InterKadra Sp. z o. o
2 718 1517 5 1
Markam Nowy wpis
 Rekomendacja

Witam, są tutaj osoby mogące wypowiedzieć się na temat pracy jako przedstawiciel handlowy w coca-coli?

przedstawiciel handlowy Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Ostrzegam wszystkich przed pracą przedstawiciela handlowego przez tą firmę dla firmy coca cola HBC . Mydlenie oczów , obiecanki cacanki, wymagania w czasie pracy od kierowników z coca coli potężne . Zarobki tak jak na hali w hipermarkecie . 20 wizyt na dzień, dotaeciówka, standy, lodówki, nowości , długi na sklepach , setki maili codziennie, telefonów mase od wkurzonych ludzi ze sklepu, od kierownika , od kierowców itd. Nie warto za takie pieniądze . Zero premi. Auto nie możesz używać prywatnie. Stan licznika trzeba zdjęcie wysyłać do koordynatora . DRAMAT!!!! Opinia poparta doświadczeniem .

Ph Nowy wpis
@przedstawiciel handlowy

I jeszcze odpowiedzialność za sprzęt materialna . iPad 3500 zł telefon 800 zł auto 50 tys zł . Szkody płacisz .

Alibaba Nowy wpis
@przedstawiciel handlowy

Na chwilę obecną byłem zainteresowany ofertą pracy, ale na chwilę obecną zastanowi się czy mam wysyłać do nich CV. P.s dziękuję za odpowiedź

Krystine
Nazwa działu: Finanse i marketing

Podjełam prace w Interkadrze i pracuje do dziś. Na temat pierwszej pracy zostałam uprzedzona że transfer jest ciężki i mają obawę że mogę nie dać rady. I tak było dokładnie,ale po miesiącu pracy zostałam przeniesiona do innego podopiecznego. I też wiedziałem do kogo jadę i na co choruje mój podopieczny. Postanowiłam zapoznać się na temat chorób mojego podopiecznego. Poczytałam w internecie,porozmawiałam z moim lekarzem rodzinnym jakie może być zachowanie osoby którą będe sie opiekować. I muszę powiedzieć że to w dużej mierze pomogło szybko nawiązać dobry kontakt z podopiecznym. Codziennie godzinę uczyłam się języka niemieckiego (dużo pomogły materiały które dostałam z firmy). Zespół Interkadry cały czas był ze mną w kontakcie. Jeżeli potrzebowałam zjechać do domu do tej pory nie miałam problemu. Wypłata jest wykonywana regularnie i w terminie,składki ZUS też,tak jak było to w umowie. Myślę że moje wskazówki przydadzą sie w podjęciu pracy szczególnie tym osobom które po raz pierwszy będa pracować jako opiekunki w Niemczech. Pozdrawiam

Tak1Nie1
MARLENE123
@Krystine

Też od kilku lat pracuję w Interkadra jako opiekunka osób starszych w Niemczech, i muszę powiedzieć że bardzo dobrze współpracuje mi się z tą firmą,jeżeli mi się nie odpowiada dzwonię do firmy i rozmawiam z moją koordynatorką zawsze wspólnie znajdujemy wspólne rozwiązanie także bardzo polecam tą firmę.

Tak2Nie1

Wypłacają dodatkowe nagrody w InterKadra Sp. z o. o?

powaga

A co Ci zabrali? Serio robią tak, że masz coś na papierze, w umowie zapisane ,a tego nie dostajesz? Albo że Ci to zabiorą? Napisz jakiś konkret, bo tak, to wiesz.. nie wiem czy to tylko taki śmieszek... czy co.

Ranking
Nazwa działu: Dział Klientów Zagranicznych Niemcy - Dział Rekrutacji

Widzę, że ktoś stworzył grupę wzajemnej adoracji, która ma na celu oczernianie firmy i jej pracowników. Ale takie rzeczy nie są w porządku. Wypowiadanie się na temat panującej atmosfery, czy formy pracy nie mając pojęcia jak jest naprawdę, bo te osoby już nie pracują, według mnie jest bezcelowe. Nie każdemu musi podobać się taka praca, nie każdemu musi odpowiadać wynagrodzenie czy współpraca z drugim człowiekiem, ale rozwiązanie jest jedno : złożenie wypowiedzenia i pożegnanie w zgodzie, a doświadczenie jakie sie zdobyło zostaje tylko i wyłącznie dla tej osoby a to jest najważniejsze. Co do układów i szerokiej buzi, to nie wyobrażam sobie pracy w zespole, gdzie nie jestem w stanie dogadać się ze swoim kierownikiem i resztą zespołu. Cos nie pasuje - mówi się o tym a rozwiązań problemów jest dużo w sposób odpowiedni i adekwatny do sytuacji. Tylko trzeba chcieć.. Niech wszyscy z tej grupy wspólnej adoracji zastanowią się, czy chcieliby aby ktoś bezpodstawnie oczerniał ich na forum, kiedy wkładają w pracę całe serce i poświęcają nieraz wszystko co mogą dać od siebie, dla swojego zespołu :)

