Opinie o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

InterKadra Sp. z o. o
2 713 1468 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w InterKadra Sp. z o. o?

Co to jest Nick

Szerokim łukiem omijać tę firmę jak najdalej. Wynagrodzenia jest tak nietransparentne ciężko się dowiedzieć ile się zrobiło przeliczane chyba po najnizszym możliwym kursie

Tak2Nie1
Krystyna
@Co to jest Nick

Jak widzę, to poziom wynagrodzenia stanowi dla Ciebie główny problem, jeśli chodzi o pracę w tej firmie. Jest to rzecz oczywiście indywidualna. Chciałabym Cię jednak dopytać o jeszcze jedną kwestię, właśnie o propos zarobków. Czy składają się one z samej podstawy czy także i z jakichś dodatków?

Zainteresowany pracą we Francj
@Co to jest Nick

A gdzie pracowałeś? W Niemczech czy we Francji? bo piszesz o przeliczaniu walut. A w umowie nie ma info po jakim kursie przeliczają kasę? Pytam bo się zastanawiam żeby z nimi wyjechać jako murarz do Francji, dlatego wolę sie upewnic co i jak piszą w umowie. Nie dali Ci odpowiedzi dlaczego tyle kasy skoro uwazasz ze pwoinno byc inaczej?

Żaneta
@Co to jest Nick

Mam ten sam problem.Dzis powinnam otrzymać wynagrodzenie.Nie otrzymałam.

@Krystyna

Przy podpisywaniu umowy mówiono mi o premi jak narazie dostałam tylko podstawę i z tego co się dowiaduję na premie muszę zaczekać ale ile i kiedy mi ewentualnie będzie wypłacona tego żadna z pań do których dzwoniłam nie jest mi w stanie odpowiedzieć. Jest tyko odsylanie od jednej do drugiej bo "ja się tym nie zajmuję proszę dzwonić do działu kadr lub jeszcze gdzieś indziej" tak zbywają ludzi. Doświadczyłam tego na sobie. Reklamują się że "Ty zarabiasz my opikujemy się Tobą " lub"Zawsze możesz na nas liczyc" życie pokazuje coś zupełnie innego

@Zainteresowany pracą we Francj

Pracuje jako opiekunka w Niemczech w umowie jest coś o przeliczaniu ale nie mam jej przy sobie jestem akurat w Niemczech. Jak jest w umowach do Francji nie wiem ale czytałam ze są zazwyczaj złe warunki jeśli chodzi o zakwaterowanie dużo negatywnych opinii

Zainteresowany pracą we Francj
@Co to jest Nick

Czyli nie wiesz czy Ci kasę przeliczyli zgodnie z umową bo nie pamietasz umowy, co ja podpisalas i tez nei mozesz sprawdzić. Moze byc ze dobrze, ale juz piszesz, że jest źle. Z premia to kumam, ze sie irytujesz,ze nie masz informacji konkretnych. To nie jest ok.

Antoni Nowy wpis
@Zainteresowany pracą we Francj

Możecie napisać, czy nie mając doświadczenia zawodowego w pracy za granicą firma InterKadra, pomoże znaleźć ofertę pracy dopasowaną do naszych preferencji? Jestem ciekaw, czy zgłaszając się do biura tej firmy, otrzymam odpowiednią dla siebie propozycję.

Zainteresowany pracą we Francj Nowy wpis
@Antoni

To zależy gdzie chcesz pracować chyba. Samo to, ze nie masz doświadczenia w pracy za granicą na pewno nie stanowi problemu , chyba, że w konkretnych zawodach jakiś? Nie wiem. Chodzi o to, że oni mają ileś ofert pracy za granicą - sprawdz sobie na ich stronie internetowej. I wtedy dopasowują Twoje doświadczenie do tych ofert. Nie jest tak, że się zgłaszasz i oni specjalnie pod Ciebie szukają Ci wymarzonej pracy w wymarzonym miejscu. Widziałem u nich na fejsbuku, ze szukają np do zbioru pieczarek, albo jabłek - żadne doświadczenie tam raczej nie jest wymagane. W budowlance w wielu ofertach też nie jest wymagane doswiadczenie za granicą tylko w ogóle doświadczenie w pracy w tym zawodzie.

krzysztof Nowy wpis
Nazwa działu: Kadry i płace

Nie polecam oni tylko aby wysłac za granicę i euro za ciebie liczyć a po zatym maja cie w (usunięte przez administratora)

