Ogrody Natury

Wrocław

Opinie o Ogrody Natury

anonim 2010-04-24 15:45:14
wszyscy którzy szukają dobrych informacji o tej firmie niech zapomną że takowe są. Brak szacunku dla pracownika, oszukują z kasą, zatrudnienie be z żadnych świadczeń, zapomnij o urlopie, wolnej sobocie i godnej wypłaty.
jon 2010-07-15 14:40:08
masz racje firma do kitu wyzysk człowieka nie szanują ludzi (usunięte przez administratora)
kkk 2010-08-21 21:34:37
Pracowałem tam pół wypłaty na konto pół w kopercie oczywiście nie w terminie mało tego czesto trzeba było wogóle walczyć o wypłate zero wolnego ciągle wszystko nie odpowiada przełozonym najgorsza firma pod słońcem
kkk 2010-08-21 21:35:56
mało tego zapomniełbym ze jak sie z niej odchodzi to zrobią wszystko zeby nie wypłacic pieniedzy czepia sie kazdej pierdoły
romek 2016-04-21 13:52:45
ma umowę o pracę pewnie nie ma co liczyć @kkk, skoro połowę pensji dostajesz w kopercie? Piszesz, że zero wolnego, czyli praca również w weekendy?
Zostaw swoją opinię o Ogrody Natury - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogrody Natury