Opinie o Grupa Ergo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa Ergo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa Ergo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Ergo Sp. z o.o. w Wrocław

hmmm

Destrukcja? Najlepszym przykładem destrukcji panującej w tej firmie jest to, że każdy kto odchodzi bądź jest zwalniany z tej firmy przez wiele miesięcy a nawet rok jest bezrobotny, bo nie może pozbierać się po tym jak go tam potraktowano, leczy złamane serce i połamane skrzydła. Chcesz się zatrudnić i przetestować na własnej skórze jak S i jego (usunięte przez administratora) równają Cię z ziemią, zapraszam do ergo.

hmmm

Radzę uważać na tą firmę, jest tam za dużo destrukcji.

kąśliwy

Aktualnie prezes pracuje w firmie tylko ze swoimi dziw...mi, które trzyma tylko dlatego ze dają mu d....y, hehe a one są gotowe pociąć żyletkami każdego kto się do niego zbliży. Lepiej unikać ten ergochłam. Zresztą już upada i wkrótce zaliczy zgon

niki

Miałem okazję pracować w tej firmie u samych jej początków, jak jej właściciel stał jeszcze na bramce w Liverpoolu. Siejka jest niereformowalny. Myśli że pozjadał wszystkie rozumy a wciąż jest dresiarzem z siłowni. Tanim cwaniakiem z buczka małego. Za moich czasów to była prowizorka. Potrafił sprzedać szkolenie a potem jechać je poprowadzić pod fikcyjnym nazwiskiem. Ech...zal.pl

Firma Grupa Ergo Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Zatrudnię stolarza meblowego etat/pół etatu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
tyle w temacie

To jest najgorsza firma w mieście, nic dodać nic ująć.

j103

Zapoznałem się z systemem wynagradzania za efekty pracy Agenta w Ergo Pro. System prosty i przejrzysty. W ty kontekście niezrozumiałe są niektóre komentarze, zwłaszcza te na poziomie tak ogólnym, aż niekompetentne. Kto je pisze?

z choinki się urwał?
@j103

NIKT SIĘ TUTAJ NIE WYPOWIADA NT. FIRMY ERGO PRO WCHODZĄCEJ W SKŁAD GRUPY ERGO HESTIA. WYSTARCZY DOKŁADNIE PRZECZYTAĆ, ŻE CHODZI O FIRMĘ: GRUPA ERGO

gala

Akademia PARP oferuje takie szkolenia bezpłatnie, wystarczy się zapisać.

hahah

Żeby rozszerzać działalność trzeba mieć jaja i wiedzę. Nikt tego nie chce, każdy myśli o tym by odejść z tej firmy

Gala

Instytucje publiczne biorą każdego kto da najniższą cenę, to o niczym nie świadczy. Firma nie współpracuje z przedsiębiorcami bo brak jej chęci i doświadczenia. Brakuje jej silnego menedżera, który miałby siłę i wiedzę by pokierować działalność tak, aby świadczyła usługi dla przedsiębiorców. Prezes jest za malutki by w ogóle rozmawiać z przedsiębiorcami, od razu by go wyśmiali albo pogonili za to chce ich oszukać. Poza tym beznadziejny z niego inwestor, we wszystko w co wchodzi to kończy się katastrofą. Więc lepiej niech firma współpracuje z instytucjami, ich nie da się tak łatwo przekręcić a jakiś grosz może zarobić.

meu

Nie bój żaby, jeszcze sobie pozatrudniacie i pozwalniacie do woli. Nie pasuje mi twoje powiedzenie ;) Zwisa mi. Czy ja napisałam, że zabraniam komuś tymczasowej pracy na śmieciowej umowie? Macie braki kadrowe, czy coś? Nie ma chętnych? A w ogóle skąd to założenie, że ktoś nie pracuje, a może pracuje?

?

