Opinie o Solid Security w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Kraków

MARIOO

Nie polecam firmy solid na bochnia brzesko i okolice jeździ jeden auto z jednym pracownikom to jaka to grupa interwencjna parę razy czekałem na grupę ponad godzinę jeszcze przyjechał jeden ochroniarz

Chciałbym wiedzieć jak wygląda sytuacja na terenie Bochni ,ile mają Państwo aut do dyspozycji w danym dniu ? Oraz ile osób jeździ na interwencję? Mam tam firmę w dwóch lokalizacjach i jestem zainteresowany ochroną obiektów.

Nikt nie może spać spokojnie. Zarząd z nikim się nie liczy coddziennie są nowe osoby typowane do zwolnienia i tak naprawdę nie interesuje to nikogo na jakim jesteś stanowisku. Wszyscy są traktowani jako potencjalni (usunięte przez administratora) i na każdym kroku sprawdzani.

Gggg

Prawda że obcinają pensje przez koronawirusa?

solidny
@Gggg

3/4 etatu i musisz podpisać porozumienie z datą wcześniejszą.

Konto
@solidny

Mówisz o pracownikach biurowych ?

wredna
@Konto

biura i sortownie. skarbiec i bankomaty mogą spać spokojnie.

Krk
@wredna

Ja dziwie się ze ktoś daje się nabierać na te umowy łączone i to wmawianie ze to wina państwa.... na oddziałach zawsze była i będzie bieda może w centrali jest lepiej

Przedstawiciel Handlowy

Do rekrutacji nie doszlo. Pomimo przybycia na miejsce spotkania na ustalona godzine, potwierdzenie telefoniczne spotkania, nikt nie raczył sie pojawić na miejscu, po 45 minutach oczekiwania postanowiłem sie skontaktować z rekruterką, jednak nie odbierała.

Brak...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Picolo.

Kiedyś siedzę na Rynku jedzie grupa Solid na interwencję dwóch karakanów z metra ciętych strach się bać śmiechem by ich ludzie zabili !!! Trzeba przyznać jest moc :)

Gi Kraków
@Picolo.

Przyznaje osobiście widziałem jak facet z interwencji z SOLIDU sam składa trzech rosłych facetów dodam że potwierdzone info cała trójka ćwiczy od lat boks dlatego Gdy widzę komentarze osób którzy są wstanie określić znajomość i umiejętność przeprowadzenia interwencyjnej na podstawie wzrostu załogi to czuję się jakbym oglądał HBO na stojaka bo tak. Śmiesznie słaba jest twoja znajomość tej roboty. kończąc moją wypowiedź mogę cię tylko zapewnić że ludzie którzy jeżdżą w SOLIDZIE na rynku niezależnie od tego czy maja po 55,cm wzrostu czy 2 metry rozrzucili by ciebie i wszystkich twych znajomych, jak to robi rozrzutnik z gownem w Polu Mimo Wszystko pozdrawiam i życzę Ci abyś nigdy nie musiał przekonać się. O ich umiejętnościach i wykwalifikowaniu na własnej skórze kolego. miłego wieczoru

Rap
@Picolo.

Nie wzrost a inteligencja się liczy podejście do klienta sposób rozmowy nie koniecznie w języku polskim . Wielu z tych ludzi zna języki obce i radzi sobie . Mało wiesz o tej pracy . Pamiętaj uderzysz na interwencji bez podstawy to idziesz za kraty bo każdy cię teraz nagrywa na telefon . Co ty piszesz

Jeremi
@Gi Kraków

Tak ciekawe jacy? Pokaż mi chłopcze tego co poskladal tych typów

Ted Bundy

Złodziejska pseudofirma pseudoochroniarska pilnuj swych pieniędzy bo ci nie zapłacą (usunięte przez administratora)

Adam Z
@Ted Bundy

Ale przecież płacą tylko nie wywiązują się z płatności bo im pieniędzy na wypłaty brakuje... bo to (usunięte przez administratora)

witas

Uważajcie bo jeden z pracowników jest prawdopodobnie nosicielem wirusa .

Kierownik

Solid to bardzo dobra firma np w gi zawsze dajemy umowę płacimy 20 zł na rękę plus premię zależnie od doświadczenia, zawsze wyplacamy na czas zwłaszcza na umowę zlecenie, choć oczywiście zawsze zatrudniamy na etat.... zawsze pieniądze są tylko te banki nawalają i mamy wspaniałych kierowników regionalnych bo jak znajdą menela w bankomacie to go zatrudniamy jako kierownika posłusznego Warszawie. A przecież, chyba nie pracujecie dla piniędzy tylko dla idei pracy w solidzie!!!

Adam Z

Złodziejska pseudofirma pseudoochroniarska , co okrada twe pieniądze i nie wywiązuje się z płatności!!!!

emc2

fakt bałagan do potęgi balangi kontakty co kto chce i jeszcze recepcja :-)asy..

koroornka
@emc2

pruję się i zrażam jak koronka ,ul.romantowicza 4

Rodo

Wszystkie wpisy gdzie podaje się nazwiska ksywy oraz adresy zamszkania łamią dyrektywę rodo . Co drugi wpis zawiera informacje obraźliwe oraz wulgarne .

Kaziu gi 4

Co jak co ale ten wpis obraża wszystkich.

Alek

Jak ci nie pasuje praca to się zwolnij będzie dla nas więcej godzina na Jw pewnie złapali ci za alkohol jak na grupach i wyrzucili i teraz pikaczku masz problem .

witam, Czy wynagrodzenie jest wypalacane w 2 ratach ?? Jeśli przepracujemy np 240 h to całość jest liczona po jednej stawce czy poprostu 180 etat najniższa krajowa a reszta umowa zlecenie ????? Pozdrawiam

Aleksandra

Dodasz jeszcze, czy obie te umowy są podpisywane z Solid Security? Czy któraś z nich jest na inną firmę? Proszę o podpowiedzi.

