Solid Security

Kraków

Opinie o Solid Security

AGA. 2016-01-04 16:34:25
W KRAKOWIE PRZY PRZYJECIU DO PRACY DAJA DO PODPISU FORMULKE ZE NIE CHCE SIE UMOWY O PRACE.TO JAWNE SWINISTWO!!!! CO NA TO PIP?
lakk 2016-01-07 20:40:26
hahahah,samochód,chyba tandem i będziesz z przedstawicielem zapierdalal na nim dwójką i krajem.Kręcą na kasie jak mogą a najchętniej wogóle by nie wypłacali pensji,za wszystko kary-żenada
rixx 2016-01-07 20:47:55
cóż może biedny PIP jeśli jest przekupiony przez Solida!!!!czasem to wstyd zajechać na alarm bo czas przekracza 90 minut,wszystko z powodu braku patroli,ciągły problem z ludźmi bo ci normalni i pracowici opuszczają szeregi firmy Solid po 3 miesiącach aż dziw bierze że ta firma jeszcze funkjonuje i że jej koncesji jeszcze nie zabrali.
solid security 2016-01-07 21:00:20
Witam,po raz kolejny oświadczamy wszystkim iż nasza firma nikomu nie zabrania zgłosić swoich problemów wyssanych z palca do PIP lub sądu(nadmienię że do tego trzeba mieć troszkę rozumu ...).Jeśli się komuś nie podobają zasady pracy w SS to zawsze możemy się pożegnać bo nikt z nikim ślubu nie brał.Ponadto myślę że większość piszących tu osób nigdzie indziej nie potrafi sobie pracy znaleźć i wylewają żale na forum.Proszę pamiętać że na miejsce każdego z was jest pięciu innych chętnych od ręki.Pozdrawiam i życzę miłego czwartku .Mariusz.
AGA 2016-01-13 04:46:56
MARIUSZ 5 CHETNYCH NA 1MIEJSCE KPISZ FACET.LUDZI TOTALNIE BRAK. A PIP JUZ ZOSTAL POWIADOMIONY O TYM CO DAJE SIE DO PODPISU PRZY PRZYJECIU DO PRACY.NIC TU NIE JEST WYSSANE Z PALCA.A JEZELI CHODZI O PRACE TO JUZ MAM NOWA I TO NIE W OCHRONIE!!!!!!!!
solid 2016-01-13 16:38:29
w wyzysku masz pracowac za poldarmo po 250 godz nawet bez odpoczynku
Walentina 2016-01-14 16:28:04
Idźcie do Justusa dostaniecie 4,50 i śmierdzące ciuchy i nawet jak dostaniecie pensję w terminie to np odwala taki numer jak ten z grudnia 2015 ...podzielili pensję na dwa razy i styczeń wyszedł aż 400 zloty...
bandyta 2016-01-16 09:47:08
Aha tylko po co dajecie takie kary co i ren mobing w pracy komus sie nie spodobasz i traktja cie jak siecia a szczegulnie w jegym miejscu jest kolchos solway tam to dopiero powinni sie wziasc za to nie rozumiem jednej rzeczjak moga chowac telefony do depozytu i te kary poj b ja tez juz mam inna prace i tel mozna miec przy sobie opamietajcie sie dobrze ze sie z tamtad zerwalem nie polecam nikomu prazy za 5zl
Alien. 2016-01-19 05:51:29
Ta firma to zlodzieje.Pensje za grudzien placa do reki zeby uniknac podatku.Ciekawy jestem co na to urzad skarbowy?Kantuja na umowach gdzie jest pip.Czas juz skniczyc z takimi zlodziejami i kombinatorami!!!!Wystarczy tego dranistwa.Urzad skarbowy niech zrobi kontrole i rozliczy tych zlodzieji!!!!!
