Opinie o Solid Security w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Kraków

Kermit

Siema no niestety każda firma ochroniarska oszukuję z godzinami i z kasą wiem coś o tym kierownik Kalita oszukuję nas wszystkich z umowami o pracę i z kasą za małą stawkę i nie ma ubezpieczenia wałki robią nas wszystkich

Kermitkermi
@Kermit

Nie tylko oszukuje się w firmach na godzinach, ale także dochodzi do wyłudzeń pieniężnych. Osoby nadzorujące poszczególne punkty ochroniarskie w sytuacji gdy zauważą naruszenie obowiązków w ramach uniknięcia zwolnienia czy wpisania do akt notatki biorą za to odpowiednią należność. Nie widzą w tym nic złego

Syl
@Kermit

Możesz napisać gdzie ten Kalita jest kierownikiem

@Kermit

Chodzi wam chyba o tego inspektora kalite? Takiego młodego?

@Inter

Tak młody z nijakim doświadczeniem i empatią do drugiego człowieka. Z tego co kojarzę to ma carrefury i smyki

@Kermini

Powiedzcie jakie trzeba mieć kontakty by robiąc takie rzeczy nadal mieć zachowane stanowisko „Kierownika” Oszukuje nas wszystkich, godziny, umowy, ubezpieczenia. Tylko by sobie kieszenie napchać. Wiecznie trzeba się o coś prosić, nigdy nie dotrzymuje słowa. Nie mówiąc już o „nocnych kontrolach”. O Panu Kalicie można książkę napisać... szkoda że szefostwo tego nie widzi.

Koki
@Kermini

Ten Kalita ponoć ma jeszcze jakieś biurowce. No ciekawe to co piszecie. Taki mocny faktycznie jest?

@Koki

Chyba motorola

arek

dzisiaj w nocy o godz22.15 15.11.2020moja zona chciala wjechać do garażu jakas kobieta zablokowała wjazd do garażu jak zona moja powiedziała ze chce wjechać to zwyzywala moja żonę i doszło do sprzeczki kobieta wezwała siły okazało sie ze to jej mąż przyjechał radiowozem SOLID SECURITY NR boczny 023 KRAKOW chcieli pobić moja zona niepełnosprawną wyzywali pod groźby karalne ja od najgorszych i wjechali na samochod mojej zony nie uderzajac oczywiscie zastraszyc bo wjade w ciebie radiowozem SOLID SECURITY 023wiec moja zona zadzwoniła po swoje posiłki Policja oczywiście i mam teraz pytanie czy ci pseudo ochroniarze sa od pilnowania i ochrony czy od bicia i znieważenie ludzi niepelnosprawnych 2 OCHRONIARZY SAMOCHÓD SŁUŻBOWY SOLID 023 NA NIEPEŁNOSPRAWNĄ KOBIETĘ ODRADZAM brać te firme zeby strzegli i chronili cokolwiek ten incydent znajdzie sie w sadzie a ja tez do p .Dyrektora bede interweniował zeby dyscyplinarnie odsunięto tych dwóch pseudo OCHRONIARZY ze służby

Jacek M.
@arek

Stałem na balkonie i byłem świadkiem tego zdarzenia i totalne bzdury są tu wypisane. Kobieta, która chciała wjechać do garażu była z mężczyzna, który wysiadł z samochodu i poszedł gdzieś w swoim kierunki, zaczęła wyzywać panie, które owszem zastawiły wjazd do garażu ale bez problemu przeparkowały auto, jednak Pana żona dalej im ubliżała i na jej nieszczęście przejeżdżał patrol interwencyjny chyba ze znajomymi pań, które już zdarzyly przestawić auto i podjechali pod samochód kobiety wjezdzajacej do garażu, nie wiem co powiedzieli ale słychać było wyzwiska kobiety w ich kierunku na całe osiedle i groźby ale kobiety do nich. Przyjechała policja i spisała wszystkie osoby. Skoro Pana tam nie bylo podczas awantury to proponuję nie pisać totalnych bzdur na forum.