Żaneta
Nazwa działu: Kadry i płace

Dziś powinnam otrzymać wynagrodzenie za wykonaną pracę.Nie otrzymałam wczoraj pisałam do kilku Pań z interkadra które kontaktowały się ze mną jeszcze jak wykonywałam pracę (Umowa zlecenie) od kilku tygodni kontakt się ograniczył.Panie podpisują wtedy kiedy chcą.Jal kontaktuje się z Panią to odpisuje mi że nie ma informacji co do wysokości mojego wynagrodzenia i nie ma informacji dlaczego nie otrzymałam pieniędzy za wykonaną pracę.Nie mam z kimś się skontaktować.Napisałam wiadomość do Intwrkardy pod wskazany adres przez inną Panią,nikt nie odpisuje. Nie polecam tej firmy.Od początku był problem z kontaktowaniem się z kim kolwiek 2 tygodnie czekałam aż ktoś wyśle mi taśmy do pakowania.Po 2 tygodniach ja otrzymałam po wypisaniu ok 30 wiadomości e-mail.Oczywiscie firma będzie zgłoszona do Inspekcji Pracy w dniu jutrzejszym z powodu utrudnionych kontaktów i co najważniejsze braku wynagrodzenia. Nie polecam współpracy z Intekadra.

@Żaneta

Popieram zgłoszenie(usunięte przez administratora) trzeba zrobić z tym porzadek

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
bloo
Nazwa działu: Kadry i płace

Pracowałam krótko w jednym z oddziałów. Praca sama w sobie może i fajna, ale osoby, które miały mnie wprowadzić tragedia. Przez miesiąc praktycznie nic nie robiłam. Mało co się nauczyłam, bo nikt nie dawała mi zadań. Pod koniec miesiąca moimi zadaniami było wycinanie pasków, na zmianę z podbijaniem umów pieczątką. Trafiłam na czas zmiany biura, więc pracownice zrobiły sobie ze mnie tragarza. Zacytuje jedną Panią, kiedy jej koleżanka chciała mi pomóc (nosić segregator, odzież roboczą inne biurowe pierdoły), Pani jej powiedziała "Po co będziesz nosić? Nasze rzeczy już tu są, resztę niech ona nosi". Nie wiem co miała namyśli "nasze rzeczy", jednak wydaje mi się, że papier do drukarki i jej by się przydał. Może gdyby inni ludzie pracowali w tym oddziale, byłoby lepiej i do dziś bym kontynuowała swoją przygodę z kadrami i płacami właśnie tam.

Iwona
@bloo

To, o czym piszesz, faktycznie wydaje się nieprzyjemnym doświadczeniem. Wspominasz jednak, że pracowałaś krótko, możesz zdradzić, jaki to był okres? Czasami dopiero po dłuższym czasie można obiektywnie ocenić pracodawcę. Rozumiem, że wiele kwestii Ci nie odpowiadało, a czy dostrzegasz również jakieś pozytywy?

bloo
@Iwona

Miesiąc. Pozytywem może być to że praca dobra na start dla osób bezdoświadczenia, żeby poznać prace kadra. Oczywiście jeśli jest odpowiedni pracownik, który Ci to wytłumaczy. Ja po miesiącu wyniosłam wiedzę, którą można było zdobyć w jeden dzień.

Przemysław
@bloo

Idąc do pracy w firmie InterKadra, na pewno się stresowałaś. Zastanawia mnie, czy mogłaś liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Ciekawi mnie, jak zostałaś przyjęta przez pozostałych pracowników. Daj znać, proszę, jak to wyglądało.

Szczygieł

Nie polecam tej firmy. Nie otrzymałem wypłaty za inwentaryzację, kontakt mailowy się urwał , a telefonicznie byłem informowany, że wszystko sprawdzą i cisza. Zwykłe zlewanie i brak uczciwości.

Anna

interkadry nie polecam. bylam w biurze bo akurat znajduje sie w moim miescie. mam spore doswiadczenie w opiece wiec myslalam ze z nimi wyjade. juz na samym poczatku pani ktora ze mna rozmawiala byla bardzo niesympatyczna a wrecz chamska. skoro juz na poczatku takie niedobre wrazenie to co musi byc dalej? nawet nie zamierzam sie dowiadywac..

Przemysław
@Anna

Czasem osoby w pracy mogą mieć gorszy dzień, może akurat miałaś pecha? Niemiłe zachowanie jednej osoby nie może też rzutować na całą firmę, może nie jest aż tak źle jak mówisz? Czym objawiało się to niestosowne zachowanie o którym piszesz? Byłaś zadowolona z zaproponowanych zarobków? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Francja

Witam, jest ktoś albo wybiera się do Francji? Praca przy warzywach??

On
@Francja

Odradzam..Interkadre jak i IK France, to jedna klika uważajcie..!!!.