Tak2Nie7
To.Ja
@Manchmal

Manchmal na razie to Ty udzielasz się najbardziej na tym forum a pisząc o grupie, która oczernia możesz. De facto sama obrazić niektóre osoby. Może nawet swoje koleżanki z pracy. Ale niech Ci będzie: oświadczam, że Mój komentarz był napisany samodzielnie, bez porozumienia z kimkolwiek i w celu wyrażenia swojej opinii bo do tego służy to forum. Co do atmosfery to również mogę mieć pojęcie po ponad 2 latach pracy tam. Także mogę ocenić zmiany które naszły bardzo dokładnie. Znowu kolejna koordynatorka złożyła wypowiedzenie. Brawo. A w mailu napisała jaki jest tego powód. Każdy w dziale wie już o tym. Zastanowić się zatem trzeba, czy faktycznie niektórzy nie mają tutaj racji i mam nadzieję, że dzięki takim osobom jak Ty, będą bronić swojego zdania jeszcze bardziej i zgłaszać nieprawidłowe sytuacje.

Tak9Nie1
Opium
@Manchmal

Pisanie swojej opinii ze firma (usunięte przez administratora) na kase, obowiazki etc to jest oczernianie? Prawie 100% komentarzy jakie przeczytalem sa negatywne, to chyba jest cos na rzeczy nieprawda? :D

ciekawa

Dlaczego? Czy możesz napisać coś konkretnego? Gdzie pracowałaś w Interkadrze , w jakim dziale i dlaczego konkretnie nie polecasz?

Merch mobilny

(usunięte przez administratora) Jeździsz po 400 km dziennie i nie masz płacone za trasę... za jeden audyt 6 z groszami żeby pracować 8 h + dojazd tracisz 12 h na prace (usunięte przez administratora) Czyli uwaga !!!! 2500 brutto ..... koordynatorzy mydla oczy ze jest fajnie ... Że będą ci płacić za dojazd po czym okazuje się ze to wielkie kłamstwo ... Nie polecam

Tak7Nie
Kandydat na mercha
@Merch mobilny

Ile audytów dziennie udało ci się robić ?

@Kandydat na mercha

Żeby wyrobić trasowke 15-20 audytów musisz rypac 10-11 h a to minimum 15 dziennie daje ci szanse zarobic ta najniższa pensje

Kubi
@Merch mobilny

Zgodzę się, miałem to samo jako audytor. Kiedy trasa było blisko dało się zrobić 18-20 sklepów w 8 godzin co daje ok. 2500 zł miesięcznie. Ale takie trasy były raz na tydzień/dwa. 300 km dziennie to norma. Stawka za jedną wizytę to 7 zł brutto

Tak2Nie
@Kubi

To jest tragedia ludzie nie pracujcie tam ... szkoda was tylko tracicie czas na kasie lepiej zarobicie .... obiecując gruszki na wierzbie nikt nie będzie tam pracował

Tak2Nie
Kubi
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam. Pracowałem jako audytor. Na 6 miesięcy pracy tylko jedna wypłata się zgadzała. Każą robić rzeczy, o których nie było mowy na początku i nie płacą za nie dodatkowo. Ze wszystkim pod górkę, kilka razy w tygodniu musiałem robić trasy po 300-400 km, a miało być max 100. Na bramki nie chcieli przelać, ale mieli oddać...czekam 3 tygodnie na zwrot i się nie doczekam. Ciągle nowe wymysły, byle żeby uciąć pensję

Kaja
Nazwa działu: Dział Klientów Zagranicznych Niemcy - Dział Rekrutacji

Czytając te negatywne opinie, mam wrażenie, że ktoś chce sobie zrekompensować to, że miał słaby wynik... bo jak inaczej zinterpretować zdanie "mój region miał zły wynik..."? Poprzednie "rządy" były lepsze? dla kogo? chyba dla samych rządzących, pisanie w pliku co się robiło, tłumaczenie się gdy się podpisywało dłużej umowę, cotygodniowe podsumowania z plików, które nieraz uzupełniało się ponad godzinę, 6 dni w miesiącu w terenie czy deszcz czy wiatr? Koleżeństwo, a nie profesjonalizm - tak można opisać poprzednie "rządy". Teraz jest spokojnie, bez stresu. Pracuje się w fajnej atmosferze w zgranym zespole. Zmiana na duzy plus!

Tak5Nie11
agata
@Kaja

nie wiem na jakim rejonie jesteś ale ja pracowalam w Krakowie jako rekruterka wyniki miałam hmm ja oceniam jako dobre praktycznie zawsze miałam swój cel czasem ponad i co może lepiej się nie wypowiem. niestety jak się ma w ik za duża buzię to Cię kierownictwo nie lubi taka prawda. cieszę się że to Ja się zwolniłam bo bywały różne przypadki jak ktoś byl niewygodny mimo że robił świetną robotę. praca jak ktoś napisał dla mało zorientowanych na rynku albo bez języka. z niemieckim w obecnej chwili rynek pracy daje dwa razy tyle co w ik. pozdrawiam biuro Kraków i wszystkie Panie które zatrudnilam ???? mam nadzieję że miło mnie wspominacie ????

