Opinie o Cukiernia A.Cieślikowski sp.j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cukiernia A.Cieślikowski sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cukiernia A.Cieślikowski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia A.Cieślikowski sp.j. w Warszawa

AK Nowy wpis

ogromne rozczarowanie, kupilam dużą ilość pączków w tłusty czwartek, wierząc że będą tak dobre jak każdego dnia. Niestety paczki były na pewno nie z nocy jak zapewniał sprzedawca bo były niedobre i czerstwe. Wielki wstyd biorąc pod uwagę ceny i to że jednak poszłam do tej cukierni z przekonaniem że takiego numeru nie zrobią. Wstyd .....

eljot110@wp.pl Nowy wpis

Kupiłam dziś na Belwederskiej faworki. Wielkie rozczarowanie z powodu tłuszczu użytego do smażenia. Tylko absmak.Faworki mieliście zawsze drogie, ale były smażone na smalcu, tak jak należy. Te dziś kupione pięknie wyglądają, są bardzo kruche, ale niejadalne. To jest naprawdę skandal, zwłaszcza zważywszy cenę. Bardzo przykre, że się tak kompromitujecie.

Emilia Nowy wpis

Rewelacyjne faworki - zawsze świeże i chrupiące. Idealne do popołudniowej kawy.

Katarzyna Nowy wpis

TOTALNE IGNOROWANIE KLIENTA!!! Jubileuszowy tort za 300 zł zamówiony 9 stycznia 2024 roku z datą odbioru 14 stycznia godz. 10:00 pomimo kilkakrotnego potwierdzania realizacji zamówienia nie został zrobiony. Widać, że opinia klienta PSP z 27.06.2022 roku nie zrobiła na właścicielu firmy żadnego wrażenia. Cukiernia miała mój numer telefonu i miała możliwość poinformowania mnie że nie chce mojego zamówienia zrealizować (uważam że było to działanie celowe). Uroczystość 25 lecia urodzin mojego syna została spartaczona przez niefrasobliwe podejścia do klienta firmy Cieślikowski. Przy próbie odbioru tortu pracownik cukierni przyznał że zamówienie zostało złożone i wysłane do realizacji, ale tortu nie ma. Pan Cieślikowski jest niestety osobą totalnie niewiarygodną i niniejszym ostrzegam potencjalnych klientów jego cukierni że zamawianie tam czegokolwiek jest obarczone dużym ryzykiem. Ja nazwała by to wręcz oszustwem, bo przyjmując zamówienie którego nie mają zamiaru realizować pozbawiają konkurencję możliwości wywiązania się z identycznego zobowiązania. Może to jest metoda pana Cieślukowskiego na walkę z konkurencją,, ale zaznaczam że powiadomię o tym incydencie wszystkie możliwe instytucje mogące wpłynąć na działalność tego biznesu.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Cukiernia A.Cieślikowski sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Dariusz

Duże pierniki z tej cukierni są idealne na podarunek świąteczny. Gustownie udekorowane i pełne aromatu przypraw.

alkaszka

Keks z bakaliami z tej cukierni to doskonały dodatek do popołudniowej kawy. Bogactwo bakalii nadaje mu wyjątkowego smaku.

@batman

Kawa była idealna, aby osłodzić te już i tak przepyszne wypieki.

Ciasto było przygotowane z dbałością o detale. Widać było, że ktoś poświęcił dużo uwagi na każdy element.

PSP

Nigdy więcej z tą firmą! Mimo załączonej grafiki i napisu zrobiono z tego karykaturę! Zepsuto nam imprezę jubileuszową. Myśleliśmy, że renoma firmy gwarantuje jakość i zaakceptowaliśmy bardzo wysoką cenę /1600 zł - tort na 109 osób/ mimo, że konkurencja oferowała to samo za 900 zł /niestety odezwali się po terminie. Nigdy więcej z Cieślikowskim!!!

Krystyna

Jeszcze parę lat temu jako benefit przyznawano tutaj 40 zł na wyroby cukiernicze w każdą sobotę, 3 torty na rok i tradycyjnie pączki w tłusty czwartek. Ciekawa jestem czy pula tych spoko benefitów tutaj wzrosła? Orientuje się ktoś na co aktualnie można tu liczyć?