Zaintwresowany
@On

A mozesz napisac dlaczego odradzasz? Konkretnie?

kaz

sprzątaczka lepiej zarabia

Tak4Nie1
M. M

Nie polecam, po długiej pracy i współpracy wykonczylam się prawie psychicznie, bardzo dużo obowiązków, nieadekwatne wynagrodzenie do wykonywanych zadań i obowiązków, (usunięte przez administratora)brak empatii, zrozumienia, że pracownik może gorszy dzień czy nawet miesiąc, kadra kierownicza zorientowana tylko na wynik a nie na ludzi i atmosferę w pracy(usunięte przez administratora)awansowanie osób, które nie mają odpowiedniego wykształcenia co najmniej średnie. Mimo, że pracownik jest kreatywny i pomysłowy to jego pomysły nie są brane pod uwagę

Tak10Nie
XXXX

NIE POLECAM TEJ AGENCJI

Tak6Nie3
Malina
@XXXX

Jak najbardziej polecam. Obecnie pracuję na stanowisku kasjera i jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie otrzymuję na czas. (usunięte przez administratora)

Tak2Nie6

Wysyłają do Francji puzniej nie ma już kontaktu z paniami z biura w PL powinni zmienić kadre bo to co się to jest wielka porażka

Tak5Nie1
A.M.

Firma, która jak do tej pory, była solidną firmą i wywiązywała się z warunków umowy w zakresie wypłaty za wykonane zlecenie, niespodziewanie, łamiąc przy tym warunki Umowy, poinformowała mnie, że zapłata za wykonane zlecenie w Maju będzie 15.06.2019 r., czyli nie jak to określa Umowa, która gwarantuje wypłatę do 14 dni od wykonania zlecenia tylko po 30 dniach. Jest to dla mnie bulwersujące tym bardziej, że muszę zmienić plany i pożyczyć pieniądze.

Tak3Nie2
daisy

Dobra firma na start i na początek, krótkie 5-dniowe szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy,pomoc i wsparcie koordynatora, kierownika, elastyczność pracy, dobre zarobki jak na brak doświadczenia i jego zdobycie, multitasking (wielozadaniowość), robienie wielu rzeczy na raz, obsługa klienta w biurze, odbieranie telefonów przychodzących i wykonywanie wychodzących jeden za drugim prawie przez cały dzień, niekiedy przypomina call center, praca pod presją czasu i zorientowana mocno na wynik, często stresogenna i męcząca, wykonywanie codziennych raportów z dnia pracy, angażowanie się w obowiązki i zadania, do których nie ma się uprawnień i kompetencji - prowadzenie kursów j. niemieckiego dla Opiekunów, w godzinach pracy, stawka jak za każdą godzinę pracy, brak dodatkowych pieniędzy, trzeba być mobilnym, różnorodność zadań, używanie auta prywatnego w celach służbowych; częsta eksploatacja auta; zwrot kosztów na podstawie zużycia l/km a nie według kodeksu pracy kwota 0.83 zł. Atmosfera w pracy bardzo dobra, organizowane są wyjazdy integracyjne :) możliwe są czasem różne benefity, duża rotacja pracowników i kadry kierowniczej, mała szansa rozwoju zawodowego, bardzo mała ilość szkoleń dla pracowników, wąski system motywacyjny

Tak7Nie2
opinia

ta nowa ekipa pan w biurze ma zero podejścia do pracownika , poprzednie panie były ok dbały o pracowników

Tak16Nie2
Ada
@opinia

Skoro tak jest a wierzę że może tak być to widzę tylko jedno rozwiązanie : czym prędzej fiskus powinien te agencje pracy przeszkolić i tyle.

Tak11Nie3
Szmato
@Ada

A co ma fiskus do tego?

Julia
@Szmato

Wiecej niż Ci sie wydaje. Goraco polecam UKS czyli urząd kontroli skarbowej. Skuteczny jest.

Tak6Nie
Anonimm

Coraz mądrzejszych zatrudniają

Aldona
@opinia

i to jest racja - niestety . Pracuję juz trochę czasu jako opiekunka z Interkadrą i obecna moja koordynatorka to porażka : kompletnie niezorganizowana , chaotyczna , myli daty zmian na szteli . Porażka

Tak5Nie
polly
@Julia

Czyli jak ktoś napisał, że mu nie pomogli to od razu UKS ? Dobrze karma wraca ;D

Katarzyna
@Aldona

Masz na myśli p. (usunięte przez administratora)? Interkadra była dobrą firmą, ale teraz faktycznie kadra się zmieniła i ta firma ledwo zipie.

Tak7Nie

Ania
@Katarzyna

Zdecydowanie niestety potwierdzam opinię , pracuję jako opiekunka z Interkadrą już niemało czasu ale obecna ekipa w Krakowie to rzeczywiście porażka i nie tylko Koordynatorka , panie z innych działów stały się nieuprzejme a wręcz aroganckie , w rozmowie podniesiony ton , zbywanie , traktowanie z wyższością . Panie chyba zapominają o tym , że gdyby nie ludzie , którzy dla nich realizują zlecenia - byłyby bez pracy . Radzę o tym nie zapominać .