Bilson 2016-01-20 15:01:39
NO ja tez problemy z nimi. Zwolniłem sie a z wpłaty 550zł ( za siedem nocek ) dostałem hmm 223... Nie polecam tej firmy jak pracujesz to bd dzwonić dobijac sie drzwiami i oknami zebys tylko przyszedł na obiekt gdzie ludzi nie ma a po wszystkim maja cie w ....
cycu 2016-01-20 22:25:33
Ten Cały solid security to totalna porażka a pisanie że mają 5ciu innych na miejsce 1-dnego pracownika to zwykłe kłamstwo.Wiem co pisze bo jestem byłym pracownikiem tej firmy i inspektorzy to banda kapuścianych łbów nie mających pojęcia o niczym.... Mam nadzieje ze wkrótce upadnie ten cały solid kabaret:D
JajaJakBerety 2016-01-30 10:39:17
Najgroszy syf jaki może być.
Były pracownik 2016-02-05 23:06:36
Przy zatrudnieniu inspektor obiecuje gruszki gruszki na wierzbie, ale na obiekcie (w moim przypadku Carrefour Czyżyny) ma gówno do gadania. Zresztą bywa tam głównie u liderów i kierowników w biurze. Pracownikiem się nie interesuje wogóle. Pracownika nowego nie ma kto przeszkolić, bo właściwie wszyscy są nowi (rotacja jest ogromna) i nikt nie wie do końca, co należy do jego obowiązków, ani nie zna w pełni obiektu. Pracownikami zarządza lider, który jest pracownikiem Carrefoura i nie interesuje go fakt, czy pracownik sie zmieni, czy nie, bo Solid zapewnia mu świeże dostawy "mięsa armatniego" czyli pracowników. Niektórzy liderzy stosują mobbing, a pracownicy są również poniżani przez radio przez pracowników monitoringu (detektywów?). Cholera wie czemu, skoro nie są ich podwładnymi. Ogólnie burdel nad burdele, wymagania wysokie - w razie nie sprostania im po 2-3 dniach pracy - szykany, mobbing, poniżanie, wymaganie jeszcze więcej czynności niewykonalnych.
Wypłata?
Szwankuje komunikacja między Carrefourem (który rozlicza czas pracy), a SS (który tylko przyparty do muru płaci uczciwie, chociaż długo po czasie, a o odsetkach i pokryciu kosztów dochodzenia się z nimi, czyli telefonów, dojazdów, opłat za parking, bo firma ma swój parking, ale interesanci, to bydło, więc nie maja tam wstępu i muszą parkować w strefie). Giną poważne dokumenty (ewidencja czasu pracy), inspektorzy utrudniają wyjaśnienie sprawy (podobno nie miał kontaktu ze mną, bo "zgubił kartkę z moim numerem"). Po zagrożeniu zgłoszeniem sprawy do inspekcji pracy, odnajdują się dokumenty i pod koniec listopada dostaję resztę wypłaty z sierpnia...
Bezmyślność, bałagan, kombinatorstwo...
Naprawdę nie polecam.
Były pracownik 2016-02-05 23:15:28
Na koniec "żart"... W sumie podstawa zatrudnienia w SS...
Zatrudniają tam pod warunkiem podpisania oświadczenia, iż nie jest się osobą karaną.
Także podstawa zatrudnienia jest wiara w prawdomówność... nawet bandytów :-)))
Bo Krajowy Rejestr Karny w ich mniemaniu jest chyba taką samą parodią, jak i Solid :-)))
Alozjy 2016-02-12 19:30:31
LUDZIE BŁAGAM WAS NIE PRACUJCIE W TEJ FIRMIE TO JEST DNO... MASAKRA ZEBYM JA SIE PROSIL O SWOJE PINIEADZE KIEDY SIIE ZWOLNIŁEM, W SUMIE JESZCZE ICH NIE DOSTAŁEM.