Czy ktoś może wypowiedzieć się jakie są warunki pracy?zastanawiam się czy wysłać cv...

Weronika

ktoś tutaj napisał, że w tej firmie można mieć elastyczny grafik. czy to znaczy, że można z szefem sobie indywidualnie ustalić, w które dni i na którą godzinę chce się przyjść do pracy? czy jak to wygląda?

Iwona

Sam tłuszcz, trudny do strawienia, czuć to w smaku np rogala z jabłkiem, torty to jeden wielki lukier, brak umiejętności cukierniczych, mimo, że torty są różne smakują wszystkie tak samo,(sprawdzone ok.10 tortów) nie polecam zakupów, rozczarowanie wielkie ceny co do jakości produktu, unikać tego miejsca, szkoda pieniędzy i zdrowia

@Iwona

Dużo tych tortów spróbowałaś, pomimo tego iż wcale Ci nie smakują :D Gusta i smaki są różne, a jak widać po komentarzach innych osób - są zadowoleni.

Iwona
@Elżbieta

Tak dużo spróbowałam, na szczęście na musiałam za nie płacić, raczej miałam możliwość "kosztować". A to że inni klienci okazjonalnie kupią jeden tort zazwyczaj z okazji urodzin osoby bliskiej etc, zjedzą kawałek i tyle. Także nie mają porównania. Także Szanowna Pani Elżbieto, moja opinia niestety nie jest złośliwa w stosunku do cukierni tylko jest uzasadniona realnymi argumentami.

Cukiernia OK jako dawny pracownik i nie tylko. Z roku 2005. Pozdrawiam pracodawców.

@.

Ojoj to nawet BARDZO dawny pracownik! Przez ten czas mnóstwo rzeczy musiało się zmienić, ale fajnie że pozytywnie ich wspominasz :)

Marzena

Dzień dobry, czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakieś benefity? Zastanawiam się czy może można liczyć na jakąś zniżkę na asortyment cukierni albo jakieś inne dodatki. Chętnie się czegoś na ten temat dowiem, dajcie znać.

Były Kierowca.
@Marzena

Każdy pracownik co sobote ma 40zł na wyroby cukiernicze.3 torty na rok i paczki w tłusty czwartek.Tak było 3lata temu.

@Były Kierowca.

Ejj to nawet fajna opcja! Mi się to bardzo podoba :) I jeszcze mówisz że to było pare lat temu... to ciekawe jak jest teraz :)

Była klientka

Ja dawałam kilka razy szansę tej cukierni, ale za każdym razem coś nie tak było. A to mini ptysie były kwaśno gorzką bitą śmietaną, a to stara babka piaskowa, kiedyś też kupiłam ofoliowaną struclę gdzie pod folią łaziły sobie muszki, faworki mają dobre jak są świeże, trzeba jednak uważać bo potrafią na wierzchu poukładać ładne a pod spodem połamane i do tego (usunięte przez administratora) cukru pudru w cenie faworków, dziecku kiedyś cake popsa wzięłam to środek pod czekoladą był zielony dosłownie. Od tamtej pory koniec szans i zakupów.

Olga

Same pyszności, zapytałam o tort i dostałam wszystkie informacje obsługiwała mnie pani Aneta super kobieta z dobrym rzartem aż milszy dzień miałam

Zabellka

Bywam w Blue City od lat zawsze jestem miło obsłużona, panie chętnie pomagają w trudnym wyborze bo tyle pyszności ze nie wiadomo na co się zdecydować. Paczki palce lizać , eklerki pyszota , również torty zamawiałam i nigdy się nie zawiodłam ???? Panie profesjonalnie odpowiadają i pytaja o dodatkowe rzeczy aby wybadać co będzie dla klienta dobre. Zawsze miło z uśmiechem i nadal będę tam przychodzić.

Bardzo dobre wyroby, ceny wysokie ale warte smaku. Obsługa dobrze doradza.

Miśka

@AsiaA. pracujesz tu nadal? Dalej jest dobra stawka i luz z grafikiem?

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia A.Cieślikowski sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cukiernia A.Cieślikowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia A.Cieślikowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Cukiernia A.Cieślikowski sp.j.
  • Gajdy 30D