Tak9Nie
eland

W ubiegłym roku przepracowałem z Interkadrą w opiece 273 dni robocze, za co odprowadzono mi 5 miesięcznych skladek do ZUS-u, a pani od PR z Interkadry mówi, ze zleceniobiorca jest traktowany jak normalny pracownik. Jak będzie płacić się co tydzień, to zamknie się furtkę kretaczom, ale to tylko marzenie!e

Tak8Nie5
kol
@eland

A wiesz, że umowa o prace tymczasową i umowa zlecenie to coś innego? Bez sensu porównujesz i przytaczasz słowa, które się do nie odnoszą do zleceniobiorców. ZUS to inna sprawa. A ile tych składek odprowadzili w PLN, pytam o kwotę? Od jakiej kwoty wynagrodzenia był zapłacony ZUS?

Tak6Nie
@kol

Wcinasz się w dyskusję, kolego,słusznie zauważając różnicę, tylko ponoszą cię emocje i niezdrowa ciekawość. Niech pani od pijaru, lub ktoś inny z firmy wytłumaczy, czym jestem gorszy jako zleceniobiorca. Jeśli pracuję pełne 4 miesiące, to powinienem mieć cztery składki, a nie dwie. Morały o równym traktowaniu można więc między bajki włożyć, bo niby czemu zleceniobiorca za przepracowany miesiąc nie ma odprowadzonej składki. Jak zaczynałem pracę pare lat temu, składki były odprowadzane za kazdy miesiąc przepracowany, a podstawa to wynagrodzenie średnie w danym okresie. Teraz płacą co drugi miesiąc, mimo że pracuję ciurkiem, a podstawa to 3k z kawałkiem, nie podam dokladnie, bo serwer ZUS-u zaniemówił, srednia zas to już 4,7k. Zaniemówił też komentator z Interkadry, a od mojego postu minęło półtora miesiąca. I jeszcze jedno, jak firma zaczyna płacić na raty, co ma miejsce od roku, albo dłużej, (nie chce mi sie sprawdzać w banku)to znaczy, że: a) zaczyna robić bokami, b) chce cię orżnąć, c) jedno i drugie.

Tak5Nie4
kol
@eland

Emocji nie ma w tym żadnych Szanowny Panie. Ciekawość i owszem. Po to jest ten portal. Na GoWorku ludzie dzielą się informacjami. I ja myślałem, że napisałeś tu żeby się podzielić a nie tylko pożalić. Pytanie o wysokość tej skladki ZUS było dlatego ze z tego co ja wiem to oni placą od prawie 5000 zł a nie od 2500 ... Wiem, że są firmy co za pracę w opiece w DE płacą ZUS od 2200 czy tam 2500, to placą co miesiąc te składki. Chyba, że mam złe informacje. Dlatego pytałem o to, od jakiej kwoty płaca te składki ZUS, skoro płacą co 2 m-ce. Moja kuzynka z nimi jeździ do opieki i sam widziałem od jakiej kwoty ma płacone składki ZUS i dlaczego co drugi miesiąc są płacone. Ale ona ma placone za zlecenie wyjazdu, a jezdzi na 2 m-ce. Platność wynagrodzenia jest po zleceniu, wcześniej może brać zaliczki, a nie żadne raty, tak ma w umowie. Przynajmniej ona tak ma. Chyba, ze Ty masz napisane co innego w umowie, a co innego jest w rzeczywistości. Dlatego pytam. Ja pracuje w innej firmie, mniejszej i się zastanawiam nad przejściem do Interkadry. Ale to pewnie latem. Jeśli mają zlecenia dla mężczyzn, bo to też nie takie łatwe. Dlatego dopytuje Ciebie a nie Panią od pijaru. Jak będę chciał odpowiedzi od Pani od pijaru to se znajdę jej adres mailowy i do niej napiszę a nie tu na forum dla pracowników.

Tak3Nie1
mar
Nazwa działu: Produkcja

Dali umowę na 5 dni po czym nie przedłużyli, kpina, zawracanie głowy ludziom. Nie polecam tej agencji. Z daleka.

Tak8Nie6
Zaibteresowany

Ej no nie wierzę brak ofert maja jak mogę je znaleźć może ktoś kto w inter kadrze pracuje powie co? Chociaż te opinie mnie martwią ale ja dobrze wspominam najlepiej by było jakby sami się wypowiedzieli ci z inter kadry

Tak5Nie
Krk

Witam czy wybiera sie ktos na borówki do Portugalii? Byl juz ktos tam kiedyś??

Xyz
@Krk

Ale już nie ma miejsc, chyba..