Tak9Nie
@Kaja

Uwierz mi na pewno nikt tu nie pisze negatywnych komentarzy z powodu wyników, przede wszystkim z tego powodu jak są traktowani pracownicy, brak szacunku, każdy jest traktowany z góry, mimo, że naprawdę trzeba się napracować, zaharować, nagimnastykować bo rynek jest jaki jest. Każdy na stanowisku kierownik, dyrektor zachowuje się jakby był nie wiadomo kim, jakby wszystkie rozumy pozjadali xD a niektórzy mają jedynie wykształcenie średnie, przede wszystkim liczą się dobre układy. Gdy coś nie idzie po myśli kierownictwa, raz czy dwa noga Ci się powinie na wynikach to od razu jesteś najgorsza, nic nie robisz, wszystkie Twoje inne i dotychczasowe osiągnięcia idą w nie pamięć. A same rozmowy z kierownictwem czasem zajmowały pół dnia. Wynagrodzenie jest nieadekwatne do wykonywanej pracy z j. niemieckim, w tych czasach nawet nie pracując z j. niemieckim można zarobić o wiele więcej.

Tak8Nie
Stara wyga
Nazwa działu: Dział Klientów Zagranicznych Niemcy - Dział Rekrutacji

Pracuję z nimi długo,zastanawia mnie 1. Kto jest szefem naczelnym Dyrektor/Prezes...nazwisko? 2.Katastrofa z paniami rekrutorkami/koordynatorkami...ciągłe zmiany Jeżeli ktos z Interkadry czyta to proszę o odpowiedź

Tak9Nie
@Stara wyga

(usunięte przez administratora) Rekruterki zmieniają się przez to, że same się zwalniają lub same są zwalniane z powodu warunków pracy i wynagrodzenia

Zly
Nazwa działu: Produkcja

Zero profesjonalizmu firma mowi ze praca bedzie po czym wysyla cie na badania ktore. Niby sa darmowe pi czym na miejscu okaxuje sie ze trzeba za nie zaplacic a jak by tego bylo malo po wyjsciu z gabinetu dzwoni pani ktora informuje ze pracy nie ma i nie bedzie zenada straszna po wszystkim pani przeprasza i obiecuje zwrot kosztow lekarza na ktore sie nie doczekalem szczerze nie polecam i przestrzegam innych

Tak5Nie
Bluesky
Nazwa działu: Dział Klientów Zagranicznych Niemcy - Dział Rekrutacji

Jeżeli chcecie otrzymać minimalne wynagrodzenie za maksymalny nakład pracy to ta firma jest najlepsza opcja dla was.Firma bardzo przyjazna dla osób niezorientowanych na rynku i bez doświadczenia.Bedziecie doceniani słownie dopóki nie poprosicie o podwyżkę lub premie bo wtedy okaże się ze niestety jesteście mało efektywni.O profesjonalizmie w tej firmie możecie zapomnieć.Przelozeni niekompetentni.Nie liczy się tu wiedza, tylko dobre relacje z odpowiednimi podmiotami.Jezeli wydaje się wam ze jesteście tu doceniani i lubiani to poczekajcie aż usłyszycie śmiech za drzwiami.Obluda.Jezeli szukacie wyjaśnień jakiejś sytuacji to winnego raczej tu nie znajdziecie,będziecie odsyłani od osoby do osoby aż w końcu znudzi wam się dochodzenie prawdy.Przelozeni poprostu nie maja sumienia i dążą po trupach do celu..Jedyne co zostanie wam po kilku latach „owocnej wspolpracy „ to kompletny brak wdzięczności kryjący się za fałszywymi słowami podziękowania i powodzenia w dalszej karierze.

Tak14Nie2
@Bluesky

Jeśli chodzi wysokość wynagrodzenia, to cóż żyjemy w Polsce :) Ja ze swojego wynagrodzenia jestem zadowolona, jestem w stanie utrzymać się samodzielnie, opłacić mieszkanie oraz studia (do najtańszych nie należą), wyjść do kina czy uzupełnić swoja szafę. Jeśli chodzi o system premiowy to jest on przedstawiany przed zatrudnieniem i zasady są proste: osiągasz cele- dostajesz premie; nie osiągasz celi- nie dostajesz premii A co do kwestii podejścia przełożonego do pracownika- wypowiedziałam się na ten temat poniżej :)

Tak3Nie8
Nazwa działu: Dział Klientów Zagranicznych Niemcy - Dział Rekrutacji

Zajrzałam tutaj, aby prześledzić opinie na temat InterKadry - zwykle nie udzielam się na tego typu stronach, ale teraz jednak dodam opinie, ponieważ uważam, że niektóre komentarze są krzywdzące... Jestem w niewielkim oddziale, wszelkie potrzebne narzędzia pracy są dostępne, zespół zgrany, kadra zarządzająca z dużym doświadczeniem, wynagrodzenie zawsze na czas, premie adekwatne od wyniku - oczywiście dla tych którym się chce, praca ciekawa, dla osób którzy lubią kontakt z ludźmi.

