Opinie o VFM Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie VFM Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VFM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VFM Sp. z o.o. w Warszawa

Aro Nowy wpis

Do ostatniego tu komentarza się nie odniosę, gdyż dość rzeczowo punktujący pewne kwestie wpis z maja bardziej zwrócił moją uwagę. Pisano w nim o warunkach zatrudnienia na czas określony i że potem - do widzenia, lub umowa na zasadach działalności gospodarczej, aby ograniczyć liczbę zatrudnionych i nie wypłacać np. odprawy. Na ile jest to prawda, że nie uświadczyłbym umowy o pracę na czas nieokreślony? Przecież firma w zakładce kariera podkreśla m.in. że stawia na stabilność zatrudnienia. A trudno wyobrazić sobie lepszy tego wyraz, niż właśnie umowa o pracę na stałe.

Karolina Nowy wpis

Pracowałam przez rok w dziale marketingu i polecam współpracę z VFM. Szeroki zakres obowiązków, co daje duże możliwości rozwoju, na rutynę na pewno nie można narzekać. :) Jasne zasady, fajni ludzie :) ładne biuro z super widokiem.

@Karolina

Hej, czy marketing macie tu połączony ze sprzedażą może? chodzi o to, że specjalisty z miesiąc temu od niej właśnie szukali. Też z Ochoty jestem ale widzę, że przegapiłam… :) Powinnam żałować? Ilu osób tak w sumie w tamtejszym zespole potrzeba? Ciekawa jestem czy coś jeszcze wznowią?

Karolina Nowy wpis

Marketing i sprzedaż to dwa oddzielne działy chociaż bardzo blisko ze sobą współpracujące. :)

W sieci, a dokładniej na stronie firmy, znalazłem ofertę pracy na stanowisko architekta. Pracownikowi oferowany jest kontrakt B2B bądź umowa o pracę. Czy to właśnie on decyduje o formie zatrudnienia? Czy ma od górnie wybrane? Poza tym, w firmie oprócz wypłaty ma miejsce system prowizyjny. Wytłumaczy ktoś, co trzeba zrobić, aby otrzymać premię?

Magda

Bardzo polecam pracę w VFM! Firma bardzo dynamicznie się rozrasta, co daje pracownikom szerokie spektrum możliwości jeśli chodzi o rozwój :) Każdy ma szansę się wykazać swoją inicjatywą i zaangażowaniem. W pracy szczególnie przydaje się wielozadaniowość i rzetelność. Można także poznać wiele przydatnych narzędzi, których znajomość znacznie ułatwia pracę zespołową :) Główne atuty pracy w VFM Real Estate to moim zdaniem: ✔ Super atmosfera, dzięki której chce się przychodzić do pracy :) ✔ wyjścia integracyjne - działowe i firmowe, ✔ zgrany i pomocny zespół, na który zawsze można liczyć! ✔ przełożeni, od których wiele można się nauczyć! ✔ stabilne warunki zatrudnienia (umowa wg preferencji pracownika), ✔ atrakcyjne wynagrodzenie + dwa razy do roku premie, ✔ nowoczesne narzędzia pracy, ✔ praca w open space, która umożliwia szybki przepływ informacji między zespołem, ✔ szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (np. organizowane przez PZFD), ✔ szereg atrakcyjnych benefitów (pakiet medyczny, owocowe poniedziałki, program poleceń, dodatek stażowy i niebawem system kafeteryjny)! Polecam! :)

Fałsz
@Magda

Opinia napisana przez marketing firmy

Łucja
@Fałsz

skąd wiesz? to już nikt nie ma prawa posiadać pozytywnej opinii? dziwne myślenie.... na pewno znajdzie się taki co będzie na kolanach dziękował za taką pracę i nic na to nie poradzisz.

haaha
@Łucja

na kolanach dziękować za taką pracę? ha ha ha - to za pracę trzeba dziękować na kolanach? Dziwne podejście - być może tak robią osoby, które nie widziały nic poza tym/bez doświadczenia i wydaje im się, że tak wygląda praca i życie. Boją się wyjść ze swojej strefy komfortu i siedzą w pracy bez przyszłości, bo dzieci/kredyty/ inne zobowiązania oraz do tego dochodzą poniżające zachowania przełożonych, które sprawiają że pracownicy wątpią w swoje możliwości, bo "nigdzie nie dostaniesz takich warunków" itp, ale współczuję :)) Wystarczy przejść się na rozmowę do firm konkurencyjnych. Z tego co wiem, to firma aktualnie upada i zwalnia pracowników. Za dużo rozpoczętych inwestycji w jednym okresie, co przy obecnej sytuacji rynkowej było strzałem w kolano. Podwarszawski rynek nieruchomości najbardziej to odczuł, a stratedzy firmy tego nie przewidzieli. No ale dziękujcie na kolanach za takich przełożonych :D

Naprawde?
@Magda

- atmosfera? Brak. - brak osób od których można się uczyć. Większość osób ma komprencje Juniorskie, które powinny być rozwijane pod opieką i nadzorem przełożonego. Brak pomocy, jest rozliczanie. - warunki zatrudnienia na czas określony a potem - do widzenia, lub umowa na zasadach działalności gospodarczej aby ograniczyć liczbę zatrudnionych I nie wypłacać np.odprawy. - brak szkoleń. - mizerne benefity w wersji najbardziej podstawowej.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży oferowane przez firmę VFM Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Nowa

Atmosfera do poprawy bo to sukces dla firmy a tego brakuje ☹️

Stefan
@Nowa

Zgadzam się, że atmosfera współpracy ma ogromne znaczenie. W czym wymaga poprawy?