Nazwa działu: IT

"Wiemy, że wśród społeczeństwa polskiego rośnie świadomość korzyści wynikających z podejmowania pracy tymczasowej, większej elastyczności godzin pracy oraz faktu, że pracownik tymczasowy ma takie same prawa jak pracownik stały" p (usunięte przez administratora)specjalistka od PR w Interkadra" Rzeczywistość jest następująca, w 2018 przepracowałem 237 dni jako opiekun w Niemczech, 128dni byłem w kraju. Za ten okres interkadra odprowadziła 5(pięć) składek na ZUS! Jest to pewnie zgodna z prawem machloja, dlugo więc jeszcze, nim państwo nasze stanie się państwem prawa .Puki płatności nie będą tygodniowe jak w krajach anglosaskich, puty będa pokusy do wszelakich manipulacji. Na pytania zainteresowanych pracą w interkadra, które dotyczą stawek, czy wypłata jest w ratach, co z ZUS-em, odpowiadam zgodnie z prawdą. I "hłe, hłe,hłe" ze strony pytających. Gdyby nie swietny kontakt z podopiecznym i jego rodziną, dawno poszukałbym innej agencji.

Tak4Nie3

Dominika Nowicka
Nazwa działu: Produkcja

Bardzo dobra Firma.Polecam serdecznie.

Tak2Nie6

Zbyszek

To nieprawda co wypisujesz!! Jeżdżę z ta agencja już od lat na pracę rolne nigdy nie było tak jak piszesz, żadnych szczurów,,,, mieszkania zawze byly w dobrym stanie, raz mnie się trafilo że nie bylo cieplej wody i zadzwonilem do agencji w momenr zareagowali raz mialem tak ze bylem z dwoma goscmi tez z agenci i przez niech straciłem robote bo tylko cały czas narzekali i nie chciało im sie robic to ty pewnie do tych nalezysz

Tak9Nie2
LILA

JESLI PAN (usunięte przez administratora)PISZE O NIE PRAWDZIE MOGĘ ZDIĘCJA MIESZKAŃ I NIE TYLKO PRZESŁAĆ JEMU DALSZY CIĄG OPISZE ZŁOSILIŚMY TO DO PRAWNIKA O PONIESIONE KOSZTY PODRÓŻY

Tak10Nie
Polam

Szukałem pracy... znalazłem ogłoszenie pracy jako audytor.... Trzeba pojechać do Łodzi po samochód i na szkolenie aby się dowiedzieć jak sprawdzać ceny... Pracowałem w firmie ponad 3 miesiące. Na koordynatorów nie mogę złego słowa powiedzieć ale niestety na audyty już tak... Przeważnie startuje po 4 rano aby być na pierwszym sklepie o 6 rano bo 20 sklepów trzeba wyrobić... Trasy oczywiście na początku współpracy w koło komina i jeżeli w środę robimy trasę ponad 300km to w piątek będzie twoje miasto na audycie... tak było może przez 2 tygodnie aż się zaczęły trasy po 400-500km. Wygląda to tak będziemy do miasta A robimy tam 2 sklepy i jedziemy na jakąś wioskę 30km dalej i robimy kolejny sklep za stawkę 5 zł... Brak zwrotów za autostrady, parkingi strzeżone czy to nawet w strefie opłat podczas audytów... oraz brak zwrotów za kupno dupereli aby mieć paragon. Akurat tu zostałem oszukany bo zostałem poinformowany o zwrotach za takie rzeczy przez Panią Kamile K. Praca jest męcząca... często jest ponad 80 pozycji do zaznaczenia do tego jakieś 40 zdj oraz spisanie cen... Właściciele sklepów zdenerwowani bo robisz specjalnie audyt dzień przed dostawą lub w poniedziałek o 6 rano. Jak ktoś Myśli,że wyrobi te 20 sklepów x20 dni i osiągnie 2500 netto to jest w błędzie... zbliżając się do tego progu aby wskoczyć na lepszą kasę potrafią nie zaliczać ci audytów za krzywe zdjęcie lub nie widoczne towary bo światło ledowe daje po aparacie... Telefon Samsung J3 2016 to złom który ciągle się zacina i ciągle pod ładowarką trzeba mieć. Aplikacja Merch... Nie wiem czy ktoś to wgl sprawdzał ale jeżeli mam 13 nazw win z czego 5 się powtarza to ewidentny błąd... Aplikacja toporna i nie chce współpracować z audytorem. Samochód z wypożyczalni express fiat fiorino 1.4b+lpg. Musisz pojechać na serwis i tracisz na tym pół dnia? Ich to nie obchodzi i po prostu nie zarabiasz... zatrudniając się w tej firmie nie myślałem, że te opinie na Internecie są prawdziwe ale jednak się przekonałem na własnej skórze o tym... A co do sklepów to błędne dane,meliny i ogólnie rozpierdziel... mam robić audyt jak firma cedc wypowiedziała miesiąc wcześniej sklepowi umowę... albo badanie potencjału rynku... jedziesz do sklepu typu żabka i robisz audyt alkoholu w sklepie który nie ma umowy... już widzę jak ktoś pozwala Ci robić zdj... Ogólnie to szkoda czasu zdrowia i nerwów na taką pracę. Ostatnio Ukrainiec się pytał ile zarabiam to jak usłyszał o wypłacie prawie 1900 zł i 2100 to mnie wysmiał bo oni za tyle by nie poszli do pracy... rejon to zachód polski

