Opinie o ARPEX ARTUR JASTRZĘBSKI HOTEL AMAX wspólnik spółki cywilnej ARPOL wspólnik spółki cywilnej w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ARPEX ARTUR JASTRZĘBSKI HOTEL AMAX wspólnik spółki cywilnej ARPOL wspólnik spółki cywilnej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ARPEX ARTUR JASTRZĘBSKI HOTEL AMAX wspólnik spółki cywilnej ARPOL wspólnik spółki cywilnej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARPEX ARTUR JASTRZĘBSKI HOTEL AMAX wspólnik spółki cywilnej ARPOL wspólnik spółki cywilnej w Warszawa

Krystyna Nowy wpis

Pracowałam w hoteli Niestety Hotel - P.H.U. "ALPOL" S.C. BARBARA ADAMSKA BOGUSŁAW ADAMSKI TOMASZ ADAMSKI - Hotel nad Mrogą*** w Rochnie - jest firmą , którą nie polecam aby sie zatrudnic na jakim bądź . Właściciele cięgle narzekaja. Firma nie wypłaca wynagrodzenia pracownikom na czas , zawsze wypłaca po terminie mówiąc nam ze nie ma pieniędzy a ma swoje kredyty które sa wazniejsze co mnie to nie interesuje bo ja tez mam kredyt i rodzine. Pomimo umow o prace nigdy nie wypłaca na czas i tylko straszy. Powinien do 10 każdego miesiąca regulować wypłaty a placi i do 20 jak zaplaci. Narusza prawo pracy gdzie juz ich zgłosiłem do odpowiednich instytucji oraz jednostki Zus .Atmosfera jak i ludzie pracujący sa ok

Były pracownik kuchni . Nowy wpis

Niestety Hotel - P.H.U. "ALPOL" S.C. BARBARA ADAMSKA BOGUSŁAW ADAMSKI TOMASZ ADAMSKI - Hotel nad Mrogą*** w Rochnie - jest firmą , którą wszystkim odradzam - szczególnie dopóki głównym zarządcą jest pan. (usunięte przez administratora) . Firma nie wypłaca wynagrodzenia pracownikom na czas , zalega nawet 4 miesiące z wypłatami pomimo umowy o pracę bądź umowy zlecenia . Większość pracowników zwalnia się tylko ze względu na brak terminowych wynagrodzeń . Pracodawca bardzo narusza kodeks prawa pracy . Byli pracownicy walczą do dziś dzień o zaległe wynagrodzenie . Atmosfera jak i ludzie pracujący w hotelu są jak najbardziej pozytywne , bardzo fajnie pracowało się w tym hotelu - lecz niestety nikt nie przychodzi do pracy charytatywnie .

Hotel nad Mrogą Nowy wpis
@Były pracownik kuchni .

Niestety zatory finansowe w 2019 roku były dość spore jednak czekanie na wypłatę 4 miesiące to nie pamiętam. Zawsze wypłacane były zaliczki i wszystkie roszczenia zostały uregulowane. Pomimo covidu udało się przetrwać i zrestrukturyzować firmę . W tej chwili dążymy do powrotu z poprzednich lat by hotel i restauracja funkcjonowały, a zabawa w związki zawodowe w małej firmie i tak nikomu nie wyszła na dobre. Czasy się zmieniają i my też inaczej patrzymy na to co się dzieje i inaczej podchodzimy do tego. Osoby pracujące wtedy na kuchni jak podaje autor wpisu pracują do dziś, choć część przeszła dalej szukać swoich wyzwań zawodowych i się samorealizować we własnym życiu. Z większością do dziś utrzymujemy pozytywne kontakty.

admin

Wiesz jak wygląda atmosfera pracy w firmie Hotelik nad Mrogą Hotel Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alpol S.C. ? Wiesz czy pracownicy są dla siebie pomocni czy raczej każdy radzi sobie sam? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o ARPEX ARTUR JASTRZĘBSKI HOTEL AMAX wspólnik spółki cywilnej ARPOL wspólnik spółki cywilnej - Warszawa

• Jak się pracuje w ARPEX ARTUR JASTRZĘBSKI HOTEL AMAX wspólnik spółki cywilnej ARPOL wspólnik spółki cywilnej?

Zobacz opinie na temat firmy ARPEX ARTUR JASTRZĘBSKI HOTEL AMAX wspólnik spółki cywilnej ARPOL wspólnik spółki cywilnej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Ludwika Narbutta 24 lok. 18
    02-541 Warszawa