KONSALNET TO JEST ANIOŁ DO TEJ PSEUDO FIRMY O ILE MOZNA NAZWAC TO FIRMA...KIEROWNICTWO BEDZIE WAS GNEBIC NISZCZYC ILE TYLKO WLEZIE WIEM PRACOWALEM TAM I UWIERZCIE MI ZE BARDZO SIE TEGO WSTYDZE I ZALUJE I PROSZE WAS JEZELI MACIE COS INNEGO DO WYBORU BIERZCIE COS INNEGO JUZ JAK SOLID SECURITY NIE MA GORSZEJ FIRMY TO JEST DNO POSLUCHAJCIE MNIE A DOBRZE NA TYM WYJDZIECIE. ZASTANAWIAM SIE CZEMU TYM SIE NIKT NIE ZAJMIE..
Benek 2016-02-16 19:00:01
Idiota, Debil inspektor Solidu postawil na Bank w Żyrardowie pracownika bez kwalifikacji bo nie miał ludzi.
pew 2016-02-16 20:42:36
Czy ta firma prowadzi jakąś rekrutacje do (kontrola)Strefy płatnego parkowania w krakowie. Proszę o info na ten temat i gdzie się umiawia spotkonanie bo mi zapropowali w jakimś prywatym lokum a nie w siedzibie tej firmy. Nie poszedłem bo nie wiadomo kim oni są.
BaroN 2016-02-21 10:31:34
Ktoś dostał wypłatę za styczeń? Albo ma jakies informacje dlaczego nie ma wyplat? Na umowie mam wyraznie napisane ze do 21 są wypłacane nadal nic nie ma...
BaroN 2016-02-22 14:29:15
Pytałem i jedyne co mi każdy mówi to "trzeba czekać" no ale ileż k*** można czekać. Bank na spłate raty nie będzie czekał. Do warszawy nie da sie dodzwonić
Leśny 2016-02-23 19:14:22
Podobno firma nie ma pieniędzy, żeby płacić pracownikom. Szykują się żeby wprowadzić następujący system: będą płacić na raz dwie wypłaty na dwa miesiące, a potem zbierać hajs. Ja wypłaty styczniowej także nie dostałem, kilku znajomych również nie dostało, jeszcze inni dostali tylko jedną z dwóch części. Zaczyna się robić źle w SS, firma straciła kilka kluczowych obiektów i przędzie coraz gorzej :/ wcześniej pieniądze zawsze były na czas 20 najpóźniej, a gdy 20 wypadał w weekend lub święta to dostawałem wypłaty wcześniej. Oczywiście pieniądze są słabe(6,50 zł za godzinę) i mimo wszystko nieadekwatne do wykonywanej pracy(prawda jest taka, że siedzenie na 4 literach po nocach jest dla wielu trudniejsze niż praca w kopalni, każdy ochroniarz ma zakłócony rytm dobowy, wyrzekamy się przynajmniej jednych świąt w roku spędzonych z rodziną, przez siedzący tryb pracy wielu dotyka otyłość i choroby cywilizacyjne, atmosfera w pracy budowana przez inspektorów jest zła ponieważ zdarzało się, że ktoś wyleciał za krzywo zawiązany krawat albo za założenie sportowych butów mimo, ze SS nikomu na obiekcie sam butów nie wydał). Liczba godzin jest spora, zależna od obiektu, jednak zdarzało się pracować po 250 godzin w miesiącu bo nie miał kto przyjść do pracy! Niewolnictwo. Pracy nie polecam, sam dawno pracuję gdzie indziej. Zacznijcie traktować pracowników jak ludzi a nie gorzej jak bydło.
Byly Solidman 2016-02-29 15:59:30
Solid wykorzystuje na maxa ciężką sytuacje na rynku pracy. Jego pracownicy, to ludzie, których los zmusił do chwilowego schowania ambicji do kieszeni, bądż poprostu ludzie, ktorzy nigdy ich nie mieli. Każdy, kto ma zamiar byc traktowany, jak człowiek - ucieka stamtąd i to szybko. Zostają tylko ćwierćinteligenci. Smutna prawda o tonącym okręcie o nazwie Solid.