Tak12Nie

@Polam

Lepiej bym tego nie ujął własnymi słowami . Widać że niestety trafiają się dalej osoby które nie czytają komentarzy na temat interkadry zamieszczonej na tej stronie . Niestety to bardzo ciężka szkoła życia jeśli ktoś już trafi na audytora do tego nie wiadomo czego . Brak umowy o pracę , samochód który jedzie jakby chciał a nie mógł niestety 1,4 benzyna gaz jest dobry po mieście a nie na takie długie trasy gdzie nie raz trzeba tankować 2 razy dziennie . Czepianie się o źle zrobione zdjęcie ? Litości dajcie ludziom dobry sprzęt albo przestańcie szukać na siłę błędów których nie ma . Kto robi bazę danych skoro część sklepów nie istnieje od 10 lat albo zostały przeniesione . Gdzie jakakolwiek komunikacja z cedc skoro sklepy nie mają umowy albo ją wypowiadają z powodu nie otrzymywania pieniędzy za dobry wynik audytu . Do tego smród i brud w wielu melinach bo rzadko trafia się do sklepu z alkoholem który nie śmierdzi menelami . Co ważne DEMOTYWOWANIE pracowników przez panie z biura szczególnie (usunięte przez administratora)tekstami typu beznadzieja , bardzo słabo , tragedia , gorzej się nie dało , nie tak to miało być , nie tego oczekuje cedc . (usunięte przez administratora)oczywiście cedc było by zadowolone z wyniku audytów . Punkty audytów rozrzucone w cały świat tak żeby człowiek stracił cały dzień . Jak czytam że poprzednik startował o godzinie 4 w nocy to zrobiły mi się oczy jak 5 zł . Praca jest dla ludzi a nie ludzie dla pracy . O takiej godzinie to się przekręca na drugi bok albo wyjeżdża się na spotkanie biznesowe zarabiając na UMOWIE o pracę 4 razy tyle ile na audytach . Jednak to dobra twarda szkoła życia dla ludzi planujących pracę jak przedstawiciel handlowy w branży FMCG . Dobrze że ktoś wspomniał że firma NIE zwraca poniesionych kosztów np za zapałki które trzeba kupić gdy ktoś nie chce podpisać wydruku na brak zgody na audyt . Zaprzeczenie samo w sobie ale audytor to nie jest policjant który wypisuje mandat i trzeba się na nim podpisać . Audytor jest gościem w sklepie i nie może nikogo zmusić ani zbyt długo nakłaniać do tego podpisu . Do tego trzeba inwestować z własnej kieszeni w żarówki do samochodu , płyn do spryskiwaczy , parking w centrum miasta . Ziarnko do ziarnka i zbierze się okrągła suma która jest zbyt wysoka jak dla audytora który poniewiera się nie wiadomo gdzie . Może ktoś jeszcze napisać ile miał województw na początku odwiedzać a ile odwiedzał po jakimś czasie ? Bo pewnie większość ludzi miała jeździć po 2 województwach a zjeździli ćwierć Polski .

Tak11Nie1
Polam
@POLAK_ZE_STALI

Oficjalnie napiszę główny teren: Lubuskie a dodatkowo: Zachodniopomorskie, Wielkopolska, Dolnośląskie. W 3 miesiące przejchame 15 tysięcy km wypłaty typu 1700-1900 zł za pracę od 4 do 20-21... Miałem Smasunga j3 2016 no cóż jakość zdj w aplikacji... więc w pewnym momencie używałem prywatny telefon to nawet się nie skapnaleli, że jakość zdj lepsza itp dopiero po powrocie do firmowego się skapneli... odrzucanie audytów za nie wyraźne zdj które robi ten telefon to śmiech na sali.... do Audytów były akcje typu sprzątanie regałów Wawel.. (myłem ze ścierą regały z cukierkamii) lub wymiana reklam Wawel... to chore Naszczęscie zakończyłem tą chorą przygodę.

Tak7Nie

@Polam

(usunięte przez administratora) to jest uwłaczające żeby robić coś co należało do pracownika sklepu . Ja tam nie kiwnąłem nigdy palcem co najwyżej prosiłem żeby poprawić jakąś butelkę .Podziwiam i współczuję że ktoś musiał pracować od 4 rano . Ja wyjeżdżałem najwcześniej o 6 z domu . Zresztą nie ma się co wczuwać jak masz umowę zlecenie i umowę o dzieło . Ta firma ma taką samą organizację jak ukraiński parlament czyli NIE ma jej w ogóle . Przecież to jest karalne żeby człowiek pracował po tyle godzin na dzień . Oczywiście w umowie śmieciowej nie ma czegoś takiego jak czas pracy pracownika . Normalne firmy są sprawdzane z GPS bo jeśli pracownik przekroczy kilka razy w ciągu miesiąca czas pracy wtedy firma dostanie po łapach . Jeśli ktoś zastanawia się nad zajęciem jako audytor alkoholi cedc przez interkadra SZCZERZE Z CAŁEGO SERCA - ODRADZAM .

