nauki, o której mowa we wpisie, to jak wygląda kwestia staży? Są stażyści i czy oni tez mogą korzystać z tej oferty szkoleniowej?

@Iza

@Iza tak, mieliśmy stażystów w przeszłości. Mogli korzystać ze szkoleń wewnętrznych.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Erm Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Konsultant / Konsultantka ds. ochrony środowiska.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Jakub

Skoro firma daje szanse na rozwój to może te zarobki na początek nie są wcale takie złe? Warto spojrzeć jak to się ma do ilości obowiązków... co myślicie?

Nina1

Ogólnie firma daje szansę na rozwój jednak zarobki są raczej mizerne. Brak szkoleń i podejście do wykonywania projektów jest czasami żałosne. Jest kilka osób, o których można się wiele nauczyć jednak. Największym plusem i atutem tej firmy jest atmosfera w pracy.

informator

Firma mieści się w Warszawie, nie w Toruniu.

admin

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy ERM Polska Sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Erm Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Erm Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Erm Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erm Polska Sp. z o.o.?

Erm Polska Sp. z o.o.

Erm Polska Sp. z o.o.