Janusz 2016-03-05 15:08:48
Sytuacja na rynku pracy nie jest zła może w małych mieścinach nie jest za dobra ale w dużych miastach praca jest za dobre pieniądze i na umowę o pracę tylko trzeba chcieć pracować ale jak ktoś ma dwie lewe ręce,chce udawać komandosa w czarnym uniformienie i chce się wyspać w pracy to idzie na ochroniarza proste.
Pablo 2016-03-07 13:38:17
Macie już PIT-11 za 2015 rok ?????
Łukasz 2016-03-08 04:15:16
Dno i wodorosty stawka godzinowa żenująca - - 5,30 konwojowa interwencyjna złotówkę więcej kasy żadnej przeżyć się za to nie da mobbing chamidła inspektorzy idealna praca dla rencistów i emerytów o ile wytrzymają nerwowo użeranie się z inspektorami kierownikami itp kultury zero patologia pracowałem z takimi lumpami ze ich to chyba pod śledczym zatrudniali inni nie lepsi najlepiej pracować dla nich za miskę ryżu i szklankę wody stawka dno obowiązków od cholery i ciągle nowe dochodzą a pieniędzy za to zero wycofują się z umów o prace które i tak miał mało kto zmuszają do przejścia na smieciowki a jak nie to won solid nawet na interwencyjnej zatrudnia z żółtymi papierami nie żartuje generalnie nie polecam omijać ! wyzysk !
kandydat 2016-03-08 10:32:44
Mam pozwolenie na wiatrufke czy mege pracowac jako komandos grupyinterwencyjnej ?
zenon 2016-03-10 14:33:58
Trzeba mieć grupe inwalidzką inaczej nic z tego.
a55 2016-03-15 00:59:08
na westerplatte jest baza gdzie sie wychodzi z terminalami na strefe. a umowe sie idzie podpisywac na ul tyniecka do siedziby
kuternoga 2016-03-30 22:57:50
W ochronie to normalka masz zapieprzać na śmieciowej bez żadnych praw pracowniczych i siedzieć cicho.
HGFVD 2016-04-15 22:22:43
Pani od rekrutacji, wyjątkowe dno,nic nie wie, albo kłamie, taki tępak
Koki 2016-04-21 19:54:22
Na orlenie śpią jak susły nawet można podejść i fotkę strzelić dzień po dniu.Ale cóż jak się zatrudnia nieudaczników po dewiacji w policji,bo taniej.
Wojo 2016-05-11 10:36:04
Pier..pier...bajki na kanale filmowym
BEZNOGI 2016-05-14 14:16:58
W SOLIDZIE BEDA ROBIC LOSOWANIA TOTKA GDZIE BEDZIE MOZNA TRAFIC GLOWNA WYGRANA UMOWE O PRACE
lido 2016-06-18 09:16:35
no super firma,wypłat po dwa miesiące nie ma .żenada,muszą bardziej zaniżać stawki to na pewno będzie lepiej .
lemm 2016-06-26 10:52:02
Witam,zanim się zatrudnisz w tej firmie krzak to lepiej to przemyśl,wymagania z kosmosu(np.pracując na budowie masz mieć 24/h czyste buty bo inaczej dostaniesz tak zwaną działe 200zł,wypłaty nigdy nie ma w terminie-opóźnienia 2-3 tygodnie),z dniem 30.0.2016 odchodzę.
krakers 2016-07-20 12:15:38
Witam nie polecam pracy w tej firmie zwlaszcza strefa platnego parkowania gdzie jest mobing wymuszanie na ludziah zawiadomien za zle parkowanie nie wyplacanie pieniedzy w terminie umowa zlecenie tak zwana smieciuwka.Zero poszanowania wobec pracowników
TARAN 2016-07-27 18:15:24
TY FILOZOF W GŁOWIE CI SIĘ POKRĘCIŁO!!!SOLID JUŻ DAWNO NIE POWINIEN ISTNIEĆ!!!