Tak9Nie
zainteresowany

mam pytania czy ktoś może mi na nie odpowiedzieć ? 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy zagranicznych warunkach? 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy za granica i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco czy inne zabezpieczenia finansowe przy podpisywaniu zalacznikow do umowy? 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje kilometrówkę czy amortyzacje 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, itd... 7- czy koszty podroży PL-zagranica-PL kto pokrywa? 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do siedziby biura , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy zagranica ? 11. Czy trzeba wpłacać przed wyjazdem jakies zaliczki , opaty , np: za tłumaczenie dok. , czy manipulacyjne, inne ukryte? z góry dziękuje za odpowiedzi !

Mikołaj

Byłem na rozmowie na stanowsko audytora, panowie bardzo przekonywujący obiecywali złote góry, samochód jaki chce choć skończyło się na Fiacie z wypożyczalni bądź starym fordzie???? nawet zgodzili się na podstawe wyższa niż przewidywałem ogólnie wow???? Jak już przyszedł pierwszy miesiąc pracy pomijając fakt ze nie miałem czasu na nic dosłownie cały czas poświęcałem pracy, przyszedł czas wynagrodzeń a tam klops 1900 zł za audyty???? gdzie podstawa gdzie profity o których wcześniej była mowa? Wszystkich przestrzegam przed firma inter kadra banda (usunięte przez administratora) szkoda czasu nawet na rozmowy w tej firmie lepiej już wyszedłbym na kasie w lidlu i to bez garniturów z własnej kieszeni???? Pozdrawiam serdecznie Mikołaj

Tak13Nie

zaciekawiony
@Mikołaj

Ile audytow wykonwales w ciagu miesiaca, ze dostales tylko 1900 zl?

@Mikołaj

Co ja czytam co ja widzę :D kolejna osoba która wpadła w (usunięte przez administratora) zwane Interkadra na stanowisko audytor alkoholi w firmy C... bo pewnie w dalszym ciągu z tym się bawią . Widzę na ulicach białe fiaty fiorino z wypożyczalni express i niestety dochodzę do smutnego wniosku że ludzie ciągle dają się złapać w ich pułapkę . Jak ktoś zarobił 1900 zł to już pewnie jeździł po 12 godzin na dzień bo nie mam mowy o 2500 zł za wykonanie 400 audytów w miesiącu . Za taką poniewierkę w większości po melinach bo tam wszędzie śmierdzi i stoi pełno meneli należy się umowa o pracę NIE zlecenie i o dzieło a na konto 2500 zł . Jeszcze praca od poniedziałku do piątku maksymalnie 120 km od domu . Bo żeby zrobić 20 audytów na dzień trzeba zasuwać jak mały samolot a fiat fiorino 1,4 benzyna z gazem jakoś nie chce latać mimo wszelkich starań . Do tego koszmarna sytuacja w biurze takie odzywki proponował bym w rodzinnych domach a nie do pracowników bo to podchodzi pod mobing .

Tak11Nie

MacGyver

W dniu dzisiejszym udałem się do ZUS-u w celu złozenia moich dokumentów i chciałem sprawdzić na jakim etapie są moje papiery związane z wypadkiem w pracy. A tu szok znów brak dokumentów. Inter Kadra znów dała ciała i ich nie przesłała. Cały czas w tej firmie nikt nie potrafi nic załatwić do końca. Na mojego e-maile uzyskuje odpowiedz to nie ja, to ktoś inny i podawany jest numer telefonu, którego nikt nie odbiera. Przestrzegam WAS przed tą firmą. Kiedy była inna obsad i było ok a teraz jest straszna spychologia to nie do mnie ta sprawa, proszę do koleżanki, a numer milczy.