Stefan

Ja nie wiem, bo tu nie pracuje. O kogo chodzi i w jaki sposób ta osoba psuje atmosferę wg. Ciebie? Jak atmosfera między pozostałymi pracownikami?

HA
@Stefan

Zwolnić osoby, które nie mają kompetencji do kierowania zespołem i kierują się w pracy emocjami. Lub wnikliwe przyjrzenie się im pracy i wyciągnięcie kompetencji. Do sprawowania funkcji kierowniczych potrzeba doświadczenia, predyspozycji i szkoleń. Niestety atmosferę w firmie w dużej mierze tworzą właśnie przełożeni. Jeśli pracownik jest dobrze traktowany, to chętnie przychodzi do pracy. Nie potrzeba do dobrej atmosfery pseudo owocowych dni, imprez integracyjnych, czy wigilii pracowniczych. To powinien być tylko ewentualny dodatek, bo atmosferę buduje się w miejscu pracy - NA CODZIEŃ.

haaha
@Stefan

atmosfera między pracownikami? Taka, że w miejscu pracy boją się mówić z czym się mierzą, jak ktoś ich potraktował. Dopiero, gdy odchodzą, to okazuje się że zaczynają mieć odwagę mówić o wszelkich nadużyciach w tej firmie. Słowa skierowane do pracownika typu: "ile my za TO COŚ płacimy?" - żeby tylko poniżyć i stłamsić. Karma wraca i zarząd już na pewno to odczuwa :)

Irena
@haaha

No a czy firma coś robi, żeby było inaczej? Czy przykładowo jest jakiś system zgłaszania problemów, to mnie interesuje. Albo jakaś osoba wyznaczona do reprezentowania pracowników?

Jest ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko w księgowości. Warto aplikować?

Maria

A na czym Ci w pracy najbardziej zależy?

Sebka

Nie warto

Dokładnie, nie warto.

Dorota

Dlaczego nie warto? Małe pieniądze są na tym stanowisku? Czy jest jakiś inny powód według was?

Nie polecam. Strata czasu i nerwów.

Dorota

Odradzam współprace z ta firma. (usunięte przez administratora) już na wstępie na temat warunków zatrudnienia, nadgodzin, miejsca świadczenia pracy i wynagrodzenia. Zapisy w umowie o prace są niezgodne z prawem. Jakość świadczenia usług pozostawia wiele do życzenia. Organizacyjnie jest za mało zatrudnionych osób. Ustalenia ustne co godzin pracy są zmieniane. W pracy obecny jest (usunięte przez administratora)

@Dorota

Dodatkowo Wynagrodzenie jest niewspółmierne do zakresu obowiązków.Przy próbach rozmów na temat wynagrodzenia przełożeni odsyłają do innych firm i negocjują podwyżkę wynagrodzenia o 50 zł brutto. Niewłaściwe osoby bez doświadczenia pełniące role przełożonych. Brak możliwości odbioru nadgodzin oraz otrzymania wynagrodzenia za przepracowane nadgodziny.

Iza
@Dorota

Co tam jest takiego zapisanego w tej umowie, że to nie jest zgodne z prawem?

@Iza

Miejsce pracy. I tak okazuje się ze od 9 do 19 jesteś w Sochaczewie na aktach notarialnych i robisz nadgodziny ale firma broni się ze to nie sa nadgodziny bo to miejsce wykonywania pracy z umowy. kancelaria jako podmiot zewnętrzny nie jest miejscem pracy w rozumieniu przepisów Kodeksu pracy i w świetle orzecznictwa sądów, bo jest podmiotem zewnętrznym.

Łucja
@Dorota

gdzie to zgłosiłaś? bo chyba zgłosiłaś, prawda? pisanie na forum nic nie da.

@Iza

Dodatkowo proszę zwrócić uwagę aby wszystkie ustalenia ustne z rozmowy o prace dot warunków zatrudnienia i wynagrodzenia dodatkowego typu premie i prowizje były wpisane do umowy. Oczywiście w świetle prawa umowa ustna tez jest umowa i jest wiążąca ale przy próbie rozliczenia tego firma będzie się wszystkiego wypierała.

@Iza

2 tygodniowy okres wypowiedzenia przy umowie zawartej na czas nieokreślony. Wg kodeksu pracy jest to min miesiąc a przy dłuższym stażu pracy nawet 3 miesiące.

Maria
@Dorota

podczas okresu wypowiedzenia pracodawca domaga się przychodzenia do pracy czy nie trzeba przychodzić? wiele firm to praktykuje by nie robić większych konfliktów

Elżbieta
@Dorota

To są przydatne rady, ale ja nie wiem, czy firma ot tak spełnia żądania kandydata. Np. powiem: proszę zmienić umowę, nie ma w niej zapisu o wysokości premii i prowizji. I oni szybciutko poprawiają umowę, bo ja tak chcę?

Rotacja pracowników mówi sama za siebie- z tej firmy się odchodzi z powodu złego traktowania pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o VFM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w VFM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VFM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VFM Sp. z o.o.?

VFM Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wincentego Rzymowskiego 30
    02-697 Warszawa