IWAN 2016-07-27 18:24:54
ZAORAĆ TYNIECKĄ I CAŁY TEN ZŁODZIEJSKI INTERES!!!!!!! NA MONITORINGU PRACUJĄ SAME BEZMÓZGI !!!! SZACUN DLA KOBIET!!!!!!!!!!!!!
Marek 2016-07-28 18:19:50
Nie ma chyba gorszych zlodzieji. O kasę się trzeba non stop upominać. Nie płacą terminowo lub płacą połowę a resztę tak jakby brali dla Sb. Jak się dzwoni do warszawy o przelewy to się czeka chuj wie ile. Sam się upominam o zalegla kasę ale rezultatów nie ma i słyszę tylko ze tyle powinienem dostać. Nie polecam tam pracować bo więcej nerwów można stracić niż zarobic
elkamink 2016-08-02 22:42:37
Witam czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Otóż syn w 2015 roku zatrudnił się w firmie solid secutity itd. umowę podpisywał chyba w Bielsku- Białej. Pracował w Jastrzębiu- Zdroju, ochraniał Carrefour i walił nawet nad godziny, bo konkretnie okres wakacyjny , ludzie na wolnym albo olewali. Naprawdę pracował i starał się chłopak. A dodam,że młody pierwsza praca i w ogóle.... nagle buuum, dostał się na monitoring, czegoś ''niby''nie dopilnował, zwolnienie.... a dziś po roku wezwanie do zapłaty na kwotę ok. 22.000,00zł (dwadzieścia dwa tysiące zł). Boże, start życiowy ''obiecujący'' ale doradźcie czy może się jakoś bronić? Prosiłabym o jakieś doradztwo w tej sprawie na e-mail : elkamink1@o2.pl. dodam tylko pilne bo ma 2 tyg. na odpowiedź
chuj z góry 2016-08-05 21:42:18
Cześć wszystkim. Mam takie pytanie. Pracuję w solidzie od początki lipca. Zarobki za lipiec muszę otrzymać 18-24 sierpnia(jak mi mówi inspektor). Jeśli np gdzieś w końcu sierpnia zwolnię się, to jest szansa otrzymać to, co zarobiłem za sierpień?
gosia_ 2016-08-19 18:51:02
Czy może ktoś wie kiedy będą pieniądze za pracę w Tauron Arenie w czasie ŚDM. Miały być wczoraj?
covboy 2016-08-23 21:55:50
Nie polecam pracy w tej firmie, zarobki marne, po 14 godzin pracy dziennie, śmieciowa umowa i w dodatku nie wypłacili mi pieniędzy za przepracowane dni.
T66 2016-08-26 09:09:06
Witaj.Ja składam na nich skargę do inspekcji pracy.Jak chcesz się dołączyć to proszę o kontakt na maila
jackdaniels66@wp.pl
Pozdrawiam
Kajko 2016-09-07 22:59:48
dyrektor i jego klaun Miki wykorzystują bezprawnie inspektorów do wożenia na obiekty prywatnymi samochodami ochroniarzy, żółty wymyśla kary z kosmosu by nie płacić , jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na pieniądze czakać trzeba miesiąc. nie pchajcie się w nen syf
Panr 2016-09-08 14:57:20
nie polecam pracy w solid, pracowałem w galerii, do teraz nie dostałem ok 200 zł z wypłaty, innych ludzi też oszukują na wypłatach.