Tak21Nie

MacGywer

W dniu dzisiejszym otrzymałem świadectwo pracy. Czyli juz po 28 dniach po zakonczeniu stosunku pracy. Oczywiście złe ponieważ informowałem,ze są w nim nie prawidłowe akty prawne, z którymi się nie zgadzam. W dalszym ciagu brak odpowiedzi co ze zwrotem pieniedzy za odzierz roboczą i pranie. Na infolini uzyskałem informacje , że odzierz robocza przysługuje pracownikowi nawet na 1 dzien pracy, zleconej przes firme INTER KADRA. TYlko pracownicy tego nie moga pojąć. W związku z powyższym musze złożyć zawiadomienie do Państwowej Inspekcji Pracy w celu kontroli.HE HE zobaczymy czy potym fakcie też beda oszukiwać pracowników. Myśle , ze inne osoby to też spotkało, brak fachowości w załatwieniu spraw. Jesteśmy im potrzebni tylko do podpisania umowy a potem do przynoszenia zysków w firmie INTER KADRA, a nasze problemy są dla nich UCIĄŻLIWE A MY >>>>>>NIEPOTRZEBNI bo są inni na nasze miejsce. Drogi czytelniku czytaj wnikliwie co pisze bo to nie koniec mojej opowiesci. Wyciagnij wnioski niż się z nimi zwiążesz. (usunięte przez administratora)

Tak26Nie

MacGyver

Dalej moja przygoda z firmą trwa. Nie maja checi wypłacenia mi należnych pieniedzy, a 100% zasiłku z tytułu wypadku w pracy to < minus 20% od podstawy a potem jeszcze raz podatek> matematyka w obliczeniach jest inna dla pracownika jak i dla mnie. bo 100%to 100% a nie 80%które to rozlicza firma INTER KADRA. Na mojego maila do Zarzadu zadzwoniła osoba nie potrafiaca rozmawiac rzeczowo ani konkretnie a po moich przekazanych wyliczeniach potrzebowała czasu chyba na ich zrozumienie. Lecz w dalszej cześci rozmowy powróciła do 80%. Brak osób decyzyjnych, pełnej odpowiedzi na mojego maila, czyli co z odzierza roboczą i ekwiwalentem za pranie. To gwarantuja przepisy o zatrudnieniu pracowników, ale lekceważą to w INTER KADRZE. Zatrudniony ma tylko robić i się nie domagać niczego bo i tak nisi z tego, a nie odbieranie telefonów przez pracownoków to norma. Jeśli jesteś takim pracownikiem to powodzenia, ale pomyś tylko co bedzie jak podwinie ci się noga.np.wypadek w pracy. Zostaniesz potraktowany tak jak JA.

Tak22Nie

Praca Francja

Praca we Francji dla pary mogącej wyjechać swoim autem.Praca przy segregowaniu i płukaniu porów Pojechaliśmy do pracy jednym słowem tragedia warunki mieszkalne przez telefon były mówione w domach holenderskich po przyjeździe byliśmy w szoku zwykła buda zniszczona jedno łóżeczko małe pojechałem z mama wiec mówione było przez telefon ze jedzie z synem ubikacja na polu i gdzie kolwiek umyć się także trzeba było przechodzić przez pole zimno na polu jak się okapać gdzie umyć szklanki ? Tragedia jednym słowem uważajcie gdzie jedziecie i w jakie miejsce i co mówią przez telefon.

Tak13Nie

InterKadra

Zweryfikowany użytkownik

@Praca Francja

Szanowni Państwo, Prosimy o zaprzestanie publikowania nieprawdziwych treści. Zostaliście Państwo poinformowani o tym jakie są warunki zakwaterowania na miejscu jeszcze przed wyjazdem. Wiedzieliście, że łazienka jest osobna, wspólna i jedna kuchnia dla wszystkich. Mimo tego, że otrzymaliście Państwo kontakt telefoniczny do naszej koordynatorki we Francji oraz mieliście bezpośredni kontakt telefoniczny do naszej rekruterki w Polsce - nie skontaktowaliście się z żadną z tych osób, opuściliście miejsce pracy bez powiadamiania nas o tym. Tym samym, nie daliście nam szansy na to, aby sprawę wyjaśnić, pomóc rozwiązać problemy jeśli jakiekolwiek rzeczywiście się pojawiły. Co istotne - na tym samym zleceniu przebywa kilka innych osób z Polski, które nie zgłaszają żadnych problemów i są zadowolone z zaoferowanych im warunków. Tym bardziej Państwa postępowanie jest dla nas niezrozumiałe. Zespół interKadra

Tak5Nie1
Jogibabu
@Praca Francja

A nie mieliście do mnie na ziemniaki do Normandii przyjechać? Dzwonili z krakowa że para ma przyjechać do sortowania ziemniaków

Tak1Nie1

Mario

A tak personalnie ktoś tu pracuje - czy tylko zatrudniacie anonimów?

MacGyver

NIGDY NIGDY ta firma to zciema brak kontaktu z kadrami, złe naliczanie świadczeń ,nie płaca za odzież robocza,nie płaca delegacji a je rozliczają,przepisy interpretują jak chcą i korzystają ze starych przepisów bo nowe są bardziej przyjazne dla pracownika,jest wiele innych rzetelnych firm omijajcie Inter Kadre.Dzis mieli zakładową WIGILIE wiec ponownie mnie olali i nie oddzwonili jak obiecali,a kasy i tak nie przelali.

Tak29Nie

Zostaw opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

Chcę opublikować:

InterKadra Sp. z o. o