@Nowy

Ja pracuje w solidzie 8 lat, na umowach zlecenia, grupa solid, simple worj group, u mnie wyglada to tak, 154 godz na jednej umowie a resxta na 2guej umowie, kada wyplacama z reguły w terminie, fakt jest że czasami trzeba dzwonić do warszawy i kłucic się o swoje, inspektor oprucz godzun i swojego widzi mi się, za duzo nie może, obciąć godziny co najwyżej, należy trzymać wsxystkie pusma oraz sms od inspektorów, przydaje się czasami, mobing hmmm w dobie gdzie kaxdy każdego nagrywa trochę słabo, raz mialem zpiecie z inspektorem, prubowal straszyć itd, nagralem to i po sprawie, ogulnie praca jak każda inna, chcesz pracować?? Umiesz upomnieć się czasami o swoje to praca jest dla ciebie, nie chcesz pracować to nie ma o czym gadać bi każda praca będzie zła, ja pracuje i narazie nie mam co narzekać, wiem na co stać moja firmę, a na co nie, pracując na carfour na umowę o pracę bez licencji mizna pomarzyć, na biurowych zdarza się że ktoś dostanie umowę, aby miec umowę trzeba pracować minimum 230h w mc, u nas średnio robi się okolo 350-390 h miesiąc, ale kasa jest odczuwalna jak wpłynie na konto, jeżeli nie jesteś na grupie i chcesz pracować 170h mc i zarabiać 4 tys to ta praca nie jest dla ciebie bo niw zarobisz nawet 2 tys

@Tomek

Przepraszam za błędy

@Tomek

Nie zgodzę się. Dla mnie to jest śmieszne żeby tak duża firma nie dawała umów o prace. Należy się jak psu buda .. A co do upominania się o swoje.. Ci co mieli odwagę już nie pracują. Niestety taka jest prawda. Ja po upomnieniu się, zostałem zwolniony i to bez słowa. Od tak, nowa osoba przyszła za mnie. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

Heinz
@Nowy

Nie część z umowy o pracę (usunięte przez administratora) płacą bo się boją pipu, a część z umowy zlecenie to czasem dopiero płacą jak wygrasz w sądzie!!!!!

Arnold Maciejewski

Złodziejska,oszukańcza i niewypłacalna pseudo firma ochroniarska. Nie wypłacają należności, chyba że ich do sądu podasz wypłacą. Przyjmują wszystkich, szczególnie z grupami inwalidzkim i dyspozycyjnych i posłusznych (usunięte przez administratora) nawet w grupach interwencyjnych robi na rynku w Krakowie spaślak ok 200 kg wagi ledwo co chodzi, w hucie baran co se konia walił pod kamerą w Castoramie, (usunięte przez administratora)

lisek..8

W Krakowie stawki to 12,50 zł i 13,20 zł interwencja 13,50 zł to z dodatkiem za kierowce i broń. O ile kopciuszko i bakłażan nie wymyślą jakichś kar a kary nie małe od 380 zł do 1500 zł i nie masz nic do powiedzenia bo zabierają to ze zlecenia nie dostajesz zlecenia i tyle. Firma jak firma ale ludzie na stanowiskach to pijaki i nieudaczniki głąby i flustraci. Despoci i tyrani. kopciuszko M dopisuje się do kart drogowych a wcale nie ma go w pracy, bakłażan tak samo. Milewski jezdzi na kontrolę i jeszcze tego nie wyłapał że inspektorzy od gi Kraków wcale nie jeżdżą w samochodach na Gi tylko patrol jedno osobowy jeżdzi a inspektor tylko się dopisuje do karty po służbie ale firma ma dużo pieniędzy i za (usunięte przez administratora) im płaci. tu szukajcie oszczędności bo tu okradają firmę inspektorzy i to już ładnych parę lat. pracowałem po 400h w firmie to byłem dobry a teraz już nie potrzebny jeszcze opiszę więcej jak to inspektorzy doprowadzają do upadku interwencji

@lisek..8

Idz dobpracy na pidgorska do carrefour, tu płacą netto 16 zl za h

TRAGEDIA ! Płacą grosze, traktują Cię jak (usunięte przez administratora) i jeszcze nie mają skrupułów żeby wywalić z dnia na dzień bez słowa (usunięte przez administratora)

Norma

P(usunięte przez administratora)Na to jest jedna rada niech sobie te umowy zlecenie w (usunięte przez administratora) wsadzą. Nie pracujcie na takich umowach.One korzystne są tylko dla solidu.Ten proceder trwa już wiele lat i raczej nie liczcie na jakieś instytucje państwowe.

Mobing

W Krk panuje mobing ludzie są zastraszani zwolnieniami przez kierownika D S nawet orzeczeni tak jak ja śmieje się z katolików traktuje ta firmę jak jego to nie jest wojsko !

byly Pracownik
@Mobing

Mogła by się Warszawa tym panem zainteresować co on wyprawia odkąd awansował przecież to jakaś porazka

Sprawiedliwy
@byly Pracownik

Zarząd SOlidu powinien coś z tym zrobić bo posypią się pozwy o zastraszanie nękanie i mobing i dyskryminacje pracowników

Klotekmlotek
@Sprawiedliwy

Ds został zwolniony

liktor

Jeśli ktoś pisze że ma umowę o pracę to jest raczej osobą z grupą inwalidzką bo żaden zdrowy człowiek nie ma tu umowy o pracę a tylko zlecenie. Podobnie jest z wypłatami - są kiedy solidowi się podoba a nie jak mówi umowa :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Kraków

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security