NigdySolid 2016-10-18 19:40:04
Przepracowałem jako przedstawiciel handlowy w Solid kilka lat a tylko nieliczni wytrzymują więcej niż 2-3 miesiące, rotacja jest taka że nawet nie ma sensu poznawać nowych pracowników. Do granic absurdu rozwinięty system raportów, rozliczeń i nieopisana wprost biurokracja.....tony papierów . Załatwienie prostej sprawy wymaga wielu wypełnionych tabelek, formularzy do każdej sprawy inny druk a do niego inne aneksy z wypełnieniem których mają problemy nawet księgowi czy prawnicy....a handlowiec musi ;/ Dodatkowo handlowcy zajmują się windykacją, podnoszeniem stawek, aneksami, znakowaniem rejonu, ubezpieczeniami, kamerami, serwisem więc bywa że w miesiącu ma się tylko 1 tydzień na szukanie klientów. Zmieniłem pracę, nadal jestem handlowcem pieniądze podobne ale mam auto firmowe i duuuuużo więcej spokoju. Pracę w Solid polecam ale na max 3 miesiące żeby brać jakieś pieniądze a szukać czegoś innego.
Paweł 2016-10-21 19:41:46
4 miesiące pracy. Dałem spokój bo pensja notorycznie wypłacana miesiąc po terminie. Wymagania nst.nie jeść,nie rozmawiać z kolegami,nie pić,broń boże nie usiąść. Nie odbierać telefonu.A i najważniejsze kieszonki w koszuli zapiąć . Wszystkiego dziennnie 13 godzin pracy na uwaga stojąco. Ciągle jakiś tuman z zarządu robi zdjęcia i lata do monitoringu z grandą że ochroniarz np. odebrał telefon. Dobra dostosowałem się. Mimo że traktują nie jak niewolnika ale jak szmate. Tylko piniążków nima... Kapitalizm w najgorszym wydaniu. Solid. Galeria Nowy rynek . Jelenia Góra. A i jeszcze karzą zapłacić za koszule przy rozwiązaniu umowy.
edek 2016-11-06 18:52:32
Banda złodziei i oszustów, którzy mają gdzieś plecy by uniknąć odpowiedzialności karnej. Wszystko u nich jest na pograniczu lub wbrew prawu! Nie polecam tej złodziejskiej firmy nikomu - ani pracownikom, ani klientom!
LUKY 2016-11-10 22:35:52
ŁAMANIE PRAWA PRACY W SOLIDZIE TO STANDARD!!!!
Marek 2016-11-13 12:00:52
Praca dla emerytów, którzy chcą Sb dorobić parę groszy i nie chce im się w domu siedzieć. Potem jak się znudzi to opuszczają obiekt bo im nie zależy. Na umowie stawka 7 na godz czy 7,50 potem info ze jest 5,50. Dzień wolny w week to można się spodziewać ze może być tel ze szukają kogoś na jakiś obiekt bo któryś z pracowników trochę wypił i trzeba go zmienić. Szkolenia bhp buahaha..... panowie ja nwm jak to działa zapytajcie inspektora. A inspektor tez zielony. Jeśli wysyłają na obiekty w razie alarmu to nikt nw jaką stawkę dać, tylko słyszy się przez tel yyyyyyyy. Umundurowanie dopasowane gorzej jak z d.pu. interwencja po wezwaniu powinna być na obiekcie w ciągu 10 min ale po co się spieszyć skoro można być po 40, i zamiast szybko wejść to po co skoro można spacerkiem. Kierownik wzywa telefonicznie inspektora, proszę przyjechać bo musze z panem pogadać. Dobrze ja jtr tam bd. Czyli za 3 tyg. Potem faktura na której jest kwota 20 tys. Oczywiście pracownik zamiast np 2500 dostaje 990 choć wyrobił 200 godz plus premia która była obiecana przychodzi po 3 miesiącach upomnien. Wszystko pięknie ładnie na piśmie, za to na żywo juz gorzej i tak cały czas. Jeśli ktoś ma emeryturę i chce Sb dorobić parę gr to jak najbardziej, ale jeśli ktoś chce zarobić to na pewno nie tam.NIE POLECAM! !!!
Zostaw swoją opinię o Solid Security - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security