Opinie o Grupa Ergo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Ergo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa Ergo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Ergo Sp. z o.o. w Wrocław

...

więcej jest teraz ludzi po studiach w dziale szkoleń przynajmniej z tego co wiem, pracowałem tam kiedyś ale utrzymuję kontakt z kilkoma osobami. Praca w weekend? Na bank nie- praca od pon do pt, więc weekendy są free

r

Szkalowanie szkalowaniem, ale KTO lub CO zapracował/wało na takie opinie o firmie?? Nic nie bierze się znikąd. Poza szkalowaniem jest tu dużo różnych przydatnych informacji... Można odróżnić jad od tego co jadem nie jest. W dzisiejszych niepwenych czasach życie zawodowe różnie się układa, i nie jest w cale powiedziane, że jak ktoś zacznie TU pracę , to w przyszłości będzie alfą i omegą. Dlatego ja dziękuję za taką zagęszczoną atmosferę. Pal licho resztę.

bagienny glon

Ergo to nie tylko szkolenia :) to tez inne działy, w których dzieją się różne cyrki.

:))

Polacy nie gęsi - swój rozum mają :) To do wszystkich - tych co aplikują i tych którzy szkalują - każdego życie zawodowe zweryfikuje. A poza przysłowiem - ja pracowałam w Ergo i dzięki temu czego się tam nauczyłam obecnie pracuję w jednej z lepszych szkół we Wrocławiu na stanowisku związanym z Zamówieniami Publicznymi. Rozstałam się z firmą w dobrej atmosferze. Nie wszystkie doświadczenia wykorzystuję na obecnym stanowisku, ale gdyby nie praca tam pewnie nie poradziłabym sobie z wieloma sprawami. Dlatego też - jeśli ktoś chce czegoś się nauczyć to każda praca wzbogaca. Co do traktowania pracowników to nie mam złego doświadczenia bo od początku do końca wiedziałam na czym stoję.

Firma Grupa Ergo Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Zatrudnię stolarza meblowego etat/pół etatu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
ktoś tu ma jakiś problem?

Wiadomo, że nie pracujesz w Go worku; nie padło też takie stwierdzenie, więc nie przeinaczaj czyichś wypowiedzi. Ludzie mają swój rozum i znajdą inną pracę za 1200 gdzie indziej, tam, gdzie nie ma takich opinii, jak o tej firmie. Daruj sobie ten tekst o "zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną" - naprawdę.

?

W go worku nie pracuję :)) to do komentarza powyżej. Co do odpowiedzi na pytanie to zarobek - podstawowy to 8.70 brutto/h dla studenta, a dla nie studenta ok. 9.50 brutto/h. Więcej było osób bez statusu studenta jak odchodziłam więc podaję obie stawki. Plus premia i jeszcze za moich czasów wprowadzono premię motywacyjną za wynik miesięczny dla 1 osoby, i w kwartale dla 3 najlepszych, plus cel grupowy :)). Możliwość jest wiec duża, ale ostrzegam wszystko zależy od wyników - jak w sprzedaży :)) warunki też ok, no wiadomo nie ma marmurów i ręczników materiałowych w toaletach ale ogólnie jest dobrze. Przynajmniej dla mnie tak było. Raczej nie ma mowy o przyjmowaniu po znajomości do działu szkoleń. Ja nie pamiętam takiej sytuacji. Pozdrawiam!

Nie tylko w szkoleniach jest syf

Cała ta firma jest syfem, z jej szefem na czele, który ma pstro w głowie. Ogólnie nie polecam żadnego kontaktu z tą firmą i jej szefem, bo kierownictwo tej firmy to mały pikuś w porównaniu z jej szefem, zwykłym[usunięte przez moderatora] . Traktuje ludzi poniżająco a rozmowa z nim to jak rozmowa z katem.

marek

Podaj adres tej grupy ergo bo na Wejherowskiej nie ma żadnego call center ergo? Gdzie się mieści opisywana przez ciebie siedziba tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Ergo Sp. z o.o. - Wrocław

Grupa Ergo Sp. z o.o.

Grupa Ergo Sp. z o.o.