pomawianie jest karalne

Nic nie rozumiem
@arek

Nic nie rozumiem, brak tu ładu, składu, gramatyki i logiki.... Dwie kobiety, jedna ma wsparcie od ochrony, ale czemu ochrona jeździ radiowozem? To może jednak to policja a nie ochrona? ale jednak skończyło się że to bandyci... Druga kobieta jest niepełnosprawna, ale dzwoni po swoje wsparcie "policję" więc też musi być z policji, tylko czemu w policji pracuje ktoś niepełnosprawny? Kolejna niewiadomą to radiowóz który wjechał w kobiety samochód, ale jednak nie wjechał bo nie uderzyl... Czyli przenikl przez niego? Czary wręcz jak z Harrego Pottera. Pytanie kim jest mąż który to pisał? Ale byc może pisała to owa niepełnosprawna kobieta? Ale jeśli ona nie ma męża to nie jest też żoną.... Tylko czemu opisuje siebie jako żonę? I czemu to wszystko wina garażu? A nie zamkniętej poradni psychiatrycznej? I skąd niepelnosprawna żona która nie jest jednak żoną wie że ochroniarz jest mężem tamtej kobiety, a jak ona jednak nie ma męża to kim jest ten ochroniarz? Może mężem innej kobiety która tutaj nie ma nic wspólnego z tym zajściem? Pomówienia, insynuacje i kogoś umysłowe degradacje... P.s pisał mąż który nie ma żony a jednak chce byc mężem tylko nie ma żony...

Inter

Jak to wygląda w którym konwojach bo w sumie chyba to ciekawsze niż Gi

Inter

Jak jest w interwencji ,pytam bo chciałbym się przyjąć do tej firmy ale widząc takie opinie to aż strach ,jak płacą jak wygląda praca ,to prawda że przyjmują tylko karków?

Elo
@Inter

Nie jest prawdą że przyjmują tylko "karków" mało tego przyjmują jak leci bo chętnych na taką pracę w tej firmie jest brak.. jakiś czas temu ktoś opisywał jak to wygląda jak dobrze pamiętam o 7 wyjazd na rejon i 24h w samochodzie, nie jest też tajemnica że solid bierze dużo obiektów które inne firmy nie chcą a kasa zapewne 13 dla prawego 13.50 dla lewego albo coś koło tego..

Ktoś
@Inter

Widzę chłopaków prawie codziennie bo miejscówkę mają koło mojej pracy.. zwykłe chłopaki żadne karki.. zdrowia dla nich

Przedstawiciel Handlowy

Do rekrutacji nie doszlo. Pomimo przybycia na miejsce spotkania na ustalona godzine, potwierdzenie telefoniczne spotkania, nikt nie raczył sie pojawić na miejscu, po 45 minutach oczekiwania postanowiłem sie skontaktować z rekruterką, jednak nie odbierała.

Brak...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
ZABAWA

polecam firme solid polecam prace na budowach 24h mozna dziwki poruchac i wode popic a w wekendy grila rozpalamy ajak inspektor przyjedzie to sam chetnie kielbase opierdoli z polykiem

niesolidni

unikajcie tej firmy, wszystkie stanowiska do są do niczego, nie zarobicie, nadenerwujecie, ciśnienie jest o wszystko a ile byście nie pracowali, jakbyście się nie starali to i tak będzie źle. Przepracowałem tam kilka lat i znam tą firmę bardzo dobrze, oni bazują na ciągłej rotacji, na miejsce jednego niezadowolonego przychodzi następny i tak wkoło.

Grzesiek

Ma solid jednostki wojskowe w Krk? jakie stawki?

PRACOWNIK
@Grzesiek

18/19zł netto

ciurlak cherlawy

chciałbym napisac ze pan kierownik wróbel to miętka pała którzy pracownicy nim żądzą i nic nie umie załatwić tylko starych ch uji zatrudnić gdzie młodzi niemaja gdie pracować

Pracownik1

Firma zatrudnia tylko Grupowców, niedołężnych dziadków którzy ledwo chodzą. To chyba jakieś nieporozumienie.

