Eka production

Opinie o Eka production

anonim 2008-10-31 14:33:27
Firma prywatna, pracownicy traktowani jak niewolnicy, w każdej
chwili możliwość zwolnienia, płaca mało atrakcyjna

monia 2009-12-08 11:31:30
Potwierdzam wszystko to prawda a od stycznia ucinają jeszcze 10% tej i tak mało atrakcyjnej pensji.
deperados 2010-11-13 19:10:04
To jest praca dla desperatów. Tu pracuje tylko ten kto MUSI pogodzić się z brakiem pracy. Rotacja jest ogromna. W pełni sezonu, przed świętami zatrudniają po świętach zwalnia się dużą ilość załogi. Postępują jak z prostytutkami - wykorzystać i wykopać za drzwi. Tylko, że w/w lepiej zarabiają. Pensja 10 PLN/h brutto za pracę w czterobrygadówce...
xyz 2013-06-23 15:27:34
Firma na sprzedaż:
xyz 2013-06-23 15:29:52
Majątek firmy jest na sprzedaż. Wpisz sobie na allegro hasło " hala babice ". Jest do kupienia za 46 mln. zł. Może kupisz (usunięte przez administratora)
wacek 2016-05-20 09:19:08
Firma nadal działa, chyba przeczytaliscie cos nieuwaznie lub mowicie nie o tej samej firmie? Firma miesci sie w Klaudyn/Warszawa dziala w branży zarzadzania jakoscia i środowiskiem. Posiadaj ai Lakiernie, Montazownie, Pordukcje
Zostaw swoją opinię o Eka production - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eka production