Do meu : A nie pasuje Ci bardziej tutaj zamiast jak kuba bogu tak bóg kubie powiedzenie pies ogrodnika - sam nie zje, a drugiemu nie da - pracowałem - zwolniłem się ( mnie zwolniono ) to niech inni też nie pracują ? te wpisy że jest źle - to taka nasza małych polaczków zawiść - przypomina się od razu scena z dnia świra i fragment - Modlitwa Polaka :) Szkoda, że obecni pracownicy się nie wypowiadaja, chociaż pewnie dostaliby też od razu odpowiedź - że lizusy i próbują wybielić firmę! W takim wypadku faktycznie - innych niż negatywne opinie, tutja nie będzie.

hen

Komentarze pisze się tutaj aby wyrazić swoje zdanie, swoje doświadczenia, opinię o pracodawcy. Ogólnie rzecz biorąc ta firma prezentuje zdecydowanie niski poziom, ponieważ ilość złych komentarzy to ponad 100 a ilość dobrych to może dwie. Reszta neutralne. Teksty pt. że nie opłaca się pracować, bo Ci obiecaną i wypracowaną premie [usunięte przez moderatora] - powinny być przestrogą dla ludzi ambitnych, uczciwych i pracowitych, że w tej firmie tylko będą na Tobie żerować a na koniec i tak wyrzucą Cię jak psa.

ponownie ja

W tym przypadku jest tak: dziecino,chciałaś powiedzieć: PRACUJESZ I NIE ZARABIASZ, bo ktoś przychodzi (j.w.) i Ci zawyża próg premiowy, przez co, mimo, że pracujesz, nie możesz zarobić, bo zarabia ktoś inny, ale nie TY !!!!!!!!!!!!! Zamiast się zwalniać to trzeba było, dalej PRACOWAĆ I NIE ZARABIAĆ !!!! HAHAHAHAHAHAH

wpisz kolejny komentarz jak nie chcesz

Ja nie chcę takiego pracodawcy! I basta

Pochlebne liszajo-komentarze są tu tylko planktonem w morzu komentarzy krytycznych. Wszyscy to czytają i wiedzą, że jesteście w mniejszości. Nie uda wam się już nikogo przekabacić, a nawet jeśli, to każda osoba, którą zatrudnicie, będzie miała wyrobione o was zdanie i kropka. Lizo4litery nawet po odejściu dalej będą robić to do czego to coś (miano człowieka? nie zasłużyło) było stworzone. Jaki pracodawca chciałby mieć takiego pracownika? No dobra! A jaki pracownik chciałby mieć takiego pracodawce?

...

Z tego co mnie wiadomo to od ponad 2 lat próg jest jeden ! Co do paczek na święta - cóż komuno wróć ! Ludzie takie bonusy i podarki dają ludziom w corpo. Jak komuś odpowiada bycie nr ID w systemie analizującym twoją pracę to proszę - na prawdę nikt nikomu nie broni. Ja nie pracuję w tej firmie od jakiego czasu, ale nie słyszałam żeby po moim odejściu nagle coś się zmieniło. Jeśli ktoś do pracy przychodzi z założeniem - będę ładnie wyglądać i nic nie robić - no halo to chyba jest coś nie tak. Pracujesz zarabiasz - nie pracujesz nie zarabiasz. Zastanów się czy ty chciałbyś mieć takiego pracownika?

taki jeden

Premie jeśli nawet wyrobisz to będą tak kombinować i stawać na głowie żebyś jej nie dostał. Kiedyś był taki zespół sprzedaży w tej firmie. [usunięte przez moderatora] stawiał im poprzeczkę, ile mają sprzedać żeby tą premie dostać. Kilka dni przed końcem miesiąca przychodził i tą poprzeczkę podnosił, tak by nikt premii nie dostał. W końcu zwolnił się cały skład w ciągu jednego miesiąca. Aktualnie też stają tam na głowie by premii nie dostać. Dlatego nie warto się o nią nawet starać. Wystarczy siedzieć, pięknie wyglądać i się uśmiechać.

taki jakiś nienormalny

Ale da się wogóle wyrobić jakąś premię? Ile trzeba mieć szkoleń?

?

ubezpieczenie samemu trzeba sobie kupić. O żadnej paczce na święta czy bonach nie ma mowy. Za nadgodziny nie płacą.

wow

wow , w sklepach spożywczych też pracują studenci, a nawet można spotkać absolwenta! Nie dość że uczelnie taśmowo produkują absolwentów, to są jeszcze firmy które hurtowo zatrudniają i zwalniają , czy to absolwentów czy studentów HURT_DETAL - koło się zamyka, ktoś produkuje, a ktoś z tego chetnie korzysta , oby tak dalej - biznes się kręci co nie??

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Ergo Sp. z o.o. - Wrocław

Grupa Ergo Sp. z o.o.

Grupa Ergo Sp. z o.o.