Tak4Nie8
adek
Nazwa działu: Produkcja

Witam chciałbym się dowiedziec na temat pracy we Francji w Alpach jako stolarz budowlany? Czy ktoś z was ma wiedzę np

Nazwa działu: Dział Klientów Zagranicznych Niemcy - Dział Rekrutacji

Czytając poniższe komentarze nie mogę dłużej pozostać bez słowa. Poniższa wypowiedz nie została napisana w celu obrony czy zarzutu do kogokolwiek. Jest po prostu słowami płynącymi z serca i z sumienia. Tak pracuje w Interkadrze, miałam szanse poznać większość zespołu, z którym współpracuję oraz osoby na wyższych stanowiskach. I mogę powiedzieć tylko tyle, że to nie jest lekka praca, wymaga od nas dużego zaangażowania i wysiłku - ale każdy wiedział na co się pisze decydując się na pracę w tej firmie. Szczerze mogę powiedzieć: jeśli szukasz pracy, gdzie przez 8 h będziesz siedział na krześle przeglądał memy, Facebooka i rozmawiał na czacie z innymi o wszystkim i o niczym - to nie masz czego tutaj szukać. Ścieżka rozwoju jest duża, mamy okazję spróbować swoich sił w każdym z każdej dziedziny HR ( od rekrutacji, negocjacji, przekonywania, umów, ubezpieczeń, a przede wszystkim używamy i ćwiczymy swój język, na który poświeciliśmy kilka, a nawet kilkanaście lat nauki). "nie ma wsparcia" - owszem jest! Nidy nie zdarzyła się sytuacja, w której nie uzyskałam pomocy czy porady, zawsze mogę zadzwonic, napisać, wypłakać się, wyżalić i wiecie co dostaje w zamian? Największe wsparcie jakie mogłabym tylko sobie wyobrazić. Potrzebuje iść do lekarza - ide, źle sie czuje- zgłaszam to, mam problem- mowie o tym. Próbowałeś/as ? Fakt ze nie mówisz o swoich problemach nie sprawi, że on zniknie. Nikt nie czyta Ci w myślach wiec nie zawsze jest w stanie domyśleć się ze coś jest nie tak. "nie osiągałem/am celów i przez to były tylko zarzuty"- a próbowałeś/as porozmawiać na ten temat i razem poszukać rozwiązania tego problemu? Co dwie głowy to nie jedna, pamiętaj! "nacisk na cele śmieszna motywacja"- a słyszałeś/as o sposobach motywowania pracowników? Może czas się doszkolić w tym temacie -> Peter Drucker. Dostajemy za to przecież premie!! "kierownik wychodzi kiedy chce, nie można sie dodzownic, nic nie robi"- skad wiesz? śledziłeś/as ta osobę? znasz jej zycie, obowiazki? Ze swojej strony mogę dodać jedynie, że zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo praca lidera jest niewdzięczna pracą ( tak miałam okazję pełnić taka rolę) i szczerze? jestem pełna podziwu dla każdego kto musi ogarnąć kilkanaście osób, zintegrować grupę, być w 15 miejscach na raz i świecić oczami za nas, dodatkowo zachować swoje życie prywatne w normie i w zgodzie z samym sobą. Jeśli zastawiasz się nad praca w naszej firmie to z czystym sumieniem mogę powiedzieć "aplikuj! a przekonasz sie ze warto" Pamiętajcie żadna praca nie jest idealna, żaden człowiek nie jest idealny! Jesteśmy normalnymi ludźmi jak każdy z was i mamy prawo popełniać błędy i miedz gorszy dzień. Ale to nie oznacza, że jesteśmy najgorsi. Jeśli czytasz o i zgadzasz się ze mną - uśmiechnij się i rób swoje! Jeśli jednak stwierdzasz, że kłamie i mowie bzdury- okej, to tylko moje zdanie, masz prawo mieć swoje. Ale szanuj drugiego człowieka jeśli sam chcesz być sanowany. Pamiętajcie, dzielcie świat na pół bo inaczej zwariujecie! Pozdrawiam :)

Tak7Nie10
Nanunana
@Manchmal

Ja również pracuje w firmie kilka lat i jestem zadowolona:)

Tak3Nie6
Patison94
Nazwa działu: Dział Klientów Zagranicznych Niemcy - Dział Rekrutacji

Duzo zlego slyszalam o tej firmie ale zaryzykowałam i wiem ze to byl ogromny błąd.Nigdy nie widzialam czegos takiego co tam sie dzieje ...jakas zawisc podzeganie do donoszenia i to idzie z gory!W jakich czasach zyjeny zeby bawic sie w takie rzeczy.Nie polecam to malo powiedziane .Czekam na jakies kontrole bo ktos musi zrobic porzadek z zarzadzajacymi i funkcjonowaniem.-100.tyle ode mnie

Tak10Nie3
Rozzalona
Nazwa działu: Dział Klientów Zagranicznych Niemcy - Dział Rekrutacji

Jestem zazenowana ostatnia sytuacja we biurze. Czekalam godzinę na panią kierownik dyrektor bo inej pani nie było. Nagle wyszla mówi że nie teraz i wyszła z biura. Tak olana przez firmę się jeszcze nie poczulam - nie polecam!