Marian

A jak z pracą biurową? Ktoś ma jakieś wiadomości?

Roman

Porażka -system na gwarancji a po samozałączeniach mogą przyjechać sprawdzić system za 150 zł ,za to za przyjazdy grupy interwencyjnej faktura do zapłaty .Kpina z klienta nie polecam.

JanuszS

Z bronią, dzięki za info, nie wiedziałem. W takim razie pan Szymanowski to pijawka i pod-człowiek cwaniaczek. Właśnie wyszła informacja że karze pod groźbą zwolnień podpisywać umowy z firmą partner. Ludzie, omijajcie firmę solid security z daleka i towarzystwo ubezpieczeniowe partner też

JanuszS

Jakiś dyrektorek lub prezesik w solidzie musi mieć znajomka w firmie ubezpieczeniowej bo inspektorzy zaczeli namawiać pracowników do podpisywania jakiš badziewnych ubezpieczeń. Niby nie są obowiązkowe ale w przyszłości mają być. Ręka ręke myje, prezesiki sie bogacą a pracownik traci, nie duża składka, ale w skali roku i przy pensyjce solidowskiej to jest odczuwalne. Może by podwyżkę dali to inna rozmowa by była. No a jak nie to niech nie wyskakują z takimi pomysłami.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Solid Security? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ochrona

Co to za pytanie? W ochronie pracuje się w trybie ciągłym, a wigilia nie jest dninem urzędowo wolnym od pracy.

Ochroniarz

Warszawa czyli dyrekcja chce aby na obiektach pracowało jak najmniej pracowników ochrony, najlepiej żeby tam mieszkali i mieli po 240 godzin. Nienormalni ludzie chyba, bez wyobraźni. Nie każdy (usunięte przez administratora) na alimenty lub kredyty. Jak chcą przyoszczędzić to niech zaczną od siebie.

Sfrustrowany

Osoby rekrutujące na bardzo niskim poziomie. Wszystko jest zrozumiałe, nie zatrudniają dyrektorów i prezesów tylko pracowników ochrony, ale szacunek to podstawa. Nawet na stanowiskach niższych szczebli. Odwoływanie spotkań na chwile przed...żenada.

Bogdan

Solid, śmieszna firma zatrudniająca na stanowiska idiotów nie znających podstawowych przepisów., występuje przeciwko pracownikowi w imię utrzymania kontrahenta. (usunięte przez administratora)

Ejwm

Pracowałam w solid rok i 4 m_c coś strasznego nie pecambfirma działającą na terenie całej Polski więc nie biedna ale pracownikowi nic się nie należy zapomnijcie o urlopach, a zapomnijcie o premiach, a czy jakich kolwiek dweidendach np. W świątecznych. Macie pracować i tylko pracować. W Upał na polu chce się pić kup sobie, jest epidemia potrzebujesz środki wirusobujcze zapewniające Ci odrobinę bezpieczeństwa kup sobie mimo że jest to obowiązek pracodawcy zapewnić nam bezpieczeństwo. Jak się upomnisz to Cię zwolnią. Można tak wymieniać jeszcze bardzo długo, kto nie wierzy niech spróbuję, życzę szczęścia.

Łukas K
@Ejwm

A u na s na akedmiku na Zabłociu mamy koronke i se nic z tego nie robimy ,tylko przenosimy inspektor pozdrawiam chetnych do kontaktu

Przykre, ze takie firmy jeszcze istnieją i ze tak traktuje się pracowników.

Noname

Nie polecam. Rozwiązano mi umowę przebywając na zasiłku opiekuńczym (czyli mając tzw. usprawiedliwioną nieobecność) - ani firma ani inspektor nie poinformował mnie o tym fakcie. Dopiero przy wypłacie zasiłku zostałam poinformowana ze miesiąc temu umowę rozwiązali.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Kraków

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security