Tak11Nie4
Precel
Nazwa działu: Dział Klientów Zagranicznych Niemcy - Dział Rekrutacji

Wszystko co w poniższych komentarzach się znajduje to prawda - praca na własne ryzyko. Mimo krótkiego stażu mogę powiedzieć co tam się dzieje: parcie na wynik bez żadnego wsparcia, kierownik zero szacunku dla pracownika jest dobrze to miło chwilę brak wyniku i niszczy człowieka komentarzami na pseudopodsumowaniach. Pracuje kiedy chce i niezbyt długo w ciągu dnia. Nie zna nawet prostych obowiązków konsultanta. Nie polecam!

Tak12Nie2
Xxx
Nazwa działu: Dział Klientów Zagranicznych Niemcy - Dział Rekrutacji

Współczuję pracownikom takiego zarządzania....

Tak14Nie1
To. Ja.
Nazwa działu: Dział Klientów Zagranicznych Niemcy - Dział Rekrutacji

Tak Pani D. dobrze przedstawia sytuację. (usunięte przez administratora) Szkoda, że nie poświęca tyle uwagi samym pracownikom. Może warto wysłuchać ich opinii? To co mogę powiedzieć to to, że w dziale niemieckim nigdy nie było łatwo bo to nie jest łatwa praca ale od sierpnia sytuacja stała się tragikomiczna.(usunięte przez administratora) To taka "dobra zmiana" (ironia). Znam wiele firm, które za rekrutacje opiekunek płacą więcej. Zarobki zaczynają się teraz w tej branży rekruterów od (usunięte przez administratora) netto no ale po wysokości swojej pensji wiem, że tutaj to wyjątek, który potwierdza regułę. Poza tym szefowa przez naprawdę duże SZ. (usunięte przez administratora) Wkleje tu chyba przelewy z konta... Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia tym, co jeszcze trwają.

Tak16Nie1
Bez Nicku

Dzień dobry. Jest tutaj osoba, która była pracownikiem biurowym tej firmy? Tzn zajmowała się przyjęciem, rekrutacja osób, które szukają pracy za granicą?

guarana
@Bez Nicku

a we francji czy niemczech

Niki miki
@Bez Nicku

Jest pewnie nie jedna. Ja się mogę wypowiedzieć jak było rekrutacji na Niemcy pracowałem kilka lat . Był i super (usunięte przez administratora) Teraz żenada zawyza wyniki sama pojawia się w biurze kiedy chce A twoimi pomysłami chwali się do prezesa. Jak wyniki słabe myśli oczy prezesowi że to przez kogoś innego. Współczuję innym bo z takim kierownictwem firma nie pociągnie długo. (usunięte przez administratora)

Tak25Nie3
CrazyEyes92
@Niki miki

uważam, że w poście powyżej jest dużo prawy... ok 60 % nowych osób w dziale rekrutacji, to chyba o czymś świadczy, cieszę się, że mam to za sobą jak i wiele z moich koleżanek, które zdecydowały się na wypowiedzenie umowy i albo są na wypowiedzeniu albo odeszły. Od czasu "zmiany rządów" bałagan i dyletanctwo, zero zainteresowania, nie dodzwonisz się NIGDY, brak wsparcia... no ale jak ma być porządek jak ktoś przychodzi do pracy o 10:30 zamiast o 9tej i wychodzi również szybciej, brak jakiejkolwiek wiedzy, (usunięte przez administratora) dziwne zwolnienia, odejścia, straszenie bo i takie historie też krążą po dziale. Wyniki też uważam, że gorsze niż kiedyś, wrzesień to była masakra a jedyny sposób motywacji to mail od przełożonej z zestawieniem wyników z lat poprzednich hhahha toć to śmieszne. Poprzednie kierownictwo choć nie było idealne to profesjonalne i zainteresowane pracownikami, kiedyś było inaczej a teraz to na prawdę powinien się zarząd przyjrzeć sytuacji od środka... mimo, że mój staż nie była wcale długi cieszę się, że mam to już za sobą i nie polecam

Tak26Nie2
@CrazyEyes92

A jak wyglądała dokładniej Wasza praca na co dzień? Pytam, ponieważ w ogłoszeniu o pracę jest zapis, że "będziesz reprezentować firmę na wydarzeniach rynku pracy" - https://www.interkadra.pl/oferty-pracy/konsultant-ds-rekrutacji-warszawa. Co to dokładniej oznacza?

CrazyEyes92
@Agnieszka

Głównie praca biurowa i z telefonem. Dzwonisz i szukasz ludzi chętnych na wyjazd...czyli wiesz :) Działania w terenie to inna bajka. Uczestniczysz w Targach pracy, gdzie wystawiasz się ze stoiskiem. Brać udział można też w spotkaniach w różnych klubach, związkach, urzędach, szkołach. Jeśli nie ma takich to bierzesz plakaty i ulotki i jeździsz po swoim terenie, województwie i rozdajesz, rozwozisz, wieszasz. Jest to przymus, masz to w obowiazkach. Kilka wyjść w miesiącu. Nikt tych działań nie lubił. Nic z nich nie ma a do tego firma nie pałaci za delegację. Aha... Jeździsz swoim autem lub środkami komunikacji publicznej. Jest zwrot wydatków na podstawie biletów lub faktur. Mi na rozmowie przedstawiali to tak fajnie, ładnie ale w rzeczywistości jest to męczące i nie przynosi efektów wg mnie.

Tak18Nie1
 Problem
@CrazyEyes92

Dokładnie, potwierdzam, byłam pracownikiem rekrutacji ponad 2,5 roku, pod koniec mojej pracy zaczęło dochodzić do straszenia, zastraszania, mobbingu, kontrolowania pracowników, od biura można bylo odejść tylko na 15 min na przerwę w ciągu całego dnia, spychologia różnych problemow, brak docenienia zaangażowania i dużych chęci do pracy

Tak16Nie2

Agnieszka

To, co napisałaś sugeruje, że warunki w InterKadra pozostawiają wiele do życzenia. Nie podawajmy tylko imion konkretnych osób, bo to trochę nie w porządku. A jaka to dokładnie była praca?

Interkadr super

(usunięte przez administratora) nie możliwości bo bym dodał zdjęcia z miejsca w jakie pojechała moja dziewczyna :) drzwi od domu gorsze niż od mojej szopy ;) w oknach dziury a jak już było gorzej to okna załatane folia :) piec w pokoju ale nie da się w nim zapalić cofa dym :) na waszej stronie pisze że pokoje 2 osobowe ale o tym że warunki spartańskie i nie da się normalnie żyć nie ma żadnej wzmianki :) (usunięte przez administratora) na koniec kiedy stwierdziły że chcą z tego miejsca jechać bo jest tak zwany (usunięte przez administratora) :) to szef im nie pomógł stwierdził że skoro nie pracują już dla niego to niech sobie radzą same :) musiały z walizkami w deszczu przejść prawie 3 km po czym znajoma francuska pomogła im ogarniając BlaBlaCar żeby dostać się na dworzec :) praca przy zbiorze Kalafiora we Francji okolice Lille obyście nigdy tam nie pojechali ludzie :) ludzie stamtąd potrafili po kilku godzinach wracać do pl bo takie były warunki :) dziewczyna która już tam byla kiedy się dowiedziała że mają przyjechać kolejne zadzwoniła do waszej agencji z prośbą o nr do nich żeby je poinformować że jest tak źle ale oczywiście interkadr tych nr nie podał :) prawdopodobnie wiedzą jak tam jest :) ale liczy się tylko zysk ;) (usunięte przez administratora) proszę uważać na tą agencje a w szczególności nie wybierać się do żadnych ofert pracy przy zbiorze kalafiorów do Francji :) OSTRZEGAM!

Tak2Nie3
InterKadra

Dzień dobry, Chcielibyśmy z tego miejsca oficjalnie przeprosić za to, że nasz francuski partner nie zapewnił naszym Pracownikom odpowiednich warunków mieszkaniowych. Zareagowaliśmy w czasie możliwie jak najszybszym, tzn. w ciągu tygodnia od otrzymania wiadomości od Pracowników. Rozwiązaliśmy umowę z tym klientem, bo dla nas takie warunki są nie do przyjęcia i nie wysyłamy świadomie ludzi do pracy gdy standardy mieszkaniowe nie są spełnione. Dokładamy wszelkich starań, aby takich ofert u nas nie było. Niestety czasem zdarzają się wpadki, ale natychmiast reagujemy i kończymy współpracę z klientami, którzy nie szanują naszych Pracowników. Niemniej jednak pozostała część Pani opinii nie jest prawdą. To nieprawda, że nie chcemy wypłacić wynagrodzenia. Mimo, że porzuciłyście Panie pracę, otrzymacie wynagrodzenie za przepracowany czas, pod warunkiem, że zrobiłyście Panie raporty godzinowe i pozostawiłyście je. O konieczności takiego właśnie postępowania informowaliśmy Was podczas rozmów telefonicznych. Kolejną nieprawdą, ale też dużą niesprawiedliwością jest twierdzenie, że nasza koleżanka z francuskiego biura Wam nie pomogła. Przywoziła Wam ubrania. Interesowała się Waszą sytuacją i interweniowała u naszego francuskiego partnera. To prawda, z uwagi na swoje obowiązki prywatnem nie mogła przyjechać po Was , po Waszym telefonie o 20-tej i zawieźć Panie na autobus. Nie dlatego, że się Wami nie interesowała, ale dlatego, że zwyczajnie nie mogła tego zrobić owego dnia. W innych dniach przyjeżdżała do Pań w swoim czasie prywatnym , po pracy, próbując pomóc jak umiała najlepiej. Zdawała sobie bowiem sprawę z tego, że warunki mieszkaniowe w jakich się Panie znalazłyście są dalece różne od tych, o których zapewniał nas nasz francuski partner przed podpisaniem umowy. Jednocześnie zapewniamy, że nie zamierzamy już nikogo wysyłać w to miejsce i dołożymy wszelkich starań aby taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzyła. Oferta ta została przez nas wycofana i na pewno nie powróci. Jednocześnie prosimy o powstrzymanie się od obrażania naszych Pracowników, co robi ktoś z Paniami związany. Cieszymy się, że udało się Pani bezpiecznie dotrzeć do swojego narzeczonego, do którego chciała Pani jechać od pierwszego dnia pracy. Życzymy wszystkiego dobrego i raz jeszcze przepraszamy za zastane warunki mieszkaniowe. W sprawie jakichkolwiek dalszych pytań, uwag pod naszym adresem zachęcamy do kontaktu mailowego na adres: reklamacje@interkadra.pl

Tak5Nie2
rene

Nie polecam. brak kontaktu,po przepracowaniu 3 miesiecy we Francji,czekam na dokumenty ponad 4.msc. Ostateczny krok to PIP . Szkoda nerwów z tą firmą

zosia-no

ja pracuje prawie 4lata jako opiekunka i mi sie podoba. zmieniłam kiedys na inna firme z krakowa ale nie podobało mi sie i wrocilam

Tak1Nie2
ARKMON

WITAM CHCIALBYM SIE ZAPYTAC O PRACE DLA STOLARZY WE FRANCJI . .

@ARKMON

Dzień dobry, zapewne interesuje Cię ta oferta pracy - https://interkadra.traffit.com/public/an/2237. W ogłoszeniu masz trochę informacji. Gdybyś był na miejscu to napisz, proszę, jak tam jest.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 128 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w InterKadra Sp. z o. o?

Co to jest Nick

Szerokim łukiem omijać tę firmę jak najdalej. Wynagrodzenia jest tak nietransparentne ciężko się dowiedzieć ile się zrobiło przeliczane chyba po najnizszym możliwym kursie

Tak7Nie2
Krystyna
@Co to jest Nick

Jak widzę, to poziom wynagrodzenia stanowi dla Ciebie główny problem, jeśli chodzi o pracę w tej firmie. Jest to rzecz oczywiście indywidualna. Chciałabym Cię jednak dopytać o jeszcze jedną kwestię, właśnie o propos zarobków. Czy składają się one z samej podstawy czy także i z jakichś dodatków?

@Co to jest Nick

A gdzie pracowałeś? W Niemczech czy we Francji? bo piszesz o przeliczaniu walut. A w umowie nie ma info po jakim kursie przeliczają kasę? Pytam bo się zastanawiam żeby z nimi wyjechać jako murarz do Francji, dlatego wolę sie upewnic co i jak piszą w umowie. Nie dali Ci odpowiedzi dlaczego tyle kasy skoro uwazasz ze pwoinno byc inaczej?

TakNie1
Żaneta
@Co to jest Nick

Mam ten sam problem.Dzis powinnam otrzymać wynagrodzenie.Nie otrzymałam.

@Krystyna

Przy podpisywaniu umowy mówiono mi o premi jak narazie dostałam tylko podstawę i z tego co się dowiaduję na premie muszę zaczekać ale ile i kiedy mi ewentualnie będzie wypłacona tego żadna z pań do których dzwoniłam nie jest mi w stanie odpowiedzieć. Jest tyko odsylanie od jednej do drugiej bo "ja się tym nie zajmuję proszę dzwonić do działu kadr lub jeszcze gdzieś indziej" tak zbywają ludzi. Doświadczyłam tego na sobie. Reklamują się że "Ty zarabiasz my opikujemy się Tobą " lub"Zawsze możesz na nas liczyc" życie pokazuje coś zupełnie innego

@Zainteresowany pracą we Francj

Pracuje jako opiekunka w Niemczech w umowie jest coś o przeliczaniu ale nie mam jej przy sobie jestem akurat w Niemczech. Jak jest w umowach do Francji nie wiem ale czytałam ze są zazwyczaj złe warunki jeśli chodzi o zakwaterowanie dużo negatywnych opinii

Tak2Nie1
@Co to jest Nick

Czyli nie wiesz czy Ci kasę przeliczyli zgodnie z umową bo nie pamietasz umowy, co ja podpisalas i tez nei mozesz sprawdzić. Moze byc ze dobrze, ale juz piszesz, że jest źle. Z premia to kumam, ze sie irytujesz,ze nie masz informacji konkretnych. To nie jest ok.

Antoni
@Zainteresowany pracą we Francj

Możecie napisać, czy nie mając doświadczenia zawodowego w pracy za granicą firma InterKadra, pomoże znaleźć ofertę pracy dopasowaną do naszych preferencji? Jestem ciekaw, czy zgłaszając się do biura tej firmy, otrzymam odpowiednią dla siebie propozycję.

@Antoni

To zależy gdzie chcesz pracować chyba. Samo to, ze nie masz doświadczenia w pracy za granicą na pewno nie stanowi problemu , chyba, że w konkretnych zawodach jakiś? Nie wiem. Chodzi o to, że oni mają ileś ofert pracy za granicą - sprawdz sobie na ich stronie internetowej. I wtedy dopasowują Twoje doświadczenie do tych ofert. Nie jest tak, że się zgłaszasz i oni specjalnie pod Ciebie szukają Ci wymarzonej pracy w wymarzonym miejscu. Widziałem u nich na fejsbuku, ze szukają np do zbioru pieczarek, albo jabłek - żadne doświadczenie tam raczej nie jest wymagane. W budowlance w wielu ofertach też nie jest wymagane doswiadczenie za granicą tylko w ogóle doświadczenie w pracy w tym zawodzie.

krzysztof
Nazwa działu: Kadry i płace

Nie polecam oni tylko aby wysłac za granicę i euro za ciebie liczyć a po zatym maja cie w (usunięte przez administratora)

Żaneta
Nazwa działu: Kadry i płace

Dziś powinnam otrzymać wynagrodzenie za wykonaną pracę.Nie otrzymałam wczoraj pisałam do kilku Pań z interkadra które kontaktowały się ze mną jeszcze jak wykonywałam pracę (Umowa zlecenie) od kilku tygodni kontakt się ograniczył.Panie podpisują wtedy kiedy chcą.Jal kontaktuje się z Panią to odpisuje mi że nie ma informacji co do wysokości mojego wynagrodzenia i nie ma informacji dlaczego nie otrzymałam pieniędzy za wykonaną pracę.Nie mam z kimś się skontaktować.Napisałam wiadomość do Intwrkardy pod wskazany adres przez inną Panią,nikt nie odpisuje. Nie polecam tej firmy.Od początku był problem z kontaktowaniem się z kim kolwiek 2 tygodnie czekałam aż ktoś wyśle mi taśmy do pakowania.Po 2 tygodniach ja otrzymałam po wypisaniu ok 30 wiadomości e-mail.Oczywiscie firma będzie zgłoszona do Inspekcji Pracy w dniu jutrzejszym z powodu utrudnionych kontaktów i co najważniejsze braku wynagrodzenia. Nie polecam współpracy z Intekadra.

@Żaneta

Popieram zgłoszenie(usunięte przez administratora) trzeba zrobić z tym porzadek

bloo
Nazwa działu: Kadry i płace

Pracowałam krótko w jednym z oddziałów. Praca sama w sobie może i fajna, ale osoby, które miały mnie wprowadzić tragedia. Przez miesiąc praktycznie nic nie robiłam. Mało co się nauczyłam, bo nikt nie dawała mi zadań. Pod koniec miesiąca moimi zadaniami było wycinanie pasków, na zmianę z podbijaniem umów pieczątką. Trafiłam na czas zmiany biura, więc pracownice zrobiły sobie ze mnie tragarza. Zacytuje jedną Panią, kiedy jej koleżanka chciała mi pomóc (nosić segregator, odzież roboczą inne biurowe pierdoły), Pani jej powiedziała "Po co będziesz nosić? Nasze rzeczy już tu są, resztę niech ona nosi". Nie wiem co miała namyśli "nasze rzeczy", jednak wydaje mi się, że papier do drukarki i jej by się przydał. Może gdyby inni ludzie pracowali w tym oddziale, byłoby lepiej i do dziś bym kontynuowała swoją przygodę z kadrami i płacami właśnie tam.

Iwona
@bloo

To, o czym piszesz, faktycznie wydaje się nieprzyjemnym doświadczeniem. Wspominasz jednak, że pracowałaś krótko, możesz zdradzić, jaki to był okres? Czasami dopiero po dłuższym czasie można obiektywnie ocenić pracodawcę. Rozumiem, że wiele kwestii Ci nie odpowiadało, a czy dostrzegasz również jakieś pozytywy?

TakNie1
bloo
@Iwona

Miesiąc. Pozytywem może być to że praca dobra na start dla osób bezdoświadczenia, żeby poznać prace kadra. Oczywiście jeśli jest odpowiedni pracownik, który Ci to wytłumaczy. Ja po miesiącu wyniosłam wiedzę, którą można było zdobyć w jeden dzień.

Przemysław
@bloo

Idąc do pracy w firmie InterKadra, na pewno się stresowałaś. Zastanawia mnie, czy mogłaś liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Ciekawi mnie, jak zostałaś przyjęta przez pozostałych pracowników. Daj znać, proszę, jak to wyglądało.

TakNie

Zostaw opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie